Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

In Passing

25.05.2014. 07:44

Sen nebiju Pietiek . Šoreiz PALDIES Apinim par rakstu ! Arī mani krievi ir tie, kuri ar aizturētu elpu klausās Okudžavu. Bet ko gan izsaka šis vārds O kartes akadēmijas absolventiem .

Atbildēt

Apinim

21.05.2014. 06:10

Tu esi tas, kurš vienmēr ir pa pašu virsu peldējis, nevis peldētprasmes dēļ, bet gan tāpēc, ka esi pārstrādes produkts. Visu cieņu.... Kaut ātrāk no tevis kāds labums izdīgtu...

Atbildēt

Olga

15.05.2014. 22:37

Paldies, Apiņa kungs, par šo rakstu. Man ir daudz draugus latviešus, un viņi arī daudz zinā par mūsu kultūru. Tālāk rakstīšu krieviski, jo jus ļoti labi zināt manu valodu. Gribu izteikties ar visiem niansiem. Я не дочь грузина Сталина и не внучка Ленина и не собираюсь отвечать за их деяния и деяния их сподвижников, среди которых, кстати, были и латыши. Для нас 9 Мая был и будет всегда самый важный праздник. Лично я вся пропитана рассказами отца, который прошел все ужасы войны, и матери, которая с моими сестрами голодала и выживала в эвакуации. Думаю, что 26 млн граждан СССР, погибших в войну заслужили, чтобы их помнили? Я не виновата, что родилась в Латвии, но я всегда любила свою родину и людей, живущих здесь. Еще в далекие годы в школе у нас была учительница по пению -латышка. Я до сих пор знаю много латышских песен. Еще в те годы было популярно дружить с ребятами из латышских школ. Мы проводили совместные мероприятия, дружили. Теперь же одна сплошная ненависть. Обратите внимание на лица людей на улицах - сплошные перекошенные от злости лица. Грустно... Я обожаю старое латышское кино. Как-то со студентами-латышами коснулись этой темы. Вы представляете, они не видели фильмы "Театр", "Цеплис", не слышали о гениальном режисере Бренче... совсем грустно. Так давайте же
говорить друг другу комплименты! Lai dzīvo gudrība un mīlestība!

Atbildēt

aizdziedājies. Kam negadās.

15.05.2014. 20:53

Apinis aizdziedājies. Kam negadās. Man arī krievi ir labi - Krievijā un lai nelien Latvijā, bet brauc ātri prom. Visu cieņu. .

Atbildēt

nu nu

11.05.2014. 20:36

»

Haris.

Piekrītu Apinim.Par 9.maiju,-nav svarīgi,vai 8.,vai 9.,vai 29.maijā svinēt uzvaras svētkus-fakts ir neapstrīdāms-Vācija tika uzvarēta un kapitulēja.Māte man teica,-ja karā būtu uzvarējusi Vācija,tad latvietis pa trotuāru nestaigātu... .Fakts ir,arī tas,ka lielākā loma un lielākie upuri bija padomju ...


Hari-deportāciju sarakstus Psrs komunisti sastādíja pēc Latvijas pilsoņu skaitíšanas datiem, kur bija norādíts viss, -ģimene,amats un dzíves vieta(tautas skaitíšana notika 1938 vai 1939. gadā,neatceros precízi). Un tikai ar to var izskaidrot, ka daudzi sarakstos iekļautie, netika izvesti, jo- bija mainíjuši dzíves vietu Un- jaunie kaimiņi nepavisam nesteidzās ziņot.
Un vēl- omíte man stāstíja, ka bija jau arí tādi latvieši, kuri lída bez ziepēm jaunajai varai-viņas dzimtajā pagastā tādi izrādíjās pāris lielāko dzērāju un plenču, kuri nu tad cerēja, ka ,nododot kaimuņu, tiks pie viņa mājas , ne jau komunistikskā pārliecíba šos vadíja

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 11.05.2014. 14:32

»

Haris.

