Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

krii

14.11.2015. 10:57

Rīgas Klasiskā ģimnāzija ar direktora patvaļu.uzpūstiem štatiem ar domes radu ieliktenjiem.ne acii veredzeetiem darba vietaa

Atbildēt

Sinis

18.10.2015. 11:38

»

ikdiena

Direktori ar visem radiem skolas administracija ne to vien dara rīgā. Un vinus tie elmani un alamovski vel ar pukem sveic .Un ta līdz kapa malai


Latvija pastav tada sistema ka neviens neparko neatbild ,sliktaka gadijuma izmet no darba .Latvija cietumos sez tikai tie kam nav naudas kukuliem ,kriminal likumi nedarbojas,cilveki kas izskerde (nozog)kosmiskas sumas pec paris gadiem ienem tadus pasus amatus.Neviens no ministriem deputatiem padomniekiem savu karjeru nebeidz cietuma .Mes visi zinam ka jebkuram noviniem var dot 10 gadus cietuma aizvertam acim.,bet pats trakakais ka mums nav tadu cilveku ko likt vinu vieta ,neeksiste vairak morales principi ir tikai nauda nauda

Atbildēt

jumis

30.09.2015. 13:13

Vajadzētu papildus likumu visiem viņiem.

Atbildēt

Prof. Haoss

26.09.2015. 21:06

Latvijā pēc okupācijas nokratīšanas varu sagrāba vidējā nomenklatūra, viņus pārņēma alkatība. Te nevajag meklēt ienaidnieku žīdos, krievos, latviešos,citās tautībās. Pie siles un rīšanas nav tautību, bet kā jau teicu, palika čekisti un nomenklatūra, kura pārvaldīja resursus un informāciju, tūlīt pārņēma vadību valstī, sāka taisīt sev izdevīgus likumus, noteikumus. Viens piemērs godmanis, kas pildīja sevišķu lomu, lai valstī valdītu haoss un nesakārtotība, pašplūsma un neierobežota nomenklatūras un čekistu lasi: stukaču) vara.Ne jau tie čekisti, kas strādāja legāli. Viņi Latvijai neko sliktu nenodarīja un nedara, ar čekistiem domāti Maskavas virzītie stukači, kuru visvairāk bija TB/LNNK, kuri, man liekas, joprojām strādā ar pilnu jaudu pret valsti un tautu.
Tev jāzina teiciens: ? Ja načaļnik (legālie čekisti) ti durak (slepenie stukači), ti načaļnik (stukači), ja durak" (legālie čekisti), proti, stukači, kad tika pie varas, visādā veidā slānīja un kritizēja, nolādēja legālos
čekistus, viņus pataisīja par muļķiem. Tikai daži izrāvās (savickis) gaismā utt. Jānolād stukačus, nevis čekistus.Čekistus vajadzēja laist pie varas un būtu bijusi kārtība, bet stukači viņus pasūtīja tālāk uz 101 km un pazemoja, jo apmainījās lomām.

Atbildēt

Prof. Haoss

26.09.2015. 20:51

"ENISS 25.09.2015. 19:55 4.eseja
No pasniedzēja bloga: "Teorētiski viss varēja būt savādāk. Pēc tam, ka Latvija oficiāli atdalījās no Maskavas, latvieši varēja jau pirmajā laikā padzīt Maskavas uzdevumā atlasītās “perestroikas” (LTF) vietējās padibenes – komjauniešu barvežus, čekistus-biznesmeņus, partorgus, kuri tēloja nacionālistus utt. Viņus varēja tūlīt nomainīt ar godīgiem un gudriem latviešiem politiskajās partijās, parlamenta un pašvaldību vēlēšanās. Varēja nomainīt voluntāri, kā nomainīja ar speciālu dekrētu krievus Daugavpils domē un vēl dažās vietās. Starp citu, viņus nomainīja tāpēc, ka šie cilvēki nebija zagļi un viņi neļautu latviešu zagļiem izzagt sabiedrības mantu, ko tūlīt darīja Daugavpilī latviešu lauski un citi viepļi pēc viņu voluntārās iecelšanas pašvaldības vadošajos krēslos. Praktiski pēc oficiālās neatkarības iegūšanas sākās latviešu visīstākā laupīšana. Kā latviešiem pieņemts, latvieši savējiem daudz neļāva laupīt. Latviešu nacionālais bizness neprogresēja. Latvietis labāk visu atdeva leišiem, igauņiem un citiem nekā savējiem tautiešiem. Bet tā ir cita tēma. Pašlaik runa ir par to, ka Latvijā viss varēja būt savādāk. Tā nenotika. Secinājums var būt tikai viens: latvieši ir vāja un morāli negluda tauta. Latviešu valstiskums ir latviskais antivalstiskums, jo vērsts pret savu tautu. Tas bija jau redzams pirmskara LR."
Teiciens, ka latvietis ēd nost latvieti, neatbalsta, atbilst patiesībai. Visos komentāros DENISS ir patiess un runā skaidru valodu, bet Pietiek neļauj atbildēt, komentēt, ja uzķēra, ka runā pretī autora teiktajam.Latviešu nacionālisti (labā nozīmē - nacionālisti) ir vistuvāk Maskavas čekistu izdarībām pret latviešiem un visām tautībām. Tādi dzintari, parādnieki, bērziņi, un daudzi citi nodarbojas ar niecīgām, kaut vajadzīgām problēmā, un tautu ved uz nekurieni, tās labā nestrādā, tikai savam labuma, vairāk pat kā SC vai Vienotība. Kurš zoga un str\ad\aā sev, pateikt gan ir grūti.
Paldies Denisam par taisno valodu.

