Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Zagļi ir studijā

Lato Lapsa
24.02.2016.
Komentāri (57)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zaģļi ir sistēmā

26.02.2016. 12:58

Zagļu sistēmu turpina, attīsta un nostiprina likumos. Palaikam liekas, kur tik stulbi var būt juristi, iestrādājot likumos tiešu korupciju, ka drīkst zagt.
Kaut kādā komentārā bija teikts:

Jāierobežo korupciju. Lasi un brīnies par šo lielo gudrību - kukuļot ir atļauts, tikai "jāierobežo"mazākos apmēros, lai laikam nepiespriest nāves sodu, kas bija krievu laika krimināllikumā par liela apmēra kukuļiem, kā. piemēram, magoņiem. Sen jau būtu aizraidīts pie dieva, bet pie mums staigā uz brīvām kājā, vērtības par 7 EIRO pārdod par miljoniem Krievijā. Laba peļņa, tāpat kā lembergs stāstīja, ja neviļ atmiņa, ka viņš gadā par sabiedriskas organizācijas konsultēšanu kā atlīdzību saņēmis miljonu. Pasaulē tik varena un gudra otra "konsultanta", kā lembergs, laikam nav.

Atbildēt

25.02.2016. 18:01

»

:)

Kategoriskums ir truluma pazīme. Es, savukārt, saskatu lielisku humoru šais raidījumos! Ja Jūs nesaskatāt, tad tas nav nedz nosodāmi, nedz atbalstāmi


Humoru saskata atkarībā no paša intelekte. Skutelis turpinātu tā - Vai es tikko teicu paša intelektu? Ak, ja, ja tas vēl atlicis, nu, kas citam palicis pāri.Neka smieklīga tur nav.

Nekad Skutelim neļautu skutelēt pēc LTV1 pasūtījuma, piemēram, par Vājoni, Kučinski, Āboltiņu, Zatleru un SVF/PB. Vai es tikko pieminēju Satarpatyatisko valūtas faondu vai Pasaules banku? Tā, laikam, būs bijusi kļūda! Latvija nevienam nav parādā. To taču zin visi!Latvija nedzīvo uz parāda!

Atbildēt

es

25.02.2016. 16:55

Te vienkārši ir klasisks piemērs ka tur pie viņiem viss ir pērkams un viss ir pārdodams. Ja nepieciešams gan politmafijai vajadzīgo sižetiņu iekš TV uztaisīs un ja vajadzēs lielajos portāliņos stāstiņu uzceps un baigo atmaskošanu kādas partijas labā safabricēs..... Kas maksā tas pasūta mūziku un naudiņa tak nesmird..... Tāpēc es ļoooooti sen nēesmu iegājis ne tajos Delfistos ne Apoltvenetos. Jo izņemot kā nopriktas publikācijas kautkāda mafioza grupējuma labā tur nekā cita nav.

Atbildēt

man žēl

25.02.2016. 16:53

Domāju, ka Skuteļa raidījums ir populārs un gaidīts mūsu pelēkajā ikdienā. Un viņš pelnījis ne tikai uzslavas, bet arī samaksu. Neba jau par velti viņam jāstrādā. Un tas, ka savā starpā sāk "karot" paši žurnālisti, tas ir ļooooti slikti. Man gribētos, lai viņi visi pelnītu vairāk, - tieši tie, kuriem nav "naudas maku" aiz muguras. Lai gan arī tiem, kuriem ir "maizes tēvi" arī ir grūti - ko liek, par to jāraksta toties algu nopelna. Vai tas ir labāk?
Kam būs labāk, ja Skuteļa raidījuma vairs nebūs?

Atbildēt

antivienotiba

25.02.2016. 16:44

»

Žurnālists

Lapsa pavisam sašļucis. Neviena nopietna kodiena! Tikai tādi sīkumi. Un, ja nav nekā, tad jāķeras klāt spalvas brāļiem. Vai ir par ko? Ja nav, var par sīkumiem. Kāpēc gan žurnālistam būtu jāstrādā bez samaksas? Kāpēc viņam likt lietā savu talantu un dzīvot pusbadā? Kāda te zagšana, ja raidījums ir normāls...


pastasti ,kada tad ir zurnalugas samaksa rakstiem par prostitutu kardasanu katru dienu,praida reklamu,prostitucijas slavinasanu erota festivala,nevienam nevajadzigu mulkigu edienu recepsu publicesanu un finansialie bonusi par kara histerijas sludinasanu ?

