Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:21


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Atis Āpsis

06.06.2011. 09:17

Saukt, ka visi muļķi, viss ir slikti, kritizēt, sameklēt skabargas cita acī un pēcpusē mēs paši labi protam. Tas, ko gribētos sagaidīt no wannabe sabiedrības intelektuālā avangarda, būtu apsteidzošais trieciens - savlaicīgi priekšlikumi par labāku kandidatūru un sabiedriskās domas veidošana pirms vilciens aizgājis un prezidents ievēlēts.

Atbildēt

deo

05.06.2011. 18:21

Bērziņs pārzin un labi runā latviešu, krievu, vācu un angļu valodās. beidziet te šlupstēt, ja neziniet.

Atbildēt

panda

05.06.2011. 15:05

Par zobiem vajag gan! Zobi nav ēde, ko nevar ārstēt vai līkas kājas, ko nevar iztaisnot. Normāls cilvēks ar pensiju 4300 mēnesī var salikt normālus zobus, lai protēzes nebirst laukā. Tā tik mums trūka, ka prezidentam publiski izkrīt žoklis! Bet tas, protams ir nieks pret kriminālām lietām kā Eiropas fondi un milzu pensija. Un Lembergs vēl nekaunas klaigāt ka aiztāvējis pensijas. Bet to jau viņa vēlētāji neredz, kādas naudas iet valsts budžetam garām. Tā vietā, lai visiem būtu normālas pensijas, normālas tās ir tikai Lembja korišiem. Pārējie kalpo kā PR instruments. Skunji, bet jāpiekrīt Lapasam visā teiktajā, gan par Kamparu, gan par Kristovski. Trūkst kompetences.

Atbildēt

kecalkoatls

04.06.2011. 21:51

Viss pareizi !!!! Brīnos par visu latvijai . Apvienoties ar divkošiem - viņus taču aprīs , neskatoties uz viņu postulētajām patiesībām !!! Žēl jauno censoņu , tagad uz viņu kamiešiem saeimā iejās visādi tur daudzsievīgie rasnači utt ..

Atbildēt

kāmis (prosta grauzējs)

04.06.2011. 19:54

Labrīt 03.06.2011. 09:40 Lapsas k-gs, ja jūs tā rūpīgāk paskatītos uz sevi spogulī, jums nāktos piekrist, ka esat daudz līdzīgāks kāmim nekā Bērziņš, nopietni! Jūsu ģīmītis man arvien asociējās ar šo dzīvnieciņu, un es nezinu kādēļ tas tā, ja esat Lapsa! :)
P.S. Ja nav ko teikt, tad labāk paklusēt, runāt par cilvēka ārējo izskatu - nu tas tik lēti!
=================================================
Nu gan kjinjkjeezinji notiek! Sajaukt aizejosho ar atnaakusho prezidentu var tikai pingviins vai aitu un aunu bars, vai arii renjgjeedaaji....

Atbildēt

Anna

04.06.2011. 19:49

Latvija ir daudz inteligentu, izglītou jaunu cilvēku, kurus valdošais liberālisms nav samaitājis. Bet sabiedrībai pašai ir jāmainās, jāatmet tāda amoralība, ka viedoklis-var zagt, tikai, lai nedaudz padalās. Un Vienotībai uz nakošām vēlešanām japadomā par atsevišķu biedru godīgu, kā Visu Latvijai-vai Parādnieks nekompromitē savu partiju. Ja gribam kaut ko mainīt, jabūt nesaudzīgiem pret negodīgiem biedriem un jāmeklē godīgi, gudri, patriotiski biedri

Atbildēt

info

04.06.2011. 14:29

Prezidenta vēlēšanās nav bijis nekādas balsu pirkšanas un aizkulišu vienošanos – Andris Bērziņš tikai apjautājies, kā uzstājušies runātāji no Saeimas tribīnes, kurus viņš nedzirdēja. Vismaz tā notikušo skaidro VL/TB/LNNK deputāts Imants Parādnieks.

