Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ash

26.08.2016. 16:33

Citāts: Divdesmit piecus gadus Latvija ir formāli brīva un neatkarīga valsts, kurā valsts pārvaldes degradācija straujāk un straujāk strauji uzņem apgriezienus.
Šitā smējies kadu laiku nebiju. :D

Atbildēt

santehniķis graube

25.08.2016. 21:52

Santehniķis Graube jau sākumos izcēlās ar līšanu pakaļā politiķiem, apspriežot jebkuru zemessargu
prasību pēc valsts varas godīguma. Tieši Graube ir tas seštjorka, kas mētājās pa visurieni ar draudiem zemessargiem, lai tie tur muti. Graube noteikti ir saistīts ar kriminālo mafiju pilitiķu vidē un varbūt arī ar Kreivijas specdienestiem, jo tā graut zemessardzes garu un kaujas spējas, varēja tikai Latvijas ienaidnieks. Tagad santehniķis/ šestjorka ir ģenerālis...

Atbildēt

atgādiniet man un citiem

25.08.2016. 12:47

Man kā sievietei militārā tēma nav bijusi tā svarīgākā, bet atmiņā vēl svaigi iespaidi (no TV un arī avīzēs lasītā)- it kā bija (no jauna) izveidojusies tāda forma kā (valsts oficiālajām struktūrām nepiederoša, tātad tautiska un patstāvīga) zemessardze (bet varbūt tomēr- aizsargi? Atvainojos, ja kļūdos). Kaut kas tāds, kura nosaukums pazīstams no "Latvijas laika stāstiem", bet kuru realitātē mana paaudze nebija redzējusi. Kaut kas pozitīvs (un prieks mums par tā atjaunošanu, atdzimšanu no jauna). Tad vienā brīdī, kad pie teikšanas ir Ģ.Kristovskis (kaut kā atceros šo kontrastu starp cilvēka tēlu un tābrīža amatu), tiek paziņots, ka (teikšu saviem vārdiem, TV tā neteica) atjaunotā struktūra tiek "pievākta zem armijas spārna" un "nekādas vairs te tādas patstāvības un neatkarības". Nu, kaut kā tā ... Man tā bija liela vilšanās (un nezinu pat, kā jutās tie, kas ar šo "tautas brīvprātrīgo aizardzības struktūru", saukšu to tā, bija saistīti vistiešāk. Derētu reiz kāds skaidrojums, kā tas viss notika, un vai jau laikus tika plānots ar sevšām rociņām atjaunot un tad centralizēti iepludināt "armija aparātā" to visu...

Atbildēt

Redzēsiet tā būs

24.08.2016. 12:38

»

interesents

Varturiem ZS ir vajadzīga. Iemesli vairāki. 1 - mantkārība. Kad NATO vai tml lokālo varturu saimnieki pieprasa daudzmaz apmācītu un "aprīkotu" lielgabalgaļu, var atskaitīties - rekur mums ir. Zemeņsargi tikmēr par savu naudu visu pērk un piesakās atdot dzīvību par pastāvošu iekārtu (Vējoņa vārdiem - ...


Ja tauta sacelsies, tad ziņos, ka tas ir Putins pie vainas, tāpēc var slaktēt bez žēlsirdības, lai pasniegtu mācību, iebiedēt.
Savādāk vai nu tauta izdzīvos un kangari sēdēs, vai arī kangari turpinās uzdzīvot un tauta nomirs

Atbildēt

Andris

24.08.2016. 08:02

Paldies autoram par pirmo reizi Latvijas vēsturē pateikto patiesību par valsti un zemessardzi.
Žēl, ka šeit nevar izlasīt, kā augstākās un augstprātīgās kiukucānības, bezzubovšķinas, hartmaņštellīgās un graubglumās mīkstpakaļas atbruņoja zemessardzi, atņemot arī par savu naudu pirktos ieročus!

