Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

„VID vērtību vēstneši” – Valsts ieņēmumu dienesta vadības pārstāvji, kuri iekšējā sarakstē sevi dēvē šādi, - jau laikus brīdina VID darbiniekus par tehnisku nespēju tikt galā ar ienākumu deklarācijām un elektroniskā pasta vēstulē, ko nododu Pietiek lasītājiem, faktiski pauž uzskata, ka var „palūgt” VID darbiniekiem neizmantot savas tiesības iesniegt 2019.gada ienākumu deklarācijas likumā noteiktajā termiņā.

„Aicinājums! Marta pirmajās dienās nesteigties ar gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu!

Labdien!

Sākot ar šī gada 1.martu būs iespējams iesniegt Gada ienākumu deklarāciju par 2019.gadu. Aicinām būt lojāliem pret saviem kolēģiem un mūsu klientiem, saprotot to, ka deklarāciju ir svarīgi iesniegt teju ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

Tādēļ liels lūgums visiem VID darbiniekiem, kuri arī plāno iesniegt 2019.gada ienākumu deklarāciju, lai atgūtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli, iespēju robežās darīt to marta otrajā pusē vai aprīlī!

Atgādinām, ka 2019.gada ienākumu deklarāciju brīvprātīgi, lai atgūtu pārmaksāto IIN, var visa 2020.gada laikā, kā arī vēl divus ar pusi gadus pēc tam, proti, līdz pat 2023.gada 16.jūnijam. Un pat, ja zināt, ka deklarācija jāiesniedz obligāti, varat to bez steigas izdarīt līdz pat šī gada 1.jūnijam (ieskaitot).

Otrs lūgums – neatkarīgi no tā, vai deklarāciju plānojat iesniegt obligāti vai brīvprātīgi, lūdzu, dariet to elektroniski, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu. Tas pavisam noteikti ir daudz vienkāršāk, ātrāk un ērtāk, jo:

• elektroniski deklarācijā jau automātiski ielasās visa informācija, kas par Jums jau ir VID rīcībā;

• sistēma neļaus iesniegt deklarāciju, ja tās aizpildīšanā būs pieļautas kādas būtiskas kļūdas vai aizmirsts norādīt kādu svarīgu informāciju;

• sistēma pati aprēķina un parāda nodokļa pārmaksu vai piemaksu (zaļajā lauciņā – ja pienākas nodokļa piemaksa; sarkanajā lauciņā – ja nodoklis jāpiemaksā);

• ja deklarāciju iesniegsiet elektroniski, kolēģiem to būs ātrāk un vieglāk apstrādāt.

Ja jau līdz šim esat sniedzis deklarāciju elektroniski – paldies! Atcerieties dalīties savā pozitīvajā pieredzē ar citiem kolēģiem, draugiem un radiem!

Ar cieņu VID vērtību vēstneši”

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...