Sabiedrību satraukusi TV3 operatora nofilmētā saruna Saeimas zālē, kur nu jau ievēlētais Valsts prezidents Andris Bērziņš (ZZS) savam frakcijas biedram jautā: „Kā tur „Saskaņas puikas?”” Saņēmis atbildi, ka normāli, viņš apvaicājās arī, kā ir ar Rasnaču („Visu Latvijai!:–„Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK).

Rasnačs, tāpat kā visa viņa frakcija publiski pauda, ka balsos par Valdi Zatleru. „Žurnālists ir izpūtis sensāciju,” Rasnača frakcijas kolēģis Imants Parādnieks ir izbrīnīts par mesto ēnu. „Tajā brīdī, kad Rasnačs runāja no tribīnes, Bērziņš nebija zālē. Pirms Rasnača debatēs uzstājās trīs deputāti no „Saskaņas centra”, Bērziņš četras runas nedzirdēja un pajautāja blakussēdētājam – kā tur „Saskaņas centra” puikas, kā Rasnačs,” skaidro Parādnieks.

Turklāt šī saruna norisinājās, vēl pirms bija sākusies balsošana, nebija zināmi pat pirmās kārtas rezultāti. „Sistēmas interesēs ir sēt neuzticību, pīt intrigu. Lēti un pazemojuši žurnālistu profesionalitātei,” sašutis ir Parādnieks.

Saeimas sekretāra biedrs Dzintars Rasnačs aģentūrai LETA uzsver, ka šis ir „bezatbildīgi safabricēts sižets”, kas viņu ļoti dziļi aizskar. „Tas ir dzeltenās žurnālistikas visspilgtākais paraugs,” paudis deputāts.
/Leta

Atbildēt

To Marija

04.06.2011. 01:15

Cita lieta, ka tas ir vienkarsi noziegums, kam pamata to santaza, kas nevar sevi aizsargat.

Atbildēt

To Marija

04.06.2011. 01:15

Ja butu ZZS tik parliecinati par sevim, tad nebutu uz velesanas trikusi soc.maju cilvekus, taja skaita tos, kam smagi garigi traucejumi, kas nemaz nezina, ko tur parakstija, bet saprata, ja to nedaris, bus apriebiba no aprupetajiem.

Ja ir velme iebiedet pensionarus, tad sis ir labs variants, problema tikai, ka netiks tur ieksa, bet principa varetu so lietu papetit tepat Riga esosaja centra.

Atbildēt

el.

03.06.2011. 18:55

Vai aizmirsat,ka Reigans pirmo reizi kļuva par prezidentu ASV (t.i.,galveno cilvēku pasaulē} 69 gadu vecumā?

Atbildēt

DD1

03.06.2011. 18:20

Trāpīgs sarkasms. Koncentrēta ironijas esence.
Lieliski Lato!!!

Atbildēt

Nederīgās Saeimas ievēlētājs

03.06.2011. 15:42

Raksts ir labs. Bet,cien.Lapsas kungs,vai Jūs redzat kaut vienu no tiem 100,par kuru tik tiešām būtu vērts vēlēt? Saeimas vēlēšanas ar visu to vājprātīgo partiju varzu ir pilnīgs stulbums,jo nemitīgi kāds pāriet pie citas partijas,katrs plēšās un bakstās pats ap sevi vai ap savas šlakas,atvainojos,partijas ietekmi (tulkot - finansu līdzekļiem).Tas taču ir fakts,ka tie,kuri tik tiešām ir labi tautsaimnieki,juristi,ekonomisti un ārpus savas vājprātīgās alkatības spēj vēl ieraudzīt mūsu valsts cilvēkus,tie taču politikā nelien vispār. Tur,tajā mūsu Saeimā,taču ir pilnīgi mēsli nolasījušies - vakar tiešām noskatījos visu vēlēšanu tiešraidi - viņiem tik tiešām ir baigi purni,jā,tieši purni,jo cilvēcisko veidolu jau sen ir kaut kas cits nomainījis. Mērkaķošanās,ne vēlēšanas,viena kārta tūlīt seko otrai - kurš antiņš lai noticētu,ka tās balsis nebija nopirktas?:D