Piekrītu Apinim.Par 9.maiju,-nav svarīgi,vai 8.,vai 9.,vai 29.maijā svinēt uzvaras svētkus-fakts ir neapstrīdāms-Vācija tika uzvarēta un kapitulēja.Māte man teica,-ja karā būtu uzvarējusi Vācija,tad latvietis pa trotuāru nestaigātu... .Fakts ir,arī tas,ka lielākā loma un lielākie upuri bija padomju ..."Vienkārši,ievēlēsim citus!Padomājiet par to!"
-------

;)))

Medija ziņa (2006. gads): "Latvijas vēlētājam pašreizējā varas ekspluatēšanas SISTĒMĀ ir ticis atvēlēts nožēlojams liktenis un uzspiests "pilsoniski patriotisks pienākums" būt par muļķi visās iespējamās kombinācijās. Nobalso par "tiem pašiem vecajiem" - muļķis: ko tad cerēji mainīt, ja balso par tiem pašiem "lielkretīniem", kuri jau iepriekš pie varas un "siles" bija. Par "jaunajiem" (t.i. - "pārgrupētiem" vecajiem) politbiznesa projektiem - muļķis, jo riskē tikt pie vēl "lielākiem kretīniem". Par sīkpartijām, kuras nekad nav tikušas un netiks saeimas vai pašvaldību "tautas kalpos" - muļķis: iemeti savu balsi miskastē. Neej balsot vispār, BOIKOTĒJOT gan šo SILES "valsti" un pseido "de(R)mokrātijas" SISTĒMU, gan tajā valdošo "politbiznesmeņu" saorganizēto kārtējo "vēlēšanu" farsu ar tam sekojošu "pareizo" rezultātu "saskaitīšanu" - savu "muļķu pienākumu" izpildījušie "apzinīgie pozitīvisti" un tamlīdzīgi "savas valsts patrEJoti" tik pat "apzinīgi" centīsies tevi nodēvēt par "muļķi": palaidi garām savu iespēju būt par muļķi "aktīvajā variantā" - kā "pozitīvisma" un tamlīdzīgu priekšvēlēšanu kampaņu apstulbinātam zombijam nobalsojot par "mazāko ļaunumu"..." (pamatcit.aut.: "dw", komentārs L. Čigānes publikācijai "Kas laimes lācim vēderā?", l/r "diena", 30.09.2006.)
-----

MZ vēlētājs = muļķis (bez variantiem)?...
( MZ = Muļķu Zeme, bez komentāriem )
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

'Briest' ATKAL "spēle vienos vārtos",
Kad mandātus sev 'biedri kārtos',
Pēc Muļķu Zemes "likumpantiem" ~
Bez (?...) izvēles un variantiem:

"Par vecie blēžiem balsot = dumji!
Uz jauniem 'rīmām' cerēt = skumji!!
BET - "mazāks ļaunums" jāizvēlas!!!
(No tiem, kas "valstī" 'kruķī ģēlas'...)

Ar "tukšām aploksnēm" = 'nav iekšā' ~
Tās, "balsis skaitot", 'paņems priekšā':
NAV svarīgi, kā kurš "prot" (?...) 'spēlēt',
Bet - tas, CIK "lumpeņu" skries "vēlēt".

Jo - "urnu FARSS" 'pa foršo rullē',
Ja "elektorāts" NAV 'pa nullēm':
Pie urnām neiet vispār = trakums ~
Var "kvorums" nesanākt, bet - vakuums!!!..."
...
( pilna versija = "O.M.© blogā":
http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6188 )
...
Var 'mētāt muļķi', prātā vāju,
Un ATKAL pildīt "augsto māju",
Ar kretīniem, kas "balsis" gaida,
Un - nicīgi par muļķiem smaida.

Vai arī - "DOMĀT līdz!!!", KO darīt,
Lai tā, kā vakar, nav vairs parīt:
Šī = MUĻĶU "spēle vienos vārtos" ~
Priekš 'biedriem, kas (SEV) SILI kārtos'.

