Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils

16.06.2015. 17:49

Pāradresāts; Tagad aktuālie ir ''Lielie Projekti'' , kas ir vērsti pret Baltās rases cilvēkiem, pamatā Eiropā. Lai tie ''Varenie'', kas grib uzspiest pieņemt mums vēl pie 500 000-šiem, kas jau šeit dzīvo nelegāli Latvijas okupācijas rezultātā,no 1339.,1945.-1990.g. jaunus Afrikāņus utml. citas mentalitātes būtnes.. Zinām, ka katru gadu no 10-3000 mums ierodas Jaunie imigranti =t.s. Uztutēšanās atauju veidā, tas ir par naudu, kuras izcelsme arī nav pieprasīta. Tātad, lai TIE,,, kas grib šādu murgu izvērst, lai 1-nu gadu kādu tādu paņem pie sevis ģimēnē un 24 st. diennaktī ar vidokamerām TV rāda šo ''cirku'', būtu stipri interesanti.:))

Atbildēt

Auzas

02.06.2015. 21:04

»

L.Grantiņš H-86

Ja toreiz Pāvulam galvā bija vējš, var vēl piedot, bet tagad šīs vējšs ir materializējies par izkārnījumu klumšķi un aizvietojis smadzenes. Iedomāties, ka Levits ir latviešu patriots, ir tas pats, kas krokodilu nosaukt par lakstīgalu...


Raksts pa lietu, interesants. Tas "tautas frontes" bija tads chekistu sarikots teatris, tas skaidrs. Bet anekdotiskakais,ka shito shekeli grib iebarot ka "Latvijas patriotu"

Atbildēt

egils

02.06.2015. 17:52

Pāradresācija: Pamatā absurds, ka sveštautietim Eg.Lev... cionistam/ fakt. humanoīdam/ ļauj pretendēt uz baltu tautas prezidenta amatu , ko sen jau vajadzēja izraidīt no Latvijas par tiem noziegumiem pret latviešu tautu, ko viņš jau ir nodarījis! (nope)

Atbildēt

02.06.2015. 14:05

»

Paija - 07:25

Spriežot pēc Jūsu komentiem - gudrs cilvēks esat, kurš precīzi uztvēris realitāti...


Par gudrību nevaru spriest.Bet tikai faktus minu.Duadziem tos negribas zināt. Klaunāde turpinās.

Atbildēt

Strencijs

02.06.2015. 13:47

»

Paija - 07:25

Spriežot pēc Jūsu komentiem - gudrs cilvēks esat, kurš precīzi uztvēris realitāti...


:D:D varētu padomāt, ka patiešām "gudrs cilvēks, kurš precīzi uztvēris realitāti"..

Atbildēt

Paija - 07:25

02.06.2015. 10:34

Spriežot pēc Jūsu komentiem - gudrs cilvēks esat, kurš precīzi uztvēris realitāti.

***


Levita kungs, lūdzu pastaigājaties pa Rīgas centru, Barona ielu !
Un Jūs jutīsities kā kādā Rumānijas pilsētā -nabagu rajonā !
Nekad agrāk tik ļoti neizjutu to, cik ļoti degradējas pat apdzīvotais Rīgas centrs, Barona iela - tur vienkārši nesen atvērusies vesela virkne humpalu veikalu ķēde ar spilgtiem paziņojumiem skatlogos - kilogramā tikai 0,60 centi nolietotas lupatu ķeskas.

Rīgas jūgendstila ēkas , kurās senāk bija kaut kas pievilcīgs, nu kalpo humpalu tirgoņiem ...un pasaules bezkvalitātes precēm.


Un tā nav žēlošanās, bet fakta konstatācija, cilvēki dzīvo aizvien sliktāk...

Un kad Levita kungs stāsta, ka viņš veidos likumu par aizbraucējiem, gribas teikt: neviens aizbraucējs no Levita vēl viena teorētiskā un liekā likuma paēdis Latvijā nebūs.

Atbildēt

kāds

02.06.2015. 07:47

Kaut kāds slims "bazārs", balstīts uz sazvērestību teorijām. Toč pilnmēness. :(

Atbildēt

02.06.2015. 07:25

»

Paija- 18:45

Diemžēl nevaru Jums piekrist, ka sacījāt ka vraks un SVF = 2 dažadas lietas...


Ja ļoti, ļoti grib, visu var. Bet kuri tad būs tie žurnālisti? A. Margēviča vienīgi, jo mainās, pastāv un attīstās.

Tas Satvermes pants ir 90.-ais. Tiesības zināt savas tiesības, pilsoņu kopumam nedrīkst būt noslepenots šis SVF/PB aizdevums ar slepenajiem līguma nosacījumiem. Līgums starp LV centrālo valdību un SVF, ko pārņēmusi PB, maldinot sabiedrību, ka parāda SVF nav.Līgumi, to nosacījumi, grozījumi, komercnoslēpumi, sankcijas atslepenošanas gadījumā.

