Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

biedrs O.Ben.ders

31.07.2015. 12:58

»

.

biedrs O.Benders


j

Atbildēt

biedrs

31.07.2015. 12:54

»

.

biedrs O.Benders


f

Atbildēt

.

31.07.2015. 12:51

»


biedrs O.Benders

Atbildēt

.

30.07.2015. 22:26

»

.

Interesanti, patiesībā – vai kāds (nu, kaut vai viens vienīgs?!) īpatnis no pat vistotālāk no.zom.bē.tajiem "latv.āņu lum.peņu titulnācijas locekļiem" un visderdzīgāk glumajiem laps(PAŠpis)āna "šarikova" (p)(ie)līdējiem, visšķebinošāk lišķīgajiem glaimotājiem, viselementārāk manipulējamajiem zom.bij...


1. Kam (t.i. kādiem fiz. / jur. personāžiem, t.sk. JEBKURĀM tā dēvētās "valsts / pašvaldību pārvaldes" institūcijām / struktūrām / dienestiem u.c. taml. "orgāniem", u.t.t., u.t.j.pr.) gan varētu būt TIK ļoti nepieciešamas tieši "komentētāju IP adreses", lai dotos tās "laupīt" tieši uz laps(PAŠpis)ānam "šarikovam" piederošo salīdzinoši visnotaļ necili apmeklēto w-bedri "pi(s)ec.com-1984" (nevis, piemēra pēc uz jebkuru no apmeklētības ziņā +/- nopietnajiem publiskajiem w-kolektoriem [tipa: tvnet/apollo, delfi, "vadošo" laikrakstu w-versijas" un taml.], ieskaitot tā dēvētos "soctīklus"). Jo, gluži dabiski – JEBKURI pārvaldības kantori, kā arī JEBKURI "tiesībsargājošie" u.c. taml. "orgāni" var elementāri LIKUMĪGI pieprasīt un arī saņemt JEBKURU tiem nepieciešamo informāciju no JEBKURA w-kolektora īpašniekiem / administrējošajiem funkcionāriem!?!!! ;)))

2. Kāda garšauga pēc VISPĀR varētu būt TIK aumež jau nepieciešamas "komentētāju IP adreses", lai JEBKURŠ no iepriekš minētajiem fiz. / jur. personāžiem "ieziepētos" doties tās "vardarbīgi laupīt", pie kam vēl – uz šo gaužām jau necilo w-bedri??? Ko gan šādi mistiski "laupītāji" varētu darīt ar "smagā cīņā" iegūtajām, ar "varonīgā šarikova" bagātīgi lietajiem "kaujas sviedriem / asinīm / žulti / vielmaiņas nelikvīdiem" biezā slānī ap(skādētajām) "komentētāju IP adresēm" – sālītu vai marinētu ziemai, savārītu zaptē, vai žāvētu kā drogas priekš tonizējošām tējām un taml. "saimnieciski noderīgi" pielietotu?! ;)))))

3. Kā VISPĀR var būt iespējams ŠĀDĀ "virtuālā cīniņā" ar "komentētāju IP adrešu laupītājiem" zināt, kas tieši ir tapis iekārots kā "laupījums" un, līdz ar to, tieši ko vajag aumež jau "varonīgi nosargāt" – lai nepaliek "tukša vieta" pēc šitādas "gadsimta laupīšanas"??! Varētu padomāt, ka pirms "varonīgā cīniņa" tajā iesaistītie "labie" un "ne pārāk labie" ienaidnieki ir apmainījušies ultimatīviem konkrētiem "laupījuma pieprasījumiem" (ieskaitot precīzu "preiskurantu" u.c. attiecīgas "specifikācijas") / "uz zināmo vietu (pa)sūtījumiem" (ieskaitot "daudzstāvīgu motivāciju")?!? Un, pie viena – ar kādiem TIK ekskluzīvi radikāliem "stratēģiskajiem masu iznīcināšanas ieročiem" / kalibriem tad naidnieki ir "operējuši", ja jau "cīniņā nācās atvadīties no pilnīgi visiem vakar rakstītajiem komentāriem pie pilnīgi visiem rakstiem"?!??? ;))))))))))

Atbildēt

.

