Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Vulgaritātes megatonnas

Arturs Priedītis
04.03.2017.
Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

čoms

09.03.2017. 10:45

Ko var gribēt no ļaudīm,kuru ideāli ir lembergi,brigmaņi,ziedoņi un tamlīdzīgi jaunlaiku latvju lāčplēši.

Atbildēt

S.S.

08.03.2017. 16:33

Man liekas, ka latvieši sāk par sevi kaunēties. Vai ir tā, ka latvieši kaunās par savu neattīstību?

Atbildēt

Jānis

06.03.2017. 18:09

»

Bet

es atvainojos! Katrs kasa to, kas viņam niez! Es nevienu brīdi neiedomājos par alkoholu. Autoram laikam smagas paģiras, ja tādas pretīgas asociācijas. Man gan šķita, ka tie ir mūsu kultūras zelta grami


Laimīgs latvietis, kuram 100 g neatgādina alkoholu. Bet šitais latvietis ir ne tikai laimīgs, bet arī latviski stulbs, jo nav ar galvu izlasījis darbu un vēlās tikai noriet autoru, jo pats pieder pie letiņu mēsliem.

Atbildēt

Bet

06.03.2017. 18:03

es atvainojos! Katrs kasa to, kas viņam niez! Es nevienu brīdi neiedomājos par alkoholu. Autoram laikam smagas paģiras, ja tādas pretīgas asociācijas. Man gan šķita, ka tie ir mūsu kultūras zelta grami! :))

Atbildēt

kaķa smiekli

06.03.2017. 13:37

Neapšaubāmi, tādā gadījumā nosaukums „Kilograms kultūras” neizraisa pretestību. Gluži pretēji – liekas „foršs” un „stilīgs”.
----------------------------
un "seksīgs", bez tā taču nekur :)
Bet, ja nopietni, piekrītu Priedītim. Lētums un vulgaritāte lien no katra stūra

Atbildēt

Mākslas tirgus

06.03.2017. 10:57

Māksla tiek tirgota gramos un kilogramos, parazitējot uz aizspriedumiem, kas tautai varētu kalpot par ēsmu uz āķa. No otras puses, un, pat A.P. nav patiesības monopols, pasironija vairāk biedrojas ar inteliģenci ne -ar pasapmierinātību un autismu.

Atbildēt

Veiksmīgi

06.03.2017. 10:48

Autors funkcionējoso terminu "nemateriālā kultūra" aizstājis ar apzīmējumu -garīgā kultūra. Jāatzīst, ka no vārda -garīgs intelektuālie funkcionāri vairās kā velns no krusta.

Atbildēt

vecmamma

06.03.2017. 06:57

»

!

labak kompi ar lielu ekranu,nevis meligu tv ekranu


Laikam gan, jums taisnība. Vienīgi, kompi varbūt var hakeri sačakarēt?

Atbildēt

Bulvāra Liepiņa

06.03.2017. 01:00

Atvainojos, pārtrūka :)
Vārds Olimpiada vai Revolucija arī ir bijuši stipri īpatni.

Atbildēt

Bulvāra Liepiņa

06.03.2017. 00:57

Cien. A.P., uzstādot diagnozes, vajadzētu arī papētīt, kādi ir šo slimību cēloņi, un pie viena, vai ir ētiski slimniekus nievāt? Viens un varbūt galvenais kaišu cēlonis ir dzīvošana piesārņotā pilsētas gaisā. Ja ņem vērā, ka galvenie vadības orgāni diendienā uzturas visvairāk piesārņotajā pilsētas centrā, tad ko var gaidīt...
Runājot par neparastiem personu vārdiem - nu nevar taču cilvēki visus terminus tik labi pārzināt, kā cien. Priedīša kungs, vienkāršākiem ļaudīm gadās arī misēties, arī tik populārs vārds kā Ģirts lietuviešiem nozīmējot - dzēris. Un vārds Olimpi

Atbildēt

Re kā

05.03.2017. 21:59

Diagnoze
Eiropeīdu degradācija, saprotams, nevar iztikt bez konkrētas diagnozes, raksturojot garīgā pagrimuma pārņemtās ļaužu masas. Iespējams, diagnoze būs daudzpusīga, aptverot gan neirastēniju un histēriju, gan debilitāti un šizofrēniju. Visticamākais, nākas attaisnot, saprast un slavēt tos vecākus, kuri saviem bērniem izvēlās vārdu „Daunis”, kā tas notiek latviešu aprindās. Dauna slimība arī būs viens no diagnozes variantiem. Visjaunākajā laikā viens no spilgtākajiem piemēriem eiropeīdu degradācijā ir masveidīgā mānija visās savas dzīves likstās vainot Krieviju, krievus, V.Putinu. Šī mānija ir sastopama ne tikai latviešu vidē. Neapšaubāmi, tā tāpat kā jebkura cita mānija neliecina par skaidru un garīgi veselu prātu. Var liecināt vienīgi par nepieciešamību mānijas autoriem izvēlēties kādu no diagnozes variantiem. Degradācija strauji progresē. Taču par laimi vēl ir normālu eiropeīdu slānis, kas ir spējīgs ne tikai racionāli konstatēt degradāciju, bet arī pret to publiski vērsties. Latvijā tāds slānis ir niecīgs, gandrīz nemaz nav praktiski jūtams. Bet par to nav jābrīnās. Degradācija visrezultatīvākā noteikti būs garīgi vājāk attīstītās populācijās. Tas ir loģiski.