Lielākais šķērslis, kādēļ, protams, nav iespējams atslepenot, šiem līgumiem pieeja tikai ierobežotam skaitam personu ar pirmās pakāpes pielaidi valsts noslēpumam - prezidents, premjers, Saeimas spīkers, SAB direktors,Saeimas Nacionālās drošības komisijas (NDK) vadītājs, iespējams. Proetams, ka A.Lembergs, protams.Tā viņi tur mainās vietām, lai visi noslēpumi paliek šaurā lokā. Zatlers no prezidenta par NDK vadītāju, S.āboltiņa no spīkeres par NDK vadītāju, V.Dombrovskis, kas iedzina Latviju parādos, ES komisārs..J. Maizītis no ģenerālprokurora par SAB direktoru..G.Daudze..

Tas tāds šaurs personu loks. Bet lielākais šķērslis ir cits - sankcijas pret LV, ja šos līgumus atslepeno, kredītreitingu kritums LV aizdevumiem - palielinās neuzticamība - aizdodot palielinās aizdevuma procenti. LV pilnībā dzīvo uz parāda vairāk nekā viena gada budžeta apmērā, 9,2 miljardi eiro. Slepenie līgumu nosacījumi visu Latvijas sabiedrību nolemj dzīvei aiz "dzelzs priekškara"- kas veido totalitārisma no valsts puses attīstību.Totālu kontroli. Loģiski, ka tas arī ir viens no šo slepeno aizdevumu līgumu nosacījumiem, prasībām – šī totālā kontrole. APL ar katriem jauniem grozījumiem sašaurina privātpersonas tiesības.

Ja atslepeno šos līgumus, tas vairs nav izdevīgi tagad nevienam, pat tautai, tad valsts var sākt straujāk sabrukt, jo naudas aizdevumu procenti palielinās, palielinās mistisko "investoru" uzticība LV, nabadzība palielināties, jo katru gadu valsts parāds palielinās par 200 000 000 eiro, šodien šo slepeno līgumu nosacījumos SVF/PB dod mutvārdu norādes - konsolidējiet budžetu!

Saknes iestiepjas apstākļos, kādēļ piespieda LV centrālo valdību glābt Parex un 20 ārvalstu bankas. Kas to realizēja, nav saukti pie atbildības.

Pašlaik neviens politiķis pat neiedomājas skaļi runāt par šiem līgumiem un parādiem. Braukā ar mersedesiem, landroveriem.. Tēlo prezidentu kandidātus.Pašlaik Saeimas koalīcijā un tai opozīcijā esošās partijas spēlē visīstāko klaunādi. Skatītājs šai klaunādei ir pilsoņu kopums un visa tauta.Turklāt politiķi to vislabāk apzinās, un turpna liet „čugunu”par vieniem un tiem pašiem jautājumiem jau 25 gadus..Jautājums ir cits - kurš spēlē labāk. Tas arī labāk izmanto valsts resursus savā labā.

Atbildēt

Paija- 18:45

01.06.2015. 21:46

Diemžēl nevaru Jums piekrist, ka sacījāt ka vraks un SVF = 2 dažadas lietas.

Ikvienu jautājumu Min.Kabinets VAR atslepenot, ja ir griba, politiskā griba, " zināmas sviras" uz kurām var "uzspiest" iedīvotāji & žurnālisti.

Ja iedzīvotāji - Saeima prasītu, pieprasītu, žurnālisti pieprasītu - būtu spiesti atklāt.
Bet neviens jau nepieprasa, NEMĒĢINA prasīt, jo ieciklējušies uz principa: " tāpat nedos šādu informāciju".
Mierīgi var piemeklēt Satversmes pantu un iesniegt Satversmes tiesai iesniegumu kaut vai ...

Pēc būtības tas ir absurdi, ka iedzīvotāji - nodokļu maksātāji nezin, kur un kā , cik, kādās proporcijās noteiktā laika periodā aiziet viņu nodokļi SVF. Smieklīgi...

Atbildēt

neatbilstība

01.06.2015. 20:45

»

Eduards Lunis

---Mīļie Cilvēki...


ir un paliek neatbilstība. To jānovērš tuvākajos gados. Tur var palīdzēt EL. Ne pats no savas gribas, bet ja tauta sāks ko saprst, tad parādīsies nepieciešamība izlemt par vēlētās varas patiesajām pilnvarām. Tad jurists ar pieredzi un zināmu varu savu attieksmi parādīs. Ja kas, tad tāpat pēc 2 gadiem pārmaiņas skars visus un labāk rīkoties atbilstīgi jau tagad.

