Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Par situāciju Rīgas Domē. Man personīgi ļoti patīk visi politiķi. Tāpēc nekādus pārmetumus tajā, kurš ir korumpants, neizteikšu. Tikai gribu izstāstīt situāciju un uzdot dažus jautājumus.

Tātad situācijas saasinājums radās no tā ka izpilddirektors Lange saņēma anonīmu vēstuli (par kuru baumo, ka tā nākusi no ieinteresētām pusēm), kurā Satiksmes departamenta pienākumu izpildītājs Vaivods (turpmāk tekstā P.I.) ir korumpants un izsaimniekojis 7 miljonus, un vispar ir blēdis.

Lange uzreiz Vaivodu atstādina, par to neinformējot par satiksmi atbildīgo Ķirsi, un tagad izmeklēs, vai Vaivods ir blēdis vai ne, balstoties uz anonīmo ziņojumu. Ķirsi aizvaino tas ka viņš nevalda pār satiksmi, un viņš ierosina izveidot komisiju, kur ir Domes ierēdņi un Delna, lai tie skatās, vai tad Vaivods ir blēdis vai nav.

Progresīvie uzreiz apvaino Ķirsi korupcijas piesegšanā, paziņo, ka blēdis ir Ķirsis un vēl vairāk Olafs Pulks, ka komisija ir laika vilcināšana un viņi ir Dāvids, bet Ķirsis un korumpanti ir Goliāts.

Šeit rodas daži jautājumi. Kāpēc izpilddirektors Lange, kurš desmit gadus strādājis valsts ceļos, tiešā būvniecības karteļu tuvumā, ir kopā ar anonīmu ziņojumu tik drošs un neitrāls korupcijas izvērtētājs?

Otrs jautājums - ja mēs pieņemtu, ka Ķirsis ar Olafu un P.I. ir blēži un katrs ir aizstiepuši pa 7 miljoniem, kāpēc vajag sarīkot klaunādi un maksimāli ātri dabūt, ka tas P.I. ir prom, vietā ir cits, draudzīgāks P.I. un visa RD ir paralizēta? Varētu taču mierīgi pagaidīt lai KNAB izmeklē ar Delnu un tad tiem iespējamajiem izzadzējiem piestādīt pilnu rēķinu un ielikt aiz restēm.

Trešais tāds ļoti ezotērisks jautājums - bet vai gadījumā nav gadījies tā, ka notiek būvniecības karteļa pārdale un atsevišķi apsviedīgi cilvēki ir uzrīdījuši labticīgus Progresīvos virsū Ķirsim un Progresīvie vienkārši grib palīdzēt ātri P.I. nomainīt pret citu P.I., kurš palīdz sakārtot jautājumus pēc viena no karteļa dalībnieka nāves ar visiem līgumiņiem, un tur nākotnē vēl 200 miljoni, un vispār viss skaisti.

Un vai nav gadījumā noticis tā, ka Progresīvie ar putām uz lūpām aizstāv vienu no slavenākajiem oligarhiem, kāds Latvijā vispār ir bijis? Uz šiem jautājumiem es nevēlos pats atbildēt, jo, kā jau teicu, es ļoti uzticos visiem Latvijas politiķiem un nekad neesmu šaubījies par politikā iesaistīto cilvēka goda prātu. Tāpēc aicinu šos jautājumus par to, kuri ir blēži un kuri nav, izvērtēt KNAB, neatkarīgām komisijām un visiem citiem, kas paši nesēž Rīgas Domē vienā koalīcijā.

Un aicinu arī nesaukt vienam otru par zagli un kretīnu, jo var izrādīties, ka abām pusēm ir taisnība un par to beigās nākamais Rīgas mērs Šlesers ar vicemēru Rosļikovu būs ļoti priecīgi.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...