Atbildēt

Es

05.03.2017. 19:58

Diezgan jau šķērmīga didaktiski moralizējoša paskvila par nezin ko. Nožēloju, ka sāku lasīt, šis grafomāns ir manāmi aizrāvies.

Atbildēt

vecmamma

05.03.2017. 15:03

Nu, jā... Prasīju savam mazdēlam (15 g.v.) - varbūt man nopirkt jaunu televizoru, šis sācis tā miglaini rādīt?
Viņa atbilde - priekš kam?

Atbildēt

ansis

05.03.2017. 15:02

vai neveiksminieks, kurš sarakstīja šo rakstu pats kaut ko savā dzīvē ir sasniedzis? vecīt laiki mainās, tavu Raini vairs nelasa,piedod draugs, bibliotēkās sarūk rindas arī pēc viņam līdzīgiem autoriem

Atbildēt

frend

05.03.2017. 10:16

Hei , vai kāds vel skatās tv ? Re ku citāc:

TELEEKRĀNI

televīzijas
centra
taustekļi
o
es jums
piekrītu

lieliski noskatāmie
redziet kā viņi mūs
pēta

cik
mēs esam
rāmi
o
nohipnotizētie
homo TV

tikai kobra var
kaut
ko

tik
necilvēciski
apbrīnojamu

(Viks 1977)

Atbildēt

VB

05.03.2017. 07:59

Autors te laikam grib pacelt jautājumu, vai tādu parādību kā kultūra visp. var mērīt kvantitatīvi, tipa, gramos, kilogramos, vatos, džoulos, metros, naudā etc. Bet kāpēc nevar, ja nekā labāka nav pie rokas, kā parasti ar nesaka - grafomānija.

Atbildēt

!

05.03.2017. 07:18

sorositu degradacijas izrades kilograms.

Atbildēt

janis

05.03.2017. 00:34

Esot bijis tā,ka,,tagad katrā lauku ciemā paši vēlē savu miss..."
Vārdu sakot,kad nevar vai nav ko teikt,tad ir jāāktās.

Atbildēt

Grīdas draudzenes, draugi

04.03.2017. 22:51

Patiesi, Artur, Latvijā vairs diez vai ir teātri, kuros pa grīdu neviļātos seksuālie kadri, plikie, pusplikie, pustrakie, pīpmaņi, "100" gramu lietotāji, citas perversijas.

Starp citu - partijas, kuras nokrotizē pervesijas, gejus un lesbietes - krīt cauri vēlēšanās, Ko tas nozīmē - tā jau masveidīga parādība.

Drīz pieprasīs laulības arī ar suņiem un citiem dzīvniekiem.

Atbildēt

hm

04.03.2017. 21:39

Pieņemot, ka kultūra ir tā, kas izskaidro valdošo ideju (un ne tikai valdošo, bet arī jebkuru citu) plašām tautas masām, tad steigšus jāmeklē idejas.
Kādas idejas šodien mums aktuālas? Nauda, nauda, nauda, kaut pār līķiem! Viss pārējais pakārtots.
To arī parāda gan aprakstītie , gan neminētie konkursi, pasākumi, saieti ...
Ja karalis pliks, ko var gribēt?


Atbildēt

gunča

04.03.2017. 20:43

Precīzi teikts. Visa tā , atvainojiet, TV siekalošanās ap tirgus svara elementiem ir dzeltenās
preses izpausmes. Nav nekādu šaubu , ka galvenais mērķis ir publikas piesaistīšana šova pasākumam, kuram ar kultūru ir visai sekla saistība.

Atbildēt

2 mm izteiksmes gaumes

04.03.2017. 19:56

»

Neiedziļinoties detaļās

Te piemēri - tas pats notiek "mākslā


nu konkrēti šajā video ir ļoti uzskatāmi parādītas postmodernisma tendencies un ar saprotamu sašutumu, un kas atšķirīgi no AP, bez savas tautības noniecināšanas.

Likums par līdzīgo pievilkšanos attiecas uz Priedīti: kas pats esi, to arī apkārt redzi !!

