Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Informēju par iespējamu krāpniecību saistībā ar ZZS biedra, ZZS Rīgas domes deputāta kandidāta, skandalozā Garkalnes novada domes deputāta Edgara Treiberga nelikumīgi, partijas vajadzībām izmantoto biedrības Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome biedru naudu, kā arī valsts subsīdiju līdzekļu izmantošanu ZZS aktivitāšu finansēšanai, kas ir “Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likuma” pārkāpums.

Edgars Treibergs kā biedrības Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome valdes priekšsēdētājs bez konkursa šā gada jūlijā ir pieņēmis darbā bijušo biedrības “Delna” direktoru, tagadējo ZZS biedru Gundaru Jankovu, kurš šobrīd saņem algu no valsts subsīdiju līdzekļiem biedrībā Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome. 

G. Jankovs tajā pašā laikā darbojas ZZS un koordinē Rīgas kampaņu. Faktiski G. Jankovs imitē darbību biedrībā Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome un darba laikā strādā, organizējot ZZS Rīgas pašvaldības vēlēšanu kampaņu. Es kā lauksaimnieku organizāciju biedrs nedēļā vairākas reizes nedēļā apmeklēju biedrību Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome un redzu, ka ikdienā E. Treibergs un G. Jankovs runā un strādā tikai ar politiskiem jautājumiem un Rīgas domes vēlēšanām. Pēdējā laikā E. Treibergu neinteresē lauksaimnieku interešu aizstāvēšana, tikai vēlēšanas.

Tas nozīmē, ka biedrībai Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padome piešķirtie valsts subsīdiju līdzekļi netiek izmantoti likumdošanā paredzētiem mērķiem un, iespējams, krāpniecisku darbību rezultātā tiek izmantoti partijas darbības nodrošināšanai. Diemžēl Zemkopības ministrija un ministrs Kaspars Gerhards no Nacionālās apvienības pieļauj šādu iespēju un nekontrolē, kā tiek izlietoti valsts subsīdiju līdzekļi. Jāatzīmē, ka Zemkopības ministrijā vadošos amatos joprojām strādā daudz ZZS biedri, kuri acīmredzot piesedz Edgara Treiberga shēmas.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...