Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Paciente.

05.10.2017. 10:38

Musu dakters,bija 2.oktobri izsauksts uz parrunam Riga. Loti ceru, ka veselibas ministrija,naks pie prata,un atlauss dakterim staties sava darba vieta. Sodien, viens no pacientiem, brauc uz ministriju personigi tikties ar Pantelejeva kungu.Ludzu visus daktera Bundzas pacientu varda,atjaunojiet,vinu darba.Otra tada nav,patreiz dzivoju ar vecajam zalem kas nepalidz,ko darit braukt,uz slimnicu,zinu ka nav verts,jo zales man mak piemeklet tikai dakters Bundza,un ta ir daudziem pacientiem,kas gadu,gadiem vinu apmekle.

Atbildēt

Paciente,no atbalsta grupas.

24.09.2017. 20:12

»

Viens no ārstiem

Patiesībā sertifikācija ir viens naudas izspiešanas mehānisms no ārstiem, un tam ir maz sakara ar kvalifikācijas celšanu.Ārsts pats lasa un intersējas par vajadzīgajām problēmām. Kvalifikāciju vislabāk nosaka izārstēto slimnieku skaits un rindas pie šo ārstu kabinetu durvīm


Un,musu dakters,ir tiesi tads bezgaligas rindas,profesionalis,jaunako informaciju zinoss.Mak piemeklet medikamentus,indviduali katra pacienta macinam turklat loti veiksmigi,kata laika sazvanams. Visu cienu Dr.Bundzam.Atbilde,vienam,no dakteriem .Paldies ka padalijaties,sava skatijuma,un vertejuma.

Atbildēt

V.L.

21.09.2017. 16:38

»

Dr. Bundžas pacienti

Sirsnīgs paldies dakterim par profesionalitāti darbā, godaprātu attieksmē ar pacientiem, sapratni un iejūtību. Negribētu, lai Cēsis zaudētu pacientu iecienīto ārstu. Cerēsim uz VM ierēdņu veselo saprātu un ceram, ka tiks organizēta ārstu sertifikācijas procesa parraudzība. Nu, protams, ievērojot visus...


Ka ilgadeja daktera paciente,nespeju iedomaties,ka bus,kad vina tur nav.Profesionalis,iejutigs saprotoss,zinos,atri,un efektigi mak piemeklet zales,ka var dzert zales,un nav jamekle palidziba klinika..ko tagad, man vajadzetu pamainit, zales tadiem ka mums ir svarigi iet pie daktera,kas mus pazist,un labi parzina diagnozes.Domaju ka neesmu vieniga.Loti ceru ka ieverojot,visus likuma pantus,atkal varesim arsteties pie visu iemilota,un pacientu godata Dr.Bundzas.

Atbildēt

V.L.

17.09.2017. 15:33

Velos,tikai vienu,lai Dr. Bundza,ar godu tiktu atjaunots darba, jo tas nav normali, ka musu rajona paliek tikai viens psihiatrs. Ludzu jus iedzilinaties pacientu intereses, jo bez zalem mes dzivot nevaram.

Atbildēt

Gudrais

15.09.2017. 15:58

Vai tiešām atdzītam un profesionālam ārstam jāveic pašupurēšanās,lai sakārtotu augšu izdotu likumu un MK noteikumu ieviešanu dzīvē pēc labas pārvaldības principiem.

Atbildēt

Troļļu gans

14.09.2017. 15:05

Precizējumi pēc konsultācijām ar koalīcijas vadošu partiju (ZZS).
"Ja atbilde nav zināma, tad ir jāatvainojas ..." līdz rindkopas beigām - neattiecas uz ZZS ministriem (klasificēta informācija".
"No rekomendācijām par atbilžu saņemšanu - atbilde ..." - neattiecas uz V un NA ministriem (klasificēta informācija).
:-))

