Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ray

16.10.2017. 20:49

»

aradhana

Nav iespējams ielikt mīnusu rakstam


Šeit mīnuss no manis.

Atbildēt

aradhana

26.09.2017. 18:32

Nav iespējams ielikt mīnusu rakstam!

Atbildēt

motorhead

24.09.2017. 11:42

Murgi.Ne jau Porziņģis vainojams pie tā, ka nodokļu sistēma pakaļā.Un no sociālantropoloģijas viņa arī neko nejēdz.Ja šī nauda netiktu sadabūta,tauta kļūtu VĒL neapmierinātāka,jo gladiatori tomēr ir vajadzīgi, kā jau Romā pierādījās. Vajag tak aizdomāties, kamdēļ sporta industrijā grozās visi tie miljardi.Tamdēļ, ka tā vajag.Kad nu kāda kaza neredz tālāk par savu... hmm, degungalu...

Atbildēt

:)

24.09.2017. 01:27

Porziņģis to naudu sen ir atpelnījis kaut vai tikai savācot pilnu arēnu Rīgā...ar savu dalību pārbaudes spēlēs...

Atbildēt

>11.48

23.09.2017. 19:21

UN TIKAI PSRS UN MĒS TO MAKSĀ NO BUDŽETA. Idiotu demagoģijai nav robežu......................

Atbildēt

Fida

23.09.2017. 13:53

»

Es

Šitā zviedru liberaste no dialoga ar publiku baidās


Pilnīgi piekrītu šim komentāram. starpcitu nomīnusot rakstu tehniski nevaru.

Atbildēt

Metodoloģe

23.09.2017. 13:49

»

Metodoloģe

Tā ir neomarksistu provokācija. no tās pašas sērijas, kas dzimumorgāna zīmēšana uz Latvijas karoga, ko izpildija Mellbiksis...


Veinberga Prostituējas.
Viņa pati labi saprot, ka murgo. Bet cenšas abstrahēties.
Vajag pētīt, ko viņa runā, jo pēc tā var spriest par neomarksistu aktuālajiem pasūtījumiem.

Atbildēt

Metodoloģe

23.09.2017. 13:44

Tā ir neomarksistu provokācija. no tās pašas sērijas, kas dzimumorgāna zīmēšana uz Latvijas karoga, ko izpildija Mellbiksis.
Sai sektai ir tāda apziņa, ka sagraujot sabiedrības pozitīvās vērtības tā uzcels komunismu un iestāsies vispārējā nirvāna.
Dizainētāji šo vājprātīgo ideoloģiju piekopj lai iegūtu varu.
Izpildītāji ir vienkārši uzpirkti kā paši saprotam.
Neko. Tas jāapzinās un jāceļ labais. Jāapzinās, ka būs pretdarbība.

Atbildēt

par dzīvību

22.09.2017. 18:42

Vienā komentārā sacīts, ka "es nevaru Porziņģim ūdeni pienest

Atbildēt

vispār jau

22.09.2017. 14:31

raksts ir par mūsu nenormālo publiku :) Par to nu nav ko piebilst vispār. Tautas ļoti liela daļa pie mums ir garā vāja..........Pati esmu 10 gadu garumā tikusi pakļauta nepārtrauktai vajāšanai - ļoti labi zinu, kā visus sagroza, kā apmelo un kā šie apmelotāji pat tiesās tiek atbalstīti - nevienu neinteresē patiesība - galvenais sev netīkamu cilvēku pēc iespējas efektīvāk apmelot !!!!!!!!!!

Atbildēt

Māris

22.09.2017. 06:49

Te cilvēki cepjās par kautkādiem 120000 eiro kuri tomēr vismaz pusLatvijai nesa pozitīvas emocijas, bet parto ka ieredņi bezjēdzīgi izlieto miljoniem nodokļu maksātāju naudu un nekad neviens neparko neatbild , tas nav nekas. Lūk parko ir jāuztraucas.

Atbildēt

karinka

21.09.2017. 09:35

Un ko tik labu dara prezidenta kanceleja un ierednu armija LV laba,ja piemaksas pie algam astronomiskas un vel lems par 1 mlj pieskirsanu prez kancelejai un KNAB? Luk tur teree nodoklu maksataju naudu.....

