Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skats no malas

15.02.2011. 01:50

Ja Augulis ta rikojas nesaprotot situaciju - lai pakonsultejas ar Dombrovski. Ja apzinati - tad kauns ka viens latvietis ta nemil savu tautu.

Atbildēt

коля

14.02.2011. 23:04

Придурки , вы латышы !

Вас трахает какой то фашыст , а вы молчите

Предлагаю государству создать авиакомпанию , под названием АЙР ФЛИК . При посадке в эти самолеты , пасажыры должны кричать ХАЙЛ ФЛИК .
Вот тогда этот фашыст и отдаст наварованное.

Atbildēt

Bekija

14.02.2011. 17:27

Briesmas, arī citos Valsts uzņēmumos, kas saistīti ar SM notiek lietas peč iepriekšējiem scenārijiem, par cik Valsts uzņēmumā strādāju pirmo gadu, kopš oktobra mēneša esmu šokā, nezinu gan vai mans šoks kādam palīdzēs izvest Latviju no tiem mēsliem, kuros esam, bet vidējais Latvietis man sāk likties ir Venspils stipendiāts- tas,laikam, ir labākais darbs uz ko Latvijā var tiekties! Pie tam daudziem no viņiem nav iepriekšējas pieredzes uzņēmumu veidošanā, kā viņi tos var pārvaldīt...murgs!

Atbildēt

Ezis

14.02.2011. 15:03

Kā rullei un daudziem komentētājiem gribas cīnīties tā vietā lai strādātu! Ja grib redzēt, kas notiek cīņu rezultātā iesaku paskatīties Ventspils virzienā: Baltijas valstu agrāk lielākā osta jau izkritusi no trijnieka. Bet lasot komentārus revolucionārais noskaņojums labi jūtams.

Atbildēt

Ojārs => Kristai

13.02.2011. 22:25

p.s. Piekrītu - vēlētāji nešķiros.

Atbildēt

Ojārs => Kristai

13.02.2011. 22:23

Andri es minēju tikai tāpēc, ka raksts ir par "airBaltic" zīmolu, bet šī kompānija, kā man šķiet, ir Andra bizness, tur Aināra nav.

Atbildēt

Jānis Raimonds Mednis

[R] 13.02.2011. 18:51

Augulis, tāpat kā citi "zemnieki" cītīgi izpilda saimnieka vēlmes. SM ir "naudīga" miņistrija, tur vēl ir ko zagt un šiverēt, tikai tāpēc Auguli ievēro.

Atbildēt

krista >>ojāram

13.02.2011. 17:37

Nevienam taču nav nekādu ilūziju, ka Augulis un parlamentārā sekretāte - šahiste un kosmosa pētniece- ir iztapīgi Lemberga sulaiņi.Iespējams, ka Andris ir vienojies ne tikai ar Aivaru. Varbūt arī ar Aināru.
Bet Vienotība, kā teica Andris, maksā rēķinus zobus sakoduši, par to saņem kaut kādas druskas no 3 A dzīru galda.Taču vēlētāji nešķiros, kurš bija pie galda un kurš zem galda....

Atbildēt

ruk ruk

13.02.2011. 17:10

Augulis ir hūtainkuiļa maizais sivēntīņs, kādā toņkārtā liek, tādā šis kviec...

Atbildēt

omite

13.02.2011. 17:03

Nu kada vella pec mums vajag 100 galvas Saima,ka Valsti visus lemumus pienem viens cilveks-puzes klauns ar savu stulbo sminu!A varbut,ka vins visus ir nozombejis,ka Saima ""dejo"" pec hutes stabules?Mila tauta, cik ilgi mes cietisim so netaisnibu?

Atbildēt

Lelle

13.02.2011. 17:02

Vienotība smagi iet pa burbuli, sadarbojoties ar valsts izzadzējiem.Kapēc Dombrovskis par šito afēru turpina klusēt?

