Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai būs Latvija 2030?

Filips Plastovskis
15.03.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kaut kur, iespējams, vēl mīt tautas, kas spēj atbildēt uz līdzīgiem jautājumiem. Kaut kur ar to nodarbojas eksperti, politologi un Ārlietu ministrijas. Bet mūsu Sodomas un Gomoras nacionālajā birojā ir tikai plāksnīte ar uzrakstu “Ārlietu ministrija”, bet nav ne ārlietu, ne komunikācijas, ne jēdzīgu, ilglaicīgu izstrādņu. Kas ir vainīgs šajā situācijā?

Pirmkārt, komunikācijai vairs nav īpašas jēgas, jo tauta ir pārstājusi dzirdēt varu un tai uzticēties. Tam ir vairāki iemesli, ieskaitot kovidafēru un genocīdam tuvos pasākumus, kas tika realizēti pret tautas vairākumu, un daudzus faktus, kas ir nākuši gaismā, neskatoties uz realizēto totālo cenzūru.

Piemēram, simtiem miljonu klajā izlaupīšana, neskaitāmie korupcijas skandāli visos līmeņos, ieskaitot kovidhistērijas bīdītājas Urzulas fon der Laijenas krimināllietu par sadarbību ar Lielo Farmu. Tā visa rezultātā tauta varu uztver kā kaut ko pilnīgi atsevišķu, ar to nesaistītu, neprognozējamu un pamatā nedraudzīgu subjektu - nepatikšanu un problēmu avotu.

Otrkārt, cilvēki labi saprot, ka šo varu ietekmēt nav iespējams. Jo neatkarīgas Latvijas vairs nav, - ir tikai politisku manipulāciju objekts, kas iztālēm atgādina valstisku veidojumu. Līdz ar to šis veidojums arī neatkarīgus likumus un lēmumus vairs nepieņem, līdz ar to nav saprotams, kāpēc tiek uzturēta tāda dārga rotaļlieta kā prezidenta aparāts un Ārlietu ministrija.

Īpaši kā lūzuma punkts jāatzīmē 2018.gads, kad tieši Rinkēviča kungs labi pastrādāja Latvijas izpostīšanā, - tika piebeigts tūrisms, tranzīts, bankas un rezidentu programma. Kopš šī brīža valsts parāds uzlidoja debesīs, ir kļuvis neatdodams, un ir apmēram skaidrs, ko no mums par to prasīs transnacionālo finansu korporāciju vadoņi.

Placdarms un dalība karā.

Tieši ar to norēķināsies latviešu tauta par svešiem, huntas ņemtiem parādiem. Ja sasprindzina netrenēto vēsturisko atmiņu, tad nav bijis kara, kas būtu gājis secen Latvijai pēdējos 110 gadus. Arī 21.gadsimts nebūs izņēmums. Daudzi autoritatīvi eksperti par to runā tieši un bez aplinkiem, nesen vēsturnieks un politologs Sergejs Kurgiņjans skaidri deklarēja, citēju: “Nekas vairs nebūs pa vecam. Nebūs vairs nekāda “pirms tam”. Krievijai priekšā ir nebeidzams karš visā 21.gs. garumā.”

Laikam nav jābūt ģēnijam, lai par šiem vārdiem aizdomātos. Pirmkārt, nekas neliecina, ka Krievija gatavotos karot savā teritorijā.

Otrkārt, KF valsts mašīna, rūpniecība un sabiedriskā doma strauji pāriet uz darbu kara režīmā.

Treškārt, situācija kļūst draudīga visā Eiropā, pat izkastrētie teitoņu mantinieki altā dzied kara dziesmas, skrūvē aprūsējušos tankus un strīdas par to, kurš ātrāk nonāks Valhallā. Šobrīd gan poļi tur drūzmējas stipri vairāk, bet nekad jau nav par vēlu konkurēt.

Ceturtkārt, attālums no Krievijas robežas līdz Rīgai ir 300 km, tikai ārlietu ministra kunga astrālais ķermenis un apziņa atrodas ap 10 000 km no šejienes. Un tas drošina.

Ko saka vēsturiskā pieredze?

Angloamerikāņi vienmēr melo un vienmēr uzmet. Cik simtu un tūkstošu labāko un drosmīgāko no mums mira 1945.-1955. gadā, ticot, cerot un gaidot, ka palīdzība pāri jūrai atnāks? Visas Baltijas partizāņu kustības tika nodotas.

