Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Būtu interesanti, ja mediji noskaidrotu – vai taisnība tas, ka odiozais miljonārs, uzņēmuma Stiga RM īpašnieks un saistīto kompāniju faktiskais saimnieks Andris Ramoliņš ir sācis „piestaigāt” pie jaunās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres Ingas Bērziņas.

Neoficiāla informācija liecina, ka ar savu „novadnieci” – agrāk Inga Bērziņa bija Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja – A. Ramoliņu saista jau iepriekšējas tuvas saites, kurām viens no rezultātiem varētu būt I. Bērziņas deklarētais iespaidīgais nekustamo īpašumu uzskaitījums.

Taču tagad I. Bērziņai apsviedīga uzņēmēja acīs ir jau pilnīgi cita vērtība, - viņa ir ne tikai viena novada pašvaldības vadītāja, bet arī partijas Vienotība valdes locekle un vēl saimnieciskiem cilvēkiem nozīmīga ministra amata īpašniece.

Miljonāram, kas darbojas meža nozarē, kur regulāri jāsaskaras ar dažādām kaitinošām un traucējošām vides aizsardzības prasībām, šādi tuvi kontakti un ministres „izpratne” var būt ārkārtīgi noderīga un biznesam par labu nākoša.

Taču A. Ramoliņam ir arī kāda personiska sāpe, kas vistiešākajā veidā saistība ar vides aizsardzības jautājumiem: kā zināms, pateicoties Lato Lapsas iesniegumiem un uzstājībai, miljonāra ģimenei līdz pat šim brīdim nav izdevies piepildīt savu kvēlo, kaut arī likumiem īsti neatbilstošo vēlmi, un uzsliet māju kāpu zonā, kur „parastajiem cilvēkiem” tas ir liegts. Cieša „draudzība” ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministri varētu palīdzēt arī šai sāpei.

Miljonārs ir labi zināms kā ne visai gudrs cilvēks, kurš vispirms dara un tikai tad domā. Tāpēc jo interesantāk būtu, ja kāds medijs painteresētos – cik bieži un kādā sakarā Andris Ramoliņš kopš Ingas Bērziņas apstiprināšanas ministra amatā ir viesojies ministrijas ēkā Vecrīgā, Peldu ielā. Pieļauju, ka mums varētu atklāties interesanti fakti...

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...