Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas lielākais specializētais kravas auto rezerves daļu tirgotājs AUTO KADA joprojām darbojas Krievijā, kaut gan kravas auto rezerves daļu eksportam uz Krieviju noteiktas gan ES, gan ASV sankcijas. AUTO KADA biznesa partneri Krievijā ir šai valstij piederošā militārā koncerna ROSTEC Pleskavas nodaļas vadītājs un tā dēls. Tirdzniecības bāze izvietota Pleskavā, kur atrodas arī 76. gaisa desanta divīzija, kas bēdīgi slavena ar pastrādātajiem kara noziegumiem abos Čečenijas karos un arī Ukrainā - Bučā un Irpiņā. AUTO KADA Krievijas interneta veikalā autokada.ru joprojām pieejams ļoti plašs Rietumu ražotāju rezerves daļu klāsts, t.sk. tās, kas plaši tiek izmantotas Krievijā ražotajos un militārām vajadzībām izmantotajos transportlīdzekļos (KAMAZ, UAZ u.c.).

Vienlaikus AUTO KADA un tās saistītais uzņēmums Zemgales remonta centrs jau ilgstoši ir lielākie Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) rezerves daļu un remonta pakalpojumu piegādātāji. Kaut gan NBS lietotāji un remonta struktūrvienību amatpersonas nepārtraukti sūdzas priekšniecībai par šo uzņēmumu neadekvātajām cenām, remonta pakalpojumu zemo kvalitāti un darbu izpildes termiņu neievērošanu, NBS un Aizsardzības ministrijas apgādes sistēmas vadība uz šīm sūdzībām nereaģē. Gluži otrādi - iepirkumu organizēšanā saskatāms acīmredzams favorītisms par labu šiem uzņēmumiem. Piemēram, no valsts budžeta līdzekļiem piešķirti 180 000 EUR, lai sagatavotos gaidāmajam iepirkumam, kurā iestrādātas pārējos dalībniekus diskriminējošas prasības.

AUTO KADA/Zemgales remonta centra loma NBS apgādē

1.   SIA AUTO KADA (lielākais Latvijas specializētais kravas auto rezerves daļu tirgotājs) un SIA Zemgales remonta centrs (kravas tehnikas remonta uzņēmums) pieder vienam īpašniekam - Jānim Ozoliņam: https://info.ur.gov.lv/#/legal- entity/40003275846.

2.   AUTO KADA ir lielākais auto un militārās tehnikas rezerves daļu piegādātājs Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, t.sk. to kaujas tehnikai.

3.   Neskatoties uz izteiktu NBS lietotāju un remonta speciālistu neapmierinātibu, Zemgales remonta centrs jau ilgstoši ar dempinga cenām uzvar arī gandrīz visos NBS kravas un speciālās tehnikas remontu konkursos, jo tam ir spēcīgs lobijs gan NBS apgādes sistēmā, gan Aizsardzības ministrijā. Pašlaik Zemgales remonta centrs noslēdzis līgumus par šādas NBS tehnikas remontu:

a.   Lielākajai daļai t.s. Kaujas grupas transportlīdzekļu (faktiski viss NBS kravas transporta parks). Iepirkums nr. VALIC 2021/036/TN-A-SPP.

b.   Nupat pasludināts par uzvarētāju konkursā par M109 haubiču (galvenā Latvijas armijas uguns jauda) remontu. Iepirkuma nr. VALIC 2022/093/TN-A- SP.

c.   Ir viens no BV206 visurgājēju remonta uzņēmumiem. Iepirkuma Nr. VAMOIC 2017/167.

d.   Saņēmis no Aizsardzības ministrijas 180 000 EUR atbalstu CVRT kaujas izlūkmašīnu remonta metodikas izstrādei (kas tam garantē priekšrocības pret pārējiem konkurentiem) un piedalās konkursā par šīs tehnikas remontu. Iepirkuma nr. VALIC 2022/059/TN-A-SPP

e.   Veic arī citas lielas piegādes NBS, t.sk. transportlīdzekļu aprīkošanu.

AUTO KADA darbība Krievijā

1.   AUTO KADA Krievijā darbojas kā ООО "АВТОКАДА РУС". Uzņēmuma mājas lapas www.autokada.ru priekšplānā sarakstā izliktas tikai vieglo auto markas (AUTO KADA Latvijā vieglo auto rezerves daļas netirgo). Tomēr, ievadot meklētājā kravas automašīnu rezerves daļu kodus, iespējams iegādāties (ielikt grozā un uzzināt par pieejamību Pleskavas noliktavā vai piegādes laiku) arī Rietumu kravas auto rezerves daļas.