=====

'ANNO' ~ 09. 2006. / (...) 05. 2014. (neilgi pirms kārtējā "vēlēšanu" FARSA)

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Namejs

11.05.2014. 13:02

Krieviem esot skaistas dziesmas. Jaa, it ipasi taas ko vini dzied Ukrainaa un piketos Riigaa. Veel vini labi dejo, un vislabak viniem tas padodas zem lozmeteju un granatmeteju uguns.

Atbildēt

Haris.

11.05.2014. 12:23

Piekrītu Apinim.Par 9.maiju,-nav svarīgi,vai 8.,vai 9.,vai 29.maijā svinēt uzvaras svētkus-fakts ir neapstrīdāms-Vācija tika uzvarēta un kapitulēja.Māte man teica,-ja karā būtu uzvarējusi Vācija,tad latvietis pa trotuāru nestaigātu... .Fakts ir,arī tas,ka lielākā loma un lielākie upuri bija padomju savienības tautām,arī latviešiem.Cita lieta-Latvijas pēckara okupācija.Kaut tajā bija,arī,dažas pozitīvas lietas,kā valodas un teritorijas saglabāšana,pretstatā šodienas valodas "angliskošanai" un zemes izandelēšanai,mežu barbariskai izciršanai un pārdošanai ārzemniekiem.Un bija izvešanas (deportācijas),kurās cieta,arī,čakli,pie turības tikuši cilvēki.Šo cilvēku sarakstus "taisīja"mūsu,pašu bāleliņi,jo okupanti nevienu no deportētajiem nepazina...Bet,vai šādu sodu nebūtu pelnījis viens otrs no mūsdienu miljonāriem,kuri, prihvatizēdami valsts stratēģiskos uzņēmumus par sīknaudu,tos pārdeva "nīstajiem"ārzemniekiem par miljoniem!Katrā tautā ir labi un slikti cilvēki.Par visu tautu nespriedīsim pēc sliktajiem indivīdiem,ko tagad cenšas darīt mūsu valdoņi un šķeļ sabiedrību.23 gados liela tautas daļa ir aizdzīta trimdā,valsts ir padarīta par vienu no nabadzīgākajām Eiropā!Vienkārši,ievēlēsim citus!Padomājiet par to!

Atbildēt

podnieks

11.05.2014. 05:49

»

Galdnieka diploms

Tīrais trakums, pat Apinis sācis rakstīt tādas pat peršu slejas kā tas mūžīgais Ontuns Maz


varbūt apinis arī ir antūns mazpusāns viņš arī ex seržants un vidzemes šakālis ???

Atbildēt

Galdnieka diploms

11.05.2014. 00:37

Tīrais trakums, pat Apinis sācis rakstīt tādas pat peršu slejas kā tas mūžīgais Ontuns Maz!

Atbildēt

Funts

10.05.2014. 15:04

»

m

Sajūta, ka arī Apinim ir jāpadara savs darbiņš. Šis raksts ir kvalitatīvs, pat biedējoši kvalitatīvsVienīga problēma slēpjas tur, Apinim dievs ir devis tikai operatīvo atmiņu, Kāds vai Kādi citi izmanto Apiņa vārdu - amatu, profesiju.

Atbildēt

m

10.05.2014. 14:31

Sajūta, ka arī Apinim ir jāpadara savs darbiņš. Šis raksts ir kvalitatīvs, pat biedējoši kvalitatīvs...
Izskatās pēc kārtējās maigās propagandas devas.

Atbildēt

josifs, ādolfs no kuras

10.05.2014. 11:38

???

Atbildēt

Ciltskoku Galvenais speciālists

10.05.2014. 10:03


Šie dēli tad arī aizsākuši 12 dzimtas, kas veidoja seno žīdu tautu: Rūbena, Simeona, Levija, Jūdas, Isešāra, Zebulona, Dana, Naftaļa, Gada, Ašera, Jāzepa un Benjamiņa ciltis.

