Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts prezident, Levita kungs! Kad stājāties amatā, Jūs zvērējāt, ka viss Jūsu darbs būs veltīts Latvijas tautas labumam, ka darīsiet visu, kas stāvēs Jūsu spēkos, lai sekmētu Latvijas valsts un tās iedzīvotāju labklājību, ka turēsiet svētus un ievērosiet Latvijas Satversmi un valsts likumus. Un citustarp zvērējāt, ka pret visiem izturēsieties taisni un savus pienākumus izpildīsiet pēc labākās apziņas.

Tādēļ ļaujiet Jums uzdot jautājumus, kuri tieši izriet no zvērestā sacītā un kuri ļoti lielai sabiedrības daļai ir vitāli aktuāli tieši šobrīd:

1. Kā konkrētā rīcībā Jūsu darbs līdz šim ir bijis veltīts Latvijas tautas labumam, ja savā rīcībā vai vienkārši nerīcībā (klusu ciešanā) esat atbalstījis valdības uzspiesto sabiedrības šķirošanu pēc pazīmes – vakcinēts vai nevakcinēts? Uz kāda pamata cilvēkam vairs nav tiesību brīvi izvēlēties, kādas zāles (vakcīnas) sevī ievadīt vai neievadīt, ja viņš pats ir domāt un lemtspējīgs?

2. Vai par Latvijas tautas labumu uzskatāt valdības „svētību” bez vecāku piekrišanas vakcinēties pusaudžiem no 14 gadu vecuma, pat nerunājot par konsultācijām ar ģimenes ārstu pirms vakcīnas, jo pusaudzis var neapzināties visus vakcinācijas riskus? Levita kungs, šādi Jūs uzņematies atbildību par paaudzi, kura būs nākamo paaudžu radītāja, no kuras veselības būs atkarīgas nākamās paaudzes un Latvijas nākotne! Esiet drosmīgs un paziņojiet, ka uzņematies pilnu atbildību par visiem veselības riskiem un blaknēm pēc vakcinācijas!

3. Kā tieši Jūs sekmējat Latvijas iedzīvotāju labklājību, ja akceptējat to, ka cilvēki zaudē darbu, ja atsakās vakcinēties? Gadiem ilgi strādājuši pedagogi, karavīri, mediķi, policisti un virkne citu profesiju pārstāvju tiek izmesti uz ielas vai „aizieti” no darba piespiedu kārtā. Kas notiks ar viņu ģimenēm, viņu bērniem? Kas maksās viņu ikdienas maksājumus, pirks pārtiku, nemaz nerunājot par kādām iespējām apmeklēt kultūras pasākumus? Vai tas būsiet Jūs, Levita kungs?

5. Kā Jūs turat svētus likumus un Satversmi, ja atbalstāt to, ka tā saucamā kopējā labuma vārdā tiek pārkāpti Satversmes 99., 100., 104., 105. un 110.panti? Jūs esat jurists, vai varat atbildēt par to, kādēļ Satversme vairs nav mūsu valsts pamatlikums, bet to bezierunu kārtā aizstāj valdības 360.noteiktumi? Kopš kura laika noteiktumi ir pārāki pār valsts pamatlikumu?

6. Visbeidzot par izturēšanos pret visiem taisni un par savu pienākumu pildīšanu pēc labākās apziņas. Tā apziņa lai paliek Jūsu ziņā, Levita kungs, bet par taisnu (taisnīgu izturēšanos) pret visiem ir gan ko iebilst, jo nodokļu maksātāji ir visi – gan vakcinētie, gan nevakcinētie. Teātrus un daudzas citas kultūras iestādes dotē no valsts budžeta – tātad no nodokļu maksātāju naudas. Kādēļ nevakcinētie tiek ierindoti nodokļu nemaksātāju kategorijā?

Ir ko pārdomāt, vai ne, Levita kungs?

Cerībā, ka tomēr atbildēsiet un lauzīsiet tradīciju ignorēt, kā ignorējāt 150 cilvēku vēstuli, kas datēta ar 31.maiju.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...