Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

16.05.2016. 08:09

Tulbā kozlovska blējiens

Atbildēt

koe ?!

12.05.2016. 15:29

" LR principā ir neatkarīga, suverēna valsts (par juridisko stāvokli ES ir jārunā atsevišķi)."
Principa var daudz kas but, bet faktiski - Latvija nav neatkariga valsts !!! To okupejusi Briseles cionisti parnemot lemejvaru un fiannsu instrumentus - valutu. Faktiski esam okupeti otreiz, tikai soreiz liperalpederasti bija gudraki par komunistiem, uztaisija cietumu, kur rezgus neredz.
Visu tagad dikte Briseles baroni, pasha vien izlemj cik lielas bus bileshu cenas sabiedriskaja transportaa..Cionistu planos nav tadas neatkarigas valstis,tas ka zinams - tiek sauktas par "teroristiskam", tiek iekarotas, iznicinatas.
Ari eiropa masveida imigracija nav nejaushiba bet plasha kampanja, lai "Eiropa mainitos", ka teica zhiidi.
Vai Priedisha frazes par "demokratiju" tik nav bikses churashana,lai nesaktu jauno kriminallikuma antu darbinat, soreiz pret vina pashu ?! Vai tiesham izliekas par pajolinju vai ir,ja reiz nesaprot geopolitiskos procesus, akli ticot "zobu fejai".

Atbildēt

:)

04.05.2016. 12:51

Vai tik lato lapsa nebūs tā pati pseido "žurnāliste" un prasti divkosīgā "mediju treniņu speciāliste", kas tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas par 1000 jūdasa grašiem tika noalgota jeb kā prasta trešās šķiras prostitūta nopirkta "MAXIMA" vadības locekļu īpašo vajadzību apkalpošanai?

Atbildēt

Es

02.05.2016. 21:13

Ir labs. Patīk frāze "pietaisīt likumu". Varaspodos skalojas baiss tukšums plus milzīga varaskāre.

Atbildēt

Austris

02.05.2016. 10:53

Labs raksts. Paldies.

Atbildēt

A.P.

02.05.2016. 08:38

Jūlija Stepaņenko turpina pati sevi propagandēt, visur ievietojot savu garadarbu. Nupat - "Delfos". Vispirms šis gabals parādījās "pietiek.com". Tajā bija skaista rindkopa: "Iespējams, ka, aizraujoties ar drošības stiprināšanu, deputāti ir iebalsojuši bīstamu un represīvu mehānismu, kas var tikt pavērsts pret lielu daļu Latvijas iedzīvotāju. Krimināllikuma grozījumu plaši interpretējamie panti paver iespēju drošības iestāžu patvaļai, no kuras mūs sargās tikai likumprojekta iesniedzēju mutvārdu garantijas." Citās publikācijās šī rindkopa ir izsvītrota. Tā parāda "deputātu" stulbumu, nelietību.Interesanti, vai rindkopu izsvītro redakcija, jeb pati autore pēc kritikas "Pietiek.com" komentāros? Jebkurā gadījumā skaistās dāmas aktivitāte neliecina neko labu par viņu! Bet vai varēja būt savādāk!

Atbildēt

$$

01.05.2016. 16:07

TUR daudz kas "labs" rakstīts,arī ka ir bezmaksas mddicīna,tikai nesaprotu,kas ir demokràtiska un suverēna valsts? Tādà gadījumà,kapēc asv un Kanàda izteica uzslavu Mūrniecei par labi padarītiem màjas darbiem?

Atbildēt

Zb

30.04.2016. 21:11

Valsts izadzeji tiek sveika.sliktajaja gadijuma,ar naudas sodu.
Seit 8 gadus far dabut pa vienu frazi.

Atbildēt

Balts etniskais

30.04.2016. 13:54

Artur Priedīt, par kādu apvērsumu 1934.gadā jūs rakstiet? Par K.Ulmani? Vai esat lasījis Dr. Kārļa Dišlera rakstu"Par autorāru iekārtu"?
15.05.1934. gada plkst. 20.30 Mežaparkā policija arestēja Bruno Kalniņu, kurš sāka šaut uz policiju. Tad veica kratīšanu un uzgāja veselu ieroču arsenālu. Kam tas bija paredzēts?
Latvijas valsts iekārta, Satversme tika saglabāta. Līdz ar to tika izsludināts valstī kara stāvoklis! Visi ministri nolēma likumīgi turpināt darbu.Tā kā nekāds apvērsums nebija. To izdomāja mūsu pašu KPSS biedri, lai sevi attaisnotu! Esmu lasījis, kā S.Āboltina ir strādājusi ČEKĀ! Vai viņai un daudziem no tādiem ir tiesības vadīt un pārstāvēt Valsti?
PAR 12.SAEIMAS ATSAUKŠANU IR JAU 13.11.2015 IEROSINĀJUSI BIEDRĪBA "VARU LATVIJAS TAUTAI"! Tas viss tiek visādos veidos slēpts, kaitēts un tt.
LPSR bija 185186 KPSS biedru! No kuriem Nomenklatūras biedri bija 2158. Kuru rokās atrodas Latvijā vara! Vot jums arī TOTALITĀRISMS! Priedīša kungs neizsakās līdz galam! Laikam bail?

