Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Dziesmu svētku burts un gars ir jau labi pasen sagandēts. Un tas, kas notika šajos skolēnu dziesmu un deju svētkos, nav nekas negaidīts vai pārsteidzošs. Kaut vai lai atceramies, kā iepriekšējo svētku deju lielkoncertā bērni tika cepināti kā uz pannas, kā toreiz ģība un kā toreiz nebija NEVIENA vainīgā.

Šoreiz tas pats, un atkal visi atbildīgie bezatbildīgi šķīstās nevainībā. Bet acīmredzamais duras acīs.

Par visu VISPIRMS jāatbild svētku izpilddirektorei Agrai Bērziņai (attēlā)! Vājprātīgi paštaisnajai un nekaunīgajai ierēdnei, kura notikušajā tagad vaino pašus cietušos - bērnus!

Arī ministre Mārīte Seile ir atbildīga par to, ka nekontrolēja Agras Bērziņas un visu citu bezatbildīgo un voluntāro darboņu patvaļu bērnu izdzīšanā un spīdzināšanā.

Visnožēlojamākais ir tas, ka NEVIENS atbildīgais par svētku organizēšanu un norisi neuzņemas atbildību. NEVIENS! Tad pēc analoģijas ar Zolitūdi jādemisionē Straujumai?

Diemžēl jālieto vārds "pretīgi". Pretīgi bija klausīties, cik izvairīgi, demagoģiski, melīgi un savu ādu glābjoši locījās Māris Sirmais, Gints Ceplenieks, Agra Bērziņa, Mārīte Seile...

Ir tāds juridiskas dabas jēdziens - "notikušais bija paredzams un novēršams, un tas bija jāparedz un jānovērš", bet tiem, kas to neparedzēja un nenovērsa, jāatbild likuma priekšā.

Ir arī tāds jēdziens kā izglītības normatīvajos aktos noteiktā "mācību slodze". Bet arī mēģinājumos ir MĀCĪBU SLODZE, kuru atbildīgās personas pārsniedza vairākkārt.

Ir arī tāds jēdziens kā "veselīgs miegs", kuram jāatvēl vismaz 8 stundas. Arī tas netika ievērots.

Ir arī tāds jēdziens kā "veselīgs un pietiekams uzturs", kas arī netika ievērots, Ir arī tādi jēdzieni kā "darba un atpūtas laiki", kas arī netika ievēroti.

Kur bija Darba inspekcija, Veselības inspekcija un pazīstamo tantiņu kantoris „Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija” ar Lailu Riekstu-Riekstiņu priekšgalā, kura paceltā skolotāja pirkstā saskatīs vardarbību, bet nu visas līkām, padevīgām mugurām sazvērnieciski klusē?

An error has occured