Atbildēt

opā

21.09.2017. 00:37

Latvijas komandu spēles sporta turnīros ir augstu sasniegumu sports, nevis profesionāls. Sportisti ir profesionāļi, bet naudu par spēlēšanu izlasē nesaņem. Viņi paši nopelna ar savu darbu klubā un atnes naudu Latvijai, nevis to nosūc. Dažreiz saņem prēmijas (no valsts par olimpiādi, pč medaļām) vai savas federācijas no sponsoru vai starptautiskās federācijas līdzekļiem (Lipmans un hokejs). Sportisti spēlē izlasēs savā brīvajā laikā, savu tautiešu priekam. Viņi riskē un ziedo sevi, lai iepriecinātu mūs, savu tautu. Veinberga nav vienīgā, kas maksā nodokļus, ja viņa vispār maksā nodokļus Latvijā (vai tomēr Zviedrijā) un vēl saņēmusi pa šiem gadiem daudz no valsts budžeta atpakaļ (no LTV piemēram). Vai veinberga uzstāj, ka mūsu operdziedātājiem ir jādzied Latvijas Operā bez maksas, jo izskoloti viņi tika par valsts naudu finansētajās mūzikas skolās un akadēmijā? Ar ko Porziņģis ir savādāks? Viņš par spēli izlasē naudu neprasa. Viņš ir izskolots pirmkārt par savu vecāku līdzekļiem (treniņu maksas, kedas, formas, bumbas, braucieni uz spēlēm) un tikai tad valsts (sporta zāle, ko izmanto visi bērni). Porziņģis dod atpakaļ, taisa laukumus, taisa bērnu nometnes Latvijā, savam bērnības trenerim naudu iedeva un tas viss pa 2 gadiem kopš NBA. Un kas ir pats smieklīgākais, Porziņģis piedāvāja palīdzēt nosegt savu apdrošināšanu, bet LBS atteica un pareizi darīja, jo tā būtu nekaunības prasīt cilvēkam vēl sev apdrošināšanu pirkt. Mēs neesam tādi nabagi!!! Ja varam atļauties limuzīnus un dzīvokļus visiem ek-prežiem, maksāt veinbergām par skribelēšanām, visādiem satori slaistiem, u.c. brīvmāksliniekiem, tad iedot 100 pakas apdrošināšanai arī varam. Tas ir attieksmes jautājums. Tas ir novērtējums cilvēka darbam.
P.S. Veinberga ar šo informē, ka viņai nav pilns rublis un tas ir iedzimts. Izrādās vecais attīstījis kalnu slēpošanu Latvijā! Jābūt īpaši gudram, lai censtos to attīstīt valstī ar 300m pauguru kā augstāko virsotni.

Atbildēt

cibiņš

20.09.2017. 20:44

»

Sandras loģika

Kāpēc man būtu jāžēlo kāda, tēvs, māte un citi radi? Kāpēc man no savas nodokļu naudas jāmaksā viņiem pensijas, pabalsti, medecīnas pakalpojumi? Lai prasa tiem kuru labā strādāja, lai prasa sumkajā frizūrām un exkomunistiem par kuriem paši sabalsoja. Šodien ir cita valsts, šodien katrs maksā par sevi...


Čalīt!Tu pats esi izaudzēts un izskolots no citu nodokļiem.Nodokļi neiet tavā bankas kontā,bet tiek arī paaudžu solidaritātei un tavi veči arī saņem pensijas,jo savulaik maksāja nodokļus.Tā ka tu ar saviem nodokļiem atdod parādu,nevis veic žēlsirdības aktu.

Atbildēt

Piekrītu Veinbergai!

20.09.2017. 20:26

Šoreiz pilnībā piekrītu Veinbergai. Piemetināšu, ka tas pats attiecas uz tā saucamo kultūru, kur grūž iekšā tikpat daudz miljonus kultūras "porziņģiem", bet sociālām lietām, trūcīgajiem, priekš pieejamas veselības aprūpes visiem valsts iedzīvotājiem, demogrāfijai, ceļiem naudas neesot. Ir vairāk kā perversi pirkt dārgas gleznas un skatīties superhokejus, ja mājā ir slims brālis un badā atstāta māte, un tieši ar to šī valsts nodarbojas.