Atbildēt

Troļļu gans

14.09.2017. 14:46

Esmu ļoti sašutis par MK oriģināllīdera vadības stilu! Ļauj apbižot divu tik cienījamu ministriju ierēdņus! Kas te notiek! Koalīcijas ministrs no Vienotības atļāvās uzdot konkrētu jautājumu par cipariem! Tā nedrīkst!!
Tāpēc rakstīšu jautājumu rokasgrāmatu ZZS koalīcijas ministriem. Rokasgrāmatas mērķis ir nodrošināt koalīcijas ministru, jo īpaši ZZS, veiklu darbu un ZZS uzvaru nākamajās Saeimas vēlēšanās (pēdējais teikums ir klasificēta informācija).
No preambulas – drīkst uzdot jautājumus tikai no rokasgrāmatas. Jautājumu uzdot klusā, pieklājīgā un pieticīgā veidā (neattiecas uz ZZS ministriem, jo īpaši manierīgo kolhoznieku – klasificēta informācija). Ja atbilde nav zināma, tad ir jāatvainojas par uzdoto jautājumu un 5 min jāsēž zem galda. Ja atbildētājs nespēj atbildēt, tad zem galda ir jāsēž 10 min. Ja atbildētājs samulst, tad 3 reizes jāaprāpo ap sēžu galdu un 15 min jāsēž zem galda.
No jautājumu saraksta – “Vai darbaļaudis atbalsta priekšlikumu?”, “Vai jums patīk savs priekšlikums?”, “Vai priekšlikuma izpildei būs teicams rezultāts?”, “Vai jūs ļoti, ļoti gribat savu priekšlikumu?”. Nav pieļaujami jautājumi uz kuriem ir citas atbildes nekā rekomendāciju par atbilžu saņemšanu punktā.
No rekomendācijas ministram, kuram uzdot jautājumus – ja jautājums nav sagatavots, tad aicināt demagogu bariņu. Izvēlēties īpaši bezkaunīgus, nekompetentus un citādā ziņā vērtīgus ekspertus (klasificēta informācija).
No rekomendācijām par atbilžu saņemšanu – atbilde “jā”, “nezinu” vai “man negribas atbildēt” tiek uzskatīta par pietiekamu atbildi.
Uzrakstīju un sapratu tikai tādā demokrātijas citadelē kā Latvija un tādas demokrātiskas partijas kā ZZS pārvaldītā valstī viss rokasgrāmatas teksts nav klasificēta informācija.

Atbildēt

Troļļu gans

13.09.2017. 20:44

»

?

Visdrīzāk ārstu sertifikācija ir jāmaina, kā daudz ko citu veselības jomā...


Manas acis nav aizmiglojusi mīlestība pret pēdējiem diviem ZZS veselības ministriem, lai ar kādi viņi ar nebūtu. Informāciju par veselības ministriem pēc 1991.gada, sākumā ar citiem amata nosaukumiem, var viegli atrast. Visi no patreizējās koalīcijas ir pielikuši savas greizās rokas, ne pārāk tīrās sirdis un tukšās galvas. Ar piezīmi, ka TP un ZZS visvairāk. Arī Apinis ir bijis par veselības ministru, gan ne pārāk ilgi. Lielie ārstu spīdekļi arī nav sēdējuši maliņā, tas pats par medicīnas augstskolu un koledžu docētājiem. Par deputātiem pat grūti rakstīt. Cik daudz ārstu ir bijuši un tagad ir viņu vidū? Un kas? Nekas. Neaizmirsīsim vēlētājus, kuri līdz pēdējam izmisumam balsoja sākumā par Latvijas Ceļu, tad par Tautas partiju un tagad aizrautīgi balso par ZZS. Valstsvīru pasaulē nav daudz, politiķus normālā sabiedrībā dzenā ar mietu, jo viņi bieži aizmieg deputāta vai ierēdņa siltajā krēslā. Tas gadās pat daudz bagātākās valstīs ar demokrātijas tradīcijām nekā Latvija. Cik mēs dzenājam savus politiķus? Daudz par maz. Vai sūtam uz politisko miskasti pēc pāris kļūdām? Vai ļaujam izgāzties pēc pilnas programmas un tad pieticīgi paprasām paiet maliņā. Tāpēc skatoties uz Saeimu un MK dienas gaismā izlien visādas vecenes un draudzenes.

Atbildēt

?

13.09.2017. 18:47

»

Troļļu gans

Neaizstāvot nebūt ne balto un pūkaino LĀB, nevaru ignorēt interesanto sakritību starp Apiņa uzstāšanos un iebildumiem VM par ļoti slikti sagatavoto jautājumu, ieskaitot demagogu bariņa aicināšanu atbalstīt VM slikto darbu, un uzbraucienu LĀB. Varbūt nejaušība, varbūt nē. Vienotības bezkaunīgais domātājs...


