Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kādas tiesu izpildītājas rīkota parādnieka nekustamā īpašuma izsole paredz fantastisku iespēju – gadījumā, ja izsoles uzvarētājs laikā nesamaksā nosolīto summu (un šādi gadījumi nav reti), izsolīto īpašumu par sākumcenu, kas ir daudz zemāka nekā tā tirgus vērtība, var iegūt kreditors. Tādējādi vairāk nekā 17 hektārus zemes Baldones novadā var iegūt par 13 tūkstošiem eiro.

Par tiesu izpildītājas Sandras Rundeles rīkoto parādniekam piederoša nekustamā īpašuma izsoli Pietiek informēja kāds lasītājs. “Zinu, ka tieslietu sistēma mums nav ideāla, bet, ka tādas nekaunības notiek vēl šobrīd, tas pārsteidz. Ar šādiem izsoles noteikumiem tās var vispār nerīkot, vienkārši uzreiz atdot visu kreditoriem pa brīvu, kā šajā gadījumā par kredīta (droši vien kaut kāda ātrā) summu, kas parasti ir daudz mazāka par īpašuma vērtību,” sašutumu pauž lasītājs.

Izsoles nolikums paredz, ka gadījumā, ja nosolītājs noteiktajā laikā nesamaksā visu summu, un arī pārējie izsoles dalībnieki atsakās vai nesamaksā nosolīto summu, tad īpašumu par izsoles sākuma cenu – 13 tūkstošiem eiro sev var paturēt kreditori.

Tas, ka īpašums ir daudz vērtīgāks, noprotams jau no uzliktās hipotēkas summas. Par labu SIA “Bauskas investīcijas” uz īpašumu – 17 hektāriem zemes Baldones novadā 2015.gadā reģistrēta 30 tūkstošu eiro liela hipotēka.

Ar pašu tiesu izpildītāju Pietiek dienas laikā sazināties neizdevās. Pašlaik gan noliktā izsole ir atcelta, un jauns izsoles datums nav noteikts.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...