Atbildēt

Jānis

20.09.2017. 15:31

https://www.diena.lv/atslegvards/sandra-veinberga
Ieviešam nodokli - garantēto mūsu naudu žurnālistiem(Veinbergas šļakai). Un kā ar to tatas daļu, kam vajadzība pēc valsts radio un TV ir nulle?
Tante ir atklāti subjektība savās emocijās. Varbūt bērnības psiholoģiska trauma no fizkultūras ?

Atbildēt

Jānis

20.09.2017. 15:25

Primitīvas izpratnes paraugs, ja tante pauž, ka sporta līdzjutējiem jāfinansē valsts izlase. Tikapt labi es varu teikt - ne centa no maniem nodokļiem kultūras laukam, jo nepatīk pašdarbnieki ar saviem Dziesmu svētkiem, bibliotēkas man nevajag u.t.t. Lūgums atgriezt manu daļu, kas izlietota VUDG, jo māja man ugunsdroša. Nevēlos finansēt policiju un arī Saeimu man nevajag.

Atbildēt

specis

20.09.2017. 12:33

Šādi izlietotas naudas man nav žēl,bet man ir totāls naids,kā nodokļu naudu izzog un izshēmo Likumu veidotāji,to uzraugi un valsts iestāžu ierēdņi!!!

Atbildēt

Q7

20.09.2017. 11:37

»

Mjā..

Lielajam "maksātājam" biedriņam draudēja pat piecu gadu cietumsods par nodokļu nemaksāšanu. Tā kā mazāk nodarbojieties ar tukšu frāžu izkliegšanu, bet nesakiet neko, ja teikt nav ko


Jā jā, stāsti vien...Biedriņš nav ne pirmais ne pēdējais kuram VID salašņas izdomā veikt uzrēķinu un likumus interpretēt kā pašiem izdevīgāk. Varbūt arī tev pienāks tāda diena kad VIDs tevi gribēs iegruzīt ne par ko un tu atcerēsie sšo ierakstu

Atbildēt

Sandras loģika

20.09.2017. 11:31

»

skabarga

Manuprāt, Jūs pats esat skaudīgs īgņa...


Kāpēc man būtu jāžēlo kāda, tēvs, māte un citi radi? Kāpēc man no savas nodokļu naudas jāmaksā viņiem pensijas, pabalsti, medecīnas pakalpojumi? Lai prasa tiem kuru labā strādāja, lai prasa sumkajā frizūrām un exkomunistiem par kuriem paši sabalsoja. Šodien ir cita valsts, šodien katrs maksā par sevi. Nav naudas, kar zobus vadzī vai mirsti. Sociālisma laiki beigušies, cilvēks cilvēkam vilks

Atbildēt

A.A.

20.09.2017. 10:15

Tieši desmitniekā!

Atbildēt

juhans

20.09.2017. 08:59

»

lol

Dīvānā pirdēji lielie spriedēji! :D Jūs tāpat kā ierēdņu bars neesat pelnījuši Porziņģim ūdeni pienest! Tas džeks naudu nopelna ar SAVU darbu, ko viņš atstrādā garos un grūtos trenniņos. Ko jūs esat sasnieguši? NEKO!!! Bābu tirgus


Cik var slavēt garo pienapuiku un likt viņu pāri cilvēkiem,kuri ir nostrādājuši visu mūžu un tagad grauž garozas tādēļ ka mūsu varasvīri savā aprobežotībā pabalstus maksa miljonāriem.