Atbildēt

Paija - 7:33

01.06.2015. 15:48

Lai izdara spiedienu uz Ministru Kabinetu - un lai atslepeno priekš tautas Starptautisko Aizdevumu summas ;
- kā tas tika darīts sagrieztā zviedru kuģa lietā, kad arī žurnālistu spiediena rezultātā miljona maksa par zviedra kuģa tiesāšanās lietu tika atslepenota.

Atbildēt

savējais

01.06.2015. 14:21

Levits arī tiks ievēlēts, jo Vējonis atkritīs kā otrais (pēc Bondara). Būtībā intriga ir tikai viena - cik ZZS balsis Vējonis dabūs, jo zemnieki par zaļo var nenobalsot, par Vienotību nerunājot. Un tas, ka Āboltiņa kā traka aģitē par Vējoni, tas viņam nāk tikai par sliktu - Saeimā "iešmugulētā" madama rūpējas tikai par savu personīgo labklājību, ko viņas caurktitušais Biznesmenis - vīriņā nav spējīgs nodrošināt.

Atbildēt

viena ūdensgalva, divas racējrokas

01.06.2015. 09:09

»

!!

E.Levits ir LABĀKAIS, kas šodien Latvijai vajadzīgs...


Pilnīgs murgs. Kamerad levits vai biedrs vējonis abi ir vienlīdz "cienījami" kandidāti. Un pilnīgi vienalga, vai Latviju pārvaldīs puskrievs vai pusžīds. Bez tam lemberga "pretstāve" brīžiem smieklīga, biedrs lembergs vēl nav sapratis, ka krievu komjauniešu un rietumu sabiedroto "cīņā" ticamības moments sen zudis.

Atbildēt

Paija - to 7:33

01.06.2015. 08:39

Nu šos jautājumus, kas ietverti komentā varētu uzdot Kaimiņam (viņš tāds aktīvs) lai izsauc uz kādu komisijas sēdi Finanšu ministru un paskaidro tautai par SVF aizdevuma līgumiem.

Atbildēt

01.06.2015. 07:33

Kāda atšķirība, kuru prezidentu ievēlēs? Tautai no tā nebūs nekāda labuma tāpat. Levits sola rakstīt likumus par labu aizbraucošajiem. Tukšus likumus, ar kuriem nevar uzlabot ekonomikas stāvokli Latvijā, lai aizbraukušie atgrieztos.
E.Levita vieta prezidenta anatā būtu alga viņam par kalpošanu 4. Maija kliķei. Tas arī viss.

Tauta turpinās dzīvot saskaņā ar Latvijai izstrādāto projektu Harvardas un Čikāgas (ASV) universitātēs, par ko neviens no prezidentu kandidātiem nevālas runāt tāpat kā par SVF/PB slepenajiem aizdevumu līgumiem Latvijai, kas atkal pras akonsolidēt budžetu. Šie SVF/PB slepenie tautai līgumi ir tā politikas daļa, kas konsekventi būs jāturpina realizēt jaunajam LV prezidentam neatkarīgi no tā, ko visi prezidentu kandidāti TV ekrānos un medijos muld pa tukšo.

Latviju gaida jauni parādi, tautas aizbraukšana. Valsts parāds katru gadu palielinās par 200 000 000 eiro. Latvijas valsts pilnībā dzīvo uz parāda – 9.2 miljardi eiro. Pašvaldību, skolu, slimnīcu slēgšana– daudzi pašreizējie deputāti meklēs ceļu pēc darbvietām Vācijā, Lielbritānijā. Zemi atalgotu un zemas kvalifikācijas darbu, jo angļu vai vācu valodu tie nepārzin līmenī, kas būtu konkurējošs.

Atbildēt

Elkonis

01.06.2015. 06:31

»

!!

Lauķis paliek lauķis


Patiess kangaru stils, piedāvāt izvēlēties starp slikto variantu un vēl sliktāku. Kangari vēl nekad nav piedāvājuši nevienu valstvīru - VISI piedāvātie spriežot pēc darbiem izrādījušies kangari, koloniālās sistēmas elementi, stutētāji, starptautisko mega oligarhu struktūru pārstāvji, no tā labuma guvēji

Atbildēt

!!

31.05.2015. 21:35

»

lauķis

Cionists Levits Latvijas patriots , jauna anekdote


Lauķis paliek lauķis...
Levits patiešām ir labākais

Atbildēt

vista

31.05.2015. 21:10

Latvijas prezidents Levins. OMG

Atbildēt

Paija -par L.Inkinu

31.05.2015. 21:03

2015. gada 10. jūnijā plkst. 13.00 Rīgā, Abrenes ielā 3 (Rīgas Apgabaltiesā) turpināsies izrēķināšanās ar Leonardu Inkinu.