Arī šoreiz ir līdzīgi, ar to starpību, ka šoreiz ir parādījies jaudīgs ģeopolitisks konkurents, kurš bez kara neatkāpsies. Un tā ir Ķīna. Karš pret Ķīnu tiek plānots jau vismaz 10 gadus, vismaz apmēram tik ilgi, cik notiek aktīva Tuvo Austrumu fragmentācija un mēģinājumi formēt vadāmā haosa vilni pasaulē.

Kā ASV ( tajā sēdošie banksteri - dolāru drukātāji) cer saglabāt varu pasaulē?

Puiši kā vienmēr, māk labi klabināt kalkulatorus. Realitāte ir skarba un bezkaislīga, 70% ASV jauniešu 17-24 gadu vecumā tehniski nav derīgi armijai, savukārt 20% identificē sevi ar LGTB aprindām. Šai informācijai vajadzētu iedarboties depresīvi, bet arī ASV ģenerāļi tagad izskatās pēc Verkas Serdjučkas un čurā tupus. Acīmredzami pasaules kontroles jautājums ar militarām metodēm vairs nav risināms, jo pārāk daudzi pazaudējuši bailes no bijušā hegemona.

Totāls karš bez ASV dalības – problēmas risinājums.

Nesan nācās piedalīties interesantā, globālā vēsturnieku un žurnālistu konferencē, kur tika apspriestas līdzīgas tēmas Tuvo Austrumu kontekstā, piemēram, ASV atteikums izvest bāzi no Sīrijas ziemeļiem, kur jau 8 (!) gadus atrodas ASV kontingents, kura vienīgais darbs ir Sīrijas naftas zagšana.

Eiropas kolēģi apsprieda ASV karaspēka izvākšanu no Afganistānas un Irākas, tam sekojošo haosu un uzdeva jautājumus Tuvo Austrumu kolēģiem par to, kā, viņuprāt, amerikāņi domā kontrolēt situāciju. Bet žurnālists no Irānas uzdeva jautājumu, kas visu salika pa plauktiņiem: “Kāpēc jūs domājat, ka viņi vispār kaut ko taisās kontrolēt? Viņi aizdedzina mežu pa perimetru, un tad tā jau ir meža iemītnieku problēma...”

Latvijas vieta “mežā”.

Acīmredzot par to jau nāksies domāt tautai. Jo tie, kam būtu par to jādomā, ir pārāk aizņemti ar mēģinājumiem savairoties viena gendera robežās un nekam citam laika vairs nav.

Eiropa šobrīd tiek aizdedzināta metodiski, Gruzija un Moldova atrodas zem milzu spiediena, Tbilisi sācies īsts maidans, izrādās, ka pat atlantistu sabiedrotie nav pasargāti no oranžiem apvērsumiem. Laiku pa laikam tiek kūdīti arī kosovieši, Serbija var drīz uzliesmot taisnīgās dusmās pret amerikāņu balstītajiem albāņu separātistiem. MI6 duļķo ūdeni visā Kaukāzā, apvērsums Kazahstānā izgāzās, gluži kā arī Baltkrievijā.

Trauksmes zvaniņi Eiropā.

Kāpēc Sicīlijā nemīl Jehovas lieciniekus, jautā kāda anekdote. Tāpēc, ka Sicīlijā vispār lieciniekus nemīl. Loģiski, ka Jehovas liecinieki ir kaitinoši, bet tas īsti nav iemesls, lai viņus masveidīgi nogalinātu, kā tas atgadījās nesen Vācijā. Vai nejaušība? Noteikti ne. Tāpat kā pastāv tehnoloģijas, lai ielās izdzītu nejēgas studentus, tāpat arī darbojas reliģisko fanātiķu, guļošo aģentu un vienkāršu noziedznieku “pamodināšanas” algoritms. Nav mistiska “terorisma” ārpus tā, ko saorganizē specdienesti.

Kam tas šoreiz būtu vajadzīgs?

Palasām Eiropas laikrakstu virsrakstus! Sankcijas sit pa ES rūpniecību! Francija tūlīt paliks bez atomenerģijas! Anglijā pazuduši dārzeņi! Vācija visus ieročus atdevusi Ukrainai! Par visu to jau daudz rakstīts, un nevienam vairs nav noslēpums, ka ASV pilnā sparā deindustrializē Eiropu, likvidējot to kā konkurentu, spiežot to atdot Ukrainai bruņojumu un slēdzot garus līgumus ar priekšapmaksu par jaunu ieroču piegādi, ko ASV saražos kaut kad... nākotnē.

