Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Līdzšinējā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kanceleja, ko vada bijušais Latvijas pasta priekšnieks Arnis Salnājs, „uz atvadām” zaudējusi vēl vienā administratīvajā tiesvedībā saistībā ar tās mēģinājumiem slēpt informāciju, turklāt šajā gadījumā spriedumu vairs nebūs iespējams pārsūdzēt, - Pietiek šodien publicētais Latvijas Republikas Senāta spriedums ir galīgs un nepārsūdzams. Savukārt vēl vairāk nekā desmit pirmajā instancē zaudētas un pēc tam pārsūdzētas administratīvās tiesvedības saistībā ar nodokļu maksātāju līdzekļu tēriņu slēpšanu Vējoņa kanceleja atstājusi mantojumā nākamā prezidenta Egila Levita kancelejai.

Pietiek šodien pilnā apmērā publisko gan Senāta spriedumu, gan arī Vējoņa kancelejas pārsūdzēto administratīvās tiesas pagājušā gada 6. jūlija spriedumu, ar kuru kancelejas rīcība bija atzīta par prettiesisku un kurš cita starpā arī atklāj – izrādās, līdzšinējie Valsts prezidenta kancelejas darbinieki ir bijuši tik privileģētā stāvoklī, ka tiem par saviem komandējumiem nav pat jāsniedz rakstveida atskaites.

Dokumenti

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...