Atbildēt

Marija

03.06.2011. 14:48

Diezgan daudzās pašvaldībās Kurzemē un Zemgalē pie varas ir ZZS-viņi balsos par "savējiem" tādēļ, lai saglabātu darba vietas, ietekmi, atbalstītu radus, draugus, paziņas

Atbildēt

domāju

03.06.2011. 14:28

Bet vai jūs tiešām ziniet,ka Bērziņš nezin svešvalodas vai jums vienkārši gribētos,lai nezin?
Par Olšteinu: viens te teica,ka viņš derētu par prezidentu.Es teikšu: pasarg,Dievs! Pie varas nevar laist pārāk emociomālus cilvēkus,kas acumirkļa iespaidā var savārīt tādas ziepes,ka citi gadiem neizstrēbs! Pie tam domāju,puisis gribēja izcelties, jo tagad ir ievērots un nākošās vēlēšanās tā varētu nopelnīt krustiņus. Jo šābrīža mandāts ir stipri nocenots un diezkādā vērtē nav turams.

Atbildēt

andrel

03.06.2011. 13:52

Par bērziņa labumu vai nelabumu spriedīsim pēcāk, kaut gan man personīgi viņš nesimpatizē, bet man skumji par tiem,pēc, ne tikai šeit, lasītajiem un dzirdētajiem komentāriem, kuri tiešām negrib redzēt acīm redzamo-3A&co atklāto mūsu pašu sapūlēto (nodokļi etc) FENDERĒŠANU.
Lai nebūtu plika muldēšanu, teikšu to ko redzu un zinu.
Man ir sāpīgi skatīties daudzos uz ceļiem nospiestajos biznesmeņos, kuri bija un vēl cenšas biznesēt Rīgas Brīvostā. Tas godīgā ceļā nav izdarāms un iznākums ir gaužām bēdīgs-reāla attīstība ostā nenotiek, bet skaļie cipari par kravas pieaugumu (tie tiešām tādi ir), tas īstenībā nav tas patiesais ostas patenciāls. Pat Loginovs, no kura visnotaļ raustās paši brīvostas darbinieki, Šlesera priekšā tāds puika vien ir. Un tas ir tikai viens neliels peimēriņš kas galu galā atsaucas uz ikvienu no mums. Gan Tallinas gan Klaipēdas ostas Rīgai ir iekabinājušas un, lai ko arī neplātītos RB runas tantes un vīriņi- No way šeit ko iesākt bez kukuļa un rezultātā cvilizēts bizness (DFDS etc) aiziet prom

Atbildēt

Rodņa

03.06.2011. 12:30

Pietiek balsot kā 19. gadsimtā! Es labi zinu, ka referenduma laikā diemžēl nebūšu Latvijā. Kā es varu nobalsot 21.gs. atbilstoši - elektroniski? Kur jāzvana, Lato? Kam jāiesaka, lai taču ir iespēja nobalsot par esošās Saeimas atlaišanu civilizēti, nevis ar papīrīšiem ka tantiņai laukos. Pietiek te ņemties pēc tēvu-tēvu metodītes...

Atbildēt

Skaidra

03.06.2011. 11:55

Man līdzīgas domas radās, kad es vakar ap plkst 11;00 ierados pie saeimas un tur sastapu vien dažus jauniešu un pensionārus. Kādus 100 - 150 , ne smakas no interentā minētā tūkstoša. Un visi mani paziņas un draugi saka - kāda jēga tam, ka tu tur gāji ? Domā nākošā saeima būs savādāka ? Kandidāti tikai saldkaislās gaidās gaida ievēlēšanu, lai pēc tam mestos kampt un grābt ...
Ak Lato Lapsa ... pareizi Tu raksti , bet ...

