Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Mans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.

Lielbritānijā sašutums par datiem no nopludināta izlūkdienesta ziņojuma. Laikā no 1.jūnija līdz 12.jūlijam Lielbritānijā, šķērsojot Lamanšu, nelegāli iekļuvuši 2863 migranti. No tiem vismaz 1075 jeb 37.5% nav nekādi bēgļi no kara, bet albāņi, kas meklē labāku dzīvi.

Vismaz 9 bandas nodarbojas ar cilvēku pārvadāšanu pāri Lamanšam, bet Albānijā kara nav bijis pēdējos 25 gadus noteikti, tikai briesmīga korupcija utt. Lielbritānijā atjēdzas, ka kaut kas tomēr nav īsti tā, kā runā - ne tie īsti bēgļi, ne īsti integrēties kāri, vai tiešām kāds brits viņiem ir ko parādā?

Mīļie draugi, un kas pie mums, Eiropā, diriģē galmu? No 25. februāra līdz 26. jūlijam krievijas pilsoņiem izsniegtas 1107 Latvijas vīzas, par termiņuzturēšanās atļaujām mūsu mediji klusē.

Amnesty International bļauj par Latvijas nekrietnībām pret t.s. "Baltkrievijas bēgļiem". ANO - par Latvijas "pārkāpumiem" pret "mazākumtautībām".

Es kā meita Latvijā naturalizētam ukrainim esmu kategoriski pret to, ka mēs Latvijas pilsonību un uzturēšanās atļaujas dodam katram, kam vien vaig. Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds maisiņš.

An error has occured