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.09.2017. 08:14

ļoti labs un pareizs Sandras Veinbergas kundzes raksts , kas balsojumā pārliecinoši( nevis 50+1); vēlreiz apliecinās ! - lūk kādam jābūt nesakropļotas ,sabiedriskās žurnalistikas pozicijai ! Savulaik jau Im. Ziedonis rakstīja par- ,, sportistu elitārisma ,, problēmu ... un kas ir šodien ? 4.maija brašie komjaunieši + PSKP CK ; LKP CK biedrīši, kuri nelietīgi noziedzīgi ,, pārtvēra ,, varu 1992. = sakropļoja LR vienā mierā ,, rullē ,, tālāk !
Kā saka tautas paruna : - pelnieties vien , šķiņķis jau ir iesālīts ! tas attiecas arī uz visiem līdzskrējējiem , kuri arī dabūs !

Atbildēt

Sandra I pilniga taisniba

19.09.2017. 23:17

Sandra,malacis!


Atbildēt

lol

19.09.2017. 22:16

Dīvānā pirdēji lielie spriedēji! :D Jūs tāpat kā ierēdņu bars neesat pelnījuši Porziņģim ūdeni pienest! Tas džeks naudu nopelna ar SAVU darbu, ko viņš atstrādā garos un grūtos trenniņos. Ko jūs esat sasnieguši? NEKO!!! Bābu tirgus!

Atbildēt

kauna tiem nav

19.09.2017. 18:37

no pensijām maksātus nodokļus......cik paši maksā nodokļos piem. no biļetēm

Atbildēt

?

19.09.2017. 16:10

»

shepard

Kam vēlas līdzināties "zvaigžņu" fani un apbrīnotāji? Vai porziņģi, ozoliņi, prūši, rubeņi, dukuri un co. ir paši labākie, cienījāmākie, gudrākie un citādi superlatīvie personāži, no kuru finansiālajām un citām sekmēm ir atkarīgas nācijas labklājība un sekmes


Nācijas labklājība atkarīga no šo ,,ZVAIGŽŅU BĒRNU,,atbalstīšanas?Un kas izlēma,ka šis valstij ir vissvarīgākais?

http://apollo.tvnet.lv/zinas/kosmosa-izpetes-projektos-latvija-lidz-sim-ieguldijusi-3-2-miljonus-eiro/807369

Atbildēt

+/-

19.09.2017. 15:51

Lamā vai slavē,vienalga.Kad tik piemin.Skrien,kundzīt skrien,ar spalvu rociņā

Atbildēt

shepard

19.09.2017. 14:48

Kam vēlas līdzināties "zvaigžņu" fani un apbrīnotāji? Vai porziņģi, ozoliņi, prūši, rubeņi, dukuri un co. ir paši labākie, cienījāmākie, gudrākie un citādi superlatīvie personāži, no kuru finansiālajām un citām sekmēm ir atkarīgas nācijas labklājība un sekmes?

Atbildēt

Es

19.09.2017. 14:32

»

+++++

Tikai apsveicami,ka mums ir tādi zēni, kas nes Latvijas vārdu visā pasaulē.Žurnāliste, tiešām ir nošāvusi greizi ar šo rakstu.Labāk būtu papētījusi...


Šitā zviedru liberaste no dialoga ar publiku baidās.
Man nav žēl, ka samaksāja par Kristapu. Man ir pretīgi, ka Viasat monopolizē raidījumus un mēs tos neredzam.

Atbildēt

Mjā..

19.09.2017. 13:53

»

Kūdra

Veinberga vai esi parēķinājusi cik naudas Latvijas ekonomikā atpakaļ atved MŪSU SPORTISTI? Viens Biedriņs vien, kas arī ir basketbolists Latvijā ir iepludinājis un nomaksājis nodokļus mazas pašvaldības budžeta apmērā...


Lielajam "maksātājam" biedriņam draudēja pat piecu gadu cietumsods par nodokļu nemaksāšanu. Tā kā mazāk nodarbojieties ar tukšu frāžu izkliegšanu, bet nesakiet neko, ja teikt nav ko.

Atbildēt

+++++

19.09.2017. 13:45

»

bendes meitiņa

Esmu vīlies Veinbergā. Latvijas sports un sporta personības nav SV interešu lauciņā. Tāpēc viņa nezin, kas ir Porziņģis, ko viņš savos 22 gados jau izdarījis Latvijas labā. Kaut vai ieguldot savu naudu basketbola infrastruktūrā, organizējot fantastiska līmeņa bērnu/jauniešu basketbola nometnes ...Nerunājot...