Atbildēt

Jēkabielas cūku mēris

25.02.2016. 15:19

hahaha apmiezties var. Lapsa atmaskojis lielākos zagļus Latvijā :))))

Protams, ka salīdzinājumā ar Ločmeli un Raudsepu Ameriks, Lembergs, Šķēle un viņiem līdzīgie nobāl. Lapsa, veiksmīgi ticis galā ar sīkajiem zagļiem, ķēries pie lielajie moahahahaha

Atbildēt

:):):)

25.02.2016. 15:04

»

hmhm

Un lapsa ar no tās pašas sugas


Precīzi! Autors pats naudas dēļ gatavs žulti no savām aknām izspiest, lai baltu par melnu un otrādi pārtaisītu. Šīs naudas izcelsmes avoti - diezgan apšaubāmi. Tāpēc - ticamības momenta viņa "materiāliem" nav nekāda :)

Atbildēt

:)

25.02.2016. 15:00

»

Labs raksts. Skuteļa skutelēšana pat neizraisa smīnu, nemaz nerunājot par smiešanos totālā skābekļa badā..Tas nav nekāds humora raidījums! Tas nu vienreiz ir pateikts un cauri!Publicēts


Kategoriskums ir truluma pazīme. Es, savukārt, saskatu lielisku humoru šais raidījumos! Ja Jūs nesaskatāt, tad tas nav nedz nosodāmi, nedz atbalstāmi :)

Atbildēt

Gatis

25.02.2016. 12:20

»

Kāds tur naids! Kauns par to, ka Latvijā nav intelektuālu- asprātīgu-humoristisku raidījumu, kas patiešām atklāj Latvijas visu jomu atpalicību un atpalicības smieklīgumu. Skutelis taisa tikai sīku skutelēšanu, kas sakrīt ar LTV plāniem šādam raidījuma vajadzībai ķeksīša pēc, lai mazinātu naidu pret ...


Nav anekdotes par latviešiem. Tas liecina par daudz ko. Latvieši nav paškritiski, kā ebreji, par kuriem ir anekdošu grāmatas. Par igauņiem ir anekdotes. Par leišiem gan neesmu dzirdējis. Par krieviem ir, par čukciem ir, par emerikāniem ir.

Atbildēt

Juris

25.02.2016. 12:09

Man bieži vien zagļi simpatizē vairāk,kā divkoši.Vai es tāds vienīgais

Atbildēt

a

25.02.2016. 11:56

»

Kāds

Stāsts jau nav par zagšanu, bet par divkosību, komplektā ar zagšanu, kas izraisa ne tikai nepatiku, bet riebumu


Divkoši un līdēji tikai palikuši Latvijā, pārējie ir prom. Vai izvešanas baigajā gadā arī nemija alkatības un grābšanas sindroma pavairotas, kad kaimiņš kaimiņu apsūdzēja par neko, lai dabūtu viņa māju, mantas, dzīvokli. Karma ir nopelnīta uz gadu simtiem...

Atbildēt

25.02.2016. 11:44

»

MVP

Gaumes jautajums. Tava gadijuma pat ne gaumes, tava gadijuma IQ jautajums. Visdrizak pats esi kads no personazhiem, par kuriem Skutelis ierec, jo savadak no kurienes tads naids


Kāds tur naids! Kauns par to, ka Latvijā nav intelektuālu- asprātīgu-humoristisku raidījumu, kas patiešām atklāj Latvijas visu jomu atpalicību un atpalicības smieklīgumu. Skutelis taisa tikai sīku skutelēšanu, kas sakrīt ar LTV plāniem šādam raidījuma vajadzībai ķeksīša pēc, lai mazinātu naidu pret šo valsti un tās politisko iekārtu, zagšanu, shēmošanu utt. Vienārši nožēlojami un nav smieklīgi, lai ka censtos Skutelis. Skutelis taisa pārāk primitīvus jokus.