Atbildēt

precizējums

03.06.2011. 11:31

pavisam godīgs pensionārs

---- bet viņš teica ka prot latviešu, krievu, vācu un angļu valodas. vai tad pensionāram tas ir par maz? :)))))

Atbildēt

Klauns

03.06.2011. 11:20

Secinaajums skarbs-esam ''dimbaa'',un tik atliek palaist...palaist pukiiti pa dambi...

Atbildēt

re: Es-am

03.06.2011. 11:11

Kuri skatījās LTV1 tiešraidi redzēja, ka inervijas laikā ar Klāvu Olšteinu uz jautājumu par viņa bērneli, kā tas uztvertu papuča rīcību, tas berzēja asaras pilnas ačteles. Tāda sajūta, ka intervija nebija ar Vienotības jaunatnes organizācijas līderi, 10.Saeimas deputātu un EM ministrijas parlamentāro sekretāru, bet ar aizkustinātu un emocionālu puišeli no vidusskolas sola. Un tādi priekšstāvji tiek salikti atbildīgos valsts amatos un pieņem patstāvīgi?! lēmumus..

Atbildēt

Precīzi 10-kā!

03.06.2011. 10:57

Ak, jā, un prezidenta vēlēšanu rezultāts, protams, nav sods Zatleram par viņa drosmi, kā mums te mēģina iestāstīt. Tas ir sods kāmim, kurš par drosmi atceras, tikai iedzīts kaktā – un tikai nācija ar talantu neieinteresēti (sak, mani jau tas neskar...) noraudzīties vistrakākajās nekrietnībās var kāmja veidolā mēģināt saskatīt tīģeri.

?????????????????????????

Interesanti, ko tēlaini izsakoties stāstītu Vieno-Sorozītu šlaka, ja atbildīgais ķirurgs 4 stundas mīkstinātos apkārt kritiskā stāvoklī slimniekam, sagaidītu, kamēr pārstāj funkcionēt un/vai atmirt daļa orgānu, un tikai pirms pēdējiem elpas vilcieniem, sbijies, ka ja vitāli svarīgs pacients nomirs, viņam draud atlaišana no darba, pēkšņi iekliegtos - skābekļa balonu! skalpeli! griežam! amputējam! utt.

Vai tas ir izlēmīgs, drosmīgs un pacientus mīlošs profesionāls ārsts, profesionāls vadošais ķirurgs, nācijas vadonis?

Piekrītu Lato Lapsas viedoklim, ka iedzīts stūrī Mr. Aploksnīte no Zoo ir sācis rīkoties izvēloties sabiedrotos uzmetējus. Atcerēsomies, vai Jaunais Laiks un tā pēctece Vienotība veikusi vai ioerosinājusi sistēmiskas izmaiņas aplokšņu (arī ārstu un pacientu gadījumā) iznīdēšana pēc pašrocīgi politiski nožņaugtā Audera???????!!!!!!!!

Man personīgi kļuva kauns par mūsu valsti un valts prezidenta rīcību, kad medijos izlasīju ziņu par mūsu godātā valsts prezidenta V.Zatlera vizīti ASV, kuras laikā LR prezidents, kurš reprezentē mūsu valsti, pakalpīgi atsaucas uz miljardiera un filantropa (par ko stipri šaubos, un drīzāk piekrītu viedoklim par pasaules slavenā valūtas spekulanta statusu) Džordža Sorosa aicinājumu atbrukt pie viņa uz apartamentiem. Cik zemu jākrīt valsts prezidentam, lai atsauktos uz aicinājumu braukt jebkurā mirklī un kur norādīs. Tas nedara godu ne valsts prezidentam, ne valstij, diemžēl.

Atbildēt

To Es

03.06.2011. 10:29

Vai tas puisis aizgaja ari no ienesiga Ekonomikas ministra padomnieka amatu (kadus gan padomus vareja tur dot) un no ta valsts uznemuma padomes. Ak, neaizgaja, tad nevajag te ari barstit gudribas.

