Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi: Artūru Vēju, Elitu Lazdu, Tomu Andersonu, Agnesi Zaļakmetiņu, Miku Vizbuli, Raimondu Niperu.

Valde ir pieņēmusi lēmumu veikt pilnu auditu par Rīgas pašvaldības vēlēšanās veiktajiem tēriņiem, vērtējot to atbilstību tiesību normām un partijas interesēm. Veikt pilnu auditu partijas ikdienas finanšu plūsmai, vērtējot tās atbilstību labas pārvaldības principiem. Veikt pilnu auditu biedru uzņemšanas un izslēgšanas politikai, pārskatīt izslēgšanas pamatojumus pēdējo sešu mēnešu laikā izslēgtajiem biedriem. Veikt biedru aptauju par partijas nosaukuma maiņas nepieciešamību, kā arī turpināt sagatavošanas darbus startam pašvaldības vēlēšanās.

Pēc šo plānoto darbu paveikšanas nekavējoties, šā gada pavasarī tiks sasaukta kārtējā biedru sapulce (kongress), lai informētu biedrus par auditu rezultātiem, ievēlētu partijas institūcijas locekļus, nodrošinot savlaicīgu un atvērtu pieteikšanās mehānismu. Nepieciešamības gadījumā pieņemt lēmumu par partijas identitātes maiņu.

Savā politikā partijas valde atgriezīsies pie uzstādījumiem un solījumiem, kuri tika sniegti biedriem un Latvijas pilsoņiem pirms Saeimas vēlēšanām. Šo politiku partija uztic realizēt KPV LV Saeimas frakcijai un ministriem, pilnībā paļaujoties uz viņu godaprātu un kompetenci veidot atbildīgu un konstruktīvu politisko dialogu esošās koalīcijas sastāvā.

Valde noraida jebkādus bijušo un esošo biedru apvainojumus reiderismā un negodprātībā un norāda, ka jau tuvāko mēnešu laikā partijas biedriem būs iespēja izvērtēt ievēlēto valdes locekļu darbību biedru kongresā.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...