Reiz klausījos merkurā .lv L.Inkina aizstāvības runu no tiesas zāles.
Jāatzīst, ka cilvēks izcili sevi aizstāvēja.

Lai turās, ja arī šajā 2.procesā zaudēs, lai nenokar galvu - vēl ir pārsūdzības iespējas nākamajās instancēs, vēlams viņam būtu nodrošināties ar advokātu, jo tas( neskatoties uz to, ka L.Inkins ar loģisku motivāciju pamatoja savas rīcības nekaitīgumu un tiesības uz varda brīvību), varētu dot plusus L.Inkina uzvarai arī šajā instancē.

Lūdzu, kurš pazīst L.Inkinu pasakiet , lai cīnās un nepadodas, jo prokurora pārsūdzība ,neņemot vērā to, ka tiesa 1.instancē apmierinājusi L.Inkina prasību, ir netaisna pret L.Inkinu.
(Interesants precedents tiesu vēsturē, bet diemžēl strādājošiem cilvēkiem neder laiks plkst. 13:00 dienā, lai atbalstītu)

Atbildēt

lauķis

31.05.2015. 20:41

»

!!

E.Levits ir LABĀKAIS, kas šodien Latvijai vajadzīgs...


Cionists Levits Latvijas patriots , jauna anekdote.

Atbildēt

!!

31.05.2015. 20:35

»

antons mikoss

Andri! Tu kļūdies! Levits nav labāks par Bondaru, Vējoni. Vienīgi viņu virza pasaules varenie. NA pilda viņu pavēles. Sava vieta atvēlēta arī tev. Savulaik Rietumvācijas Bundestāgam viņš izstrādāja nostāju, ka Staļina- Hitlera pakts nav spēkā no noslēgšanas brīža!?. Šodien Merkele paziņo, ka pakts ir...


E.Levits ir LABĀKAIS, kas šodien Latvijai vajadzīgs.
Par šādu prezidentu mums nebūtu kauns, šāds prezidents varētu pieiet klāt ikvienam pasaules valstu prezidentam un parunāt kā līdzīgs ar līdzīgu.
Kamēr Lembergs stiprināja padomju varu, Levits aiz robežāmcīnījās par Latvijas neatkarību. Levits pēdējos 30 gados sevi ir apliecinājis kā Latvijas patriotu
Kauns par Vienotību!

Atbildēt

antons mikoss

31.05.2015. 20:08

Andri! Tu kļūdies! Levits nav labāks par Bondaru, Vējoni. Vienīgi viņu virza pasaules varenie. NA pilda viņu pavēles. Sava vieta atvēlēta arī tev. Savulaik Rietumvācijas Bundestāgam viņš izstrādāja nostāju, ka Staļina- Hitlera pakts nav spēkā no noslēgšanas brīža!?. Šodien Merkele paziņo, ka pakts ir nelikumīgs no noslēgšanas brīža, bet tika realizēts. Kā var realializēt to kas nebija spēkā- to pajautā savam protežē?. Saproti ko tu lobē?

Atbildēt

burvis

31.05.2015. 19:16

Skatoties kā vieni latvieši uzkundzējas citiem latviešiem un cīņu viņu starpā, viss liecina, ka 1917.gadā Krievijā uzsāktais pilsoņu karš turpinās aizvien Latvijā.

Atbildēt

viedais

31.05.2015. 19:12

2015. gada 10. jūnijā plkst. 13.00 Rīgā, Abrenes ielā 3 (Rīgas Apgabaltiesā) turpināsies izrēķināšanās ar Leonardu Inkinu.

Leonards apsūdzēts par to, ka esot izdarījis darbības, kas apzināti vērstas uz nacionālā, etniskā, rasu naida un nesaticības izraisīšanu, ja tās izdarītas, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu (datoru).

Pirmās instances tiesā Leonards Inkins tika attaisnots, tomēr prokuratūra tiesas lēmumu pārsūdzējusi.

Tāda, lūk, ir tā "vārda brīvība" Latvijā!

---------------------

Egils Levits un Aivars Borovkovs nav teicis nevienu aizstāvības vārdu ne Aivaram Gardam, ne Līgai Muzikantei, ne Leonardam Inkinem, ne kādam citam latviešu brīvības cīnītājam. Tas arī raksturo Egilu Levitu un Aivaru Borovkovu.

Atbildēt

vista

31.05.2015. 19:09

TV arī visi saka - Levins!!!

Atbildēt

lauķis

31.05.2015. 18:41

Neviens neliedz Levitam iespēju doties uz savu etnisko dzimteni Izreilu.

Atbildēt

31.05.2015. 18:10

»

Vo

2015. gada 10. jūnijā plkst. 13.00 Rīgā, Abrenes ielā 3 (Rīgas Apgabaltiesā) turpināsies izrēķināšanās ar Leonardu Inkinu...


Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu pret ikvienu personu ar augsti stāvošas amatpersonas mutisku rīkojumu var ierosināt-safabricēt kriminālprocesu, ja ne kā pret aizdomās turamo, tad kā cietušo, šo personu DP līdzekļiem padarot par cietušo sakaņā ar Operatīvās darbības likumu it kā visas sabiedrības interesēs.

Atbildēt

Vo

31.05.2015. 18:01

»

A.G.

Deboļševizācija. Dekolonizācija. Deboļševizācija" (DDD) galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību un no valsts Tieslietu ministrijas (TM) personā piedzinusi 11 000 latu morālā kaitējuma atlīdzību saistībā ar kriminālvajāšanu un apsūdzību “noziegumos pret cilvēci...


2015. gada 10. jūnijā plkst. 13.00 Rīgā, Abrenes ielā 3 (Rīgas Apgabaltiesā) turpināsies izrēķināšanās ar Leonardu Inkinu.

Leonards apsūdzēts par to, ka esot izdarījis darbības, kas apzināti vērstas uz nacionālā, etniskā, rasu naida un nesaticības izraisīšanu, ja tās izdarītas, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu (datoru).

Pirmās instances tiesā Leonards Inkins tika attaisnots, tomēr prokuratūra tiesas lēmumu pārsūdzējusi.

Tāda, lūk, ir tā "vārda brīvība" Latvijā!

Atbildēt

31.05.2015. 18:00

»

A.G.

Deboļševizācija. Dekolonizācija. Deboļševizācija" (DDD) galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību un no valsts Tieslietu ministrijas (TM) personā piedzinusi 11 000 latu morālā kaitējuma atlīdzību saistībā ar kriminālvajāšanu un apsūdzību “noziegumos pret cilvēci...


Loģiski, ka varas uzurpatori izrēķinās un turpinās to darīt ar visiem iespējamiem administratīvajiem resursiem. Likumi nostiprināti pat tā, ka ikvienam var tikt liegtas cilvēktiesības brīvi pārvietoties. Latvijā pašlaik ikvienu personu var aizturēt un nogādāt policijas iecirkniī, nesniedzot paskaidrojumus. Vēlāk saskaņā ar APL pat var atteikt atbildēt uz iesniegumu pēc būtības, iesniegumā prasot izskaidrot aizturēšanas iemeslus.


Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu pret jebkuru personu ar augsti stāvošas amatpersonas mutisku rīkojumu var ierosināt-safabricēt kriminālprocesu, ja ne kā pret aizdomās turamo, tad kā cietušo, šo personu DP līdzekļiem padarot par cietušo sakaņā ar Operatīvās darbības likumu it kā visas sabiedrības interesēs.

DDD pašreizējos apstākļos ir tikai novecojis sauklis un cietusī Muzikante ir iztērējusi milzu enerģiju sevis aizstāvēšanai. Nekādas kompensācijas naudas izteiksmē to nevar atsvērt - šīs ciešanas.

DDD nav attīstījies, nav pielāgojies jaunajām laika prasībām, laikam ritot nebijušā ātrumā reizē ar informācijas plūsmas bezgalīgu neierobežotību, kas paver jaunas iespējas, un nav ar saviem līdzekļiem DDD atradis jaunas metodes un paņēmienus, kā cīnīties par latviešu tautas interesēm. DDD nav mācījušies no vecajām kļūdām un nav savu, citu, mācību rezultātā izstrādājuši savu oriģinālu stratēģiju, bet turpina sevi pozicionēt tanī pat novecojušajā formā bez reāla ieguldījuma mērķu sasniegšanā. Varturi paši rada jaunas iespējas pret viņiem cīnīties ar savu nekaunību un totalitārismu, vispārēju tiesību ierobežošanu.

Atbildēt

Edge

31.05.2015. 17:54

»

Amēba - Nils muižnieks, cilvēks bez rases, dzimuma un tautības...


Latviskas Latvijas nav un nebūs! Saruna ar bijušo Saeimas deputātu Jāni Lagzdiņu
http://www.la.lv/lagzdins-musu-paaudze-piedzivos-eiropas-civilizacijas-norietu/
====================================================
Ja Latvijā reāli pastāvošo situāciju (de facto)kaut kad vajadzēs arī de iure atzīt, tad nekas būtisks nenotiks - vismazāk ar kampēju un oligarhu "Latviju".
Lai neiznīktu Laimes lāča gaidās,nāksies domāt, stipri domāt - ikvienam ar savu paša galvu.
Atgādinājuma, lai atcerēties - galu galā latviešu tautas vairākumam "trekna" dzīve nav un nebūs:
"Tu esi Latvija!" (O.Vācietis)
http://dzejolis.lv/par-latviju/tu-esi-latvija/

Atbildēt

31.05.2015. 17:42

»

citāts

Ir pagājuši vairāk nekā divdesmit gadi kopš neatkarības atjaunošanas, bet krievvalodīgie joprojām brīvi dzīvo šeit, un mēs pat krievu skolas nevaram aiztaisīt ciet. Krievi tagad ņirgājas par prezidenta Bērziņa apņēmību karot Sīrijā, bet kurš gan liedza Bērziņam nebūt šakālim un, tiekoties ar Obamu, ...