Atbildēt

Rage > Guntis 03.06.2011. 00:54

03.06.2011. 10:08

Labi teikts pēdējā rindkopā par Afrodīti!

Es vēl pārfrāzētu: tomēr lielāka ir iespēja, ka ēzelis ar Afrodītes galvu pārtaps par Afrodīti nekā ēzelis ar ēzeļa galvu...

Atbildēt

Labrīt

03.06.2011. 09:40

Lapsas k-gs, ja jūs tā rūpīgāk paskatītos uz sevi spogulī, jums nāktos piekrist, ka esat daudz līdzīgāks kāmim nekā Bērziņš, nopietni! Jūsu ģīmītis man arvien asociējās ar šo dzīvnieciņu, un es nezinu kādēļ tas tā, ja esat Lapsa!
:)
P.S.
Ja nav ko teikt, tad labāk paklusēt, runāt par cilvēka ārējo izskatu - nu tas tik lēti!

Atbildēt

pavisam godīgs pensionārs

03.06.2011. 09:35

To,ka Bērziņu Andris,kas tagad ir prezidents,neprot runāt,man bija skaidrs jau,kad viņš šļupstot vervelēja TV kopā ar Zatleru.
To,ka šim nesakārtoti zobi,tā nav problēma,tos ,cerams,ka sakārtos par savu naudu itin drīz,lai nav jākaunas muti vērt vaļā runājot ar jel kādu ārzemnieku .
Bet problēma gan ir,ka neprot angļu valodu .
Nu,ko lai saka,vēl tāds zemniecisks tas prezidents un inteliģences kā redzams-NAV.Ko var gribēt-no tādiem pašiem UBAGIEM jau vien nācis kā jau pats saka,ka tauta tāda.

Atbildēt

vanja

03.06.2011. 09:35

Jautajums raksta autoram- vai sešdesmit sešos gados viņam vispār būs zobi? Varbūt pat nebūs naudas ar ko ielikt makslīgos zobus. Šodien tu esi kēņiņš rīt cūku gans.

Atbildēt

Lapsas kungs!

03.06.2011. 09:32

Nemeklējiet godīgus cilvēkus Latvijā. Tādus jūs grūti atradīsiet.Nerunāsim par padomju laikiem.Jau nodibinoties atkal neatkarīgai Latvijai cilvēki tika iemesti pašsaglabāšanās rīcības motīvos.Tika noteikta min alga, par kuru nekādi nevarēja uzturēt ģimeni. Un tad nu cilvēki kā varēja tā darbojās, lai izdzīvotu. Un valdības skatījās caur pirkstiem. Mazie nabagi brauca uz Poliju, Turciju un tirgojās, darbojās nelegālās ražotnēs,veidoja mazās melnās grāmatvedības. Un šāda pelnīšana jau kļuva par normu.Tādi vairs neies nekādā politikā, lai viņus un viņu ģimenes neatmaskotu kā negodīgus un liekulīgus cilvēkus. Apsviedīgie, kuriem nekad nekas nebūs par maz, saprata, ka pie teikšanas ir stulbas, godkārīgas, uzpērkamas un mantkārīgas personas un valsts nozagšana aizgāja. Un tie sakampto vairs neatdos nekad un turēs visiem iespējamiem un neiespējamiem līdzekļiem. Tā kā, kas nav šajā apsviedīgo kastā, lai labāk domā, uz kādu zemi doties, lai nekļūtu par vergotājiem un jums būtu mazāk, ko atmaskot. Jo lielajiem blēžiem jūsu atmaskojumi ir "pie kājas".

Atbildēt

fuka

03.06.2011. 09:31

Slessera runas spozhaka vieta - Kaut Vienotiba pazustu ! Piekritu ! jo parejiem japazud pashiem par sevi.

Atbildēt

x

03.06.2011. 09:05

lato, lato. par zobiem jau nevajadzeeja.

