Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kretīni meklē jauno kretīnu prezidentu, kurš labāks par iepriekšējo kretīnu būs. Tik pat prastu, bezjēdzīgu un nevajadzīgu.  Protams, domājošajai sabiedrības daļai nav šaubu, ka "vietvalži" prezidenta amatā varētu apstiprināt VĒL lielāku kretīnu un noziedznieku par šobrīd esošo... un tas vēl būtu maigi teikts. 

Vai kāds var nosaukt kaut vienu, tikai vienu labu darbu, kuru prezidents ir izdarījis Tautas labā pēdējo četru gadu laikā? Kaut vienu labu  darbu?... tā arī domāju... klusums studijā...

Kā jūs domājat, vai Maximas traģēdijā amatu zaudējušais Valdis, kurš aizmuka uz Briseli, tā arī neuzņemoties atbildību par notikušo, būtu cienīgs prezidents?... Noteikti, ka jā!  Viņa atgriešanās būtu svētlaime "vietvalžiem". Diemžēl tautai tas nozīmētu gatavošanos jaunai traģēdijai...

Man nav skaidrs jautājums - kā mana Tauta, kurai pieder augstākā vara Tēvzemē, NEDRĪKST, un ir jāsaka pat, tai ir AZLIEGTS ievēlēt prezidentu, kuram būtu visas tautas mandāts.  Tautas vēlēts prezidents! 

Šo jautājumu televīzijās un presē var muļļāt gadiem... un tomēr šim jautājumam ir viens elementārs risinājums. Un esošais "valstsgribis" uz otro termiņu to var izdarīt. Un kādēļ gan lai viņš četros gados neizdarītu vismaz VIENU labu darbu sabiedrības labā?
Viss, kas ir jāizdara, - jāizsludina REFERENDUMS par TAUTAS vēlētu prezidentu. Un punkts. 

Diemžēl šie kretīni nojauš iznākumu un tādēļ darīs visu, lai tas nenotiktu. Viņi izdomās likumus... atradīs ekspertus... un stāstīs, cik STULBA ir še purva malā dzīvojošā tautiņa... viņi tak neko nejēdz...

Patiesība ir tāda, ka Tauta nav ne purva, ne stulba. Tauta ir gana gudra un spējīga ievēlēt sev uzticamu valstsvīru. Tādu, kas celsies un kritīs par savas tautas dēliem un meitām... Valstsvīru, kurš šejienes dēls!

Bet tādu kandidātu, kurš, kā baumo, "partijnieku" ballē esot uzrāpies uz letes, nu gluži kā galvaspilsētas galva uz skapja... un iebļāvies - nu tad ņemam varu... un gluži neticami sanācis, ka kāda sieviete no kalniem to aiz jostas aizrāvusi uz "vienojošo" baru... pie varas arī ticis... 

100 dienas pagājušas, kopš "jaunā" valdība izvietojusies krēslos. Un kas? Tieši kas?... A nekas! Un tas ir pats skumjākais šajā stāstā. 

Lielākā daļa tautas turpina peldēt pa straumi pretim kraujai... ar visu pīli un dzeramā ūdens termināļiem Kurzemes jūras krastā... Protams, kas spējīgi, tie saprot... pārējie pārdodas vai atdodas... ka tik zelta vērdiņi makā... oi... kontā...

Pēdējo 30 gadu politiku "vietvalži" sauc par "veiksmes stāstu". Tagad gan tam jauns vektors un nosaukums dots - kā nu tur bija, ak jā - "cilvēkresursu krīze"... cilvēks = resurss...

Redz kā, šiem kretīniem cilvēki ir tikai un vienīgi resurss - izejmateriāls...  
Arī tiesībsargs sācis izmantot šo terminu atzīstot, ka problēma lielākajā daļā jautājumu "ir būtiskā cilvēkresursu krīzē”.

Es tik varu minēt, kā sāksies "jaunā" kretīnu prezidenta uzruna...  Oriģinālā būtu jauki, ja tā sāktos: "Mana dārgā TAUTA!" Bet realitātē: "Mani dārgie resursi!"

Un tā mēs skrienam un vaidam... Ko darīt, ko darīt... nav jēgas neko darīt!...

Un es jums, mīļie, kas ir izlasījuši rakstīto līdz šim vārdam... saku vienu:

"Galvenā cīņa mums vēl priekšā! Visiem, kuri nav mierā ar notiekošo ārprātu, visiem, kuri domā ar galvu, visiem, kuri jūt ar sirdi un mīl ar visu dvēseli... Mums cīņa vēl tikai priekšā! Un mēs - CILVĒKI - nežēlodami sevi šajā cīņā dosimies! Par sauli, par Dievu, par mūsu bērnu un mazbērnu nākotni! Mēs CĪNĪSIMIES!"

TAUTA pate savu VALSTSVĪRU lems!

TAUTA pate savu laimi lems!

Pieprasu REFERENDUMU par TAUTAS vēlētu valstsvīru - PREZIDENTU!
Mums vajag Tēvzemes sargu!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...