Okudžava - no Zebulona cilts.
Rozenbaums- no Simeona.
Bet Pēteris Apīnis no Naftaļa cilts.

Atbildēt

diemžēl

09.05.2014. 21:58

Krievijā nekad nav varu ņēmusi inteliģence un tā nu gan ir viņu problēma, dzied vai nedzied un savu jaunatni viņi skolo vēl sliktāk kā mēs.

Atbildēt

Grizli

09.05.2014. 21:24

paldies labi ka neonacisti parādā savu antisemītisko un rasistisko dabubu citādi tikai dziesmu svētki dziesmu svētli tūdaliņ tāgadiņ ...

Atbildēt

jāvērtē ir lfašistu latvijā ...

09.05.2014. 21:21

»

Lame

Pēc kā tad vēl Latvijā izvēlēties, ja ne pēc latviskām sejām


pēc deguna formām un galvaskausiem var nomērīt ja pereiza forma tad var dirst vienotības melus panorāmā ...

Atbildēt

Sindema

09.05.2014. 17:22

Nu nu... Apinis atradis īsto datumu, kad "prezentēties".

Atbildēt

Ex-seržants

[R] 09.05.2014. 16:37

Krievu tiesību aiztāvi ebrej Linderman ! Ņem piemēru no cita "krievu tiesību aizstavja"- no palmas nokāpušā Benesa Aijo. Nule ka noķerts maskhalāta ietērpies mēģinot nelegāli šķērsot Ukrainas robežu. Un līdzi paķer dedzīgo "antifašistu" Josifu Korenu, lai Slovjanskā atskaņo Kobzona dziesmas vietējo bandītu uzmundrināšanai.

Atbildēt

Ex-seržants

[R] 09.05.2014. 16:27

»

Ex-seržants

"Man prieks, ka atrodas cilvēki, kuri nosoda fašismu un priecājas par Otrā pasaules kara beigām...


Vispar besī arā tie karogu vicinatāji, ka tie 16.martā, tā tie pie betona bluķa Pārdaugavā. Tiem otriem, ja jau tā sirds sāp par "fašistu slaktētiem" tautiešiem, loģiski būtu nevis zīmeties šeit policijas apsardzībā, bet doties uz Mariupoli zem lodēm.

Atbildēt

Ex-seržants

[R] 09.05.2014. 16:21

»

Uldis Sēne

Man prieks, ka šobrīd - tik kutelīgā laikā - joprojām atrodas cilvēki, kuri uzdrošinās paust simpātijas krievu tautai, jo interneta vidē saradušies nejēgā daudz agresīvu tūdalnacistu, kas par tamlīdzīgiem vipendroniem nu jau atklāti pasākuši draudēt pa purnu, uzskatot, ka tādējādi viņi izrāda baigo ...


"Man prieks, ka atrodas cilvēki, kuri nosoda fašismu un priecājas par Otrā pasaules kara beigām."
-----------
Ej priecajies, kretīn, kopā ar Lindermanu un Co, kas tur neviena netraucēti vicina "Doņeckas republikas" karogu, vai ar to dauni ar zvaigžņotu budjonovku uz bietes. Aizliegtās atribūtikas tur pa pilnam.

Atbildēt

Uldis Sēne

09.05.2014. 15:56

Man prieks, ka šobrīd - tik kutelīgā laikā - joprojām atrodas cilvēki, kuri uzdrošinās paust simpātijas krievu tautai, jo interneta vidē saradušies nejēgā daudz agresīvu tūdalnacistu, kas par tamlīdzīgiem vipendroniem nu jau atklāti pasākuši draudēt pa purnu, uzskatot, ka tādējādi viņi izrāda baigo patriotismu.
Manuprāt, nav pilnīgi nekādas jēgas cepties par to, ka mūsu valstī atrodas cilvēku grupa, kuriem 9. maijā gribas publiski padižoties kā antifašistiem ar Georga lentītēm pie krūtīm. Man prieks, ka atrodas cilvēki, kuri nosoda fašismu un priecājas par Otrā pasaules kara beigām. Kāda šķirba - 8. vai 9! - nekāda! Jebkurā gadījumā, labāk redzu pie Uzvaras pieminekļa kapājam vodku un dziedam čistuškas šos, nekā kaut kādu tur praidu!
Neredzu jēgu ar viņiem te naidoties. Tas idiotiskais troksnis, plus vēl Krievijas mediju negatīvais atspoguļojums par letiņiem - fašistiem, kuri neļauj krievu antifašistiem te izpausties - nav tā vērts.

