Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.

ASV atteikums pilnvērtīgi palīdzēt Ukrainai bija paredzams, tāpat kā bija paredzams arī tas, ka bloķēšanā tiks vainoti Trampu atbalstošie republikāņi, kas šajā gadījumā, manuprāt, tiek izmantoti kā izdevīgi grēkāži, uz ko norādīs demokrāti un Baidena valdība, lai gan faktiski tad, ja republikāņi neizvēlētos kļūt par “noderīgajiem idiotiem” un atbalstu būtu apstiprinājuši, šo atbalstu Ukrainai visdrīzāk nāktos bloķēt pašiem demokrātiem, un pašiem uzņemties šo nepateicīgo lomu.

Paskaidrošu kāpēc tā domāju: ar dažādām sazvērestību teorijām par kara iemesliem, par Zeļenska un Baidena dēla, kā arī tādu kompāniju kā BlackRock interesēm visai viegli var iepazīties jebkurš, tāpēc šoreiz tās neanalizēšu, tomēr ieteikšu padomāt, kā rīkotos Zeļenskis un Baidens, ja tādas teorijas izrādītos patiesas.

Ja sazvērestību teorijām ir vieta, tad Zeļenskis un Baidens saprot, ka par mieru ir jāvienojas kamēr Baidens vēl ir prezidents, jo abiem ir pilnīgi skaidrs, ka rudenī, kad pie teikšanas nāks Tramps vai drīzāk kāds cits no republikāņiem, Baidenam un Zeļenskim būs par vēlu "dalīt" Ukrainu uz viņiem izdevīgiem noteikumiem.

Ņemot vērā to, ka baumas, ka ASV varētu nepalīdzēt Ukrainai, nu jau ir apstiprinājušās, secināms, ka pirmais plānotais solis uz pamiera vai miera sarunām jau ir sperts, un ņemot vērā to, ka ASV vēlēšanu rudens nav aiz kalniem, šie soļi tiks sperti paātrinātā tempā, pie kam uz piekāpīgiem noteikumiem, atkāpjoties no izvirzītajiem principiem, galvenais, lai tāda vienošanās tiek noslēgta līdz rudenim ar bonusā sev iespraustu medāli par miera atdošanu.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...