Visdrīzāk ārstu sertifikācija ir jāmaina, kā daudz ko citu veselības jomā.
___________
Kadru politika arī ir būtiska, par to ir šis raksts. Ātrā palīdzībā Rīgā ikdienā pie sētas stāv 6-7 mašīnas, jo nevar nodrošināt personālu. Ir daudz cilvēku, kuri vēlētos nākt atpakaļ uz ātriem, bet ir uzlikti tāāāādi šķēršļi, ka daudzi atmet ar roku. Painteresējieties par specializācijas iegūšanas iespējām tiem kolēģiem, kuriem bijis 5-6-7 gadu pārtraukums profesijā. Kāpēc viņam programma jāapgūst pilnīgi no nulles, ieskaitot tagad modernās projektu vadības, vairāku veidu psiholoģijas, ģenētikas u.t.t. Valstij nav, kas brauc uz ātriem, bet ir uztaisījusies vesela šaika biznesmeņu, kuri lūko šo procesu dažādi apgrūtināt. Šobrīd norisinās mācības māsām, kuras skolo par ārsta palīgiem.Arī tām, kuras jau ātrajos strādā. Mērķis- nm sertifikāts. Iegūšanas laiks- 4 gadi. Vidējais vecums studentēm 40 gadi. Visām stāžs ne mazāks kā 15-20 gadi. Aktuālais studiju kurss šobrīd- fizika un matemātika. Sinusi, kosīnusi un tangensi. Jautājums:kāda hr....a pēc šādos apstākļos, kad nevar nodrošināt brigāžu personālu, tiek mācīti priekšmeti, kas būtiski pagarina specialitātes iegūšanas laiku? Jau tagad ir puslīdz skaidrs, ka vismaz 1/3 daļa no šīm studentēm skolu nepabeigs tieši šādu programmu dēļ. Ārstiem līdzīgi- 5 gadi jāmācās par nm speciālistu. Ko viņš darīs? Sirdis uz lauka pārstādīs? Tāpēc jau tur maz, kas iet. Katrai vecenei, katrai draudzenei iedots kāds priekšmets, lai māca, un tā arī ir atbilde uz manu jautājumu.

Atbildēt

Troļļu gans

13.09.2017. 15:39

»

CD

Atradu, ka ir tāda Veselības inspekcija. Tās nolikumā rakstīts - Inspekcijas darbības mērķis ir īstenot valsts pārvaldes funkcijas veselības nozares uzraudzībā un kontrolē, lai nodrošinātu minēto jomu regulējošo normatīvo aktu prasību ievērošanu un izpildi. LĀB>Veselības inspekcija>Veselības ministrija...


Neaizstāvot nebūt ne balto un pūkaino LĀB, nevaru ignorēt interesanto sakritību starp Apiņa uzstāšanos un iebildumiem VM par ļoti slikti sagatavoto jautājumu, ieskaitot demagogu bariņa aicināšanu atbalstīt VM slikto darbu, un uzbraucienu LĀB. Varbūt nejaušība, varbūt nē. Vienotības bezkaunīgais domātājs arī palīdzēja uzbraukšanā Apinim. Tomēr varonīgais ministrs izvēlējās nepareizo virzienu. Jautājumu par nesadarbošanos vajadzēja uzdot VM, kura virza jautājumu, ne dalībniekiem, kurus VM nespēj nosēdināt pie viena alga un jo vairāk nespēj panāk viedokļu saskaņošanu. Nav tāda kapacitāte VM, ne intelektuālā, ne uzvedības.
Visdrīzāk ārstu sertifikācija ir jāmaina, kā daudz ko citu veselības jomā. Vai ZZS to spēj? Diezin vai? 3 1/2 gadi un 2 ministri to ir pierādījuši. Normālam cilvēkam tāpat ir skaidrs, ka bijušie komuņagas, boļševiki, visādi izbijuši TP darboņi nav spējīgi radīt neko jaunu, tikai piesūkties pie valsts pupa un zīst. Vēlētājs ir aizslaucījis politiskajā miskastē visādus godmaņus, ulmaņus un šķēles. Jācer, ka pienāks laiks visādiem brigmaņiem, kučinskiem un līdzīgiem tipiem.

Atbildēt

CD

13.09.2017. 12:19

»

Troļļu gans

Dzelžaina loģika, paši apzog pašus. Jautājums par LĀB gada pārskatu ir interesants, bet vēl interesantāka ir sakritība uzbraucienam LĀB pēc MK sēdes, kur Apinis atļāvās izteikt šaubas par VM nekvalitatīvo darbu. Tas bija kā uguns pakulās RSU un Vienotības demagogiem. Arī VM vārgi un apbižoti pīkstēja...