Atbildēt

Žulītis

30.04.2016. 11:41

Es redzu, ka atkal esam piekrāpti, jo tie vārdi par satversmē neparedzētiem veidiem nekur neder, jo nav nekādi paredzēti un neparedzēti valsts gāšanas veidi. Kozlovskis ir visus apmuļķojis, jo pats neko nesajēdz un pārējie tur nav labāki.Tikai nesaprotu, kāpēc par to visi klusē Rīgā. Vai tiešām ir grūti izlasīt Satversmi?

Atbildēt

reizēm

30.04.2016. 05:59

A.P. pārstāj vainot visu tautu. Nu ir tauta naiva, ir labsirdīga. Tauta žēloja prezidentu slimības laikā, un nu ZS reitingi ir kāpuši. Labi būtu, ja varenie tā žēlotu tautu. Tikai tie meli par demokrātiju laikam ir lielākie meli, un tas tā ir visur pasaulē.

Atbildēt

A.P.

29.04.2016. 22:08

»

A.P.

2016.26.04. Spānijas piemērs nāca pašā laikā. Par to vienā Latvijas medijā teikts: “Izgāžoties pēdējam mēģinājumam atdzīvināt sarunas par koalīcijas veidošanu, Spānijas karalis Felipe VI otrdienas vakarā paziņojis par abu parlamenta palātu atlaišanu un ārkārtas vēlēšanu izsludināšanu. Pēc sarunām ar...


Latviešu mediji visu uzmanību veltīja t.s."spiegu pantam" krimināllikuma grozījumos. Skaidrs, ka tas nav galvenais "Gestapo grozījumos". Galvenais ir pants, kas vērts pret Satvērsmi - 100.pantu. Latvieši ir ļoti talantīgi, nekādi nespējot redzēt galveno. Tas ir izdevīgi valdošajai kliķei. Šoreiz tas bija lielisks pakalpojums krimināllikuma grozījumu autoriem, jo novērsa uzmanību no galvenā; proti, valsts apvērsuma.Tiesa, latviešu juridiskās izglītības līmenis ir tāds pašlaik, ka juristi var nezināt valsts apvērsuma kritērijus, kādi ir cilvēkiem uz Zemes. LU Juridiskajā fakultātē tagad saimnieko pēcpadomju laikā "gratulētas" skaistas dāmas. Dāmām vienmēr ir bijuši savi ieskati par likumiem, tiesiskumu un taisnīgumu, kā arī galveno visos procesos.Savukārt mūsu žurnālisti vislabāk orientējās homoseksuālisma un izvirtības tematikā. No viņiem arī nevar gaidīt saprātīgu rīcību un spēju konstatēt galveno dzīves procesos. Kamēr latvieši nespēs saskatīt galveno politiskajos u.c.procesos, tikmēr viņiem nav vajadzīgs žēloties par tautas atkritumu ņirgāšanos par sabiedrību.

Atbildēt

Niknais

29.04.2016. 21:44

Satversmē ir kļūda, jo vārdu tauta vajag aizstāt ar vārdu Āboltiņa, un viss būs vislabākajā kārtībā.

Atbildēt

A.P.

