Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Normunda Mežvieta (attēlā) vadītajam Valsts drošības dienestam (VDD) šodien atkārtoti neizdevās panākt nu jau amatu pametušā Valsts policijas Zemgales pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka Andreja Sozinova apcietināšanu, - tas, ka jau otrreiz VDD argumentus tiesa uzskatīja par nepamatotiem un nepietiekamiem, apliecina Pietiek jau izklāstīto versiju par A. Sozinova iespējamo noziedzīgo nodarījumu nopietnību.

Kā zināms, oficiāli VDD A. Sozinovam inkriminē noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu lielos apmēros un izvairīšanos valsts amatpersonas deklarācijā norādīt ziņas par mantu vai citiem ienākumiem lielos apmēros, taču patiesībā realitāte varētu būt diezgan pieticīga, - kā norāda Pietiek informācijas avoti, vienīgais „noziegums”, kam tikuši atrasti pierādījumi, bijusi A. Sozinova piepelnīšanās, tirgojot lietotas automašīnas.

Pietiek rīcībā esošā informācija liecina, ka jau 2017. gadā A. Sozinovam saistībā ar viņa „autobiznesu” ir ticis veikts nodokļu audits, taču tieši šos faktus VDD tagad izmantojis, lai inkriminētu A. Sozinovam noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu lielos apmēros un to nedeklarēšanu.

Uz to, ka VDD savāktie pierādījumi nav bijuši pietiekami pārliecinoši, norāda fakts, ka bijušajai Drošības policijai neizdevās panākt A. Sozinova apcietināšanu ne rajona tiesā, ne tagad arī apgabaltiesā.

Pagājušā gada oktobrī, sākot darbu jaunajam Valsts policijas priekšniekam Armandam Rukam, Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks un Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks A. Sozinovs „dienesta interesēs” uz trim gadiem tika aizrotēts uz līdzīgu amatu Zemgales reģiona pārvaldē. 25. maijā viņš tika aizturēts, un VDD paziņoja, ka šai saistībā esot veiktas procesuālās darbības veselos 18 objektos.

VDD atsakās sniegt atbildi uz jautājumu – ja atbilst patiesībai informācija par A. Sozinova nodarījumu raksturu, tad ar kādu pamatojumu kriminālprocesu par valsts amatpersonas saimnieciska rakstura darbību izmeklē tieši VDD un kā tieši lietotu automašīnu tirdzniecība skar valsts drošības jautājumus.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...