Atradu, ka ir tāda Veselības inspekcija. Tās nolikumā rakstīts - Inspekcijas darbības mērķis ir īstenot valsts pārvaldes funkcijas veselības nozares uzraudzībā un kontrolē, lai nodrošinātu minēto jomu regulējošo normatīvo aktu prasību ievērošanu un izpildi. LĀB>Veselības inspekcija>Veselības ministrija. Kurš kuru?

Atbildēt

Troļļu gans

13.09.2017. 09:47

»

CD

LĀB - brīvprātīga personu apvienība, uzsveru -brīvprātīga! Ievēlētie biedri "brīvprātīgi" profesionāli apzog savus biedrus!Kur paliek iekasētā nauda


Dzelžaina loģika, paši apzog pašus. Jautājums par LĀB gada pārskatu ir interesants, bet vēl interesantāka ir sakritība uzbraucienam LĀB pēc MK sēdes, kur Apinis atļāvās izteikt šaubas par VM nekvalitatīvo darbu. Tas bija kā uguns pakulās RSU un Vienotības demagogiem. Arī VM vārgi un apbižoti pīkstēja.
Šonedēļ tika izvēlēta cita stratēģija, vērtīgas un pārnesamas pieredzes Latvijai meklēšana Eiropas galējos dienvidos, atstājot visu smagumu nešanu MK oriģināllīderim. MK oriģināllīderis ierastā stiliņā tika galā. Jūtama TP un ZZS skola. Pēc reģionu slimnīcu uzfrišināšanas ar bij.padomnieces roķelēm tas būs nākamais lielais VM sasniegums. Jūtams komjaunatnes rūdījums, bij. AM darboņa, jaunā VM līdera, kokomjaunieša pirkstiņš un prātiņš. Kārtējo reizi var organizēt publikāciju Pietiek.com. Kuru tā nemīl, kad nav izdevīgi un karsti mīl, kad ir izdevīgi.
Nez ko par to visu domā ministres labvēļi, profesori, akadēmiķi un zāļu biznesa labākie ļaudis?

Atbildēt

CD

13.09.2017. 07:29

LĀB - brīvprātīga personu apvienība, uzsveru -brīvprātīga! Ievēlētie biedri "brīvprātīgi" profesionāli apzog savus biedrus!Kur paliek iekasētā nauda?

Atbildēt

me

12.09.2017. 18:26

»

nevaru

nepiekrist. Mana draudzene pilnīgi visu algu atdotu par kursiem, ja vien viņai nebūtu normāla priekšnieka, kurš atrod veidus sūtīt uz dažādām bezmaksas konferencēm un kursiem. Tas nav normāli, ka visa nopelnītā alga ārstam jāuzdāvina Apiņa zirneklim/astoņkājim vai kā nu tur viņu sauc...


Salīdzinot ar valsts pārvaldi- tur katram pienākums iziet pāris kursu gadā administrācijas skolā, turklāt iestāde apmaksā. Var turpināt mierīgi sēdēt ministrijā. Medmāsām, feldšeriem, ārstiem uztaisīts tā, ka bez nopietniem ieguldījumiem savu darbu turpināt nevar. Pēcdiploma apmācība medicīnā ir milzīgs bizness, par kuru tā īstenotāji darīs visu, lai turpinātu iesākto. Paskatieties cenas ārstu kongresam! Mati ceļas stāvus! Ja kādam vēl ir uzturēšanās un transporta izdevumi, jāsaka, jābūt miljonāram, lai strādātu medicīnā.

Atbildēt

Dr. Bundžas pacienti

12.09.2017. 16:25

Sirsnīgs paldies dakterim par profesionalitāti darbā, godaprātu attieksmē ar pacientiem, sapratni un iejūtību. Negribētu, lai Cēsis zaudētu pacientu iecienīto ārstu. Cerēsim uz VM ierēdņu veselo saprātu un ceram, ka tiks organizēta ārstu sertifikācijas procesa parraudzība. Nu, protams, ievērojot visus likuma pantus. Domājam, ka arī turpmāk varēsim ārstēties pie sava, visu pacientu godātā dr. Bundžas.

