Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Eiropas mēroga muļķošana

Jānis Dombrava, Saeimas deputāts*
28.07.2015.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils1

19.08.2015. 18:23

TV ierakstā 19.08 pie Saeimas viena ruda sieviete tika rādīta AUROJOT! līdzīgi kā to dara ZOO dārzā mērkaķu būrī ! Lielāku necieņu pret pensionāru mītiņu iedomāties nevar. Bet varbūt tas bija viņas...uztrenētais āfrikāņu sauciens1?..It kā kādu ņemšot pie sevis mājās...:))

Atbildēt

egils1

14.08.2015. 14:27

12.aug.pl.9.00 Radio Rīga 1 raidījumā "Kā labāk dzīvot'' kāda mūsu sieviete bija aizrādījusi vienam krievvalodīgajam , lai uzvedas tīrīgi-šis krievs atbildēja latvietei:-kad mūsējie atnāks- viņai pirmai pārgriezīs rīkli...kur ir mūsu grošības iestādes!? Labi zinam, ka lidzīgus ''bēgļu'' no1939.g.... un viņu pēcnācēju draudus un pazemojumus mēs ''saņemam''' ikdienas...(bell)

Atbildēt

KKK

10.08.2015. 10:11

Ir jākladzina visos saitos un visās valodās, ka Baltijā nēģerus un islāmistus kastrē

Atbildēt

Balte etniskais

06.08.2015. 10:05

Izlasiet grāmatu "Zem Sorpiona zīmes", aut. Juri Lina. Kļūs viss skaidrs. Kas musina pasauli, kas izrīko. Kas organizēja Franču revolūcij, kas organizēja 1.pasaules karu, kas organizēja 2. pasaules karu, veicināja un finansēja A.Hitleru. Kas veicināja apvērsumu Krievijā 1917.gadā. kas bija Ļeņins, Staļins un t.t.Kas veicināja PSRS sabrukšanu. Kas patreiz valda un pēc kā programmas Latvijā. Par kuriem mēs paši esam balsojuši, slavējuši. Kā nodevām K.Ulmani kuru 1942.gadā ar J.Staļina pavēli Komunarkā nošāva. Kā mums Latviešiem mānījās Krustneši, Cara valdības, PSRS valdība. Kā patreiz tiekam krāpti visšausmīgākā veidā! Vai tiešām mēs, Latvieši esam tik gļēvi, ka neko neredzam, neko nesaprotam? labēk aizmūkam, jo nekam citam neredzam jēgu!? Upurējam savus bērnus, sūtam svešās skolās. Patreiz Latvijā esam palikuši 800 000, tātad ārzemēs ir 700 000 tautiešu. Ko dara bijušie KPSS biedri? Izzog, apzog mūs kā mazos nazīšus. Un mēs viņus slavējam, godā ceļam! Vācijā pēc 2. pas. kara SS un SD biedrus 10 gadus nedrīkstēja ieņemt nevienu vadošu amatu. Tik zemu esam krituši! Jautājums: Ko darīsim tālāk? Būt mūsu Latvijai, vai ne??? !!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Dombrovam

04.08.2015. 21:02

Ir jāuzstāj uz fakta,ka Latvijai jau ir ~ 750000 imigrantu/okupantu,kuri 75 gadu laikā negrib integrēties.Nāk klāt jauni Šlesera iebraucēji.CIK VAR ??
MĒS ESAM VIENĪGĀ ES VALSTS / ne tikai ES/ ,kur GALVASPILSĒTĀ 64% krievu un vēl 7-ņāS pilsētās.Daugavpilī latvieši labi ja ! 17% !!!!!!
KUR TĀLĀK?????????

Atbildēt

annamarija

03.08.2015. 11:59

Paldies Dombravam. Arī par iespēju izglītoties.