30.07.2015. 22:20

»


Interesanti, patiesībā – vai kāds (nu, kaut vai viens vienīgs?!) īpatnis no pat vistotālāk no.zom.bē.tajiem "latv.āņu lum.peņu titulnācijas locekļiem" un visderdzīgāk glumajiem laps(PAŠpis)āna "šarikova" (p)(ie)līdējiem, visšķebinošāk lišķīgajiem glaimotājiem, viselementārāk manipulējamajiem zom.bij.faniem un taml. "īpašo vajadzību" apkalpotājiem - patiešām noticēja šim kārtējam nožēlojami prastajam "šarikova" BLEFAM par "ne pārāk labiem ļaudīm", kas esot "bijuši sataisījušies tikt pie komentētāju IP adresēm", dēļ kā esot "nācies pacīnīties (gaužām jau "varonīgi" un neapšaubāmi riskējot ar vismaz "šarikova" privātādu, jo - ) neko viņi nedabūja, bet cīniņā nācās atvadīties no pilnīgi visiem vakar rakstītajiem komentāriem pie pilnīgi visiem rakstiem"? ;)))))

Jebkuram kaut vai minimāli sakarīgi smadzeņot spējīgam personāžam (īpaši jau - tiem ļaudīm, kam ir bijusi kaut vai visnotaļ nosacīta saistība [vai pat, vēl jo vairāk - reāla darīšana] ar w-resursa administrēšanu) šāda tradicionāli absolūti BEZjēdzīga BLEFA sakarā ienāktos vismaz pāris visnotaļ elementāri jautājumi kārtējo reizi publiski sevi par izsmieklu izstādījušajam "varonīgajam cīnītājam ar briesmīgajiem IP adrešu laupītājiem". T.sk.:

Atbildēt

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

30.07.2015. 22:13

»

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

u


o

Atbildēt

V'S'V (dažkārt arī O.'M.'©)

30.07.2015. 20:26

»

V'S'V

w


u

Atbildēt

jāņem cirvītis

09.10.2010. 11:05

ģenētiski. Viņu virza katoļu sektas un tas gan jāatceras. Viens srajs ir pupu mizas. Šamais nobruks katoļi piemeklēs citu 'kristīgu demokrātu'no 'netīras' ģimenes. Un tas jau ir būtiski.

Atbildēt

Arvīds

08.10.2010. 00:34

Pilnībā piekrītu Krā komentārā teiktajam "Bet socioloģijas pētniekiem iesaku papētīt, kā Lembergam un ZZS izdevies iegūt tik lielu atbalstu pašvaldībās. ZZS taču nav nekāda sakara ar zemniekiem, līdz šim tā Latvijas laukus ir tikai putinājusi." Arī mani šis fenomens izbrīna. ZZS visus šos gadus ir zvejojuši balsis ar ES atbalsta lauksaimniecībai palīdzību, taču pašas ZZS nopelns tajā ir nekāds, jo tā nauda tak nāk no ES, un tad jau jebkura partija, kuras pārziņā būtu Zemkopības ministrija, varētu pierakstīt šos "panākumus" sev. Nenormāli ir tas, ka ārprātīgi daudz mūsu zemnieku vārda tiešā nozīmē ir debīli un tumsonīgi, jo domā, ka atbalstu saņem, pateicoties ZZS, bet pa šiem ES sastāvā esošajiem gadiem tā arī nav pacentušies iedziļināties Zemkopības ministrijas iznīcinošajā politikā, kur ES finansējuma lauvas tiesu paredzēts dāsni uzdāvināt tikai lielajiem un jo īpaši, varai tuvu stāvošajiem lauksaimniekiem vai pat lauksaimniecības imitētājiem (pat Eiropas Komisija vairākkārt bijusi spiesta iejaukties, jo bijuši pat gadījumi, kad visu atbalstu kādā no jomām gribēts piešķirt tikai vienam "izredzētajam").

Atbildēt

VUCĪTE

06.10.2010. 03:04

Interesanti? Šitais- ten "interesantums" jau "aknās sēž" kopš "neatkarības" laikiem. Kādam, varbūt, arī var likties interesanti, bet man visa vilna ir sapelējusi, gaidu, kad kaus nost...(: (pienu no vuškām, taču, neslauc(:

Atbildēt

māris

05.10.2010. 21:02

Man ir patiess prieks ka latviešu tauta parādīja savu gudrību , un pasūtīja uz vienu vietu tautas partiju , pirmo partiju.
Žēl ka ar šiem PLL mēsliem sasmērējās puslīdz cienījami cilvēki - Ulmanis , Verze , Elīna Egle un citi.

Atbildēt

Kas tālāk?

05.10.2010. 15:21

Tālāk Dombrovskim ir sadistiski jācērpj mazohistiskie luņi, kas par viņu balsoja! Kā es ņirgšu, kad pēc pirmās "cirpšanas" ļautiņi izliksies sašutuši un nesaprašanā!

Pats balsoju par Šleseru(PLL), jo viņš ir par zemiem nodokļiem.

Atbildēt

mazais lauksaimnieks

05.10.2010. 10:02

Tauta vēlēšanās izteica uzticību V.Dombrovskim-gudram un godīgam valstsvīram.Lauku cilvēki saprot,ka sagaidāmi grūti laiki sakarā ar budžeta sastādīšanu,taču esam gatavi sūri grūti strādāt,lai Latvija izkļūtu no krīzes V.Dombrovska vadībā.Vienīgais,ko mēs gaidām no valdības-pārtraukt to preču importu, ko mēs ražojam paši,lai arī Latvijas prece nokļūtu tirgū!

