Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Eiropas mēroga muļķošana

Jānis Dombrava, Saeimas deputāts*
28.07.2015.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils1

19.08.2015. 18:23

TV ierakstā 19.08 pie Saeimas viena ruda sieviete tika rādīta AUROJOT! līdzīgi kā to dara ZOO dārzā mērkaķu būrī ! Lielāku necieņu pret pensionāru mītiņu iedomāties nevar. Bet varbūt tas bija viņas...uztrenētais āfrikāņu sauciens1?..It kā kādu ņemšot pie sevis mājās...:))

Atbildēt

egils1

14.08.2015. 14:27

12.aug.pl.9.00 Radio Rīga 1 raidījumā "Kā labāk dzīvot'' kāda mūsu sieviete bija aizrādījusi vienam krievvalodīgajam , lai uzvedas tīrīgi-šis krievs atbildēja latvietei:-kad mūsējie atnāks- viņai pirmai pārgriezīs rīkli...kur ir mūsu grošības iestādes!? Labi zinam, ka lidzīgus ''bēgļu'' no1939.g.... un viņu pēcnācēju draudus un pazemojumus mēs ''saņemam''' ikdienas...(bell)

Atbildēt

KKK

10.08.2015. 10:11

Ir jākladzina visos saitos un visās valodās, ka Baltijā nēģerus un islāmistus kastrē

Atbildēt

Balte etniskais

06.08.2015. 10:05

Izlasiet grāmatu "Zem Sorpiona zīmes", aut. Juri Lina. Kļūs viss skaidrs. Kas musina pasauli, kas izrīko. Kas organizēja Franču revolūcij, kas organizēja 1.pasaules karu, kas organizēja 2. pasaules karu, veicināja un finansēja A.Hitleru. Kas veicināja apvērsumu Krievijā 1917.gadā. kas bija Ļeņins, Staļins un t.t.Kas veicināja PSRS sabrukšanu. Kas patreiz valda un pēc kā programmas Latvijā. Par kuriem mēs paši esam balsojuši, slavējuši. Kā nodevām K.Ulmani kuru 1942.gadā ar J.Staļina pavēli Komunarkā nošāva. Kā mums Latviešiem mānījās Krustneši, Cara valdības, PSRS valdība. Kā patreiz tiekam krāpti visšausmīgākā veidā! Vai tiešām mēs, Latvieši esam tik gļēvi, ka neko neredzam, neko nesaprotam? labēk aizmūkam, jo nekam citam neredzam jēgu!? Upurējam savus bērnus, sūtam svešās skolās. Patreiz Latvijā esam palikuši 800 000, tātad ārzemēs ir 700 000 tautiešu. Ko dara bijušie KPSS biedri? Izzog, apzog mūs kā mazos nazīšus. Un mēs viņus slavējam, godā ceļam! Vācijā pēc 2. pas. kara SS un SD biedrus 10 gadus nedrīkstēja ieņemt nevienu vadošu amatu. Tik zemu esam krituši! Jautājums: Ko darīsim tālāk? Būt mūsu Latvijai, vai ne??? !!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Dombrovam

04.08.2015. 21:02

Ir jāuzstāj uz fakta,ka Latvijai jau ir ~ 750000 imigrantu/okupantu,kuri 75 gadu laikā negrib integrēties.Nāk klāt jauni Šlesera iebraucēji.CIK VAR ??
MĒS ESAM VIENĪGĀ ES VALSTS / ne tikai ES/ ,kur GALVASPILSĒTĀ 64% krievu un vēl 7-ņāS pilsētās.Daugavpilī latvieši labi ja ! 17% !!!!!!
KUR TĀLĀK?????????

Atbildēt

annamarija

03.08.2015. 11:59

Paldies Dombravam. Arī par iespēju izglītoties.