Atbildēt

Ģ'Ž'Ģ (dažkārt arī Ļ.'Ņ.'©)

31.07.2015. 19:30

»

Ģ'Ž'Ģ (dažkārt arī Ļ.'Ņ.'©)

Uzmanību! Pisāna uzbrukums ar palagiem! Visiem nogaidīt


Uzmanību! Kārtējais IP laupītāju uzbrukums muļķi zemes latvānijas vadošajam žurnālistam lapso PAŠpisānam piederošajam vadošajam interneta portālam "pipec.com-1984" ar mērķi nolaupīt komentētāju IP adreses! Visiem vadošā interneta portāla atkarīgajiem dolbijfaniem noslēpt savas IP adreses savos skapjos starp vecajiem palagiem! Aiznaglot skapjus ar dībeļnaglām un aizlīmēt ar mušpapīru, lai IP laupītājiem pēc iespējas apgrūtinātu noziedzīgās darbības! Visiem nogaidīt portāla administrācijas vadošā locekļa turpmākos rīkojumus!

Atbildēt

...

31.07.2015. 16:39

»


pilnīgs murgs, ko vesels cilvēks nemaz nevar sadzejot............

Atbildēt

Ģ'Ž'Ģ (dažkārt arī Ļ.'Ņ.'©)

30.07.2015. 23:04

»


Uzmanību! Pisāna uzbrukums ar palagiem! Visiem nogaidīt!

Atbildēt

egils

30.07.2015. 18:10

Protams, Lavijā ir aizliegts pieņemt jēbkādus bēgļus=imigrantus, jo tikai Latvijā Krievijas okupācijas rezultātā no 1939.-1990.g . bēgļu-kolonistu armāda ir pārsniegusi visas starptaut. likumu un veselā saprāta robežas, izvēršot GENOCīDU pret latviešu tautu! Tagad , lai realizētu šo civilokupantu likumīgu repartiāciju, mums grib atkal pretlikumīgi uzspiest jaunus bēgļus, absolūts murgs! Tādu kretīnismu var organizēt tikai starptautiska cionistu=humanoīdu mafijas projektā, iznīcinot baltās rases cilvēkus. Lai ir nolādēti šīs pelēkās mafijas pārstāvji! (flag:lv)

Atbildēt

A.K.

30.07.2015. 17:48

»

Komentētāji vaino cits citu – mērķis sasniegts, jo vainīgo nav. Un nevar arī būt, jo visi skatās nepareizajā virzienā. Pārāk vispārīgi, kā teikās un pasakās. Bet viss notiek konkrēti. Kad Solidaritātes vadība ar Polijas strādniecības arodbiedrību uzvarēja parlamenta vēlēšanās, neviens no ievēlētajiem...


Domāju, ka dažreiz runājam par iluzoru parādību kā par īstu. Ar to es domāju Latvijas valsti. Kā valsts tā nepastāv jau sen, jo tai nav gandrīz nevienas pazīmes, kas ļautu to saukt par valsti, proti, - nav savas valūtas, nav robežu, nav savas valdības un savas likumdošanas. Ja agrāk regulas nāca no Maskavas, tad tagad - no Briseles. Vietējie politiķi pilda tikai pārvaldnieku lomu, diemžēl - ar grūti izprotamu naidu pret tautu, kura apdzīvo teritoriju, ko pagaidām sauc par Latviju, un no kuras paši cēlušies. Vispār, pat nezinu, ko gaidīt...

Atbildēt

30.07.2015. 15:38

»

A.K.

Gribētu tomēr vērst lasītāju uzmanību uz to, ka Latviju nav nozaguši, izpārdevuši un prostituējuši nedz melnas, nedz brūnas, nedz dzeltenas ādas krāsas cilvēki. Un arī ne krievi. Tepat, tautiešu vidū, vien vainīgie ir. Un tagad viņi izmet pūlim kārtējo nesmukumu, lai ir ko ņemties. Lai tik no pašiem...