Atbildēt

gatavojos aizbraukt no LV

05.10.2010. 08:35

Samazinājums būs uz mana un tava rēķina- tautas rēķina, savas algas un visus labumus jau nemazinās-palielinās.

Ko Latvija var piedāvāt iedzīvotājiem?

Nodokļu pieaugumu, algu samazinājumu, dzīvi trūkumā.

Vai ir vērts te palikt, ja zagļi vada valsti un valdošo privātās un materiālās intereses ir prioritāte, bet tautu atceras ik pa 4.gadiem, kad jāķersta balsis ar ,,tukšiem,, solījumiem.


Atbildēt

jokers

04.10.2010. 19:24

katrs dabūja pēc nopelniem ;-) http://blogs.klauns.id.lv

Atbildēt

Vilhelms

04.10.2010. 13:23

Lapso Lata ir vizionārs un raksta ko viņam diktē kosmoss.

Atbildēt

Observers

04.10.2010. 13:14

Pēc 3 mēnešiem būs smagas paģīras un logu dauzīšana Saeimā'!

Vēlu veiksmi daudziem pārciest 400 miljonu KONSOLIDĀCIJAS murgus.

Vsjo buģet horošo , ja znaju!!!!

Arivedeči!

Atbildēt

Andža

04.10.2010. 12:57

Gunča jau nu smagi izgāzās, gribēja ko jaunu pamēģināt tāpat kā jaunu sievieti un ārlaulības meitu...sanāca ČIKS!

Atbildēt

akm

04.10.2010. 12:10

Par "vienu Latviešu kanālu" man ir jautājums, pamēģiniet noformulēt labāk un uzdot tālāk:

Kā tad būs Ēķa kungs, vai televīzija turpinās virzīt PLL koncepciju un kādā mērā? Centīsies padziļināt krīzi? Starp diviem iespējamiem finansējumiem - Starptautiski aizdevēji vai Maskavas ekonomiskā ietekme, kuru izvēlas Rīgas sargu un Baisās vasaras veidotāji? Vai LNT grasās arī turpmāk izvietos politiskas partijas reklāmas ar savu logotipu? Vai arī LNT vadībai (kas, starp citu veido tādus pasākumus kā eņģeļi pār latviju, dziedošās ģimenes utt.) šķiet, ka "tauta ir miegaina" un neatsaucīga, kā to skaidro Ēriks Stendzenieks?

Man gribētos to zināt, kā vienkāršam skatītājam.

Atbildēt

annamarija

04.10.2010. 11:18

Uzdevums nr. 1 jaunajai valdībai:
STEIDZAMĪBAS KĀRTĀ SAKĀRTOT VISU, KAS SAISTĀS AR PATENTIEM, vai kā nu tos sauc.
Kas traucē Latvijas zinātnieku izstrādātajiem produktiem, piemēram, medikamentiem, iziet PASAULES TIRGU?! Kas bremzē?

Atbildēt

annamarija

04.10.2010. 11:11

Guntis Kalniins 03.10.2010. 09:20
*************
VAI TEV TO MAKTEN GRIBAS?

Atbildēt

to ff

04.10.2010. 11:00

Zatlera kungam būs jānosauc otreiz premjera amata kandidāts, jo ir liela iespēja, ka ZZS var izšķirt būt vai nebūt Dombrovskim..
ZZS + SC + PLL nav neiespējama sadarbība, visu izšķirs Lemberga kunga aprēķins, kurā pusē var iegūt vairāk..

Atbildēt

ff->kalniins

04.10.2010. 10:23

Nu un ka apvienosies? Lielais Valdis nemūžam neizvēlēsies premjeru no sc+pll.

Atbildēt

Juhuu

04.10.2010. 10:06

Paldies vēlētājiem, Brīvība nosargāta. Tagad jācer, lai pašreizējā koalīcija turpinātu darbu. Galvenais un svarīgākais, Buldozers ar Turbānu nedabūja vairākumu. Buldozers naktī nespēja noticēt redzētajam un radīja iespaidu, ka no rīta pamostoties viss būs labi. Sapnis nepiepildījās. Bet Ušakovs gan naktī šķita kā nopērts puika, kurš tūlīt gatavs sākt raudāt. Tomēr tauta izvēlējās visracionālāko variantu. Par to paldies un sirdī neviltots prieks :)

Atbildēt

Fedja

04.10.2010. 01:10

Gadiem ejot, arvien vairāk sāku Lapsu cienīt. Nenoliedzami, šajā priekšvēlēšanu periodā Lapsas portāliem ir bijusi milzu ietekme uz internetizēto (un ne tikai) vēlētāju prātiem. Un patiess prieks ir sastapties ar vēsiem un vispārējo eiforiju atsvaidzinošiem spriedumiem, kādus varējām lasīt priekšpēdējā rindkopā.

