Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Labais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").

Lai gan pastāv maza un tomēr iespējamība, ka pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā. Piedodiet, ka tik skarbi. Bet arī kļūt par biorobotu kiborgu zombiju, pārdodot dvēseli - tā ir izvēle.

Nevar noliegt arī satriecošo blakni - tik klaji meli un dziļš satricinājums ir nepieciešams (must have lasāmviela šai sakarā - komentāri zem Gobzema FB pēcvēlēšanu ierakstiem), lai arvien vairāk cilvēku (to, kurus vēl var saukt par cilvēkiem, jo diemžēl arvien apstiprinās, ka cilvēka vizuālais veidols nenozīmē arī attiecīgo saturu) taptu skarti, kapitulētu no savas "visa labāk zināšanas", paštaisnības - vienreiz mostoties no pasivitātes, no ilūzijas, ka nobalsot iešana ir nozīmīga darbība, kas jebko var mainīt, un rezultātā četrus gadus snauduļot, jo pilsoņa pienākums taču izpildīts...

Reptiļi cilvēkēdāji te vēl sarīkos izrādi. Labi, ka ir izvēle to visu tieši tā arī uztvert un atteikties piedalīties. No atteikšanās špricēties, valkāt uzpurni, bāzt kociņus aizdegunē, vicināt karodziņus, izmantot nešpetnāko cenu cēlēju pakalpojumus līdz atteikšanās no tumsas plāniem, no novēršanas mēģinājumiem.

Bābele ir kritusi! Viņiem jābaidās, ne mums! Ieiet jaunā apziņā, arvien dziļāk. Tuvoties sev. Dieva gudrībai, kas vēlas izlauzties ikvienā no mums. No kāpuriem par tauriņiem - tieši tā!

Nevar nepieminēt arī dažāda ranga "aģentu" izdarības. Tēžu marionete vienā komentārā minējusi, ka Latvijā esot aptuveni 4000 aģentu un desmitreiz vairāk ziņotāju. Ja tā, tad var tikai iedomāties, kāda līmeņa izrāde te bijusi uzvesta. Visa veida personāži - boikotētāji, brīvības cīnītāji, vēstures entuziasti, cietēji un motivētāji, video operatori, atmaskotāji, eitanizētāji, sodu nomaksas lūdzēji, protestētāji, referendumu rīkotāji, utt. Viens gan ir skaidrs - nav bijušo drošībnieku, neskatoties uz tēzēm, kuru vēstījumus ikvienam adekvāti domājošajam ir pašsaprotams.

Sagaidīšanā uz mieru pēc pamatīgas, taču ātri pārejošas vētras! Es tikmēr savam aizraujošajam acīmredzamā neticamā atrašanas hobijam, un šodien ļoti gribas saprast, kāpēc neviens nekad nav dzīvajā sastapis grūtnieci - ķīnieti. Paldies par jūsu laiku un uzmanību.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...