Tikai apsveicami,ka mums ir tādi zēni, kas nes Latvijas vārdu visā pasaulē.Žurnāliste, tiešām ir nošāvusi greizi ar šo rakstu.Labāk būtu papētījusi
Saeimasun kancelejas ierēdņu skaitu, ko viņi tur dara tādā vairumā, vai algu saņem tikai par parādīšanos darbā, vai ko nozīmīgu Latvijas labā.

Atbildēt

Sandrai Veinbergai

19.09.2017. 12:17

Ar ko labāki ir apdrošinātie ierēdņu tūkstoši?

Atbildēt

Aivars

19.09.2017. 11:42

Porziņgim turpināsim! Ierēdņiem pārtrauksim!

Atbildēt

Hm

19.09.2017. 10:30

»

Nezinītis

Esmu sporta fans un pats sportoju....ļoti precīzi un vienkārši pateikts.Pilnīga taisnība - nabaga valsts nevar atļauties dotēt profus , ja trūkst naudas slimu bērnu ārstēšanai / Neētiski.Pat nav ko par to strīdēties


Kas ,,nabaga,, valstij ir svarīgāks?Porziņģis,kas nes Latvijas vārdu pasaulē par 120 štukām,vai nevienam nezināma laipa par 200 štukām.

http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/novados/lietusgazu-del-parrauta-sogad-ogre-izveidota-gajeju-laipa.d?id=49254487

Aūūu'veinbergas.............

Atbildēt

VB

19.09.2017. 08:14

»

Nezinītis

Esmu sporta fans un pats sportoju....ļoti precīzi un vienkārši pateikts.Pilnīga taisnība - nabaga valsts nevar atļauties dotēt profus , ja trūkst naudas slimu bērnu ārstēšanai / Neētiski.Pat nav ko par to strīdēties


Pamatos man vispār par sportu nospļauties - arī amatieru sportu. Tiesa gan, patīk šahs, krievu biljards, pistoļšaušana (ir Latvijas mēroga medaļas), agrāk arī bokss. Bet, pat prātā nav nākusi doma, lūgt šos manus hobijus apmaksāt valstij!

Atbildēt

bendes meitiņa

18.09.2017. 22:18

Esmu vīlies Veinbergā. Latvijas sports un sporta personības nav SV interešu lauciņā. Tāpēc viņa nezin, kas ir Porziņģis, ko viņš savos 22 gados jau izdarījis Latvijas labā. Kaut vai ieguldot savu naudu basketbola infrastruktūrā, organizējot fantastiska līmeņa bērnu/jauniešu basketbola nometnes ...Nerunājot par visu emocinālo patriotisko pacēlumu, kas saistās ar KP vārdu pēdējo 2 gadu laikā.
Secinājums-SV,kā ilgadējs profesionālis žurnālistikā iekritusi uz lētām personikajām izjūtām.
Varbūt laiks iet pensijā?

Atbildēt

Jancis Ziņģe

18.09.2017. 21:58

Tas poraziņģis ar savu LEPNUMU iegāza,pat izgāza basketa vienības TRIUMFU PASAULĒ!vainbergai šeit jāpiekrīt,bet stulbi tikai katrā vārsmojumā piesaukt padomjlaikus,tad jau lai saka arī par gitlerlaikiem!

Atbildēt

Nezinītis

18.09.2017. 21:41

Esmu sporta fans un pats sportoju....ļoti precīzi un vienkārši pateikts.Pilnīga taisnība - nabaga valsts nevar atļauties dotēt profus , ja trūkst naudas slimu bērnu ārstēšanai / Neētiski.Pat nav ko par to strīdēties.

Atbildēt

Antūns

18.09.2017. 21:38

»

Udo Ulbergs

Latviešu liktenis ir jocīgs tajā ziņā, kas tas ir jocīgs no citu tautu viedokļa, bet nevis ir jocīgs no pašu latviešu viedokļa. Latviešu masas nemaz nesaprot, ka viņu liktenis ir jocīgs. Jocīgums spilgti izpaužas uz latviešu tautas bojāejas fona. Jocīgi ir tas, ka latvieši strauji noveco, izmirst, aizklīst...


