Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja.

Varēja redzēt, kā pats kaifo no sevis, uz pusīti pasūtīja ratā Kariņu, uzbrauca ierēdņiem un piedraudēja deputātiem, ka diez vai viņi tiks pārvēlēti 15.Saeimā.

Droši vien Egilam kaut kur pils pagalmā ir aka, kurā viņš ik pa laikam ieskatās un tad tur kaut kas līdzīgs Sarmītes oreolam saka viņam, kas jādara.

Nu kā jādara? Ne jau tautai, ne jau Latvijai, bet priekš paša. Nu, lai tiktu pārvēlēts pēc pusgada vēl uz nākamajiem četriem gadiem.

Sarmītei taču vajadzēs atkal četrus amatus, bet Levitam svītu un reprezentablos tēriņus. Nu viņam patīk dažādas sievietes, kas viņu dievina, labs vīns un visādas valpurģu nakts ballītes.

It kā normāls kekss, BET EU! Tu esi prezidents vai kas? Kā tad ar tautu, kā tad ar Latviju?

Tagad pieneņpūka ir nolicis visu Saeimu “uz ausīm”. Gaida, kad Kariņš sazīmēs Ministru kabinetu. Visa Latvija gaida. Rēķini gaida. Gāze gaida. Tiesu izpildītāji gaida. Kreditori gaida. Visi gaida, kamēr Egils izpildīsies… Molodčiks.

Nu tātad, lai visiem viss būtu skaidrs.

Izmainītā retorika, balss tembrs un vārdu virknējums ir tādēļ, lai salasītu trūkstošās balsis, lai būtu pārvēlēts.

Un viņš nežēlos nevienu no saviem ieročiem - medaļas, apbalvojumi, mediji, tribīne, avju bars apkārt, vārdi, žesti, jauna frizūra un kas tik vēl ne.

Čemodāni ar zaļajiem papīrīšiem ceļos uz Saeimas namu vagoniem. Levits grib būt prezidents. Gribu, gribu, gribu!

DIEVS! Sargi Latviju no šīs sērgas, no Egila, no Sarmītes un viņu netīrajām spēlītēm.

Egil! Mēs tikām galā ar Bordānu, ar Jurašu, ar Pabriku, ar Pavļutu, ar Pūci. Mēs tiksim galā arī ar jūsu kantori. Soli pa solim.

Jūsu šovs bija otrdien uz tribīnes. Mūsu šovs jau ir sācies. Tā klusu, klusu. Bet tas piezogas. No aizmugures. Un beigsies ar salūtu, kurš Jums norādīs ceļu, pa kuru pamest pili, kuras atslēgas Jūs neesat pelnījis!

Aizsūtiet Sarmīti pēc popkorna, iekārtojieties ērtāk savos krēslos, uzmanīgi vērojiet un esiet gatavs katapultēties ik mīļu brīdi.

Ak, Egil! Ak, Egil! Viss taču varēja būt citādāk.

Кто не успел, тот опоздал. Kurš nepaspēja, tas nokavēja.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...