Atbildēt

Kāds

25.02.2016. 11:06

Stāsts jau nav par zagšanu, bet par divkosību, komplektā ar zagšanu, kas izraisa ne tikai nepatiku, bet riebumu...

Atbildēt

Žurnālists

25.02.2016. 09:09

Lapsa pavisam sašļucis. Neviena nopietna kodiena! Tikai tādi sīkumi. Un, ja nav nekā, tad jāķeras klāt spalvas brāļiem. Vai ir par ko? Ja nav, var par sīkumiem. Kāpēc gan žurnālistam būtu jāstrādā bez samaksas? Kāpēc viņam likt lietā savu talantu un dzīvot pusbadā? Kāda te zagšana, ja raidījums ir normāls, ass, atmaskojošs, un ļaudis to skatās? Es neesmu no Ir komandas, esmu pat pēlis šo komandu, bet par šo raidījumu viņus var tikai slavēt. Ak, jā...konkurss...Pēdējā muļķība! Kādu tur vēl konkursu, kad vajag strādāt bez kavēšanās un birokrātijas.

Atbildēt

šmek

25.02.2016. 08:09

»

jek

Lapsa burtiskā nozīmē tērē manis maksāto nodokļu naudu, apkraujot visas iespējamās Valsts institūcijas ar saviem bezjēdzīgiem iesniegumiem, turklāt tādu trako nav mazums. Kad pa dzīvi nav bijis ar ko nodarboties, tad jākļūst par dzejnieku. Kauns


Nemelo ! Tu nēesi nekāds nodokļu maksātājs, bet gan pie kādas barotavas piezīdusies dēle. Mazāk zodz no valsts tad paskatoties spogulī nebūs jākaunās. A Lapsa MALACIS un jo vairāk šādu rakstu, jo labāk izgaismojas visa tā ateja.

Atbildēt

nja

25.02.2016. 08:05

Latvijas žurnālistika nu tik slikti ož. Tāpēc jau nav ko brīnīties par pasūtījumu rakstiem, tendencioziem raidījumiem un visādām citām šmucēm ar ko nodarbojas lielie portāli un TV.

Atbildēt

latvāņi smird

25.02.2016. 06:33

latvāņu zagļi sāk nereāli plosīties.. latvānijā paliek arvien interesantāk.. papildinām "lielās kooooolas" un popkorna krājumus, iekārtojamies ērtāk dīvānos

Atbildēt

Lula

25.02.2016. 05:58

Lato trāpijis desmitniekā. Ir žurnāls pēc būtības ir tas pats NRA vai Kas Jauns.

Atbildēt

???

25.02.2016. 05:15

Kas noticis ? Raxtā ne reizi nav pieminēts VID !

Atbildēt

skutelim priekš raidījuma

25.02.2016. 00:02

»

agonijas dzires

Aluksne vairs nav arstu,to ir panakusi asv kolonizatori ar svf slepenajiem protokoliem un briseles gaulaiteru regulam.par to ari karo latvijas algotni Iraka un Afganistana kops 2003 gada


Paldies Dievam! Ka nav! Pie ārsta nevajag iet, no ārsta vajag bēgt! Aiziesi ar paaugstinātu asinspiedienu, atnāksi ar triperi!

Atbildēt

agonijas dzires

24.02.2016. 23:59

»

dollartree

Man skutelis patīk. Īpaši smieklīgi nav. Bet vismaz kaut kas svaigāks. Skuteļa šķobīšanās pēc raidījuma ir kolosālākais - viss ir štrunts un viss ir bulšits un lapas pa gaisu! Un iepūtiet mums...


Aluksne vairs nav arstu,to ir panakusi asv kolonizatori ar svf slepenajiem protokoliem un briseles gaulaiteru regulam.par to ari karo latvijas algotni Iraka un Afganistana kops 2003 gada.

Atbildēt

līna

24.02.2016. 23:42

»

karlīna

man patīk skuteļa nazālā balss


Forša, vai ne? Un pats arī eleganti vīrišķīgs. Un nebaidās sadusmot biedru no puzes. Mūsu mazais varonītis skutelītis!