Atbildēt

o!

03.10.2010. 17:42

saulīte iespīdēja starp mākoņiem. Ezelis varētu vienoties ar Cuku un iebazt vecos vežus kulē, bet diezvai būs drosmīgo putru saēdies pietiekami

Atbildēt

Oskars

03.10.2010. 16:58

"Tāds" par "tādiem" raksta....
Lame.

Atbildēt

Vilhelms

03.10.2010. 16:29

Ja negrib pa labam dot valsti, padarīsim to funkcionēt nespējīgu un totāli nabagu !

Atbildēt

Andris

03.10.2010. 16:27

no šodienas sāksies jauna un skaista dzīve

Atbildēt

BA

03.10.2010. 15:58

Man patīk bilde :)

Atbildēt

barters2

03.10.2010. 15:03

VĒLĒŠANAS GALĀ!KO TĀLĀK?JĀSĀK ''RAKT'' UN JĀNOSKAIDRO KO ŠAI VALSTIJ VAJAGA !!!VARBŪT KĀDS ZINA.ES NEZINU,BET MAN VARBŪT IR KO DOT...

Atbildēt

juhans

03.10.2010. 14:27

Varbut tomer pameginiet samest
kaulinus kopa ar Ir komandu?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

03.10.2010. 13:50

*********************
... vēlēšanas galā - kas tālāk? ... nu, pirmkārt,jau Lapsa palicis dzivs un viņa tuviniekiem, liekas, arī nav ne vainas ...jau tas vien ir jauki...
__________________
...vēl tālāk ?...Dombrovskim varētu būt lieliska izdeviba tikt vaļā no Gerharda, kurš nekādi nevar saprast, ko darīt ar savu uzticibu....

Atbildēt

prophet

03.10.2010. 13:24

Vēlēšanas galā. Un kas tālāk?
----------------------------
beigu sākums..

Atbildēt

viesturs

03.10.2010. 12:22

Komentāri par sabiedrību nežēlīgi. Vai tad Rīgas vēlēšanas neparādīja, ka dažām partijām būs problēmas?
Žēl, ka Urbanovičš pašreiz mazāk domā par valsts stabilitāti, bet vairāk par citu partiju šķelšanos, kaut gan pats diezgan veiksmīgi sašķēlis krievu kopienu un nu grib diktēt noteikumus.

Atbildēt

krā

03.10.2010. 11:11

Paldies Lato!
Kādas vecas vārnas pādomas...
Vienīgais uzvarētājs šajās vēlēšanās ir Aivars Lembergs. Apsveicu!
Kvēls sveiciens visiem tiem Muļķu zemes iemītniekiem, kuri cerēja ieraudzīt „vislabāko saimnieku” premjera krēsla, smagi strādājot, lai ieceltu Latviju saulītē!
Viņam šis krēsls un darbs vajadzīgs kā zivij lietussargs. Hūte ir gana gudra, lai saprastu, ka labāk ir būt pirmajam džekam sādžā nekā pēdējam lielpilsētā.
Viņš nekad neriskētu zaudēt savu popularitāti un „zilo govju” nedalīto mīlestību. Gan jau viņam bija smalki izstrādāts atkāpšanās plāns gadījumam, ja ZZS vēlēšanas uzvarētu...
Viss priekšvēlēšanu teātris bija virzīts uz to, lai ZZS iegūtu pēc iespējas vairāk mandātu Saeimā. Un tagad tik jūs redzēsiet, kādus likumprojektus ZZS bīdīs cauri nākamos 4 gadus...
Uzmanieties Vienotība un citi koalīcijas partneri!
Valdībai un Saeimai prognozēju smagu cīņu starp Kremļa un Lemberga interesēm. Latvija — kā ierasts — paliks pēdējā plānā.
Bet socioloģijas pētniekiem iesaku papētīt, kā Lembergam un ZZS izdevies iegūt tik lielu atbalstu pašvaldībās. ZZS taču nav nekāda sakara ar zemniekiem, līdz šim tā Latvijas laukus ir tikai putinājusi.

Atbildēt

Guntis Kalniins

03.10.2010. 10:20

Klausies "Kumiņa" kungs.....par Schumacheru..tu varētu pļxxx vismazāk....un vispār neredzu vietu salīdzinājumam....šo vēlešanu rezultāts, atspoguļosies 4 gadu garuma, savukārt F1 būs 4 iespējas, startēt no jauna!!!
Kas atiecas uz AŠ kvadrāta, būs arī viņiem iespējas, ko mainīt!!!Atliek tikai apvienoties visiem oligharhiem+Saskaņas centrs un tavi sponsori "Kūmiņ"...bū opozīcijā!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...