Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Uzmācīgie IRši

Egils Helmanis
19.03.2024.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”

„Jaunās vienotības” buklets, kas pārpratuma kārtā ir pieejams arī abonēšanai kā preses izdevums, žurnāls “Ir”, sācis izrādīt interesi par to, kā pie darba līgumiem ir tikuši vairāki Ogres novada iestāžu darbinieki.

Protams, lai viss būtu “garšīgāk”, ir izvēlēti tie cilvēki, kurus ar mani saista piederība vienai un politiskajai partijai. Jo, kā zināms, pilsoniski aktīvs dzīvesveids un dalība partijā ir laba tikai, ja tā ir “pareizā partija”, kā minimums “Progresīvie”, bet vislabāk, saprotams, JV.

Žurnāls “Ir”, iespējams, būs pārsteigts, bet izrādās, ka nacionāli domājošu cilvēku vidū ir pietiekami daudz dažādu specialitāšu lietpratēju. Un, kas ir vēl “neticamāk” – izrādās, ka šie cilvēki var izrādīties labākie un uzvarēt atklātos, izsludinātos konkursos uz noteiktu amatu.

Es ne tikai neredzu problēmu faktā, ka manis vadītajā novadā par komandas biedriem kļūst man ideoloģiski tuvi cilvēki, vēl vairāk – esmu priecīgs un lepojos par to!

Ritvar, Jāni, Marika! Priecājos, ka esat manā komandā un varam kopīgiem spēkiem veidot Ogres novadu par latvisku un spēcīgu pašvaldību! Paldies, ka nebaidāties no kritiķiem, uzmācīgiem, konkurentu piesūtītiem “žurnālistiem līdzīgiem priekšmetiem”!

Bet uzmācīgos IRšus aicinu atcerēties, ka jūsu pūznis ir tikai lieks un traucējošs piedēklis latviešu kopējā mājā, ko saucam par valsti!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...