Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kamēr Latvijas vienkāršais iedzīvotājs ir meties cīņā ar valdības vārgulīgi pārvaldīto Covid krīzi un valstī vairs nav palicis neviens cilvēks, kuru vīruss nebūtu šā vai tā ietekmējis, dažas mūsu amatpersonas, šķiet, joprojām uzskata sevi par augstākām nekā visi citi.

Kā mēs zinām, lai varētu uzticēties tiesu varai, tiesnešu reputācijai jābūt nevainojamai. Un tiesnešiem ir ar savu morālo stāju jārāda paraugs mums, vienkāršiem mirstīgajiem, kā sekot likumiem un ētikas normām.

Taču tauta ir ievērojusi, ka uz visu tiesu augstāko amatpersonu Aigaru Strupišu, acīmredzami ir nostrādājusi Krievijas pretiniekiem domātā antivakcinēšanās propaganda jo, kā runā aculiecinieki, Augstākās tiesas priekšsēdētājs uzsvērti nevalkā masku nevienā sanāksmē arī tad, ja maskas ir visiem citiem, un izvairās no visiem pasākumiem, kur būtu jāuzrāda COVID vakcinēšanās sertifikāts.

A. Strupišs ir ierēdnis, kura statuss ir pielīdzināms ministru prezidentam un valsts prezidentam. Tatad mums ir tiesības sagaidīt caurspīdīgumu un patiesas atbildes. Un jautājums ir šāds: vai pēdējā pusgadsimta nāvējošākās krīzes vidū mēs varam atļauties no saviem nodokļiem maksāt gandrīz 6000 EUR mēnešalgu tiesu virsaitim -  antivakserim?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...