Amēba - Nils muižnieks, cilvēks bez rases, dzimuma un tautības..

Tādus kopš neatminamiem laikiem ASV grib redzēt visus latviešus, kā amerikāņus, jo nacionālais jautājums ir izslēgts no viņu spējas to apspriest. Un šodien vairs nav svarīgi - kas ar ko ticies, kur uzstājies, ko teicis, kas ko lēmuši, jo plāns Latvijas politiskajai un ekonomikas attīstībai sen sarakstīts. Paši latvīeši turpina kulties pa tukšām pakulām, runājot par garām palaistām izdevībām, kuru vispār nav bijis.

Un tā tas turpinās, tukša salmu kulšana, kamēr vecie komunisti realizē varu savās interesēs, Latvijas pārkrievošana turpinās.E.Levits būtu gatavs pat ieviest 2. valsts valodu Latvijā, ja būtu vajadzība un Latvijai draudētu briesmas. Tieši tāpat par 2. valsts valodu runāja Ukrainā maidana laikā.

Tieši E.Levits palīdzēja ieviest preambulu, lai 2. valsts valodu var ieviest tikai ar Saeimas balsojumu vien.

Nezinu Latvijā nevienu politķi, kas vispār izprastu patieso Latvijas situāciju un kā šajā situācijā Latvijai būtu jarīkojas, lai latviešu tauta neiznīktu. Neviens par šiem jautājumiem pat nav spējīgs spriest un dikutēt argumentēti - atbilstoši laika prasībām.

Atbildēt

Edge

31.05.2015. 17:32

»

A.G.

Deboļševizācija. Dekolonizācija. Deboļševizācija" (DDD) galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību un no valsts Tieslietu ministrijas (TM) personā piedzinusi 11 000 latu morālā kaitējuma atlīdzību saistībā ar kriminālvajāšanu un apsūdzību “noziegumos pret cilvēci...


Pētersone-Godmane: "Lai neieviestu bēgļu kvotas, jāpretojas 35% ES iedzīvotāju"
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/195138/petersone-godmane-lai-neieviestu-beglu-kvotas-japretojas-35-es-iedzivotaju
====================================================
Visu valstu DDD, apvienojaties!
Ja ar 200 000 "krievvalodīgo" galā netikt, tad vismaz 737 "krāsainos" Latvijā neielaidīs?

Atbildēt

A.G.

31.05.2015. 17:19

Deboļševizācija. Dekolonizācija. Deboļševizācija" (DDD) galvenās redaktores Līgas Muzikantes prasību un no valsts Tieslietu ministrijas (TM) personā piedzinusi 11 000 latu morālā kaitējuma atlīdzību saistībā ar kriminālvajāšanu un apsūdzību “noziegumos pret cilvēci”.
Tiesā portālam "Delfi" apstiprināja, ka ceturtdien apmierināta Muzikantes prasība un piedzīti 11 000 latu jeb 15 651 eiro Spriedums gan vēl ir pārsūdzams apelācijas kārtībā.

Kā paziņojumā presei norāda Latvijas Nacionālās frontes preses dienests, Drošības policija un prokuratūra pirms dažiem gadiem bija ierosinājusi vairākas krimināllietas pret laikraksta DDD veidotājiem, "cenšoties apklusināt Latvijas deokupācijas un dekolonizācijas aktualizēšanu presē" un Latvijas Nacionālās frontes priekšsēdētājs Aivars Garda un laikraksta galvenā redaktore Muzikante tikuši "brutāli apsūdzēti vairāku noziegumu izdarīšanā, par kuriem atbildība ir noteikta Krimināllikuma IX nodaļā "Noziegumi pret cilvēci, kara noziegumi, genocīds", kas saskaņā ar Romas Starptautiskās krimināltiesas Statūtiem ir vissmagākie noziegumi, kuriem nav noilguma".

Apsūdzētie tikuši attaisnoti visās trijās tiesu instancēs un atzīti par nevainīgiem un attaisnoti pret viņiem celtajās apsūdzībās.

Pēc attaisnojošā sprieduma Līga Muzikante iesniedza prasību pret Latvijas valsti, kuru saskaņā ar likumu pārstāv Tieslietu ministrija.