Atbildēt

>ķēms baltais

24.08.2016. 07:20

Tu smirdīgais etniskais un pārējie , izlasiet grāmatu - Visādais Jēpis ....

Atbildēt

Balts etniskais

24.08.2016. 06:17

Artur, ja reiz ko gribi pateikt, tad pasaki līdz galam!Zemessardzi radīja 1940.gadā ar Kihinšteina un PSRS prokurora vietnieku Višinski Likvidēto Aizsargu vietā. Un nesaki ne pieci, arī Kangaru atbalstu! 1954.gadā Zemessardzi likvidēja. 1991.gadā Gorbunovs (krievs) Zemessardzi atjaunoja jo (muļķa Latvietis) to nesaprata, kas ir kas un kamdēļ? Atcerieties vienu: Nebūs Aizsargu, nebūs Latvijas! Patreiz notiek Genocīds pret Latviešiem. 900 000 Latviešu jau ir padzīti no savas zemes! Vai viņu bērni vairs būs spējīgi atgriesties Dzimtenē?

Atbildēt

WTF

23.08.2016. 22:58

»

Troll

Kāpēc vainot militāros funkcionārus, bet ne valdošo partiju (koalīcijas padomes) funkcionārus, kuri lika reorganizēt un konsolidēt


Iesaku pabut taja sapujushaja purvaa, ko deve par NBS un sapratisi,par ko ir raksts.

Atbildēt

23.08.2016. 21:27

»

interesents

Varturiem ZS ir vajadzīga. Iemesli vairāki. 1 - mantkārība. Kad NATO vai tml lokālo varturu saimnieki pieprasa daudzmaz apmācītu un "aprīkotu" lielgabalgaļu, var atskaitīties - rekur mums ir. Zemeņsargi tikmēr par savu naudu visu pērk un piesakās atdot dzīvību par pastāvošu iekārtu (Vējoņa vārdiem - ...


Zemessargi par savu naudu vairs sen neko nepērk. Formas, uzkabe, ieroči tiek gādāti par valsts naudu. Ja grib kaut ko papildus, tad nav jau liegta lieta pirkt, bet tad tikpat labi var žēloties, ka valsts neapmaksā man sporta apavus, lai brīvajā laikā paskrietu. Par katru dienu, pildot zemessarga pienākumus, t.sk. mācībās, tiek maksāta dienas nauda, tā kā arī transports uz/no dienesta vietas pietiek + pāri paliek. Tā kā zemessargi sen vairs nav pensijas vecuma vīri ar čehu kalašiem un vāju redzi, bet spēks, kas gatavi katru vateni pamatīgi izcepināt, par spīti jūsu kremļa troļļu pūliņiem visu nopulgot.

Atbildēt

23.08.2016. 21:22

Ai ai ai, viss ir slikti, un to raksta armijas pulkvedis? Labi, ka atvaļināt. Tad vismaz tik daudz prāta armijas komandieriem pietiek visādus čīkstuļus, iespējams uzpirktus provokatorus un panikas cēlājus no armijas padzīt. Kāds sakars valsts aizsardzībai ar politiķu zagšanu vai manām domām par viena vai otra komandiera prāta spējām? Nekāds. Valsts ir jāsargā jebkurā gadījumā. Dzīve ir netaisna un dzīve ir cīņa, un? Tādēļ visu mest pie malas? Apgalvot, ka nekas labs 25 gados nav noticis var tikai pēdīgais nelga vai kremļa trollēns. Bet sakārtot savu dzīvi savā valstī ir lielāka iespēja, nekā padoties pirmajam lielceļa laupītājam un cerēt uz žēlastību. Un krievs jau ir daudz kur pabijis, Piedņestrā, Abhāzijā, Osetijā, Donbasā, Krimā un viņa attieksme pret okupētām teritorijām ir labi zināma, visur postaža. Krimā tagad regulāri OMON iekausta visādus neapmierinātos, kas cenšas caram žēloties, ka piekrāpti, nav ne pensijas, ne algas, t.i., tās ir zemākas vēl par Ukrainas laikiem, cenas augšā, komunālie lielāki, vietvalži zog vēl vairāk, kā Ukrainas laikos, bet Janukoviča laikā zaga pamatīgi. Tā kā izdariet secinājumus. Ja gribiet palikt vienās apenēs un badā, tad iespējamā uzbrukuma gadījumā nevajag pretoties, būs jums laime. Nebūs zaglīgu politiķu, ne nemākulīgu virsnieku, tikai bandīti.

