Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.

Nevienam nav Jums tiesību pateikt, kas Jums Jūsu dzīvē ir labāk, draudot ar policiju, naudas sodiem un brīvības ierobežojumiem. Jums neviens nevar aizliegt strādāt un pārvietoties. Īpaši tagad, kad pēc būtības nav nekā, kas apliecinātu pretējo. Jums melo. Totāli un ciniski. Un tā aizsegā nozog cilvēktiesības, tiesiskumu, demokrātiju un valsti.

Likt veseliem cilvēkiem valkāt maskas vai jebko citu ir totāls cilvēktiesību pārkāpums. Starp citu, gāzes kameras ebrejiem sākās ar aizliegumu sēdēt parkā uz soliņa un aizliegumu iet pa trotuāru. Un “zinātnisku” pamatojumu. Izsūtīšanas uz Sibīriju sākās ar “pamatojumu” par “apdraudējumu”.

Totalitārisms nekad nenotiek uzreiz. Tas notiek pakāpeniski. Vispirms Jūs pieradina pakļauties sīkumiem. Jums iestāsta, ka Viņķele labāk zina, kā jārūpējas par Jūsu veselību. Jums iestāsta, ka Kariņš labāk zina, vai satikt Jūsu omi ir pareizi un labi. Jums iestāsta un biedē, lai manipulētu. Un, ja Jūs to ļaujat, tad turpinājums sekos. Pamazām. Jūs esat vajadzīgi kā paklausīga bezsmadzeņu masa. To viegli vadīt. Un tā aizsegā var darīt jebko.

Satversme šobrīd faktiski ir atcelta. Nemanot. Pa drusciņai. Jums pagaidām vēl ir tiesības paburkšķēt internetā. Bet ReCheck(istiem) arī tas drīz var nepatikt. Jūs to neredzat, ka propaganda ir labākajās PSRS tradīcijās? Ir tikai viens pareizais viedoklis - viņējais.

Jūs neredzat, ka brutāli pārkāpt Satversmi un likumus ir absolūta norma? Jā, vēlēšanas neatcels, tas nesmuki izskatīsies “sabiedroto” acīs. Bet viss - muti aizbāzīs ikvienam, jau aizbāž. Un liks darīt Jums to, kam nav ne zinātniska pamatojuma, ne faktiskas nepieciešamības. Jau liek. Jūs to neredzat?

Un uzdodiet sev jautājumu. Kad būs īstais laiks? Kam tieši Jūsu dzīvē ir jānotiek, lai būtu īstais brīdis? Kad tas ir? Kad ledusskapis būs tukšs vai kad? Un vai tad nebūs par vēlu?

Aplaudēt mediķiem vai hokejistiem ir skaisti. Bet ar to nepietiek. Sarunājam tā. Deputāti turpmāk aplaudē tautai. Jūs taču to negribat, vai ne? Jūs gribat rīcību. Beigsim būt aplaudētāju tauta. Sāksim panākt to, kas nepieciešams! Un tam ar dziedāšanu un dejošanu būs par maz.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...