Atbildēt

Ģ'Ž'Ģ (dažkārt arī Ļ.'Ņ.'©)

31.07.2015. 19:30

»

Ģ'Ž'Ģ (dažkārt arī Ļ.'Ņ.'©)

Uzmanību! Pisāna uzbrukums ar palagiem! Visiem nogaidīt


Uzmanību! Kārtējais IP laupītāju uzbrukums muļķi zemes latvānijas vadošajam žurnālistam lapso PAŠpisānam piederošajam vadošajam interneta portālam "pipec.com-1984" ar mērķi nolaupīt komentētāju IP adreses! Visiem vadošā interneta portāla atkarīgajiem dolbijfaniem noslēpt savas IP adreses savos skapjos starp vecajiem palagiem! Aiznaglot skapjus ar dībeļnaglām un aizlīmēt ar mušpapīru, lai IP laupītājiem pēc iespējas apgrūtinātu noziedzīgās darbības! Visiem nogaidīt portāla administrācijas vadošā locekļa turpmākos rīkojumus!

Atbildēt

...

31.07.2015. 16:39

»


pilnīgs murgs, ko vesels cilvēks nemaz nevar sadzejot............

Atbildēt

Ģ'Ž'Ģ (dažkārt arī Ļ.'Ņ.'©)

30.07.2015. 23:04

»


Uzmanību! Pisāna uzbrukums ar palagiem! Visiem nogaidīt!

Atbildēt

egils

30.07.2015. 18:10

Protams, Lavijā ir aizliegts pieņemt jēbkādus bēgļus=imigrantus, jo tikai Latvijā Krievijas okupācijas rezultātā no 1939.-1990.g . bēgļu-kolonistu armāda ir pārsniegusi visas starptaut. likumu un veselā saprāta robežas, izvēršot GENOCīDU pret latviešu tautu! Tagad , lai realizētu šo civilokupantu likumīgu repartiāciju, mums grib atkal pretlikumīgi uzspiest jaunus bēgļus, absolūts murgs! Tādu kretīnismu var organizēt tikai starptautiska cionistu=humanoīdu mafijas projektā, iznīcinot baltās rases cilvēkus. Lai ir nolādēti šīs pelēkās mafijas pārstāvji! (flag:lv)

Atbildēt

A.K.

30.07.2015. 17:48

»

Komentētāji vaino cits citu – mērķis sasniegts, jo vainīgo nav. Un nevar arī būt, jo visi skatās nepareizajā virzienā. Pārāk vispārīgi, kā teikās un pasakās. Bet viss notiek konkrēti. Kad Solidaritātes vadība ar Polijas strādniecības arodbiedrību uzvarēja parlamenta vēlēšanās, neviens no ievēlētajiem...


Domāju, ka dažreiz runājam par iluzoru parādību kā par īstu. Ar to es domāju Latvijas valsti. Kā valsts tā nepastāv jau sen, jo tai nav gandrīz nevienas pazīmes, kas ļautu to saukt par valsti, proti, - nav savas valūtas, nav robežu, nav savas valdības un savas likumdošanas. Ja agrāk regulas nāca no Maskavas, tad tagad - no Briseles. Vietējie politiķi pilda tikai pārvaldnieku lomu, diemžēl - ar grūti izprotamu naidu pret tautu, kura apdzīvo teritoriju, ko pagaidām sauc par Latviju, un no kuras paši cēlušies. Vispār, pat nezinu, ko gaidīt...

Atbildēt

30.07.2015. 15:38

»

A.K.

Gribētu tomēr vērst lasītāju uzmanību uz to, ka Latviju nav nozaguši, izpārdevuši un prostituējuši nedz melnas, nedz brūnas, nedz dzeltenas ādas krāsas cilvēki. Un arī ne krievi. Tepat, tautiešu vidū, vien vainīgie ir. Un tagad viņi izmet pūlim kārtējo nesmukumu, lai ir ko ņemties. Lai tik no pašiem...