Atbildēt

Es

03.06.2011. 08:53

ES PAR KLĀVU OLŠTEINU!!!TĀDS VARĒTU BŪT NĀKAMAIS PREZIDENTS. VISU CIEŅU VIŅA RĪCĪBAI. TĀDI CILVĒKI LATVIJAI VAJADZĪGI.LAI VESELĪBA VIŅAM UN VIŅA ĢIMENEI!

Atbildēt

anonīmais šakālis

03.06.2011. 08:45

Par Rasnaču.
Ļoti žēl, ka VL! apvienojas ar nacionāļajiem zagļiem. Tieši tūdaliņi ir aktīvi darbojušies savas tautas apzagšanā, korupcijā, valsts mantas izsaimniekošanā. Viņiem neko nedrīkst uzticēt. Lūk Rasnačš, rīkojas pēc ilggadējiem TB/LNNK "labākajiem" paraugiem. Vai tiešām VL! degradējas?

Atbildēt

vilis

03.06.2011. 08:00

Nu vienkārši izdevies virsraksts.

Atbildēt

Paskaidrojiet

03.06.2011. 06:02

lūdzu par Rasnaču, lai saprastu.

Atbildēt

Han!

03.06.2011. 05:28

Labi pateikts :)

Atbildēt

   卐Latvju budists卍

03.06.2011. 02:01

Es par Vienotību, viņi ir godīgākie no visiem. Un viņi jau pirms 10.saeimas vēlēšanām skaļi runāja par oligarhiem un viņu ietekmi.
====================

Tepat, šajā portālā, bija stāstīts, kas patiesībā diriģē Vienotību:

Pirms valdības izveidošanas ar Ventspils miljonāru Olafu Berķi Vecrīgas viesnīcā ticies arī apvienības Vienotība līderis, partijas Pilsoniskā savienība vadītājs Ģirts Valdis Kristovskis. Vecrīgas viesnīcā Berķis tikās arī ar Vienotības valdes locekli, Rīgas domas deputātu Edgaru Jaunupu. Berķis komentārus par tikšanos nesniedz, arī Kristovskis klusē.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

03.06.2011. 01:02

>> PAIJA
*************************
Paija
03.06.2011. 00:40

Tas , ka Bērziņs pirms ievelēšanas pateica sarunbiedram repliku - "Kā ar Rasnaču... ?", ir fiksēts pierādījums politiskajai prostitūcijai.
**************************
...nu, vi;n;s jau vien bija noraizējies par Saeimas kolēģa pasšajūtu ...Bērziņš tāds iejūtīgs- katram noglaudīs galviņu...

Atbildēt

Guntis

03.06.2011. 00:54

BET,
Taads cilveeks kaa Beerzinjsh ir atbilstoshs prezidents arvien mazaakam tautas procentam. Nevaram neredzeet tos jaunieshus, kuri izteica atbalstu Zatleram peec sestdienas runas, kuri bija klaat shodien.
Kaads bija Valdis Zatlers, kad vinsh tika ieveeleets? Arii oligarhu ieliktenis, 'pateiciibu' pieneemeejs, kursh, peec 4 gadiem 'uzmeta' savus taalaika virziitaajus. Jo 4 gadu laikaa, buudams prezidents, uzkraaja pieredzi, redzeeja, kaa dziivo attiistiitaas valstiis, taa mainot savu redzeejumu uz lietaam.
Zatlers praktiski uzreiz atzina 'pateiciibu' pienjemshanu, kas liecinaaja, ka ir veelme mainiities, savukaart, Beerzinsh izvairaas runaat par savu 'viesu namu'.
Iespeejams, peec 4 gadiem Andris Beerzinsh domaas liidziigi kaa Zatlers shodien, bet varbuut peec 8, varbuut nekad.
Jebkuraa gadiijumaa, tas ir kritiens atpakalj.
Tagad varam teikt, ka tautai atveras ausis un acis, par to liecina reakcija par Zatlera teikto. Un ir jaaturpina teikt, skalji un tautai saprotoshi.

Ja eezelim uzliktu Afrodiites galvu, tad lielaaka iespeejamiiba, ka eezelis paartaps Afrodiitee, nevis Afrodiites galva par eezelja galvu.