Atbildēt

žanis knuts

26.09.2015. 16:03

"patrioti",a jums pašiem roku nava,ko darījāt 3 mēnešus,rokas kur izaugušas!?

Atbildēt

haralds

26.09.2015. 13:55

Par†eigeno$$es, ibio māte!

Atbildēt

ikdiena

26.09.2015. 11:32

Direktori ar visem radiem skolas administracija ne to vien dara rīgā. Un vinus tie elmani un alamovski vel ar pukem sveic .Un ta līdz kapa malai.

Atbildēt

>25.09.2015.9.33

25.09.2015. 10:39

Varbūt k-gs.zina kurā gadā un kas nosauca par latviešiem,varētu teikt ka Baltijā ir tikai latviešebreji.....

Atbildēt

Ēdelweiss

25.09.2015. 09:01

Nevienu jau tas nepārsteidz...it īpasi Rīgas Ziemeļu Valsts Ģimnāzijas sākumskolas klašu vecakus, jo tur tāda nacisma izpausme ka publiska smurguļa ar žīda vārdu- Davids : aiztais muti , krievs !!!, tiek pilnība attaisnota un atbalstita no skolas direktore vietas aizņēmējas kaut kādas tur Ingas Landes puses personīgi...

Atbildēt

25.09.2015. 08:33

»

Ome 69

nu tur jau veidojas kas lidzigs , leiskalnu klanam , brivosta,, helmaņa bralens, bjc ausekļa direktors, bijusais moto pulciņa skolotajs, veismanis , klasesbiedrs, kurs tika padzits no smiltenes, tiek atplestam rokam uzņemts riga


Kādreiz bija kārkluvācieši, kārklukrievi – latvieši, kas ātri pārvācojās, pārkrievojās. Tagad ir krievžīdi – NA/VL, latvieši, kas pielāgojas ASV/SVF/PB un Krievijas politikai. NA/VL – miermīlīgi sadarbojas Saeimā ar visām latviešu tautai naidīgajam partijām. Vajadzības gadījumā intervijas sniedz krievu valodā.

Redzamākie latviešu krievžīdi – R.Dzintars, Dz. Rasnačs, I.Parādnieks, R.Zīle, I. Mūrniece, G.Bērziņš.

Atbildēt

Ome 69

24.09.2015. 17:47

»

Atbilde ir jā un ne tikai to vien


nu tur jau veidojas kas lidzigs , leiskalnu klanam , brivosta,, helmaņa bralens, bjc ausekļa direktors, bijusais moto pulciņa skolotajs, veismanis , klasesbiedrs, kurs tika padzits no smiltenes, tiek atplestam rokam uzņemts riga,

Atbildēt

beka

24.09.2015. 17:43

nu ir jau vel ari rigas 45 vidusskolas direktors talis veismanis no vienotibas , tika padzits no smiltenes muzikas skolas par , par nesaimniecisku ricibu ar naudu, tautas valoda zagsanu, uzreiz atradas darbs riga, tas laikam viņam ka sods skaitas:)) un riga parkapumi turpinas,, varbut iepejams ka dome izglitibas departamenta , helmanis viņa klasesbiedrs?

Atbildēt

24.09.2015. 16:37

Atbilde ir jā un ne tikai to vien!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...