Atbildēt

ha ha

09.05.2014. 15:13

Apinis kā jau Apinis, sapinis visu vienā putrā, nez kāds Baltā tuksneša saulei sakars ar Otro Pasaules karu, laikam jau tik ļoti gribās visu pievilkt pēc sev vēlamās šnites, ka viens pīpis pilsoņu karš vai WWII, jo tik ļoti taču gribās sarkanarmieti Suhovu redzēt cīnāmies Pendžentas tuksnesī ar Abdullas bandu, ka var taču uzvaru pār to nosaukt arī par uzvaru pār fašismu, ko? Pie kam nosaukt šo filmu par visu laiku labāko kara filmu var tikai piecgadīgs bērns, bet ne tāds vecis kā Apinis, ja nu vienīgi varbūt viņu ir pārņēmis vecuma marasms, ko? Jo šī filma nav nekas cits kā tikai piedzīvojumu un spriedzes komēdija, bet nekādā gadījumā ne 9. maija svētkiem piemērots kinoilustrējums. Tāpēc Apinis savu žēlabaino gaudojuma pilno sacerējumu par to, cik labi un draudzīgi ar krieviem ir dzīvot kopā, var pamēģināt atrādīt kādam Krimas tatāram, kurš ir izsaukts uz nopratināšanu.

Atbildēt

Lame

09.05.2014. 14:22

»

es to all

Mjā, lasīt un klausīties var, bet vai sapratīs. Piekrītu visam rakstītajam, jo man ir 46 gadi. Novēlu arī jaunākai paaudzei izpratni, un visiem kopā - lūk, pamēģinām saprast, ka vienkāršo cilvēku izmantoja, izmanto un izmantos. Tikai tad, kad vienkāršais cilvēks spēs pacelties pāri vienkāršai ikdienai...


Ne velna nesapratīs. Un tomēr, kas Latvijā atzīme Uzvaras dienu 9. maijā, ir okupantu atbalstītājs. Latvijā tam ir domāts 8. maijs, un nevajag te sūknēt tekstus par to, ka padomju cilvēkiem tradīcija ir 9. maijs.

Atbildēt

Lame

09.05.2014. 14:20

»

andrusiss

kapec tad jus parmetiet putinam nacismu


Pēc kā tad vēl Latvijā izvēlēties, ja ne pēc latviskām sejām?

Atbildēt

Lame

09.05.2014. 14:20

»

andrusiss

kapec tad jus parmetiet putinam nacismu


Pēc kā tad vēl Latvijā izvēlēties, ja ne pēc latviskām sejām?

Atbildēt

Vidzemes šakālis

09.05.2014. 13:36

Apinis aizdziedājies. Kam negadās. Man arī krievi ir labi - Krievijā un lai nelien Latvijā, bet brauc ātri prom. Visu cieņu.

Kas attiecas uz 9. maiju - visi aizmirst PSRS sabiedrotos, kas palīdzēja krieviem uzvarēt hitlerisko Vāciju - tieši hitlerisko nacismu-fašismu - ASV un Lielbritāniju, kas vēlāk tīri labi sadzīvoja ar PSRS sev izdevīgā savstarpējā tirdzniecībā..ekspluatējot padomju cilvēkus.. tostarp ar nabadzību un beztiesiskumu.