Atbildēt

Troļļū gans

12.09.2017. 14:00

»

ļoti

daiļi, īsi, kodolīgi un skaidri aprakstīta faktiskā situācija VM pārraudzītajā jomā


Kamēr VM gūst ļoti vērtīgu pieredzi Latvijai pēc lieluma, klimata un ekonomikas ļoti līdzīgā valstī Eiropas galējos dienvidos, tikmēr cirks ar MK oriģināllīdera rociņām un bļembuku un skapju eksperta klusu atbalstu pārvērtās par farsu. Visu slikto prom uz A vai slēgto daļu. Menedžmenta ģēniji, līderi. 3 nedēļu garumā grandioza sliktas vadības, nekompetences, bezkaunīgas domāšanas un nedaudz uzbarojušās demagoģijas izrāde. ZZS rullē! Koalīcijas partneri piebalso. Cītīgi gatavojas vēlēšanām. :-))

Atbildēt

nevaru

12.09.2017. 12:15

»

Viens no ārstiem

Patiesībā sertifikācija ir viens naudas izspiešanas mehānisms no ārstiem, un tam ir maz sakara ar kvalifikācijas celšanu.Ārsts pats lasa un intersējas par vajadzīgajām problēmām. Kvalifikāciju vislabāk nosaka izārstēto slimnieku skaits un rindas pie šo ārstu kabinetu durvīm


nepiekrist. Mana draudzene pilnīgi visu algu atdotu par kursiem, ja vien viņai nebūtu normāla priekšnieka, kurš atrod veidus sūtīt uz dažādām bezmaksas konferencēm un kursiem. Tas nav normāli, ka visa nopelnītā alga ārstam jāuzdāvina Apiņa zirneklim/astoņkājim vai kā nu tur viņu sauc............

Atbildēt

cik

12.09.2017. 12:12

es zinu, tad par šī kantora "darbību" ir iesniegts pieteikums administratīvajā tiesā. Diemžēl, arī tajā lietā, neskatoties uz klajām nelikumībām, VM vēl palīdzēja Apiņa kantorim ražot nelikumīgus lēmumus. šajā lietā skaisti atklājas, ka VM klaji piesedz Apiņa nelikumības............

Atbildēt

CT

11.09.2017. 18:45

daktera centienus veidot pareizu valsts pārvaldību, kas pieņem tiesiskus lēmumus

ko niekus, es atbalstu kaimiņa Koļas centienus!

Atbildēt

Viens no ārstiem

11.09.2017. 14:04

Patiesībā sertifikācija ir viens naudas izspiešanas mehānisms no ārstiem, un tam ir maz sakara ar kvalifikācijas celšanu.Ārsts pats lasa un intersējas par vajadzīgajām problēmām. Kvalifikāciju vislabāk nosaka izārstēto slimnieku skaits un rindas pie šo ārstu kabinetu durvīm.

Atbildēt

Troļļu gans

11.09.2017. 09:50

Nu esmu mierīgs. Atkal varēs AM aizsūtīt vēl vienu līderi (bij. ZZS ministra ZZS padomnieku) uz VM un kopā ar otro ZZS līderi, kokomjaunieti, tādu sertifikācijas sistēmu uzbūvēs ka Vienotības ministreļi apraudāsies no priekā šīsnedēļas vai kādas nākamās nedēļas MK sēdē.

Atbildēt

tante

10.09.2017. 21:47

»

AG

RAUDEVS GADIEM CĪNNĪJĀS, LAI TIKTU VAĻĀ NO PSIHIATRIEM, ŠIE ATKAL GRIB TIKT ZEM ŠO TUPELES


Palūdz Dieviņu, lai tev nekad nebūtu vajadzīgas zāles, ko izrakstītu psihiatrs.

Atbildēt

AG

10.09.2017. 17:52

RAUDEVS GADIEM CĪNNĪJĀS, LAI TIKTU VAĻĀ NO PSIHIATRIEM, ŠIE ATKAL GRIB TIKT ZEM ŠO TUPELES...

Atbildēt

Troļļu gans

10.09.2017. 15:59

Kas ta nu? VM apbižojusies uz Apini par neatbalstu ļoti slikti sagatavotam jautājumam MK šonedēļ? Pirmajā nedēļā pārcēla, otrajā bija cirks ar klauniem no VM, RSU un Vienotības un viegli uzbudināmu šahisti MK līdera krēslā. Nezin kas būs trešajā nedēļā? MK oriģināllīderis rādīs klasi vai atkal uz nedēļu paslaucīs zem tepiķa?
Laikam, ka nav izdevies no otrdienas piežmiegt Apini. MK sēde bija izcila. Vispirms VM paspīdēja ar nesagatavotu jautājumu (ko brīnīties, ja nemāk sarunāties, tikai gražoties un bimbot). Tad ar izcilu demagoģiju paspīdēja par mediķi pārorientējusies pedagoģe un nedaudz uzbarojies demagogs. Beigās paspīdēja Vienotība ar ģimenes vērtību glabātāju no LM un bezkaunīgas domāšanas līderi no IZM.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...