Atbildēt

klusais,stostīgais

13.02.2011. 14:50

tirliņš ieskrējies, baigo dūšu uzņēmis- tā kārtīgi pastrādā jo zin ka ir aizmugure

Atbildēt

Saimnieka menedžeri

13.02.2011. 13:06

Nu raksta virsrakstu gan varēja uz jēdzīgāku izdomāt. Piemēram, Ventspils mēra, Aivara Lemberga, menedžeri strādā pilna sparā.
Vel viens piemērs. Kādēļ tad pats Augliša kungs nesatīkas ar Magoņa kungu personīgi, bet to sarunu ved „saimnieks”?

Šeit foto:
http://www.telegraf.lv/news/foto-dnya-aivar-lembergs-isportil-nastroenie-glave-latvijas-dzelzceljsh

:) :)

Atbildēt

!

13.02.2011. 02:37

taadu auguli un vinam liidziigos vienkaarshi liek pie sienas !!!

Atbildēt

Ojārs

13.02.2011. 00:12

Gadījums izskatās nejēdzīgi vienkāršs - Andris ir vienojies ar Aivaru, bet Uldis ir tikai izpildītājs, kurš, visticamāk, par šī darījuma detaļām, līdzīgi kā par citiem līdzīgiem pēdējo mēnešu laikā jau par ieradumu kļuvušajiem uzdevumiem, neko daudz sīkāk nemaz nezina.

Atbildēt

Jebkurai problēmai ir risinājums

12.02.2011. 22:39

Air -Baltik, nemaz nav sarežģīti

Atbildēt

Piču- paču

12.02.2011. 22:38

Konsolidējot Air Baltic, valstij kā lielākajam akciju turētājam jāmaina nosaukums, atstājot Fliku-pliku.

Atbildēt

cereetaajs

12.02.2011. 22:20

Air Baltic+a tādu reģistrēt un lai Fliks aizrijas.

Atbildēt

mārai

12.02.2011. 21:13

pienāk diena un daudzi it kā sakarīgi politiķi kļūst par godmaņiem.

Atbildēt

Ješkam

12.02.2011. 21:12

valsts jau sen ir pārdota. Sen.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.02.2011. 20:32

>> JĀNIS
****************************
... Rulle nebļauj - Rulle raksta ...tad jau drīzāk tevis paša uzrakstīto var uztvert, kā histērisku bļaustišanos ar mūžīgajiem "sorosītiem"...un kaut kā nekas neliek manit, ka tas muļļa Augulis vispār mēģinātu pacikstēties ... un, vai ir ta, ka, kas pārdots, tas pārdots jau arī nav vēl riktīgi pateikts ...sakumā Fliks teica, ka vienkārši ATDOS tos zimolus, pie tam ar piebildi, ka tuvākajā laikā ...tad teica, ka valstij vispār nav vēl samaksāts par tiem zimoliem ...tad teica, ka daļa samaksāta ...nu, kas tad tur galu galā ir ?! ...tad jau Augulim ari ir kārtējās KOMUNIKĀCIJAS PROBLĒMAS ...tā tāda, kā izskatās, jau profesionāla slimiba ...būtu istais laiks šajos gadījumos piešķirt invaliditāti ...

Atbildēt

māra

12.02.2011. 20:12

Par Auguli autorei diemžēl taisnība. Bija jauns,simpātisks,kā likās,sakarīgi domājošs politiķis, vēl nodomāju,ka Zemniekiem ar viņu paveicies.Bet še tev! Ļoti spējīgs tādā nozīmē, ka kosmiskos tempos kļuvis par ciniķi un rokaslaižu.Žēl,bet likumsakarīgi!

Atbildēt

Hūtes marazms ?>Jānis

12.02.2011. 19:59

Kas pārdots, pārdots!
-----------------------------------
Nu protams, afēru uzsāka ne jau Hūte, bet Flikam (vai tam, kam viņš kalpo par izkārtni) pilnīgi vienalga, ar kuru no kampēju trijotnes (AAA) pabeigt afēru apkāšot valsti!