PSRS vēlāk turpināja padomju komunistisko fašismu ar latviešu izsūtīšanām. Vēl nav notiesāti krievu un arī latviešu fašisti, kas līdzīgi staļinam šodien šo ideoloģiju attīsta Krievijā kā lielkrievu šovinismu - fašismu - nacismu kopā ar Putina Latvijas ģenerāļiem - Ušakovu, Urbanoviču, Rlksniņu, Zariņu u.c.

Joprojām varas posteņos Latvijā ir komunisti - iestādēs, tiesā, prokuratūrā tai vietā, kad tiem būtu jābūt tiesātiem un izsūtītiem vai jāatrodas ieslodzījumā..Šīs personas joprojām turpina prātam neaptveramu genocīdu pret latviešu tautu visaugstākā līmeņa politiskā fašisma - nacisma veidā veidā.. atstājot tukšu Latviju no latviešiem - rūpēs par palielinātu migranu ienākšanu Latvijā, mazinot Latvijas aizsargāties spēju pret Krievijas uzbrukumiem militāra uzbrukuma gadījumā, tostarp tirgojot uzturēšanās atļaujas.. No šī aspekta var sacināt, ka Latvijas komunisti, kas joprojām atrodas varas posteņos, šodien aktīvi realizē arī lielkrievu nacismu-fašismu- šovinismu pret latviešu tautu..

Uz izsūtīto - padomju laikā nobendēto un šodienas apstākļos padzīto latviešu rēķina iedzīvojas 4. maija kliķe, kā VP A.Bērziņš, kura valdījumā nonākuši arī padomju laikā izsūtīto latviešu īpašumi.., tostarp 4. maija kliķei pēctecībā realizējot politiku, ka valsts turpina palielināt parādu, pateicoties izsūtīto uz rietumiem sūtītās naudas dēļ, kas silda LV ekonomiku..

Atbildēt

Vidzemes šakālis

09.05.2014. 13:31

Apinis aizdziedājies. Kam negadās. Man arī krievi ir labi - Krievijā un lai nelien Latvijā, bet brauc ātri prom. Visu cieņu.

Kas attiecas 9. maiju - visi aizmirst PSRS sabiedrotos, kas palīdzēja krieviem uzvarēt hitlerisko Vāciju - tieši hitlerisko nacismu-fašismu - ASV un Lielbritāniju, kas vēlāk tīri sadzīvoja ar PSRS sev izdevīgā savstarpējā tirdzniecībā..ekspliatējot padomju cilvēkus.. tostarp ar nabadzību un beztiesiskumu.

PSRS vēlāk turpināja padomju komunistisko fašismu ar latviešu izsūtīšanām. Vēl nav notiesāti krievu un arī latviešu fašisti, kas līdzīgi staļinam šo ideoloģiju attīsta Krievijā kā lielkrievu šovinismu - fašismu - nacismu kopā ar Putina Latvijas ģenerāļiem - Ušakovu, Urbanoviču, Zariņu u.c.

Joprojām varas posteņos Latvijā ir komunisti - iestādēs, tiesā, prokuratūrā tai vietā, kad tiem būtu jābūt tiesātiem un izsūtītiem vai jāatrodas ieslodzījumā..Šīs personas joprojām turpina prātam neapteveramu genocīdu pret latviešu tautu visaugstākā līmeņa politiskā fašisma - nacisma veidā veidā.. atstājot tukšu Latviju no latviešiem - rūpēs par palielinātu migranu ienākšanu Latvijā, mazinot Latvijas aizsargāties spēju pret Krievijas uzbrukumiem militāra uzbrukuma veidā. No šī aspekta var sacināt, ka Latvijas komunisti, kas joprojām atrodas varas posteņos, realizē arī lielkrievu nacismu-fašismu- šovinismu pret latviešu tautu..

Uz izsūtīto - padoju laikā nobendēto un šodienas apstākļos padzīto latviešu rēķina iedzīvojas 4. maija kliķe, kā VP A.Bērziņš, kura valdījumā nonākuši arī padomju laikā izsūtīto latviešu īpašumi.., tostarp 4. maija kliķei pēctecībā realizējot politiku, ka valsts turpina palielināt parādu, pateicoties izsūtīto uz rietumiem sūtītās naudas dēļ, kas silda LV ekonomiku..