29.04.2016. 21:43

2016.26.04. Spānijas piemērs nāca pašā laikā. Par to vienā Latvijas medijā teikts: “Izgāžoties pēdējam mēģinājumam atdzīvināt sarunas par koalīcijas veidošanu, Spānijas karalis Felipe VI otrdienas vakarā paziņojis par abu parlamenta palātu atlaišanu un ārkārtas vēlēšanu izsludināšanu. Pēc sarunām ar dažādu politisko partiju līderiem karalis secinājis, ka nav neviena iespējamā kandidāta uz premjerministra amatu, kas varētu izturēt uzticības balsojumu, un tāpēc viņš izlēmis ķerties pie konstitūcijā paredzētajām pilnvarām jaunu vēlēšanu izsludināšanai. Iepriekšējās vēlēšanas notika pagājušā gada decembrī, taču tajās neviena partija nespēja izcīnīt vairākumu, kas ļautu kādai no tām veidot valdību bez koalīcijas partneru pieaicināšanas. Visi mēģinājumi izveidot koalīciju, kam būtu vairākums parlamentā, arī izrādījās neveiksmīgi.” Pie mums bija tas pats. Valsts prezidents-lupata izrādījās nekompetents lupata: neatlaida Saeimu, kad tās mēsli nenosauca premjera kandidātu. Vai latvieši ir spējīgi vadīt valsti? Atkal esam guvuši salīdzinājumu, ka tas ir retorisks jautājums. Skaidrs, ka nav spējīgi pārvaldīt valsti. Par mūsu Valsts prezidenta neizlēmību/nezināšanu rakstīju esejā “Valsts hinrīdapvērsums” (publicēja “pietiek.com” 22.03.). Medijos nemanīju, ka kāds būtu izteicies par nepieciešamību atlaist Saeimu, ja tā nevar deleģēt premjerministra kandidātu. Pie mums tāds klusums ir saprotams. Vispārējā neizglītotība sintezē ar bailīgumu un nespēju konstatēt galveno ir latviešiem tipiska iezīme.

Atbildēt

Dagoberts

29.04.2016. 18:41

"12.Saeimā izcilākais ekstrasenss ir deputāts Buiķa kungs, kura spēju uztvert un raidīt dažādus ar zināmiem jutekļiem neuztveramus biofizikālos impulsus latviešu gudrie žurnālisti sistemātiski propagandē."

Buiķa kungs spēj ekstrasensori uztvert biofizikālos impulsus un žurnālisti to propagandē? Nekas tāds nav lasīts. Autors varētu iemest kādu saiti, kur var ar to iepazīties.

Atbildēt

RRR --> to www.govlawyer.lv 29.04.16. 17:57

29.04.2016. 17:26

Cilveektiesiibas ietveroshie starptautieskie liigumi un Satversme nosaka, ka cilveektiesiibas driikst ierobezhot ar likumu (piemeeram, ar Kriminaallikumu).

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.04.2016. 16:57

Civiltiesības ir privātpersonas tiesības, kas ietver sevī arī Satversmē un starptautiskajos līgumos nosauktās cilvēktiesības.

Privātpersonai ir tiesības darīt visu, kas nav aizliegts.

Šis prncips nav rakstīts nevienā Latvijas likumā,
radies 18. g.s. līdz ar karaļa varas gāšanu Lielajā Franču revolūcijā.
Pirms tā uzskatīja, ka tiesības piešķir karalis.

PSRS un mūsdienu Krievijā šis princips nav/netika atzīts.

Šīs tiesības ierobežo labas ticības princips, kas
minēts Civillikuma 1. pantā.

Krimināllikums ir neatļautu darbību (deliktu), par
ko pienākas sods, uzskaitījums.

Tā kā Krimināllikumam ir ZEMĀKS juridiskais spēks
kā Satversmei un vispārējiem tiesību principiem,
tad no Krimināllikuma teksta neizriet pienākums
Satversmē ierakstīt un uzturēt to, kā tur nav.

Administratīvā procesa likumā ir aprakstīts par tiesību normu piemērošanu, tās piemēro hierarhiski.

Diemžēl cilvēkam bez jurid. izglītības šis gadījums rada jucekli.

Atbildēt

viktorija nulande ar biskvitu tutu

29.04.2016. 15:40

ja valsts departaments to neatzis par vajadzigu ,demokratisku un dotaja regiona nepieciesamu,tad finansejums nebus !

Atbildēt

Ojārs

29.04.2016. 15:23

Paradoksāli, bet veidojums, ko sauc par koalīcijas padomi, pretendē uz brīvības atņemšanu - "Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas... valsts varu vai valsts iekārtu Latvijas Republikas Satversmē neparedzētā veidā, – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.” :D

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

21

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

FotoCienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā. Viņš daudzkārt paudis fundamentālu argumentāciju par pilsoņu attiecībām ar Latvijas valsti un sekmīgu tās pārvaldību.
Lasīt visu...

21

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

FotoLatvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikai, kur viņai draud 8 gadi afrikāņu cietumā. Iesaistījušies ministri, deputāti, pat Valsts prezidents. Bet ir vēl divi neatbildēti jautājumi...
Lasīt visu...

15

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

FotoNupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās tik nepatīkami kā šis te "gudrītis". Tie vismaz neizlikās gudrāki, kā esam... Levits īstenībā ir prasts zābaks, bet, ielēcis "nācijas tēva" šļūcenēs, tēlo pārāko intelektuāli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...