Atbildēt

interesents

23.08.2016. 21:14

»

A.P.

Zemessardze diemžēl ir kļuvusi tāds pats sentimentāls un banāls simboliskais mistrojums tautisko asaru raitākai birdināšanai kā "tautasdziesmas", "latviskā dzīvesziņa", "dziedātājtauta", "latviešu strādīgums", "latviešu alkas pēc zināšanām". Par to liecina, piem., laulības pārkāpēja saldā muldēšana ...


Varturiem ZS ir vajadzīga. Iemesli vairāki. 1 - mantkārība. Kad NATO vai tml lokālo varturu saimnieki pieprasa daudzmaz apmācītu un "aprīkotu" lielgabalgaļu, var atskaitīties - rekur mums ir. Zemeņsargi tikmēr par savu naudu visu pērk un piesakās atdot dzīvību par pastāvošu iekārtu (Vējoņa vārdiem - Mūsu lietu, sanāk gandrīz kā Cosa Nostra). A budžeta naudiņu tikmēr var ..
2 - Aktīvie cilvēki, kuri ir gatavi iet, darīt, ziedot savu laiku, naudu, cīnīties tiek uzskaitīti, apzināti un... pakļauti kontrolei. Jo katrai rotai ir savs leitnants (?), katram leitnantam savs kapteinis, katram kapteinim - majors, kurš, protams, ir "štatā", attiecīgi - no savējiem. Par augstākiem činiem nemaz nerunājot.
3 - Konrolētiem un apmācītiem spēkiem t.s. X-stundā, kura var ne tikai no bubuļa statusā esošās Krievijas pienākt, bet arī no savas tautas, var dot pavēli apspiest sacelšanos. "Atlaist Saeimu" un "Bauskas slimnīcas" incidentiem pilnīgi pietika ar profesionālo omonu/specnazu, bet, ja sākas plašāka viļņošanās, nemieri, tad var gadīties, ka jāiesaista armija un arī atbilstoši psihaloģiski apstrādātu zemeņsargu varturiem lojālās vienības.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

23.08.2016. 19:30

ZEMESSARDZE IR DIBINĀTA 1940.GADA 10.JŪLIJĀ!

KĀPĒC ATJAUNOJA ZEMESSARDZI, BET NE AIZSARGUS?

Atbildēt

A.P.

23.08.2016. 19:14

Zemessardze diemžēl ir kļuvusi tāds pats sentimentāls un banāls simboliskais mistrojums tautisko asaru raitākai birdināšanai kā "tautasdziesmas", "latviskā dzīvesziņa", "dziedātājtauta", "latviešu strādīgums", "latviešu alkas pēc zināšanām". Par to liecina, piem., laulības pārkāpēja saldā muldēšana šajās dienās. Zemessardzē ir viss latviešiem tipiskais - nesaticība, nenovīdība, skaudība, stulbums, muļķu vara, idiotiska augstprātība, aprobežotība, nespēja uztvert galveno, mantkārība. Protams, VDK un PSKP zagļu jaunburžuāzijai zemessardze nav vajadzīga. Lielā Banda algo savu "krīšu". Tā ir transnacionāla "krīša".

Atbildēt

Troll

23.08.2016. 19:06

Kāpēc vainot militāros funkcionārus, bet ne valdošo partiju (koalīcijas padomes) funkcionārus, kuri lika reorganizēt un konsolidēt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...