Atbildēt

Ex-seržants

[R] 09.05.2014. 13:20

»

nopērc ziepes, apini

Kas par daudz, tas par skādi. Vajadzēja apstāties kaut kur aiz Okudžavas teksta vai pie Suhova dziesmiņas...


Man patiesi dziļi aizkustinaja šis "Lemberga stipendiāta" raksts, pat apraudajos. Vispār jau man arī patīk Ševčuks nevien tapēc, ka raksta labas dziesmas , bet arī tapēc , ka ir Putina režīma pretinieks (Ta runaja Ševčuks 4 gadus atpakaļ- https://www.youtube.com/watch?v=Oaxf7txb-l4 ). Par to autors smalkjūtīgi aizmirsa pieminēt. Un "Tuksneša baltā saule" arī patīk kā pirmais padomju bojeviks, pie nosacījuma, ja neiedziļinās notikumos- boļševiku varas iedibināšana Turkestānā ar ieroču spēku un vardarbīga iekļaušana impērijā, bet visi , kas pret ir bandīti. Par to arī "stipendiāts" klusē.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

[R] 09.05.2014. 12:41

Parasti man Apiņa darbi izsauc alerģiju. Šoreiz ne. Principiali piekrītu visam viņa uzrakstītajam te. Mums tiešām, sevišķi jaunākajai paaudzei būtu jāsaprot ka tauta nesastāb tikai no šizofrēniķiem un karjeristiem, no kangariem un biznessalašņām. Krieviem tiešām ir , ja tā var izteikties, garīgās vēstures bagāža. Ar plus zīmi. Kā jau visām tautām. Un ir tomēr jāsaprot ka tie krievi, "tur krievijā" , ir pavisam citi krievi.Viņi tāpat mīl savu dzimteni kā mēs. Jā, savādāka mentalitāte, savādāks skatījums uz lietām. Bet to viņi ir tiesīgi darīt, tā ir viņu zeme. Cits stāsts ir par tiem "krieviem", kuriem principiāli nav ne dzimtenes ne sapratnes par to. Kuriem šķiet ka visur, kur dzird krievu valodu, var mēģināt (ko arī dara klejoņkrievi) uzspiest savu viedokli un intereses. Es tos neuzskatu pat par krieviem. Šrikovi un Švonderi. Kurš zina krievu klasiku, sapratīs par kuriem personāžiem es runāju.

Apinim paldies par sakarīgo publikāciju.

Atbildēt

nopērc ziepes, apini

09.05.2014. 12:40

Kas par daudz, tas par skādi. Vajadzēja apstāties kaut kur aiz Okudžavas teksta vai pie Suhova dziesmiņas.
9.maijs nav smeldzīgas atmiņas par karu vai Okudžavas filosofija, nedomāju, ka kādam pret to būtu pretenzijas. Bet šodien tas ir "babuīnu" saiets, kur tie, kuriem ar karu pat ne tuvu nav bijusi saskare, sit dūres pie krūtīm un atiež zobus. Nepadarīsim vēlamo par esamo. Nejauksim krievu inteliģenci ar politiku un bydlomāniju, kas izpaužas kā mērkaķa trakošana zoo sprostā.
Nav noliedzams, visam ir savs cēlonis un visam ir savas sekas. Ekonomiskā frustrācija izlaužas nacionālā histērijā. Kas nespēj aizsargāt sevi, sajūt apdraudējumu nācijai, tāpēc tādas ārējas reakcijas. Atstumtības sajūta, tas, ka esi lieks, arī var būt histērijas pamatā. Latviešiem cita mentalitāte, viņi saliecas līdz zemei un cieš, cerēdami, ka pārcietīs. Krieviem vēl atmiņā lielnācijas varenība un viņi nespēj tā tik viegli liekties.
Bend and break. Bend and break.
Ja kas, biedrs apinis stāv diezgan tuvu tam grupējumam, kas ir ekonomiskās frustrācijas cēlonis. Tāpēc jāsaka: чья бы корова мычала!
Un man kaut kā vemt gribas, kad kampēju peška, totāli iepuvis, piemin Okudžavu. Vai kampējiem arī ir emocijas un morāle? Jeb tikai PR tehnoloģija, lai izspiestu lētticīga latvja asariņu, jo apiņa blablabla galamērķis nav skaidrs tikai aklam - ne jau krievi vai viņu kultūra satrauc apini, apini satrauc vēlme būt varā, tuvāk silei un to šobrīd var panākt tikai tad, ja "atgriežas krievi". Bet, ja "atgriežas krievi", jāsāk savlaicīgi p.ielīst.