Komentētāji vaino cits citu – mērķis sasniegts, jo vainīgo nav. Un nevar arī būt, jo visi skatās nepareizajā virzienā. Pārāk vispārīgi, kā teikās un pasakās. Bet viss notiek konkrēti. Kad Solidaritātes vadība ar Polijas strādniecības arodbiedrību uzvarēja parlamenta vēlēšanās, neviens no ievēlētajiem nezināja, ko darīt ar ekonomiku. Tad nu lūdza ASV palīdzību, kas atsūtīja savus padomniekus. Bet ekonomikas programmu uzrakstīja zeļļi no Harvardas universitātes ASV, tostarp kā Polijas zlotu segt ar ASV dolāru.

Tāds scenārijs ir arī Latvijai. Rezultāts ir panākts – sabiedrība sašķelta un cits citu vaino pasaules grēkos. Vieniem ir pielaide valsts noslēpumam un slepeniem aizdevumu īgumiem ar SVF/PB, citiem – sabiedrībai nav. Latvija pilna mērā dzīvo uz parāda. Visa nauda, kas ir Latvijā, ir aizdota. Līdz ar to nav ne neatkarības, ne suverenitātes.

Nākošajiem valsts premjeriem un prezidentiem jārēķinās ar šiem līgumu nosacījumiem, tādēļ viņu pašu morālām īpašībām vairs nav nozīmes. Drīzāk daudzi būs jāpierunā par prezidentu vai premjeru kļūt. Kurš gan muļķis uzņemsies šo noziedzīgo atbildību, strādājot pretēji Satversmē noteiktajam – suverēna vara pieder Latvijas tautai? Nepieder! Bet risks, ka sāks šaut uz agešinveidīgajiem, premjeriem un prezidentiem tikai palielinās.

Atbildēt

A.K.

29.07.2015. 21:23

»

Arturs Priedītis

Atkārtoju komentāru...


Gribētu tomēr vērst lasītāju uzmanību uz to, ka Latviju nav nozaguši, izpārdevuši un prostituējuši nedz melnas, nedz brūnas, nedz dzeltenas ādas krāsas cilvēki. Un arī ne krievi. Tepat, tautiešu vidū, vien vainīgie ir. Un tagad viņi izmet pūlim kārtējo nesmukumu, lai ir ko ņemties. Lai tik no pašiem un pašu zemiskās darbošanās uzmanība novērsta.

Atbildēt

lol

29.07.2015. 20:20

»

Andrs

Pretēji troļļiem ,atbalstu Dombravu.Neesmu no NA


Trollis trollim pretējs. Ko tu vairāk atbalsti? Nelietību vai stulbumu? Jo attiecībā uz NA trešā varianta nav.
Mafijas bosu piektais ritenis, kuru tūlīt noliks atpūsties, jo savu darbiņu nacionāli rejošās kucītes izdarīja.

Atbildēt

mhm

29.07.2015. 20:16

»


Visdrīzāk, jo, ja uzbrukums būtu noticis lapsa kliegtu kā aizkauts.

Atbildēt

egils

29.07.2015. 18:01

Protams, Lavijā ir aizliegts pienemt jēbkādus bēgļus=imigrantus, jo tikai Latvijā Krievijas okupācijas rezultātā no 1939.-1990.g . bēgļu-kolonistu armāda ir pārsniegusi visas starptaut. likumu un veselā saprāta robežas izvēršot GENOCīDU pret latviešu tautu! Tagad , lai realizētu šo civilokupantu likumīgu repartiāciju, mums grib atkal pretlikumīgi uzspiest jaunus bēgļus, absolūts murgs! Tādu kretīnismu var organizēt tikai starptautiska cionistu=humanoīdu mafijas projektā, iznīcinot baltās rases cilvēkus. Lai ir nolādēti šīs pelēkās mafijas pārstāvji! (flag:lv)

Atbildēt

pnh

29.07.2015. 15:09

»


Bet Jūs, hvz vai cienītais vai nē, to noteikti bijāt pelnijis, jo normāls cilvēks nekad nesapratīs kādai auditorijai domāti Jūsu "domu graudi", "cienītais"! Bet ja par tēmu, tad arī to "audzinošo" "Nu jau Pietiek" arī ir diezgan nepatīkami lasīt, sūtot komentāru.