Atbildēt

karlīna

24.02.2016. 23:38

man patīk skuteļa nazālā balss

Atbildēt

dollartree

24.02.2016. 23:37

Man skutelis patīk. Īpaši smieklīgi nav. Bet vismaz kaut kas svaigāks. Skuteļa šķobīšanās pēc raidījuma ir kolosālākais - viss ir štrunts un viss ir bulšits un lapas pa gaisu! Un iepūtiet mums!
Varētu rādīt uzreiz pēc panorāmas kaut kāda defacto vai kādi tur tie baisi garlaicīgi bezjēdzīgie 1:1, tieša runa vai aizliegtais sitiens.. brrr.. bālais bojārs ar šalli man izsauc nelabumu. Bet skutelim ir tauriņš! LAI DZĪVO SKUTELIS! Un skutelētāji!

Aaaaaaaaa.. atcerējos, kāpēc lapsai latovičam nepatīk skutelis! Bija raidījums par vilkasti vaškevičas kundzi.. lol

Atbildēt

!

24.02.2016. 23:03

»

heh

sūds ir šitas lapsas paceltais topiks. neredzu nozieguma sastāvu


bezsatura sorosita zelabu koments.

Atbildēt

ja !

24.02.2016. 22:52

»

Jautājums

Kad sāksi, ja sāksi, izgaismot Rīgas lielkalibra zagļus


par godmani,marsieti,dombrovski,vinkelu klanu,cigani,pensionaru berzinu,cepani,vaskevicu,vid finansu policistiem-miljonariem,vid babam zelta stienu un skaidras naudas glabatajam banku seifos un braliem bunkam vajag raksti daudz vairak !

Atbildēt

heh

24.02.2016. 22:49

sūds ir šitas lapsas paceltais topiks. neredzu nozieguma sastāvu.

skaudībā motivēta rīcība nenes augļus.

Atbildēt

to jek & FKK,jeb long live sorositi un vl analfabeti

24.02.2016. 22:48

jus tautas brali,pateicoties asv atbalstam,GALVENAIS NESAKAUJIETIES 6:00 no rita Gailezera slimnicas registraturas telpas meginot pierakstities rinda pie arsta !

Atbildēt

Parakstu saraxsc

24.02.2016. 22:48

Joprojām ovācijas stāvus!

Manuprāt Pietiek vajadzētu uzstāties ar lekciju lu szf un stradu komunikācijas studiju programmas ietvaros.
(bez ironijas)
JO…
tik ļoti derdzas tā iršu paštaisnā ņemšanās un klajie meli. Varbūt studentu smadzeņu skalošanai no iršu puses vajadzētu līdzsvaru un tad ir neliela cerība uz domājošu masu pēc universitātes. Pretējā gadījumā. Būs kā ir patlaban.
Irši visu "ielobē" un nekāda reakcija ārpus ltv pīpotavas (kur žurnālistu ētikas kodeksa aizstāvji, piemēram?!)..

Atbildēt

Jautājums

24.02.2016. 22:13

Kad sāksi, ja sāksi, izgaismot Rīgas lielkalibra zagļus ?!

Atbildēt

jek

24.02.2016. 22:12

»

Nu

Pastāstīsi - kad tad Lapsa no valsts ko būtu pakampis


Lapsa burtiskā nozīmē tērē manis maksāto nodokļu naudu, apkraujot visas iespējamās Valsts institūcijas ar saviem bezjēdzīgiem iesniegumiem, turklāt tādu trako nav mazums. Kad pa dzīvi nav bijis ar ko nodarboties, tad jākļūst par dzejnieku. Kauns!

Atbildēt

Jautājums

24.02.2016. 22:11

Vai Rīgā zagļi neapzog cilvēkus ar jaunas NĪN likmes palīdzību ?!

Atbildēt

MVP

24.02.2016. 22:10

Un vispar, pec Lapsas personigais audits jau sen raud. Butu incanti saprast, cik pats Lapsa nomaksajis nodokljos, un cik izmaksajushi vinja eksotiskie braucieni.