Atbildēt

Jānis

12.02.2011. 19:00

Kas pārdots, pārdots!
Rulle kā tāda soriste, acis aizmiegusi, nelietīgi bļauj uz Auguļa k-gu, kaut labi zin, ka ne viņš pārdeva, ne viņš tolaik bija Satiksmes ministrs, ne viņa spēkos ir anulēt darījumu.
Nopērt to Rulli vajadzētu, atņemt viņai tiesības strādāt par žurnālisti, jo šitādu lažu laist, nu piedodiet!

Atbildēt

Ješka.

12.02.2011. 16:29

Ne jau valsts pārdeva.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

12.02.2011. 16:12

>> JĀNIS
**************************
Jānis
11.02.2011. 19:45

Valsts tak preču zīmi pārdeva, ja nemaldos premjera Dombrovska laikā, ko te cepās Rulle?
**************************
...laikam nebūsi ticis līdz raksta priekšpēdējai rindkopai :
..."Pietiek rakstījis, ka juristi SM jau vasarā bija snieguši atzinumu PAR TO, KĀ CĪNĪTIES, kā cīnīties ar Fliku par airBaltic preču zīmju atgūšanu, nepiekāpjoties BAS, taču SM šos ieteikumus neņēma vērā."...
...dļa asobo tupih - Rulle, kā tu saki, cepas par to, ka SM nemaz nemēģināja pacīnities ar Fliku ...moš, Augulim iet pakonsultēties pie Ekonomiskās policijas, kas, kā pastāstīja ltv1 "Atklātajā ceturtdienā", dzenā grutnieces pat pa dzemdību namu - vot, kur istens darba entuziasms ...jebšu Augulim, tā teikt, "kiška tanka" dzenāt spēcīgāku pretinieku par bezmaz jau dzemdību zālē gulosu grutnieci ...

Atbildēt

Karote

12.02.2011. 15:37

Kas tad zēnam, nav jau paša nauda, bet kautkāda valsts..Jāpasaka paldies,ka pa taisno neskaita Lembja kontā.Un ja skaitītu,arī nekas taču nebūtu.Atbildības nulle.

Atbildēt

autorei

12.02.2011. 15:26

Tā tas iespējams tikai vientiesīgu muļķu (ZZS vēlētāju) zemēs- kad mazas pašvaldības vadītājs ar naivu, bet piemīlīgu ģīmīti, apejot politiskās karjeras kāpnes, pēkšņi kļūst par parlamenta deputātu un pēc tam par ministru.Vai tad jel kādam nav skaidrs, ka viņš ir izpildīgs sulainis ZZS saimniekam.
Pārsteidz tikai viens, t.i.pārējo ZZS deputātu, kuru vidū ir arī saprātīgi un finansiāli neatkarīgi cilvēki,beziebildumu pakļaušanās šiem spēles noteikumiem.
Dzīvosim redzēsim- varbūt, ka šis pakalpiņš vēl nonāks premjera krēslā. Lembergs pats šo godu negribēs uzņemties. Kad jaunais un perspektīvais ieliktenis visu būs nolaidis uz grunti, bet Lembergs būs savācis vēl to, kas te palicis, tad varēs teikt, ka jaunais "virsnieks"kā Ceplī būs tas vainīgais.

Atbildēt

Ņevzorov

12.02.2011. 14:50

Tieši tāda pati shema, ka Putins (Kremļa mafija) palīdzēja Abromovičam. Tur tikai summas bija lielākas. Abrams Sib ņefķ nopirka par pāris simts miljoniem, bet Krievija to visu atpirka par nieka padsmit miljardiem. Politmafija. Un viss likumu ietvaros.