Nē, nepietiek! UU=AP nav vairāk kā patērētāji. Uzdodas te par intelektuāļiem, redz. Kuri labāk zin kā latviešiem būtu jādzīvo. Izrādās bez sporta. Nu pamostaties taču pensiķi- paskatieties uz veselīgo jaunatni un ne tikai, ka ar vien vairāk cilvāku sprto un piekpoj veselīgu dzīvesveidu tādejādi novēršot jūsu "abu" pareģoto latviešu nācijas izmiršanu. Un jo varāk ir tādu sportitu kā Porziņģis, Girgensons, Jonass, Znotiņš un vēl daudzi citi, kas godam nes Latvijas vārdu pasaulē, jo vairāk jaunatnes ir motivēti dzīvot veselīgu dzīvesveidu, kas nozīmē ne vien lasīt gŗāmatas un "kustināt " smadzenes, bet arīdzan rūpēties par savu miesu, jo- TIKAI VESELĀ MIESĀ MĀJO VESLELS GARS!

Atbildēt

precīzi

18.09.2017. 21:25

»

precīzi

un tā grafomāne sorosīde tagad mēģina taisnoties. BET- 1) kāpēc šī te "drosmīgā" " nodokļu maksātāja" (interesanti gan būtu uzzināt- cik viņa LV ir samaksājusi nodokļos lai vispār sprēgātu) savu svēti sašutumu nepauda tad kad Porziņģi vajadzēja dabūt izlasē un viņa "stallis" to prasījā kā priekšnotiekumu...


PAPILDINĀJUMS-un pats svarīgākais: Porziņģi aicināja/ām mēs, tie paši nodokļu maksātāji mūsu pašu izvēlētās valdības personā- kura arīdzan šīs izmaksas akceptēja. Kad bija informācija par šīm izmaksām pirms EČ - neatceros ka KĀDS pret to būtu iebildis. Argumenti par federācijas lomu neiztur kritiku, jo- nav runa par kāda nebūt sportista vai komandas aobalstu kādās nebūt sacensībās, BET par LV kā valsts izlases dalību un iespēju izcīnīt iespējami augstu vietu Eiropas čempionātā!

Atbildēt

Antūns

18.09.2017. 21:07

»

Arturs Priedītis

„Melnās sirdis” ir latviešu lielākā bagātība. To nesen precīzi izskaitļoja VVF: 50% + 50%. Puse ir totāli debila, puse – daļēji. Tāpēc S.V. nogānīšana turpināsies arī šajā portālā. Nevar neturpināties! Latviešiem vispār neinteresē tas, kā tiek izmantota nodokļu nauda, - neinteresē, cik saprātīgi tas...


Priedīti tu nolādēts sava latviskā uzvārda valkātāj- tava mauka (tevi nakad nerakstīšu ar lielo burtu tāpēc, ka argumentēti/neargumentēti lej virsū smirdīgo latviešiem- nez kādas pašam saknes) Veinberga "pamodās" PĒC EČ. UN KĀPĒC? KĀPĒC VIŅAI NEBIJA DROSMES PIRMS, KAD PAR ŠO BIJA PILNI MASU MĒDEKĻI? VAI VARI ATBILDĒT GALVAS INVALĪD?

Atbildēt

precīzi

18.09.2017. 20:55

»

forcemajeure

KP ir uzdāvinājis dzimtajai pilsētai 2 basīša laukumus. katra izmaksas ap 100k


un tā grafomāne sorosīde tagad mēģina taisnoties. BET- 1) kāpēc šī te "drosmīgā" " nodokļu maksātāja" (interesanti gan būtu uzzināt- cik viņa LV ir samaksājusi nodokļos lai vispār sprēgātu) savu svēti sašutumu nepauda tad kad Porziņģi vajadzēja dabūt izlasē un viņa "stallis" to prasījā kā priekšnotiekumu??????
2) Kristaps no šīs naudas nav ieguvis ne santīma- lai tagad viņu pataisītu par grēkāzi- nu vienkārši nodevīgi. Ja ar mani šādi izrīkotos- ne tikai izlasē vairs nespēlātu- kas zin par ko nozākās..., bet arīdzan ieguldīto LV atprasītu- lai Veinberga samaksā par tiem basketball laukumiem.
3) Veinberga nu noteikti nav tā kas LV vārdu var nest pasaulē. Neko nerada, tikai un vienīgi patērē tos līdzkļus ko "lumpeņi" ir gatavi maksāt par viņas murgojumiem.