2.   Sortimentā ir daļas (ZF, Cummins, Bosch), kas tiek plaši izmantotas arī Krievijā ražotajos un Krievijas armijā izmantotajos transportlīdzekļos (KAMAZ, UAZ u.c.). Plašāk par Krievijas armijas izmantotā kravas transporta atkarību no Rietumos ražotām komponenetēm/rezerves daļām skatit, piemēram, šajos avotos:

a.   https://euromaidanpress.com/2022/04/09/how-western-sanctions-cripple- the-russian-war-machine/

b.   https://www.motorbiscuit.com/the-russian-army-is-cummins-powered/

c.   https://avtoalfa.com/stati/rasprostranennye-neispravnosti-korobok- peredach-zf-na-avtomobilyah-kamaz/

d.   https://www.gettyimages.co.uk/detail/news-photo/worker-prepares-a- mercedes-benz-truck-engine-ready-for-news-photo/1197565919

e.   https://www.automotivemanufacturingsolutions.com/zf-and-kamaz- inaugurate-cv-transmissions-plant/33077.article

f.    https://www.allisontransmission.com/company/news- article/2021/02/04/new-kamaz-haul-truck-equipped-with-allison-fully- automatic-transmission

3.   ASV jau kopš 2014. gada noteikusi sankcijas ROSTEC, ar kuras amatpersonu AUTO KADA sadarbojas, savukārt Eiropas Savienība sankcijas kravas auto rezerves daļu eksportam uz Krieviju noteikusi no 2023. gada sākuma: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip 23 1185. Tā kā AUTO KADA Pleskavas filiāle šīs daļas piedāvā realizācijai, diezgan ticami, ka piegādes organizē Latvijas AUTO KADA (iespējams, caur starpniekiem).

4.   Krievijas uzņēmuma ООО "АВТОКАДА РУС" 100% īpašnieks ir Загоруй Александр Николаевич. Skatit: https://companies.rbc.ru/id/1186027004470-ooo-avtokada-rus/ Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā, jau pēc Krimas notikumiem, bet pirms pilna mēroga iebrukuma Ukrainā.

5.   Tā kā Krievijas AUTO KADA uzņēmuma īpašnieks nav Latvijas AUTO KADA, bet Krievijas privātpersona, jāsecina, ka uzņēmums Krievijā darbojas ar franšīzes palīdzību, kas parasti ietver franšīzes devēja materiālu/rezerves daļu piegādi, zīmola izmantošanu, procesus/datorprogrammas un franšīzes maksājumu no ņēmēja devējam. Tātad AUTO KADA interese šajā biznesā visticamāk ir rezerves daļu realizācija un franšīzes maksājums (pēdējais varētu arī nebūt).

6.   ООО "АВТОКАДА РУС", spriežot pēc viņu pašu sniegtās info, ir lielāka auto remonta holdinga СевЗапТрасСервис sastāvdaļa (info no šī avota: https://informpskov.ru/news/380586.html). Viņu servisa mājas lapa: https://60service.ru/#advantages. Uzņēmuma noliktavas atrodas Pleskavā, kur dislocēta arī Krievijas armijas 76. gaisa desanta divīzija, kam ir bēdīga slava sakarā ar tās veiktajiem kara noziegumiem gan Čečenijas karos, gan nesen Bučā un Irpiņā.

7.   СевЗапТрасСервис sevi reklamē kā Kamaz oficiālo servisa centru: https://2gis.ru/pskov/firm/12666903233426080 Ņemot vērā, ka Kamaz kravas mašīnas plaši izmanto Krievijas armija, diezgan ticami, ka СевЗапТрасСервис kā Kamaz (kura galvenais īpašnieks ir Krievijas valsts militārais koncerns ROSTEC) oficiālais serviss reģionā apkalpo arī vietējos Pleskavas divīzijas Kamazus. Gan Kamaz, gan citās Krievijas kravas automašīnas savulaik plaši sāka izmantot Rietumu ražotāju komplektējošās daļas, tāpēc ir ļoti ticams, ka vismaz daļa AUTO KADA piegādāto rezerves daļu izmantotas Krievijas armijas kravas transporta remontam.

8.   СевЗапТрасСервис īpašnieki ir tas pats Загоруй Александр Николаевич (20%) un, pēc tēva vārda spriežot, viņa tēvs Загоруй Николай Иванович (80%): https://companies.rbc.ru/id/1146027004309-ooo-severo-zapadnyij-transportno- servisnyij-tsentr/.

9.   ООО "АВТОКАДА РУС" īpašnieka tēvs Загоруй Николай Иванович savulaik bijis vadītājs Krievijas valsts uzņēmumā ar nosaukumu ГУП "ДП РОСТЭК-ПСКОВ": https://companies.rbc.ru/id/1026000955771-gosudarstvennoe-unitarnoe-predpriyatie-dochernee-predpriyatie-rostek-pskov/ Šis uzņēmums, kas bija lielā Krievijas valsts militārā koncerna ROSTEC Pleskavas filiāle, tagad jau likvidēts, bet ar tādu pašu nosaukumu joprojām ir struktūra lielajā ROSTEC: https://www.rosteck.ru/passw entry/passw predp/pskov ext/.

10. Tātad AUTO KADA biznesa partneru saistiba ar Krievijas valsts militāro koncernu ROSTEC parādās gan caur Kamaz oficiālā servisa statusu, gan tēvu kā bijušo (iespējams, arī esošo?) ROSTEC Pleskavas struktūrvienības vadītāju.

11. Plašāka informācija par Krievijas valsts militāro koncernu ir brīvi pieejama: https://en.wikipedia.org/wiki/Rostec. ROSTEC jau kopš Krievijas 2014. gada iebrukuma Krimā ir ASV sankciju sarakstā. Lai arī AUTO KADA visticamāk nav veikusi tiešas piegādes ROSTEC, to biznesa partneru saistība ar ROSTEC koncernu ir acīmredzama, un AUTO KADA darbības Krievijā arī pirms 2022. gada februāra varētu tulkot arī kā ASV noteikto sankciju pārkāpumu.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...