Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu par to nebilstot, liek uzdot jautājumu: vai valsts prezidents ir sasaucis Nacionālās drošības padomes (NDP) sēdi un vai mūsu valstij ir rīcības plāns gadījumam, ja pūlis sadomās mainīt virzienu uz Latvijas-Baltkrievijas robežu?

Redzot, kā valdošā koalīcija Latvijā “menedžē” COVID krīzi, ir skaidrs, ka hibrīdkarš uz mūsu valsts robežas radīs pilnīgu haosu.

Atgādināšu, ka valsts prezidents ir bruņoto spēku virspavēlnieks. Ja kāds domā, ka iekšlietu ministres purpināšana par robežsardzi kaut ko stiprina drošībā, tad tas ir naivums augstākā pakāpē

Tāpēc uzreiz precīzi jāpasaka, ka tas ir hibrīdkarš. Otrā fāze. Pirmo jau izbaudījām ar afgāņu “bēgļiem”. Hibrīdkarš ir apdraudējuma forma, ko nevar vienkārši ar robežsardzi atrisināt. Tas prasa kompleksu pieeju. Tāpēc prezidentam ir jāsauc NDP. Amatpersonām ir jārunā un jāpieņem lēmumi šodien.

Levits tā arī nav izaudzis līdz politiķim un joprojām nesaprot, ka karā neviens likumus neraksta. Kad runā ieroči, tad tiesības klusē… Tā ir karā. Hibrīdkarā vai cilvēku pazemošanas karā. Padomājiet par to!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...