Līga Muzikante tiesai lūdza piedzīt no Tieslietu ministrijas 10 600 latu lielu atlīdzību par morālo kaitējumu. Prasības summu Muzikante pielīdzināja naudas soda apmēram, kādu savulaik bija prasījusi prokuratūra, uzturot apsūdzību.

Atbildēt

citāts

31.05.2015. 17:12

Ir pagājuši vairāk nekā divdesmit gadi kopš neatkarības atjaunošanas, bet krievvalodīgie joprojām brīvi dzīvo šeit, un mēs pat krievu skolas nevaram aiztaisīt ciet. Krievi tagad ņirgājas par prezidenta Bērziņa apņēmību karot Sīrijā, bet kurš gan liedza Bērziņam nebūt šakālim un, tiekoties ar Obamu, izmantot izdevību, un norādīt uz pašas Latvijas problēmu saistībā ar Jeļcina – Klintona vienošanos, kas nākotnē Latvijā var pāraugt tikpat nopietnā konfliktā kā tagad Sīrijā?! Kurš prezidentam Bērziņam liedza pateikt, ka piektā kolonna nekad neintegrēsies?!

DDD: Manuprāt, tie, kuri pēc ciemošanās Baltajā namā piekrita izpildīt ASV un Krievijas vienošanos par krievvalodīgo atstāšanu Latvijā, ir paveikuši nodevību pret latviešu tautu.

A.P.P.: Interesanti, ka 5. Saeimas laikā Birkava ministru kabinetā trešā daļa bija trimdas latviešu. Man no tiem laikiem atmiņā palikuši daži ļoti spilgti fragmenti. Tolaik tam varbūt nepievērsām tik daudz uzmanības, bet tagad tas daudz ko izskaidro.

1990. gadā gan pie Igaunijas Pilsoņu Kongresa, gan Latvijā viesojās Otto fon Habsburgs[2]. Viņš tikās ar mums – Latvijas Pilsoņu kongresa pārstāvjiem – un tolaik demonstratīvi attiecās tikties ar Okupācijas pašpārvaldes, t.i., Augstākās Padomes locekļiem. Savukārt trimdas pārstāvji, kuri burtiski izvairījās tikties ar Pilsoņu kongresa delegātiem, pamatā ņēmās ar “guļošajiem”, pareizāk – reformu komunistiem. Trimdinieku draudzība ar bijušajiem komunistiem izvērtās par vienošanos starp “Klubu-21” un Pasaules Brīvo latviešu apvienību veidot vienu kopēju partiju “Latvijas ceļš”.

Vienošanās par sociālajām garantijām visiem militāristiem Latvijā tika noslēgta laikā, kad Valda Birkava valdībā aizsardzības ministrs bija Valdis Pavlovskis (ministrs laikā no 1993. gada 3. augustam līdz 1994. gada 19. septembrim), kurš šobrīd dzīvo Amerikā un saņem Amerikas pensiju. Tieslietu ministrs, kas to visu akceptēja, bija Egils Levits. Pēc šīs vienošanās noslēgšanas, lai mūs mācītu mīlēt un integrēt krievus, Latvijā no Losandželosas momentāni ieradās Nils Muižnieks.

Atbildēt

gala sākums

31.05.2015. 16:48

Pilnīgi vienalga levits, bondars vai vējonis ar riekstiņu. Var arī dolgopolovu vai pabriku ar kalnieti.
Skaidrs ir tikai viens, sistēma ir nostabilizējusies un noslēgusies sevī. No ārpuses neviens netiek pielaists. Sūdi tiek malti simtām reižu un vēlreiz pārmalti. Bandinieki tiek bīdīti uz priekšu un atpakaļ. Vājprātīgo sistēma šķiet neuzvarama.
Jo lielāku muļķi ievēlēs, jo labāk. Var arī levitu, kurš sevi uzskata par izcilu profesionāli, bet faktiski ir tikai tukšu salmu kūlējs.
Kāpēc neievēlēt par prezidentu artusu kaimiņu? Labs kandidāts. Un galvenais, uzticams.

Atbildēt

Edge

31.05.2015. 16:08

Vai 3. jūnijā Egils Levits dosies atpakaļ trimdā?
====================================================
Vai 3.jūnijā Egils Levits spēs izlauzties - jebšu tiešām piedzīvosim farsu?
Brīvību Levitam:
"Izlaušanās no cietuma. Saruna ar Egilu Levitu"
http://www.la.lv/saruna-egils-levits/

Atbildēt

31.05.2015. 15:48

»

to Grantiņ!

Kad tevi beidzot pakarot, no tevis atraus tavu galvu, no tās izvelsies tikai sūdi


Steidzie, Grantiņ, uz Vācijas policiju ar sūdzību, jo es tevi apvainoju un ceļu neslavu kā sūda Vācijas pilsonim!