Atbildēt

jāks

18.09.2017. 20:53

Dom.,ka prof.sports ir parazītisms apvienots ar afērismu,nelietderīgs mūsu mazo resursu izniekotājs.
Latvijā būtu nevēlams.Varētum priecāties par mūsu fiziski talantīgiem sportistiem ārzemju leģionos,vai arī,niecīgos krājumus guldīt 1-2 sportos.

Atbildēt

Udo Ulbergs

18.09.2017. 20:30

Latviešu liktenis ir jocīgs tajā ziņā, kas tas ir jocīgs no citu tautu viedokļa, bet nevis ir jocīgs no pašu latviešu viedokļa. Latviešu masas nemaz nesaprot, ka viņu liktenis ir jocīgs. Jocīgums spilgti izpaužas uz latviešu tautas bojāejas fona. Jocīgi ir tas, ka latvieši strauji noveco, izmirst, aizklīst svešumā savā vēsturiskajā pastāvēšanā tā arī neizjutuši īstu filosofiju, īstu daiļliteratūru, īstu valstiskumu, īstu saimniecisko uzplaukumu, īstas humanitārās zinātnes, īstu citu tautu cieņu, īstu nacionāli svētīgu reliģiju un ideoloģiju. Latvieši savas vēsturiskās pastāvēšanas laikā galvenokārt ir pārtikuši no garīgās kultūras visdažādākā veida surogātiem un simulakriem, kroplas ideoloģijas zombējuma, alkātīgiem parvēnijiem, nacionālās nodevības, tautas aplaupīšanas, noziegumu brīvības, pseidointelektuāliem murgiem par „jābūtību”, politiskā marasma „par-politiķiem”, kas viss diemžēl tautas masām ir sagādājis lielu gandarījumu un pilnā mērā apmierinājis tautas masu garīgās vajadzības. Latviešu tauta pamatā ir dzīvojusi savas vēsturiskās pastāvēšanas laikā kulta personu garīgajā apgādībā, kā arī speciālo dienestu „uzpiarēto” uzskatu līderu apdullinājumā, neapzinoties kulta personu un pseidouzskatu līderu primitīvās, vulgārās, ideoloģiski tendenciozās, idejiski un mākslinieciski seklās produkcijas intelektuālo un estētisko nevērtību. Īsti garīgās kultūras formāti un žanri tautu nav gandrīz nemaz veldzējuši.

Atbildēt

phe

18.09.2017. 20:00

Sports ir vajadzīgs tiem, kuri liek likmes. Tie lai arī maksā par porziņģiem u.tml. Man vienalga, kurā vietā būs basketbolisti, futbolisti vai skeletonisti. Neviens šajā valstī neatbalsta to, kas interesē man, kāpēc man jāatbalsta tas, kas man nav vajadzīgs un neinteresē? Tāpēc, ka vairākums ir "sporta bidlas"?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Liekuļi

FotoIr gana vecs liekulības piemērs. Reiz Jēzus Kristus sestdienā sinagogā izārstēja kādu astoņpadsmit gadus vecu meiteni.
Lasīt visu...

21

Latviskās nelietības zvaigžņu stunda

FotoTas viss, kas 2019.gada decembra vidū notiek ar un ap Lembergu, noteikti ir kārtējā tipiski latviskā nelietība divos virzienos: 1) verdziska kalpošana ASV interesēm un 2) zemiski agresīva vēršanās pret gudru tautieti, nelietīgi izmantojot zināmus apstākļus.
Lasīt visu...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un...

Foto

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD)...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par...

Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....