Komentētāji vaino cits citu – mērķis sasniegts, jo vainīgo nav. Un nevar arī būt, jo visi skatās nepareizajā virzienā. Pārāk vispārīgi, kā teikās un pasakās. Bet viss notiek konkrēti. Kad Solidaritātes vadība ar Polijas strādniecības arodbiedrību uzvarēja parlamenta vēlēšanās, neviens no ievēlētajiem nezināja, ko darīt ar ekonomiku. Tad nu lūdza ASV palīdzību, kas atsūtīja savus padomniekus. Bet ekonomikas programmu uzrakstīja zeļļi no Harvardas universitātes ASV, tostarp kā Polijas zlotu segt ar ASV dolāru.

Tāds scenārijs ir arī Latvijai. Rezultāts ir panākts – sabiedrība sašķelta un cits citu vaino pasaules grēkos. Vieniem ir pielaide valsts noslēpumam un slepeniem aizdevumu īgumiem ar SVF/PB, citiem – sabiedrībai nav. Latvija pilna mērā dzīvo uz parāda. Visa nauda, kas ir Latvijā, ir aizdota. Līdz ar to nav ne neatkarības, ne suverenitātes.

Nākošajiem valsts premjeriem un prezidentiem jārēķinās ar šiem līgumu nosacījumiem, tādēļ viņu pašu morālām īpašībām vairs nav nozīmes. Drīzāk daudzi būs jāpierunā par prezidentu vai premjeru kļūt. Kurš gan muļķis uzņemsies šo noziedzīgo atbildību, strādājot pretēji Satversmē noteiktajam – suverēna vara pieder Latvijas tautai? Nepieder! Bet risks, ka sāks šaut uz agešinveidīgajiem, premjeriem un prezidentiem tikai palielinās.

Atbildēt

A.K.

29.07.2015. 21:23

»

Arturs Priedītis

Atkārtoju komentāru...


Gribētu tomēr vērst lasītāju uzmanību uz to, ka Latviju nav nozaguši, izpārdevuši un prostituējuši nedz melnas, nedz brūnas, nedz dzeltenas ādas krāsas cilvēki. Un arī ne krievi. Tepat, tautiešu vidū, vien vainīgie ir. Un tagad viņi izmet pūlim kārtējo nesmukumu, lai ir ko ņemties. Lai tik no pašiem un pašu zemiskās darbošanās uzmanība novērsta.

Atbildēt

lol

29.07.2015. 20:20

»

Andrs

Pretēji troļļiem ,atbalstu Dombravu.Neesmu no NA


Trollis trollim pretējs. Ko tu vairāk atbalsti? Nelietību vai stulbumu? Jo attiecībā uz NA trešā varianta nav.
Mafijas bosu piektais ritenis, kuru tūlīt noliks atpūsties, jo savu darbiņu nacionāli rejošās kucītes izdarīja.

Atbildēt

mhm

29.07.2015. 20:16

»


Visdrīzāk, jo, ja uzbrukums būtu noticis lapsa kliegtu kā aizkauts.

Atbildēt

egils

29.07.2015. 18:01

Protams, Lavijā ir aizliegts pienemt jēbkādus bēgļus=imigrantus, jo tikai Latvijā Krievijas okupācijas rezultātā no 1939.-1990.g . bēgļu-kolonistu armāda ir pārsniegusi visas starptaut. likumu un veselā saprāta robežas izvēršot GENOCīDU pret latviešu tautu! Tagad , lai realizētu šo civilokupantu likumīgu repartiāciju, mums grib atkal pretlikumīgi uzspiest jaunus bēgļus, absolūts murgs! Tādu kretīnismu var organizēt tikai starptautiska cionistu=humanoīdu mafijas projektā, iznīcinot baltās rases cilvēkus. Lai ir nolādēti šīs pelēkās mafijas pārstāvji! (flag:lv)

Atbildēt

pnh

29.07.2015. 15:09

»


Bet Jūs, hvz vai cienītais vai nē, to noteikti bijāt pelnijis, jo normāls cilvēks nekad nesapratīs kādai auditorijai domāti Jūsu "domu graudi", "cienītais"! Bet ja par tēmu, tad arī to "audzinošo" "Nu jau Pietiek" arī ir diezgan nepatīkami lasīt, sūtot komentāru.