Taču, šādi rīkojoties, pastāv risks, ka pat rāmie vācieši “iepako” Šolcu un mēģina glābties, atjaunojot attiecības ar Krieviju. Tāpēc izskatās, ka pieņemts lēmums aktivizēt Eiropā kopš 2015.gada snaudošās teroristu šūniņas un ISIS veterānus, kuru tajā pašā Vācijā ir desmitiem tūkstošu, lai visu kontinentu iegrūstu visu karā pret visiem. Turklāt, ja nav nodoma haosu vadīt, tad tas ir daudz, daudz vieglāk sarīkojams.

Tehniskie līdzekļi.

Esošās ISIS šūniņas jau ir labi bruņotas; ir pieejamas specdienestu atskaites šajā sakarā. Katastrofāls ieroču daudzums jau ir Eiropā, uz Ukrainu tas ir aizgājis tikai Pentagona atskaitēs. Ja gribat no rīta atmosties bez kafijas, ieejie dārknetā. Nieka 100 000 USD, un jūs esat jaunais PZRK Stinger jaunais īpašnieks, ja vien pārdevējs nav FIB “žurka”.

Pateikt nezinātājiem, ko tas nozīmē praksē? Var pienākt brīdis, kad virs Eiropas lidmašīnu nebūs! Un neviens nekur aizlidot nevarēs pat tad, kad pa ielām skraidīs ukraiņu izsitēji, kas laupīs sīriešu veikalus, kurus aizstāvēs bruņoti ISIS veterāni.

Un, jā, Ukrainas krīze spēku balansu Eiropā ir būtiski mainījusi, tagad var droši pagalvot, ka izlēmīgu un labi trenētu vīriešu skaits Eiropā noteikti ir lielāks nekā nacionālo armiju skaitliskais sastāvs. Eiropas ukrainizācijai nekādu formālu šķēršļu vairs nav, pieslēdzoties islama radikāļiem, plānotais šovs var sākties.

LV krīzes ārpolitika.

Notikumiem attīstoties pēc šī scenārija, jāsaprot, ka nekādu cepumiņu Latvijai vairs nebūs. Visi centīsies barot savējos, turklāt ārējā parāda apkalpošana jau kļuvusi radikāli dārgāka, to gan kariņveidīgie cenšas neminēt.

Valsts ekonomiku krīzes apstākļiem būtu jāsāk pielāgot jau tagad, sākot no nenormāli dārgo AM rotaļļietu kancelēšanas, jo perifērai robežu aizsardzībai būs vajadzīgi tikai bruņutransportieri un strēlnieku ieroči; fantāzijas par to, ka varētu karot pret Krieviju, ir jāatstāj Pabrikam. Tā vietā nekaitētu izveidot pārtikas apgādes plānu un sākt apart valstij piedrošās zemes, ar spērienu pa piekto punktu izvadot klimaktēriķus, zaļos un citus noderīgus idiotus!

Beneficiārs.

Ja vēl ir jautājumi, sameklējiet Shell, Exxon un BP atskaites par peļņu 2019.-2022. Būsiet pārsteigti. Tā ir augusi kārtām!

Varat pat nešaubīties, ka transanacionālās korporācijas izdarīs visu, lai izdzīvotu.

Tāpēc arī iedarbināts anglosakšu plāns AUKUS, kas paredz jaunu industrializāciju tikai šajās valstīs, tāpēc arī zem naža iet AUKUS bloka ģeopolitiskais konkurents -Eiropa. Tāpēc deg Eiropa un Ukraina, kur tiek saistītas rokas Krievijai, kura nespēs pienācīgi atbalstīt Ķīnu, ar kuru tuvākajā laikā banksteri nodarbosies ļoti nopietni.

Tāpēc jābūt gatavam, ka uzraksts “Latvija” var izrādīties par mazu gan kartē, gan uz robežstabiņiem, jo tiem, kam bija dots laiks rūpēties par diplomātiju un valsts pārticību, bija citas intereses un raizes.

Visi, kas nav Rinkēvičs, saprot, ka jaunajā, haotizētajā Eiropa Latvija nav vajadzīga vispār nevienam un jauna pupa, pie kura pieplakt, vienkārši nebūs. Jo visas atlantistu elites pūles tiks pieliktas Ķīnas atturēšanai un iznīcināšanai.

P.S. Ak, jā, turiet mājās jodu. Vienkārši var noderēt. Ja NATO spēki Ukrainā būs spiesti atkāpties uz Rietumiem un zaudēs, tad dažas uzspridzinātas kodolstacijas ļoti labi iederas Eiropas nolaupīšanas drāmas pēdējā cēlienā. Un nevajag iztēloties, ka esat nevainīgi upuri, atlantisti Latvijā nenokrita no Mēness, kāds savēlēja pabrikus un kariņus.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...