Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.

Saskaņā ar Satversmi visi cilvēki ir vienlīdzīgi likuma priekšā, arī uzņēmēji ir cilvēki, un likumdevējam (valdībai) tas ir jārespektē. Lūgsim Satversmes tiesu izskatīt no 21.12.20 noteikto tirdzniecības ierobežojumu atbilstību Satversmei.

Kopš valdības noteikto “īstermiņa” tirdzniecības ierobežojumu ieviešanas, izsludinot dīvaino pirmās nepieciešamības preču sarakstu, kas diskriminēja noteiktu preču ražotājus un pārdevējus, ir pagājis mēnesis. 25.janvārī šim sarakstam būtu jāzaudē spēks, bet termiņš tiek pagarināts VISMAZ līdz 7.februārim UN līdz brīdim, kad inficēšanās rādītāji nokritīs līdz kaut kādam tur rādītājam un būs veikta vakcinācija.

Arguments, kādēļ atsevišķas preču grupas tiek aizliegts tirgot klātienē: lai samazinātos cilvēku plūsma un cilvēki mazāk pārvietotos SABIEDRISKAJĀ TRANSPORTĀ!

Tādēļ kaķu un suņu apģērbus, traukus, rotaļlietas un mēbeles drīkst pārdot, bet bērnu apģērbu un rotaļlietas nedrīkst (cilvēkiem domātos traukus, protams, arī pārdot un pirkt klātienē nedrīkst). Tādēļ grāmatas ar bezburtu lapām - piezīmju grāmatas un gadagrāmatas - drīkst pārdot, bet grāmatas ar apdrukātām lapām - nedrīkst!

Papīru pirkt drīkst, pildspalvu, zīmuli, krāsas - nedrīkst. Laika pavadīšanai mājsēdē grāmatas veikalā pirkt nedrīkst, bet drīkst izvēlēties laika kavēkli no neprātīgi plaša grādīgo dzērienu klāsta. Uz veikalu pēc grādīgā un piezīmju grāmatām var doties kaut desmit reižu dienā, arī ar sabiedrisko transportu. Jā, arī dažnedažādi ļoti dārgi konjaki un simtgadīgi vīni atbilstoši valdības lēmumam ir pirmās nepieciešamības preces.

Šāda atsevišķu preču ražotāju un tirgotāju tiesību diskriminējoša ierobežošana ir pretrunā ar Satversmi arī īstermiņā, bet ilgtermiņā vai BEZTERMIŅĀ tā ir iznīcinoša. Ļoti negribas iet uz to šķūni, kur kāds cits izdevējs jau ir priekšā un jāizņem no cilpas! Tādēļ, mīļā VALDĪBA, piedodiet, ka dodos krist ceļos lielās TEMĪDAS priekšā un aizlūdzu par grāmatām.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...