Atbildēt

Vienotība tiešām ir mēsls

29.07.2015. 14:14

»

Dombrava malacis!

Jābalso ir tikai par NA! Vienotība ir mēsls


Jābūt sevišķi aprobežotam , lai 2015. gadā vēl joprojām ticētu ka ir starpība starp kaut kādu dombravu, zaķi vai godmani...

Atbildēt

Dombrava malacis!

29.07.2015. 13:13

Jābalso ir tikai par NA! Vienotība ir mēsls!

Atbildēt

latvāņu kretīniem citas vērtības

29.07.2015. 11:19

»

Tukša muldēšana par nacionālām vērtībām, mēģinot saglabāt savas cerības tikt ievēlētam atkārtoti - ērti ir silē - nekas nav jādara.Tikai jāmuld pareizi.Kā NA/VL paši sev neriebjas


.. precīzi noraksturota situācija ar dobravgerhardkungiem, kas pastalās.. Andrs tika iemērkts ar savu pretīgo latvāņa purnu klozetā, kuru pats piegānījis.. nav izsakāms vārdos, kā riebjas šitie tā saucamie "tautieši"...pretekļi nolādētie

Atbildēt

29.07.2015. 11:01

»

Andrs

Pretēji troļļiem ,atbalstu Dombravu.Neesmu no NA


Tukša muldēšana par nacionālām vērtībām, mēģinot saglabāt savas cerības tikt ievēlētam atkārtoti - ērti ir silē - nekas nav jādara.Tikai jāmuld pareizi.Kā NA/VL paši sev neriebjas!

Atbildēt

Andrs

29.07.2015. 10:58

Pretēji troļļiem ,atbalstu Dombravu.Neesmu no NA.

Atbildēt

29.07.2015. 10:37

»

lauķis

Vistuvākajā nākotnē iestāsies totāla cenzūra , TVNETā jau vairākiem simtiem liegts komentēt vispār , apollo dzēš komentārus izlases veidā(rupjie komentāri praktiski netiek dzēsti) , tagad arī šim portālam sabojājies ,,horizontālais taimkodsVakar Pietiek.com komentāru daļā parādījās uzraksts, ka noticis uzbrukums Pietiek.com mājaslapai. Vēlāk daudzi komentāri bija izgaisuši. Pietiek.com par to neraksta, tadēļ izskatās, ka šis bija Pietiek.com pašu paņēmiens, kāatbrīvoties no nevēlamiem komentāriem.

Atbildēt

apnikusi glupā brēkšana

29.07.2015. 09:35

NA tiešā veidā atbildīga par (bez) tiesiskumu Latvijā. NA ministri broka, rasnačs, bērziņš.
Pirms aizkauta jēra balsī blēt par imigrantiem, sakārtojiet zaņķi, ko saucat par tieslietu sistēmu!

Atbildēt

lauķis

29.07.2015. 09:09

Vistuvākajā nākotnē iestāsies totāla cenzūra , TVNETā jau vairākiem simtiem liegts komentēt vispār , apollo dzēš komentārus izlases veidā(rupjie komentāri praktiski netiek dzēsti) , tagad arī šim portālam sabojājies ,,horizontālais taimkods,,.

Atbildēt

Arturs Priedītis

29.07.2015. 08:27

Atkārtoju komentāru!
Tas, ka "krāsaino" migrantu uzņemšanu atbalstīs latviešu valdošā kliķe (tautas padibenes) ar Valsts prezidentiem priekšgalā Multikulturālisma centrā tika formulēts jau 90.gadu sākumā. Prognoze ir piepildījusies. Tā nevarēja nepiepildīties. Katra etnopolitiskā prognoze ir adekvāta etnosa cilvēciskajai kvalitātei.

Atbildēt

vanna

29.07.2015. 08:25

Un ar ebolu būs pilni visi vilcieni

Atbildēt

Fēlis

29.07.2015. 08:20

Kurš komentārs likās tik bīstams, ka bija jādzēš visi?