Atbildēt

ARPRAATS

03.06.2011. 00:53

KAUT SI VALSTS PAZUSTU :@@@@@@@

Atbildēt

Paija

03.06.2011. 00:40

Tas , ka Bērziņs pirms ievelēšanas pateica sarunbiedram repliku - "Kā ar Rasnaču... ?", ir fiksēts pierādījums politiskajai prostitūcijai.

Atbildēt

Mumins

03.06.2011. 00:13

Man tikai gribētos zināt, kas šobrīd notiks ar supernacionālistu Rasnaču. Vai supergodīgie un par valsti domājošie no VL! kaut ko pasāks, jeb par beigtiem izliksies?

Atbildēt

Paija

03.06.2011. 00:09

iešu 8.jūlijā protestēt starp tiltiem 19;00

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

03.06.2011. 00:07

>> HR
**************************
HR
02.06.2011. 20:40
Ontūn, teicu jau – game over!(..)...
**************************
...tad jau būsi nepareizi pateicis !!! - Ontūns, kā pats redzi, spēlē tik tālāk ...

Atbildēt

XX

02.06.2011. 23:52

KRETĪNISKS RAKSTS UN KRETĪNISKI KOMENTĀRI...

Atbildēt

Vards

02.06.2011. 23:41

Te Vienotibas viens no ielikteniem (ar vaju izglitibu un bez iepriekseja darba pieredzes, bet augstaka ieredna amata pie Kampara) ieks twitter priecajas, jo Berzina ievelesana nozime, ka sie vares turpinat bidit rebes kopa ar Jaunupu un Kamparu un parejiem ielikteniem:

j_puce Juris Pūce
Jāvēl veiksme un lai netrūktu godaprāta jaunajam Valsts Prezidentam! Ļoti ceru, ka pretrunīgā ievēlēšana nebūs šķērslis sekmīgam darbam!

Zatler un Maiziti - ludzu, dari kaut ko, lai sadi pusinteligentie bezdarbnieki nekad vairs nebutu augstakie valsts ieredni, jo tas, ko Vienotiba ir pastradajusi ar valsts parvaldi un valsts uznemumiem, ir vienkarsi noziegums.

Atbildēt

incis

02.06.2011. 23:37

es to pašu, ar saviem vārdiem, pateicu tūlīt pēc balsojuma: kropļu valsts, kropļu prezidents. Viss iet uz leju.

Atbildēt

Antilohs

02.06.2011. 23:26

Man patika, kā jaunais prezidents tūliņ pēc ievēlēšanas LR1 studijā KNAB nosauca par Korupcijas NOVĒROŠANAS biroju, hehehe. Protams, protams, pārteicās. :)

Atbildēt

hmm

[R] 02.06.2011. 23:26

Perfekts raksts! Ne ko pielikt, ne atņemt. Pilnībā piekrītu autoram.

Atbildēt

grrrrrrrrrrrr to es

02.06.2011. 23:00

Lai nu kas izteiktos - Brigmanis! Daudz gan viņš Latvijas labā darījis! Izteikšos Šlesera vārdiem: Kaut nu beidzot tas ZZS pazustu no zemes virsas!!!! :D Nu, ar TP, LC, LPP taa notika, tātad, cerība ir! :)

Atbildēt

ha,ha,ha...

02.06.2011. 22:56

Patiešām apsvēru un pat sāku rīkoties, lai Latvijā ievestu vairāku desmitu miljonu investīcijas ar domu, uzlabot latviešu dzīves kvalitāti ( nedaudz pat cerēju vismaz daļu latviešu emigrācijas alku apslāpēšanu ). Tagad nē, nē, nē, ne... Nav variantu. Kāpēc man piesaistīt nopietnus investorus, ja pēc būvniecības ( ja ne agrāk ) būs klāt šleserveidīgie šakāļi un sāks uzmākties. Kāpēc man to vajag???? Man ir alternatīvas...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...