Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai tā būtu tikai sagadīšanās, ka dienu pēc tam, kad Pietiek lasītājs publicēja rakstu ar virsrakstu „Nekompetenta Aizsardzības ministrijas vadība kā daļa no hibrīdkara?”, kurā cita starpā pieminēja to, ka aizsardzības ministres padomnieku vidū ir tikai komunikācijas „ekspertes”, ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļa nākusi klajā ar šādu paziņojumu?

„Pirmdien, 7. augustā, darbu aizsardzības ministres Ināras Mūrnieces birojā militārā padomnieka amatā uzsāk atvaļinātais brigādes ģenerālis Juris Kiukucāns.

J. Kiukucānam ir vairāk nekā 30 gadu ilga militārā pieredze aizsardzības resorā. Savas profesionālās karjera laikā ieņēmis dažādus amatus gan Nacionālajos bruņotajos spēkos, gan Aizsardzības ministrijā. Bijis Zemessardzes komandieris, Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieks, kā arī Latvijas militārais pārstāvis NATO un Eiropas Savienībā.

J. Kiukucānam ir nozīmīga pieredze Nacionālo bruņoto spēku un Aizsardzības ministrijas sadarbības koordinēšanā, strādājot Aizsardzības ministrijas izpildsekretāra amatā, kā arī Latvijas aizsardzības spēju plānošanā un ieviešanā, strādājot Aizsardzības ministrijā Aizsardzības spēju projektu vadības departamenta direktora amatā.

Atvaļinātais brigādes ģenerālis J. Kiukucāns ir Viestura ordeņa lielvirsnieks, kā arī savas profesionālās karjeras laikā aizsardzības resorā saņēmis vairākus militāros apbalvojumus gan Latvijā, gan no starptautiskajiem partneriem.”

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...