Atbildēt

Jānis

12.02.2011. 14:30

Lemberg! Tu esi Latvijas blēdis Nr 1. Tāpēc vari neuztraukties, Tev šo "titulu" neviens neatņems, ja nu vienīgi Latvijas tiesa būs spējīga Tevi atkārtoti iesēdināt cietumā., Tavai bezkaunībai un nekrietnumam, kā jau bijušjam PSRS KP funkcionāram, nav robežu. Tu strādā pēc labākajiem komunistu paraugiem - esi pilsētas partijas komitejas 1.sekretārs un pie viena vēl Izpildu komitejas priekšsēdētājs. Tev , kā jau komunistiem bijs pieņemts, ir sava kontolēta prese, radio u.c. masu mēdiji, kuri Tev dzied slavas dziesmas. Tu visu kontrolē pilsētā - tiesībsargājošas struktūras, biznesu, u.c., pat reklāmu bez Tavas saskaņošanas neuzliksi pie kāda objekta un tagad jau valstī. Ja kāds Tev nepakļaujas,Tu mēģini tos apmelnot un iznīcināt. Lai tauta Tevi nenogāztu, Tu šo to izdari tās labā, bet cik tad viņiem, salīdzinājumā ar Tevi un Tavu ģimeni ir vajadzīgs. Tādas drupačas no Tava bagātīgā galda. "Lielākai zivij" Tu iedod arī lielāku kumosu, "sponsorē" sev vajadzīgos cilvēkus, lai tikai nesodīts varētu sev un ģimenei raust bagātību. Ar savu darbību Tu esi liela "bremze" gan Ventspils, gan Latvijas attīstībā, jo visur ievazā vecās darba, savstarpējo attiecību metodes. Kamēr Tu esi dzīvs, un uz brīvām kājām, Latvija nekad neattīrīsies no korupcijas, jo dzīvs ir tās "krustēvs" - Lembergs. Daudzi aizbraucēji no Latvijas ir uz Tavas sirdsapziņas, jo saprot, ka nekas Latvijā nemainīsies, kamēr to pārvalda "mafija". Ne katrs uzreiz iedomājs Tavu vārdu, jo ar sev paklausīgu masu mēdiju palīdzību, esi daudziem "aizsmērējis acis". Tomēr arvien vairāk cilvēku Latvijā sāk apzinēties Tavu noziedzīgo darbību un tās radītās sekas. Tu tiksi sodīts, kā tautas tā Dieva priekšā!

Atbildēt

Jānis

12.02.2011. 14:30

Lemberg! Tu esi Latvijas blēdis Nr 1. Tāpēc vari neuztraukties, Tev šo "titulu" neviens neatņems, ja nu vienīgi Latvijas tiesa būs spējīga Tevi atkārtoti iesēdināt cietumā., Tavai bezkaunībai un nekrietnumam, kā jau bijušjam PSRS KP funkcionāram, nav robežu. Tu strādā pēc labākajiem komunistu paraugiem - esi pilsētas partijas komitejas 1.sekretārs un pie viena vēl Izpildu komitejas priekšsēdētājs. Tev , kā jau komunistiem bijs pieņemts, ir sava kontolēta prese, radio u.c. masu mēdiji, kuri Tev dzied slavas dziesmas. Tu visu kontrolē pilsētā - tiesībsargājošas struktūras, biznesu, u.c., pat reklāmu bez Tavas saskaņošanas neuzliksi pie kāda objekta un tagad jau valstī. Ja kāds Tev nepakļaujas,Tu mēģini tos apmelnot un iznīcināt. Lai tauta Tevi nenogāztu, Tu šo to izdari tās labā, bet cik tad viņiem, salīdzinājumā ar Tevi un Tavu ģimeni ir vajadzīgs. Tādas drupačas no Tava bagātīgā galda. "Lielākai zivij" Tu iedod arī lielāku kumosu, "sponsorē" sev vajadzīgos cilvēkus, lai tikai nesodīts varētu sev un ģimenei raust bagātību. Ar savu darbību Tu esi liela "bremze" gan Ventspils, gan Latvijas attīstībā, jo visur ievazā vecās darba, savstarpējo attiecību metodes. Kamēr Tu esi dzīvs, un uz brīvām kājām, Latvija nekad neattīrīsies no korupcijas, jo dzīvs ir tās "krustēvs" - Lembergs. Daudzi aizbraucēji no Latvijas ir uz Tavas sirdsapziņas, jo saprot, ka nekas Latvijā nemainīsies, kamēr to pārvalda "mafija". Ne katrs uzreiz iedomājs Tavu vārdu, jo ar sev paklausīgu masu mēdiju palīdzību, esi daudziem "aizsmērējis acis". Tomēr arvien vairāk cilvēku Latvijā sāk apzinēties Tavu noziedzīgo darbību un tās radītās sekas. Tu tiksi sodīts, kā tautas tā Dieva priekšā!