Atbildēt

Vienotība tiešām ir mēsls

29.07.2015. 14:14

»

Dombrava malacis!

Jābalso ir tikai par NA! Vienotība ir mēsls


Jābūt sevišķi aprobežotam , lai 2015. gadā vēl joprojām ticētu ka ir starpība starp kaut kādu dombravu, zaķi vai godmani...

Atbildēt

Dombrava malacis!

29.07.2015. 13:13

Jābalso ir tikai par NA! Vienotība ir mēsls!

Atbildēt

latvāņu kretīniem citas vērtības

29.07.2015. 11:19

»

Tukša muldēšana par nacionālām vērtībām, mēģinot saglabāt savas cerības tikt ievēlētam atkārtoti - ērti ir silē - nekas nav jādara.Tikai jāmuld pareizi.Kā NA/VL paši sev neriebjas


.. precīzi noraksturota situācija ar dobravgerhardkungiem, kas pastalās.. Andrs tika iemērkts ar savu pretīgo latvāņa purnu klozetā, kuru pats piegānījis.. nav izsakāms vārdos, kā riebjas šitie tā saucamie "tautieši"...pretekļi nolādētie

Atbildēt

29.07.2015. 11:01

»

Andrs

Pretēji troļļiem ,atbalstu Dombravu.Neesmu no NA


Tukša muldēšana par nacionālām vērtībām, mēģinot saglabāt savas cerības tikt ievēlētam atkārtoti - ērti ir silē - nekas nav jādara.Tikai jāmuld pareizi.Kā NA/VL paši sev neriebjas!

Atbildēt

Andrs

29.07.2015. 10:58

Pretēji troļļiem ,atbalstu Dombravu.Neesmu no NA.

Atbildēt

29.07.2015. 10:37

»

lauķis

Vistuvākajā nākotnē iestāsies totāla cenzūra , TVNETā jau vairākiem simtiem liegts komentēt vispār , apollo dzēš komentārus izlases veidā(rupjie komentāri praktiski netiek dzēsti) , tagad arī šim portālam sabojājies ,,horizontālais taimkodsVakar Pietiek.com komentāru daļā parādījās uzraksts, ka noticis uzbrukums Pietiek.com mājaslapai. Vēlāk daudzi komentāri bija izgaisuši. Pietiek.com par to neraksta, tadēļ izskatās, ka šis bija Pietiek.com pašu paņēmiens, kāatbrīvoties no nevēlamiem komentāriem.

Atbildēt

apnikusi glupā brēkšana

29.07.2015. 09:35

NA tiešā veidā atbildīga par (bez) tiesiskumu Latvijā. NA ministri broka, rasnačs, bērziņš.
Pirms aizkauta jēra balsī blēt par imigrantiem, sakārtojiet zaņķi, ko saucat par tieslietu sistēmu!

Atbildēt

lauķis

29.07.2015. 09:09

Vistuvākajā nākotnē iestāsies totāla cenzūra , TVNETā jau vairākiem simtiem liegts komentēt vispār , apollo dzēš komentārus izlases veidā(rupjie komentāri praktiski netiek dzēsti) , tagad arī šim portālam sabojājies ,,horizontālais taimkods,,.

Atbildēt

Arturs Priedītis

29.07.2015. 08:27

Atkārtoju komentāru!
Tas, ka "krāsaino" migrantu uzņemšanu atbalstīs latviešu valdošā kliķe (tautas padibenes) ar Valsts prezidentiem priekšgalā Multikulturālisma centrā tika formulēts jau 90.gadu sākumā. Prognoze ir piepildījusies. Tā nevarēja nepiepildīties. Katra etnopolitiskā prognoze ir adekvāta etnosa cilvēciskajai kvalitātei.

Atbildēt

vanna

29.07.2015. 08:25

Un ar ebolu būs pilni visi vilcieni

Atbildēt

Fēlis

29.07.2015. 08:20

Kurš komentārs likās tik bīstams, ka bija jādzēš visi?

