Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pamanīju sociālajā tīklā Twitter piemēru tam, kā vientiesīgu vai varbūt ieinteresētu „žurnālistu” dēļ izplatās viltus ziņas, - kādreizējā Dienas darbiniece un Sarmītes Ēlertes domubiedre, tagadējā TV3 ziņu producente un Latvijas Žurnālistu asociācijas valdes locekle Anita Brauna publiski sašutusi par Rīgas mēra Nila Ušakova lepno apvidus auto, taču nav spējusi vai gribējusi pamanīt, ka džips jau pērn ir pārdots...

„Rīgā ielas tik nolaistas, ka mēram nācās jaunu džipu iepirkt,” – šādi TV3 ziņu producente, kas it kā rūpējoties par objektīvu un pārbaudītu ziņu publicēšanu, 5. maijā Twitter bija komentējusi šīs pašas televīzijas žurnālista Jāņa Eglīša ierakstu ar norādi uz publikāciju „Nils Ušakovs svētkos sev uzdāvinājis dārgu džipu”.

Brauna acīmredzami nav vēlējusies vai spējusi atvērt Eglīša ierakstam pievienoto saiti uz publikāciju, no kuras nekavējoties kļūst skaidrs – runa ir par trīs gadus senu ziņu: Ušakovs nepraktisko, bet iespaidīgo braucamo līzingā bija iegādājies tālajā 2014. gadā, savukārt jau pērn, kā rāda viņa amatpersonas deklarācija, no tā šķīries.

Interesanti, ka virkne Twitter lietotāju Braunai sarakstē norādījuši uz pieļauto kļūdu, taču TV3 ziņu producente, kuras pašreklāmas aprakstā norādīts uz viņas „kaislību uz žurnālistiku”, uz šīm norādēm nav reaģējusi.

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zapad un Zupa

Foto„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību. Bardzīni tēmē uz mani caur kādu tuvu vīru, kuru es, pēc viņa ieceres, neturēšu aizdomās.” (Mario Pjuzo Krustēvs)
Lasīt visu...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...