Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
ASV atteikums pilnvērtīgi palīdzēt Ukrainai bija paredzams, tāpat kā bija paredzams arī tas, ka bloķēšanā tiks vainoti Trampu atbalstošie republikāņi, kas šajā gadījumā, manuprāt, tiek izmantoti kā izdevīgi grēkāži, uz ko norādīs demokrāti un Baidena valdība, lai gan faktiski tad, ja republikāņi neizvēlētos kļūt par “noderīgajiem idiotiem” un atbalstu būtu apstiprinājuši, šo atbalstu Ukrainai visdrīzāk nāktos bloķēt pašiem demokrātiem, un pašiem uzņemties šo nepateicīgo lomu.
Paskaidrošu kāpēc tā domāju: ar dažādām sazvērestību teorijām par kara iemesliem, par Zeļenska un Baidena dēla, kā arī tādu kompāniju kā BlackRock interesēm visai viegli var iepazīties jebkurš, tāpēc šoreiz tās neanalizēšu, tomēr ieteikšu padomāt, kā rīkotos Zeļenskis un Baidens, ja tādas teorijas izrādītos patiesas.
Ja sazvērestību teorijām ir vieta, tad Zeļenskis un Baidens saprot, ka par mieru ir jāvienojas kamēr Baidens vēl ir prezidents, jo abiem ir pilnīgi skaidrs, ka rudenī, kad pie teikšanas nāks Tramps vai drīzāk kāds cits no republikāņiem, Baidenam un Zeļenskim būs par vēlu "dalīt" Ukrainu uz viņiem izdevīgiem noteikumiem.
Ņemot vērā to, ka baumas, ka ASV varētu nepalīdzēt Ukrainai, nu jau ir apstiprinājušās, secināms, ka pirmais plānotais solis uz pamiera vai miera sarunām jau ir sperts, un ņemot vērā to, ka ASV vēlēšanu rudens nav aiz kalniem, šie soļi tiks sperti paātrinātā tempā, pie kam uz piekāpīgiem noteikumiem, atkāpjoties no izvirzītajiem principiem, galvenais, lai tāda vienošanās tiek noslēgta līdz rudenim ar bonusā sev iespraustu medāli par miera atdošanu.