Atbildēt

Paija- to15:26

31.05.2015. 15:46

E.L. nosacīti zaudē un tikai iegūst... viņam 2016.gada beidzas tiesneša pilnvaras otrajam termiņam ES tiesneša amatā Luxemburgā .
2 termiņus viņš jau bija Strasbūras Eiropas Cilvēktiesību tiesnesis.

E.L. vēlas šo GODU -VP amatu ļoti, jo arī pirms 4 gadiem kandidēja, bet atsauca savu kandidatūru.

Sieva (ka rakstīts intervijā) ir labi pelnoša - ginekoloģe Vācijā. E.L. faktiski neko nezaudē, nu varbūt kadus mēnešus līdz tiesneša pilnvaru beigām Luxemburgā.
Turklāt EL ir godkārīgs un VP amatā viņš varētu paust savas koncepcijas teorētiskās konstitucionālajās tiesībās.
EL uz šo amatu ir gājis mērķtiecīgi, n-tos gadus vienlaikus būdams gandrīz visu Latvijas Republikas Valsts Prezidentu Konstitucionālās komisijas priekšsēdētājs (kā viņam tas izdevās?).

Kā partijas vadītājs (VP neievēlēšanas gadījumā) EL " nepavilktu" , jo stāv tālu no Latvijas realitātes, turklāt viņš nespētu izveidot kontaktu ar vienkāršo tautu un faktiski tautas dzīve E.L. neinteresē, viņam kā zinātniekam interesē valsts uzbūve un savu teoriju, terminu iedzīvināšana.

Atbildēt

Paijai

31.05.2015. 15:26

»

Paija -to Edge

Nu, jā tā tas ir,kā Jūs rakstāt...


Situācija ir mazliet cita: nevis Levits grib nodrošinātas vecumdienas, bet viņš būtībā zaudē lielu ienākumu daļu, nākor par prezidentu. Bet gods viņam varētu patikt. Viņam ir samērā ideālistisks uzskats par to, kādai jābūt valstij, tā kā domāju, ka viņš ir sava tēva, disidenta, sacīsim maigākā kopija. Kopumā, no piedāvātā un kuluāros papildus apspriestā, viņš izskatās vispieklājīgāk uz šo brīdi. Bet varbūt vēl kaut kas ir iespējams, taču domāju, ka Āboltiņa, Lembergs un Šķēle neko labāku nepiedāvās.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

31.05.2015. 14:49

»

Edge

Attēlā - Haiko 1989. jūlijā. No kreisās: Egils Levits, Andris Teikmanis...


Pareizos cilvēkus, ar vajadzīgo domāšanu, sabīdīt vajadzīgajās vietās nozīmē ļoti daudz.

Piemēram viens "atmodas vadonis" uzskata "Mazas valsts pastāvēšana vispār nevar ekonomiski pamatot".
Tas taču nozīmē pakļāuties lielākajam un stiprākajam, laizīt tam vienu vietu, lai tas tikai neizmantotu un sodītu
https://youtu.be/91tR1x469hk?t=6m58s

Vai arī Latvijas vēstnieks Eiropas Savienībā Normunds Popens stāsta par Latvijas sasniegumiem ES (tikšanās ar žurnālistiem 01.04.2009. - bez jokiem).
https://youtu.be/fZdlJf7SL5M

Atbildēt

Edge

31.05.2015. 14:27

»

Kāda E.Levitam trimda? Ņirgāšanās! 300 000 latviešu ir trimdā. Sūda E.Levitam tur vieta!Viņš nekam neder kā bruņoto spēku pavēlnieks!Ja kas celtos, sāktu rakāties papīros un likumos, ne kā Kalpaks


Attēlā - Haiko 1989. jūlijā. No kreisās: Egils Levits, Andris Teikmanis.....
====================================================
Vēsture mēdzot atkārtoties.....otrroreiz kā farss:
"Tas noteikti Latvijai ir ieguvums, ja latvieši dzīvo plašajā pasaulē. “Tas ir pluss Latvijai, nevis mīnuss,” sacīja Teikmanis."
http://www.la.lv/teikmanis-lielais-emigracijas-vilnis-uz-lielbritaniju-noplacis-dala-doma-par-atgriesanos/

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

31.05.2015. 14:20

Ja toreiz Pāvulam galvā bija vējš, var vēl piedot, bet tagad šīs vējšs ir materializējies par izkārnījumu klumšķi un aizvietojis smadzenes. Iedomāties, ka Levits ir latviešu patriots, ir tas pats, kas krokodilu nosaukt par lakstīgalu.
Tev, Pāvul, vieta ir pie tavām aitām un paliec arī tur: http://tautastribunals.eu/?p=25664 Piedod par rupjību, bet ja pats nesaproti, tad iznāk atgādināt.Un neaizmirsti par ganiem līdzi paķert Šteinu un Lapinski.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...