Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai Rīgas domes Satiksmes departamenta priekšnieka pienākumu izpildītāja Emīla Jakrina klātbūtnē ceļu satiksmes noteikumi pārstāj darboties? Lai gan tieši viņa vadītā iestāde, kas Rīgas ielās izvieto ceļazīmes, izskatās, ka pati amatpersona uzskata - tās neattiecas ne tikai uz viņu pašu, bet arī uz draugiem, paziņām un sarunu biedriem.

Šodien pusvienos dienā Rīgā, bēdīgi slavenās „izremontētās” Krišjāņa Barona un Lāčplēša ielu stūrī bija vērojams, kā Rīgas pašvaldības galvenais satiksmes organizētājs Emīls Jakrins acīmredzami uzskata – viņš ir pietiekami svarīga amatpersona, lai pat ar viņa klātbūtni pietiktu ceļu satiksmes noteikumu un ceļazīmju ignorēšanai.

Lai gan šajā vietā jebkurai redzīgai personai ir viegli pamanāma ceļazīme „apstāties aizliegts”, Jakrins, kuram bija ievajadzējies parunāties ar kādu kungu, izlikās nemanām, ka kungs savu BMW markas automašīnu ar valsts reģistrācijas numuru IB-1 uz sarunas laiku novieto vietā, kur apstāšanās ir aizliegta.

Saruna ilga labu brīdi, un visu šo laiku no Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītāja uzvedības skaidri bija saprotams – tādus sīkumus kā ceļazīmes viņš neuzskata par saistošiem, vismaz ne tad, ja runa ir par svarīgām pārrunām ar viņa līdzdalību.

Red.piez. Emīls Jakrins pagaidām nav vēlējies sniegt savu skaidrojumu saistībā ar šo Pietiek lasītāja fiksēto gadījumu. Uz telefonzvaniem viņš neatbildēja, bet pēc īsziņas saņemšanas izslēdza mobilo telefonu.

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

13. Saeimas deputātiem: par grozījumiem likumprojektā, kas regulē Valsts drošības komitejas dokumentus

FotoPateicamies par Jūsu līdzšinējo atbalstu LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas zinātniskajā darbā. Komisija kopš 2017. gada septembra ir konsekventi publiski pierādījusi, ka novecojušā likuma “Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu” saglabāšana nav zinātniski un tiesiski attaisnojama, īpaši tāpēc, ka tas ietver juridiski nederīgu sadarbības ar VDK konstatēšanas procesu, ko analizējis Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšsēdētājs, tiesas priekšsēdētājas vietnieks Juris Stukāns.
Lasīt visu...

12

Viss, kas nav par mani labs, ir FAKE NEWS

FotoTrešdien LTV diskusiju cikla ietvaros ar visām vēlēšanās startējošajām partijām bija uzaicinājusi partijas KPV LV visu apgabalu līderus uz, gribētos teikt, diskusiju, bet nevaru: balagānu. Ceturtdien, kad dzirdētais vēlreiz pārdomāts un galvā sagūlies pa plauktiem, trīs secinājumi, kāpēc cirks nav tik nevainīgs, kā izskatās.
Lasīt visu...

21

Zapad un Zupa

Foto„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību. Bardzīni tēmē uz mani caur kādu tuvu vīru, kuru es, pēc viņa ieceres, neturēšu aizdomās.” (Mario Pjuzo Krustēvs)
Lasīt visu...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...