Atbildēt

Alita

04.03.2017. 19:08

A.P. ir izdevušies interesanti izteicieni - "tā slāņa vulgaritāte, kas gražīgi dīdās ( :-) ) ap mākslu" vai "vulgaritātes "emancipācija" ".
Par autoru, kurš kalpojis masu kultūrai visu radošo mūžu - ja viņš ir tas, ko es domāju, tad viņa labākie radošie gadi tomēr bija padomju laikā, vai ne?

Atbildēt

interesanti, patiešām

04.03.2017. 18:34

C.: "Tas neattiecās burtiski tikai uz dažiem Rīgas žurnālistiem, kuri internetā ir izveidojuši savu informācijas pārraides platformu un saglabā cienījama profesionāļa seju."
-------

Konkrēti?


C.: "Taču sarakstā ir viens autors, kurš ir kalpojis masu kultūrai visu radošo mūžu. Viņa praktizētie žanri ir tipiski masu kultūras žanri ar stabilu vulgaritātes auru. Savukārt ar postmodernisma mākslu citētajā sarakstā draudzējās divi cilvēki. Viens no viņiem ir pat sava veida korifejs latviešu postmodernisma kloākā."
-------

Konkrēti?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.03.2017. 16:21

»

Neiedziļinoties detaļās

Ar TV palīdzību tiek ievēlēti valsts vadītāji, ko cilvēki ēdīs, ko ģērbs, ko domās...


Te piemēri - tas pats notiek "mākslā"
https://youtu.be/ANA8SI_KvqI

Atbildēt

A.P.

04.03.2017. 16:17

Latviešiem būtu morāli un materiāli nesalīdzināmi vieglāka dzīve, ja viņi savas vērtības nostiprinātu juridiski. Tāds ceļš ir loģisks. Precedents jau ir sastopams. ASV likumdošanā ir noteikts, ka valsts prezidentam un viceprezidentam nevar būt interešu konflikts. No tā pašlaik ļoti iegūst D.Tramps, kurš no 80.gadiem tirgo savu brendu “TRUMP”. Kļūstot par valsts prezidentu (un nonākot interešu konfliktā), viņa ienākumi manāmi pieaug; no viņa impērijas 515 firmām nosaukumā “TRUMP” ir 268 firmām. Taču nekāds sods nav paredzams. Tā ir juridiski noteikta iespēja gūt kolosālu peļņu, ieņemot valsts amatu. Valsts vienmēr ir tautas spogulis. Naivi ir izlikties, ka valsts var būt labāka par tautu. Konstitūcijā (piem., preambulā) ir jāieraksta: “Mēs, zagļu un stulbeņu tauta, par savām lielākajām vērtībām uzskatām noziegumu brīvību, perversiju, vulgaritāti, šarlatānismu, pseidozinātni, bet nevis izglītotību, inteliģenci, civilizētību. Masu kultūra un postmodernisms ir latviešu garīgā barība un šīs barības piegādātāji ir latviešu elki, simboli, paraugmodeļi.” Ja tas tiktu nostiprināts juridiski, tad atkristu visdažādākās kolīzijas starp godīgajiem un gudrajiem no vienas puses un negodīgajiem un muļķiem no otras puses. Tad nebūtu vajadzīgs portāls „pietiek”; nebūtu vajadzīgs „tautas tribunāls”, nebūtu jāmocās ap VVF, Mūrnieces nelietībām, nebūtu jāizsmej Šadurskis, Sarkanmatainā Tumsonība, ideāli aprobežotais ģenerālprokurors, nebūtu jākaunās par dauniem deputātiem, Lielo Bandu, Astoņkāji, Akadēmisko Bandu, zagļiem un blēžiem pašvaldībās. Tad Valsts policijas apkrāpšana, armijas apkrāpšana, “satori” finansēšana būtu normālas izdarības. Pat grūti visu aptvert, kas atvieglotu tautas dzīvi, ja tiktu izmainīta konstitūcija atbilstoši reālajiem procesiem latviešu populācijā.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

04.03.2017. 16:16

Ar TV palīdzību tiek ievēlēti valsts vadītāji, ko cilvēki ēdīs, ko ģērbs, ko domās...
Nevis TV tiek attēlota dzīve, bet drīzāk dzīve attīstās tā kā lietas tiek attēlots TV. To ir pierādījuši pētījumi.
Kultūras degradācija notiek apzināti. Tā ir politika. Vērtēsanas komisijās nejauši nonāk tieši tie cilvēki, kuri piemēram aizstāv pedarastizāciju, saistīti ar tādiem perēkļiem kā satori.
Rekur uzskatāmi piemēri par kultūras degradāciju daudz plašākā mērogā
https://youtu.be/lyLUIXWnrC0

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...