Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.

Šādu imunitāti ieguvis, pie indes pieradināts cilvēks, saņemot (citam nāvējošu) indes devu, sasirgst, bet nenomirst. Mērķis it kā ir sasniegts, bet ir savas neērtības - inde jālieto pastāvīgi.

Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret bīstamiem vīrusiem, arī zināma no skolas gadiem. Iepotē plecā nelielu daudzumu novājinātu vīrusu. Dažas slimības dienas, bet pēc tam izveidojas imunitāte uz mūžu. Paņēmienu sauc par vakcināciju.

Šādu imunitāti ieguvis cilvēks līdz mūža beigām ar bakām nesasirgst un citus neaplaiž. Mērķis ir sasniegts.

Varētu teikt, ka abām metodēm ir līdzīgs mērķis – imunitāte, bet vai tā ir? Ja es varētu izvēlēties, kā radīt imunitāti, es izvēlētos otro metodi - vakcināciju. Jo pirmajai metodei, kuras medicīnisko nosaukumu es pat nezinu, es pagaidām neuzticos.

* Ieraksts Facebook 24. augustā. Šodien tika publiskota informācija, ka 1962. gadā dzimušais bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs miris pēc inficēšanās ar Covid izraisītāju. Kas ir bijis nāves cēlonis un vai A. Cimdars bija vai nebija vakcinējies, nav zināms.

An error has occured