Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai jau no divu dažādu partiju divu dažādu Saeimu frakcijām izlidojušais Artuss Kaimiņš ar savu „jauno konservatīvo draugu” pārvaldītās Tieslietu ministrijas palīdzību centīsies atkārtot „Olainfarm” scenāriju un izreiderēt KPV LV partiju?

Par to liek domāt šī raksta beigās publicētā vēstule, kuru ir parakstījis deputāts Kaimiņš – protams, tikai parakstījis, jo viņu pazīstoši cilvēki labi zina, ka politiķis labi māk skaitīt naudu un mutiski kārt makaronus uz ausīm, taču ar rakstīšanu ir krietni vien „uz jūs”.

Vēstules būtība, ja nu kāds nesaprot, ir viena: deputāts, kurš iepriekš publiski deklarēja, ka dažādās zemiskās spēlēs neielaidīšoties un vienkārši aicinot KPV LV pašlikvidēties, acīmredzami ir nolēmis panākt, lai prāvais partijas valsts finansējums nonāktu „pareizās” rokās, bet, ja tas nav iespējams, nekādā gadījumā nenonāktu „nepareizās”.

Ar vārdu sakot, „Olainfarm” gadījums jau pierādīja, kā, no Jaunās konservatīvās partijas – tās pašas, kurai pēdējos mēnešos paklusām pieslējies deputāts Kaimiņš, par to beigu beigās izpelnoties izslēgšanu no KPV LV frakcijas, - pārraudzītās Tieslietu ministrijas atkarīgais Uzņēmumu reģistrs spēj bez minstināšanās reģistrēt pat busiņā sarīkotas „akcionāru sapulces” lēmumus.

Nav nekādu šaubu, ka kaut kas līdzīgs tiek gatavots arī KPV LV kongresa sakarā. Vienīgais jautājums – vai viss aprobežosies ar to, ka pēc „darba tautas”, t.i. Artusa Kaimiņa lūguma netiks reģistrēti partijas kongresa lēmumi vai vispār tā sasaukšana tiks atzīta par likumam neatbilstošu, vai arī kaut kur kādā busiņā notiks cits kongress, kurš Uzņēmumu reģistra acīs izrādīsies likumīgs un nodrošinās iespēju Kaimiņa kungam vai viņa „draugiem” izmantot valsts finansējumu savās vajadzībās. Vienvārdsakot, šīs nedēļas beigās paredzētajā KPV LV kongresā ies interesanti.

Dokumenti

FotoFotoFoto

An error has occured