Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.

Šodien atļaušos publicēt, ko šis vārds nozīmē. (ANTIVAKSERIS – cilvēks, kurš domā ar savu galvu. Cilvēks, kurš ir spējīgs patstāvīgi spriest un izvērtējot iegūto informāciju pieņemt lēmumus. Cilvēks, kurš uzdod jautājumus, lai uzzinātu patiesību. Cilvēks, kurš ar sirdi un visu savu būtību jūt, kad viņam melo.)

Ja Jūs esat antivakseris, tad uztveriet to kā augstāko komplimentu. Neļaujieties sev iestāstīt, ka Jūs esat ne tāds vai, kā tagad vara caur pērkamo presi cenšas pasniegt, – neriktīgs, neizglītots, stulbs, dumjš un pret sabiedrību vērsts bīstams indivīds. Nekā tamlīdzīga. Un esiet nelokāmi savā pārliecībā!

Vai zināt, kāda atšķirība ir starp Jums un, piemēram, Pavļutu vai Kariņu? Es Jums atklāšu. Atšķirība ir tikai un vienīgi tajā, ka Jūs (antivakseri) pieļaujat iespēju, ka varat kļūdīties. Un tas ir tikai cilvēcīgi. Un, ja Jūs būsiet kļūdījušies, Jūs to spēsiet atzīt. Turpretim Pavļuts ar Kariņu ir pārliecināti, ka viņiem pieder absolūtā patiesība. Un, ja pierādīsies tas, ka viņi ir kļūdījušies – viņi to nekad neatzīs, atrodot simtiem attaisnojumu un vainīgo. Visi būs vainīgi, tikai ne viņi.

Man IR radušies jauni jautājumi - uz kuriem vēlos saņemt atbildes. Es nosūtīju šos jautājumus SPKC, ZVA un Slimības veicinošajai ministrijai. Ar nepacietību gaidu, ko viņi man atbildēs, lai varētu padalīties arī ar Jums. Ar cilvēkiem, kuri vēlas izzināt, saprast un ir spējīgi domāt ar savu galvu. Ar cilvēkiem, kuri prot analizēt informāciju un pieņemt savus lēmumus.

1. Iepriekšējās ziemas Covid-19 viļņa laikā augstākais kumulatīvais rādītājs Latvijā bija fiksēts janvāra vidū, kad 10.janvārī tas sasniedza 693,9 uz 100 000. Slimnīcās ievietoto pacientu skaits bija apmēram 1300.

Šodien kumulatīvais rādītājs ir 1266,4 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju, kas ir līdz šim augstākais Latvijā reģistrētais rādītājs. Slimnīcās ievietoto pacientu skaits 1037.

Šobrīd kumulatīvais rādītājs ir teju 2x lielāks, nekā tas bija pirms gada, taču slimnīcā ievietoto pacientu skaits ir mazāks, – kā tas var būt?

2. Cik cilvēku, kuri ir noslēguši pilnu vakcinācijas kursu, šobrīd atrodas slimnīcās smagā un ļoti smagā stāvoklī? Jo, kā zināms, iepriekš tika ziņots un zvērēts, ka cilvēki, kuri būs vakcinējušies, saslims vieglā formā un slimnīcās nenonāks.

3. Pagājis jau pusotrs gads, kopš sākās šis ārprāts. Vai ir zināms, cik cilvēku Latvijā jau ir pārslimojuši šo vīrusu, paši to nemaz nezinot? Noteikti ir jābūt zinātniskiem datiem par šo.

4. Kā tas var būt, ka Latvijā saslimstība ir viena no augstākajām Eiropā, ja līdz šim vakcinēti ir jau vairāk nekā 48% iedzīvotāju, kam vēl jāpieskaita klāt tie zināmie, kuri ir jau pārslimojuši, un tie, kuri ir pārslimojuši, bet par to nav ziņojuši, jo, iespējams, paši to nemaz nezina?