Atbildēt

Nepietiek vis

29.07.2015. 07:56

»

dambrava nesmird, tikai nelabi smako

Šitam latvānim var ticēt! Kā Latvānijā saka: "latvānis un vārds - cieti


Lai spriestu, jāzina. LR Satversmes tiesneša U. Ķina doktora disertācijā Kibernoziegumi, kas publicēta grāmatā ar tādu pat nosaukumu, pieminēts LRTT, pret kura turētāju Latvija neko nevar pasākt, jo L.Grantiņš ir Vācijas pilsonis un LRTT lapa nav neviena nodarījuma pret Vācijas pilsoņiem, ņemot vērā Vācijas Krimināllikuma īpatnības.
L.Grantiņš, kā zināms no medijiem, aizturēts visai brutālā veidā. Visticamāk, ka par aizturēšanu vienojušās Vācija un Latvija – L. Grantiņam ir, iespējams, dubultpilsonība.
Par L.Grantiņa personību. Daudziem līdz šai dienai nav saprotams, kā parasts rotkalis no provinces pilsētas Liepājas spēja sacerēt juridiski korektu H86 deklarāciju, daudzi no H86 „biedriem” joprojām atceras, ka jutušies kā svešas rokas rakstītā scenārijā.

L.Grantiņa aizturēšana, visticamāk, arī ir DP un SAB provokācija – tāpat kā safabricētais kriminālprocess pedofilijas lietā ar Liepājas tiesas nolēmumu, DP un SAB organizējot protestus, līdzīgi kā 2009. gada 13. janvāra organizētie masu nemieri Doma laukumā – ar mērķi preventīvi identificēt iespējamos nemiera cēlājus, kas būtu gatavi iestāties par latviešu tautas kultūras vērtībām, tostarp veidojot latviešu fundamentālistu kustību. Fundamentālisms sakņojas nācijas kultūrā un vidē, teritorijā, fundamentālistiem pretojoties globalizācijas procesiem, kas iznīcina viņu kultūras vērtības, sākot ar nacionālo naudas vienību.

Ja analizē L.Grantiņa iespējamos noziegumus, tad tos būtu grūti inkriminēt, jo L.Grantiņš daudzus solījis kārt Augstāko garīgo spēku vārdā, tikai vien viņam zināmā veidā ka Augstāko garīgo spēku pārstāvim izvēloties kārtējo LRTT „upuri”. LRTT bija galēji destruktīva lapa. Kad L.Grantiņu aicināja strādāt konstruktīvi, tika saņemti nozākājumi.

LRTT, visticamāk, bija DP projekts, kas.. izgāja no kontroles?Bet, varbūt tā mērķis bija DP identificēt nacionālos radikāļus, kurus nespēja piesaistīt un apmānīt noziedzīgais LNNK/VL DP vadītais grupējums? Diez vai atradīsies juridisks pamats L.Grantiņam inkriminēt kādus noziegumus. Un, vai patiesībā kādam tas vajadzīgs?

Atbildēt

29.07.2015. 07:55

Dombrava muļķo lasītāju. Malbārde (NA) pēc slepenas koalīcijas sanāksmes atzina, ka NA piekrīt valdības nostājai bēgļu jautājumā, kamēr paralēli žīdu garā, kāds ir R.Zīle, steidza rakstīt publisku deklarāciju, ka NA norobežojas no bēgļu jautājuma un nepiekrīt valdības nostājai.

Atbildēt

jautajums

29.07.2015. 00:03

Kura valsts kurai Afrikaa pieteikusas karu? Nav tadas! Eritrejaa kara nav, Ganaa kara nav, Senegalaa nav.... utt. valstis no kuram nak taa saucamie begli.

Atbildēt

dambrava nesmird, tikai nelabi smako

28.07.2015. 23:11

Šitam latvānim var ticēt! Kā Latvānijā saka: "latvānis un vārds - cieti"

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...