Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Aprīlī es atgriezīšos Latvijā. Piedalīšos Saeimas sēdēs, ja atkal neizslēgs. Tie, kuri manu atgriešanos nevēlas, var samesties kā Repšem vienu miljonu, tad es palieku. Godīgi arī pasaku - mana ģimene un bērni Latvijā neatgriezīsies uz pastāvīgu dzīvi.

Iekārtot skolā prasīja aizsūtīt vienu e-pastu. Nodokļu maksāšanu pārcelšu prom no Latvijas. Saku godīgi. Lai beigtu Latvijas vara ar Kariņu Levitu un visiem viņu dienestiem mani čakarēt. Un arī nodokļi ir mazāki šeit. Skola arī mazāk maksā. Pārtikai nav PVN. Nav agresijas, naida. Ir savi mīnusi, kā jau visur. Mana ģimene Latvijā atgriezīsies tikai vienā gadījumā - ja vēlēšanās uzvarēšu.

Tagad par vēlēšanām. Ir tikai divi varianti. Paliek Kariņa karteļa režīms, vai to nomaina opozīcija. Lai opozīcija to nomainītu, ir skaidri jāsaprot, vai Kučinskis turpina snaikstīties ar Vienotību un Bergmanis rociņās turpina ar Latkovski no Vienotības, vai arī ZZS kļūst par bloku kopā ar visām opozīcijas partijām. Ja ZZS cer būt Vienotības piedēklis, atgādināšu Jums pēdējos 3.5 gadus.

Savukārt bloks ar Katram un katrai ir vienīgā drošā iespēja. Bet tad skaidri ir jānovelk robeža - esat Jūs, ZZS, ar Vienotību vai neesat. Un tas jāzina tagad. Attīstībai/Par Saeimā neiekļūs. Būs izmaiņas. Tās būs atkarīgas no ārpolitiskiem notikumiem un tikai tad pakārtoti no iekšpolitikas.

Priekšvēlēšanu kampaņa būs netipiska. Īsa un citādāka. Vai nu esošā vara, vai Gobzema vadītā Katram un katrai. Šlesers esošo varu nomainīt nevar, pat ja piepirks visu SKDS Kaktiņu ar visu biroja īri klāt. ZZS spuraina opozīcija nebūs. Vai nu būs manis nosauktais jenotu piedēklis, vai sapratīs, ka tur nav viņu nākotne.

Manas partijas nākotne atkarīga tikai no viena - cik daudzi aizies uz vēlēšanām. Tie, kuri neaizies, nobalsos par jenotiem. Bet, ja būs karš, kas ir iespējams, tad vēlēšanas ir otršķirīgas. Plāns B ir gatavs. Nevajag apvainoties. Nemainās tikai iekonservēti dārzeņi. Dzīve ir pārāk īsa, lai to pavadītu ciešanās un skumjās, gaidās un ilgās.

P.S. Un es kļūdījos tajā, par ko rakstīju pēdējo gadu. Reizēm apskaidrība atnāk kā tajā teicienā - Лицом к лицу лица не увидать.

Ir tikai divi varianti. Ja palikšu opozīcijā pēc vēlēšanām, pievienošos bērniem.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...