Lato, ja jau tu tik kristali tirs, vari savu ienakumu deklaraciju uzproducet

Laujiet mineet. Atbilde bus, ka nav pienakums, jo neesmu amatpersona....Nu bet ja jau par moralim tad cik tomer esam pashi nodokljos nomaksajushi, un vai visu lidz pedejai kapeikai, Lapsas kungs?

Atbildēt

Roma

24.02.2016. 22:05

»

FKK

Kā mēs šodien uzzinājam Vienotības, ZZS un Nacionālās Apvienības ievēlētā NEPLP tikko pagarināja pilnvaras LTV bosam Ivaram Beltem, kura ciešās un savstarpējas uzticības nostiprinātās saites ar Putina režīma propagandas dienestiem ir vispārzināmas...


Tas, ka Putina "kasierim" Kovaļčukam piederošas mediju kompānijas darbinieks vada LTV, acīmredzot nav nejauši. Nez kur izraktais Šadinovs turklāt tagad paziņojis, ka kapitālsabiedrību likums prevalē pār Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu. Tas nozīmē, ka jebkāda mediju regulācija Latvijā de facto ir likvidēta. Turpmāk varam gaidīt visneiedomājamākās lietas.

Atbildēt

MVP

24.02.2016. 21:55

»

Labs raksts. Skuteļa skutelēšana pat neizraisa smīnu, nemaz nerunājot par smiešanos totālā skābekļa badā..Tas nav nekāds humora raidījums! Tas nu vienreiz ir pateikts un cauri!Publicēts


Gaumes jautajums. Tava gadijuma pat ne gaumes, tava gadijuma IQ jautajums. Visdrizak pats esi kads no personazhiem, par kuriem Skutelis ierec, jo savadak no kurienes tads naids

Man tas ir labakais un smiekligakais raidijums ne tikai sab. TV, bet LV, t.sk krieviski raidoshaja TV un radio

Atbildēt

FKK

24.02.2016. 21:22

»

nelej udeni, rusobob

Krievija atskiriba no latvijas homoseksualisma propoganda un sorosa fonda darbiba ir aizliegta


Krievijā homosekusālisma porpaganda nav aizliegta, tā ir vienkārši monopolizēta - tiek slavināts, fotošopēts, apjūsmots tikai viens ļoti skaists, gudrs, sportisks, neparasti gudrs, šarmants vīrietis, kuram patīk publiski izģērbties puskailam un gozēties ar zirgiem, zemūdenēm, tankiem, lidmašīnām, kurš tēvišķīgi mēdz kopīgi pastaigāties ar savu neparasti maza auguma tuvāko partneri.

Atbildēt

Nu

24.02.2016. 20:47

»

hmhm

Un lapsa ar no tās pašas sugas


Pastāstīsi - kad tad Lapsa no valsts ko būtu pakampis?

Atbildēt

būtu nu kaut kas vērtīgs, bet

24.02.2016. 20:40

bet tik zemu līmeni.....

Atbildēt

hmhm

24.02.2016. 20:25

»

hm

Jau "Mērnieku laikos" ar Dieva vārdu uz lūpām (Oliņiete) darīja nelabus darbus, kā rakstīja Kaudzītes


Un lapsa ar no tās pašas sugas.
Un lapsa pie tam vēl aptaisa savus sugas biedrus par tiem pašiem nelabiem darbiem, ko dara pats ar Dieva vārdu uz lūpām.
Mainās tikai laiki un uzvārdi.

Atbildēt

hm

24.02.2016. 20:21

Jau "Mērnieku laikos" ar Dieva vārdu uz lūpām (Oliņiete) darīja nelabus darbus, kā rakstīja Kaudzītes.
Nu Ločmele un Raudseps.
Mainās tik laiki un uzvārdi.

Atbildēt

nav

24.02.2016. 20:09

Ne viens vien tādi sorosīdi kā Ločmele ir piezīdušies valsts budžeta pupam. Ar ko labāks demogogs Dimands vai Delnas sorosīdi?

Atbildēt

U.U.

24.02.2016. 19:38

Riebīgi ir tas, ka šajā tekstā zagļi ir tie, kuru pienākums ir zādzību atmaskošana. Zagļi ir žurnālisti. Pareizāk "žurnālisti" -tautas padibenes.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...