Atbildēt

LS

09.05.2014. 12:21

LC komunistu un VDK bordeļa kangars nekad nav bijis latviešu nacionāls. Drīzāk kremļa vai okupantu kaju bucotājs .

Atbildēt

Софа Пионэрка

09.05.2014. 12:18
Pēter, uzvelc komuflāžu, nopērc 3x3l alus, atnes 6 vecas riepas aizdedzini, domā par Donbasu,
un dziedi-
"у деревни Kрюкова погибает взвод ..."

Atbildēt

es to all

09.05.2014. 11:21

Mjā, lasīt un klausīties var, bet vai sapratīs. Piekrītu visam rakstītajam, jo man ir 46 gadi. Novēlu arī jaunākai paaudzei izpratni, un visiem kopā - lūk, pamēģinām saprast, ka vienkāršo cilvēku izmantoja, izmanto un izmantos. Tikai tad, kad vienkāršais cilvēks spēs pacelties pāri vienkāršai ikdienai un izprast kopsakarības, tad arī kļūs pasaule labāka. Es izmantoju un citiem iesaku - biežāk paklusēt situācijās, kad redzi, ka pretī esošais vienkāršais cilvēks ir pārāk vienkārsš. Arī daudzas lietas atrisinās vienkāršāk. Lai miers visu kritušo dvēselēm! Lai godprātība un pazemība palikušo sirdīs!

Atbildēt

andrusiss

09.05.2014. 10:07

»

tikai

abi pieminētie mākslinieki nav krievi.Krievu un valodas kultúru jau sen kopj pārsvarā nekrievi. Pietiek kaut vai ieslēgt Krievijas TV un pavērot diktoru , aktieru ,kultūras darbinieku sejas. Tā tas vienkārši ir.Pat Ļeņins šajā sakarā ir savulaik ļoti tieši izteicies


kapec tad jus parmetiet putinam nacismu ???

Luk latvija ir nacismus jo visu diktori un skatuves cilveki izveleti pec latviskam rozham ...

Un protams spejas negausigi melot vienootibas rezhijuma intereses.


Tapat ka ukraina grib to labumu tagad ieviest ...

Atbildēt

tekla

09.05.2014. 09:57

baigā caureja

Atbildēt

Pēdējās

09.05.2014. 08:51

dziesmas vārdi pasaka visu, tikai, vai mūsdienu cilvēki to sapratīs un ieklausīsies!

Atbildēt

ej

09.05.2014. 08:49

cirst, zombi, apini!

Atbildēt

tikai

09.05.2014. 08:11

abi pieminētie mākslinieki nav krievi.Krievu un valodas kultúru jau sen kopj pārsvarā nekrievi. Pietiek kaut vai ieslēgt Krievijas TV un pavērot diktoru , aktieru ,kultūras darbinieku sejas. Tā tas vienkārši ir.Pat Ļeņins šajā sakarā ir savulaik ļoti tieši izteicies

Atbildēt

paija

09.05.2014. 06:31

Paldies, patika

Atbildēt

valdi i

09.05.2014. 06:08

Mēģināt saprasties - tas jau ir daudz!

Atbildēt

pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

09.05.2014. 06:01

skaidrs, ka shis ir iztushojis 7gradiigo 2litreni

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...