Atbildēt

Nepietiek vis

29.07.2015. 07:56

»

dambrava nesmird, tikai nelabi smako

Šitam latvānim var ticēt! Kā Latvānijā saka: "latvānis un vārds - cieti


Lai spriestu, jāzina. LR Satversmes tiesneša U. Ķina doktora disertācijā Kibernoziegumi, kas publicēta grāmatā ar tādu pat nosaukumu, pieminēts LRTT, pret kura turētāju Latvija neko nevar pasākt, jo L.Grantiņš ir Vācijas pilsonis un LRTT lapa nav neviena nodarījuma pret Vācijas pilsoņiem, ņemot vērā Vācijas Krimināllikuma īpatnības.
L.Grantiņš, kā zināms no medijiem, aizturēts visai brutālā veidā. Visticamāk, ka par aizturēšanu vienojušās Vācija un Latvija – L. Grantiņam ir, iespējams, dubultpilsonība.
Par L.Grantiņa personību. Daudziem līdz šai dienai nav saprotams, kā parasts rotkalis no provinces pilsētas Liepājas spēja sacerēt juridiski korektu H86 deklarāciju, daudzi no H86 „biedriem” joprojām atceras, ka jutušies kā svešas rokas rakstītā scenārijā.

L.Grantiņa aizturēšana, visticamāk, arī ir DP un SAB provokācija – tāpat kā safabricētais kriminālprocess pedofilijas lietā ar Liepājas tiesas nolēmumu, DP un SAB organizējot protestus, līdzīgi kā 2009. gada 13. janvāra organizētie masu nemieri Doma laukumā – ar mērķi preventīvi identificēt iespējamos nemiera cēlājus, kas būtu gatavi iestāties par latviešu tautas kultūras vērtībām, tostarp veidojot latviešu fundamentālistu kustību. Fundamentālisms sakņojas nācijas kultūrā un vidē, teritorijā, fundamentālistiem pretojoties globalizācijas procesiem, kas iznīcina viņu kultūras vērtības, sākot ar nacionālo naudas vienību.

Ja analizē L.Grantiņa iespējamos noziegumus, tad tos būtu grūti inkriminēt, jo L.Grantiņš daudzus solījis kārt Augstāko garīgo spēku vārdā, tikai vien viņam zināmā veidā ka Augstāko garīgo spēku pārstāvim izvēloties kārtējo LRTT „upuri”. LRTT bija galēji destruktīva lapa. Kad L.Grantiņu aicināja strādāt konstruktīvi, tika saņemti nozākājumi.

LRTT, visticamāk, bija DP projekts, kas.. izgāja no kontroles?Bet, varbūt tā mērķis bija DP identificēt nacionālos radikāļus, kurus nespēja piesaistīt un apmānīt noziedzīgais LNNK/VL DP vadītais grupējums? Diez vai atradīsies juridisks pamats L.Grantiņam inkriminēt kādus noziegumus. Un, vai patiesībā kādam tas vajadzīgs?

Atbildēt

29.07.2015. 07:55

Dombrava muļķo lasītāju. Malbārde (NA) pēc slepenas koalīcijas sanāksmes atzina, ka NA piekrīt valdības nostājai bēgļu jautājumā, kamēr paralēli žīdu garā, kāds ir R.Zīle, steidza rakstīt publisku deklarāciju, ka NA norobežojas no bēgļu jautājuma un nepiekrīt valdības nostājai.

Atbildēt

jautajums

29.07.2015. 00:03

Kura valsts kurai Afrikaa pieteikusas karu? Nav tadas! Eritrejaa kara nav, Ganaa kara nav, Senegalaa nav.... utt. valstis no kuram nak taa saucamie begli.

Atbildēt

dambrava nesmird, tikai nelabi smako

28.07.2015. 23:11

Šitam latvānim var ticēt! Kā Latvānijā saka: "latvānis un vārds - cieti"

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...