Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vēlos vērst uzmanību uz to, ka ir plānots bez konkursa, bez izsoles uzdāvināt vērtīgu valsts nekustamo īpašumu privātai biedrībai KIM? ar trim darbiniekiem un 71 052 eiro aktīviem (2022.gadā).

Vienīgais uzdāvināšanas nosacījums - līdz 2027.gadam jāiegulda 2,9 miljoni eiro (kuru biedrība apņemas piesaistīt, nevis apliecina, ka tai ir finansējums).

Par „savējiem” izdāļājamo īpašumu: īpašums Hanzas ielā 22 sastāv no zemes vienības 1564 kvadrātmetru platībā, būves – skolas ar granulu uzglabāšanas piebūvi, būves – saimniecības ēkas un trim inženierbūvēm – mūra žogu ar vārtiem, laukumiem ar mīksto un cieto segumu. Īpašuma kadastrālā vērtība patlaban noteikta 382 524 eiro apmērā. Netiek vispār norādīta tirgus vērtība šādam objektam blakus Viesturdārzam.

Domāju, ka tas ir nepareizas prakses sākums, kad biedrībām bez jebkādiem konkursiem īpašumā tiek nodoti valsts īpašumi. Ja tiks vienkārši tāpat atdāvināts šis īpašums, tad sekos šādi dāvinājumi arī citām sev pietuvinātām biedrībām. Pietiek kampt!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...