5. Šodien ir zināms, ka vakcinētie cilvēki pārnēsā un izplata vīrusu tikpat aktīvi kā nevakcinētie. Un saslimst tāpat kā nevakcinētie. Jautājums – kādēļ vakcinētie var drūzmēties pasākumos, piemēram, uz koncertu Hanzas peronā vai Maira Brieža boksa mačā Arēnā Rīga, neievērojot pilnīgi nekādus epidemioloģiskās drošības noteikumus?

6. Vai ir zināms - cik daudzus nevakcinētos cilvēkus (veselos), kuri nonākuši SPKC redzeslokā un vēlāk arī slimnīcā – inficējuši ir tieši vakcinētie cilvēki? Jo manā lokā zināmie gadījumi, kad cilvēks ir inficējies ar vīrusu, ir tieši šādi, kad vakcinēts cilvēks aplipina nevakcinēto (veselo).

7. Vai taisnība, ka slimnīcās veidojas rindas pie uzņemšanas situācijas dēļ, ka banāli nepietiek slimnīcas personāla?

8. Vai taisnība, ka covid pacients, nonākot uzņemšanā, ilgu laiku pavada vienā telpā kopā ar pārējiem, ar vīrusu nesaistītiem pacientiem, kamēr sagaida testa rezultātus?

9. Vai taisnība, ka jebkura vakcinācija, tai skaitā pret covid, pazemina cilvēka imunitāti, līdz ar to arī spēju pretoties citām slimībām?

10. Vai taisnība, ka bērni ar Covid slimo ļoti viegli, vai neslimo vispār? Tad kāda velna pēc Pfizer jau vēlas sākt potēt bērnus no 5 līdz 11 gadiem? Kāds tieši tam ir mērķis?

11. Vai ir zināms, cik cilvēku Latvijā kopumā NEZIŅO par smagām blaknēm pēc pirmās un otrās vakcīnas devas? Jo man šādi cilvēki, kas smagi pārcietuši pirmo poti, ir zināmi savas ģimenes lokā…

12. Vai taisnība, ka Latvijā cilvēki mirst no vakcīnas izraisītajām blaknēm? Un vai taisnība, ka ārstu konsīlijs noraida un neatzīst nekādu saikni starp vakcināciju un cilvēka nāvi? Jo, ja viņi to atzītu, tad sabruktu visa vakcinācijas misija?

13. Ir pierādīts, ka cilvēkam ir antivielas pret Sars-Cov2 vīrusu. To apliecina arī fakts, ka, ja ģimenē kāds ir inficējies, visi ģimenes locekļi nesaslimst. Tad kādēļ tāds spiediens un vēlme vakcinēt visus un ikvienu par katru cenu?

14. Vai taisnība, ka valdība pusotru gadu mūs maldināja un meloja par sejas masku lietderību un to, ka tās mūs spēj pasargāt no vīrusa? Jo šodien valdība saka, ka maskas nepasargā un ir jālieto FFP2 respiratori… paredzams, arī sabiedriskajā transportā.

15. Kā var pārbaudīt, vai cilvēks ir nopircis sertifikātu un reāli ir vakcinējies, jo vismaz publiski antivielu testi netiek atzīti kā droši, lai pierādītu, piemēram, ka cilvēks ir jau pārslimojis vīrusa izraisīto saslimšanu? Un vai nav tā, ka to nemaz nevar pārbaudīt?

Jautājumu ir vēl ļoti daudz. Taču atbildiet vismaz sākumā uz šiem!

Un noslēgumā vēlos vēlreiz un vēlreiz aicināt cilvēkus būt apzinīgiem un atbildīgiem pret sevi un savām ģimenēm. Domājiet, ko Jūs darāt un kādēļ. Domājiet arī par to, kādas sekas no viena vai otra lēmuma var iestāties ilgtermiņā.

Potēties, lai saglabātu darbu, kaut tas ir pretrunā ar Jūsu pārliecību – kā Jūs to spējat sagremot?

Esiet veseli!

Esiet stipri!

Esiet cilvēki!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...