Atbildēt

blade

12.02.2011. 14:05

Register at http://www.bestclicever.com/?ref=blade5858 and earn 3 USD per each viewed advertisement!

Atbildēt

s

12.02.2011. 13:46

Tak uztaisiet citas preču zīmes. Būs lētāk. AirBaltic jau nav nekāds zelta zīmols.

Atbildēt

??

12.02.2011. 10:27

Ko nozīmē tās vērtīgās preču zīmes? Atvainojos par savu nezināšanu.:)

Atbildēt

Jana

12.02.2011. 10:11

Ja nekalpos tad arī tur nesēdēs, tas jau visiem sen zinām, ka šajā valstī augstas amatpersonas var darīt ko vien vēlās, jo nevienm nebūs ne par ko jāatbild,,, Vajag tikai mācēt draudzēties ar pareizajiem cilvēkiem tad arī būs labums savs labums!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOŽELOJAMIE AUGSTA RANGA IERĒDŅI........................

Atbildēt

dfae

12.02.2011. 09:55

PIenaks kadreiz laiks,bet vins pienaks,Kad saks saut uz tada veida ministriem un vinu saimnieciniem!!!Dies pasarg dumjo zemi!!

Atbildēt

Hūtes marazms ?

12.02.2011. 03:15

Hūtes Auguļzēns jau var sprēgāt par kārtējiem miljoniem, kas valstij būtu "jāmaksā" Flikam (kādu "otkatu" Fliks ir piesolījis Hūtei zinās tikai viņi paši). Bet nav jau vairs 90. gadi! Vai tiešām Hūte ir ieslīdzis marazmā un cer ka varēs to valsti kāst arī turpmāk?

Atbildēt

Chaims Abramovičs

12.02.2011. 00:40

TIE ZĪMOLI JAU PATIESĪBĀ NEVIENAM NAV VAJADZĪGI - TIKAI KĀRTĒJAI AFĒRAI!

nomaini air baltic uz fly Latvia un Fliks ir dir*ā ar visiem saviem zīmoliem!

Atbildēt

vermuts

12.02.2011. 00:00

Vot, meklēju, par cik naudiņām toreiz SAS piedāvāja valdībai atpirkt Airbaltic, un atradu, ka toreiz SAS piedāvāja maksāt vēlāk, tjipa daļu uzreiz, daļu pēc tam.
http://diena.lv/lat/business/hotnews/transportlogistic/valdiba-lemj-vai-par-47-miljoniem-pirkt-airbaltic-akcijas-no-sas

Nu lūk, un kaut kā nevilšus iedomājos, ka varbūt Flikam arī bija tādi nosacījumi, ka varēja maksāt SASam vēlāk. Un tikai tagad, kad krievi caur ofšoru samaksāja Flikam, viņš veica gala norēķinu. Bet kā kompānijas vadītājs varēja nodrošināt to, ka pāris gadu laikā sashēmos, kā atrast pircēju ar reālu naudu, varēja nodrošināt to, ka sagrozot grāmatvedības datus un savācot naudu no valsts, uzkruķīs daļu vērtību līdz jebkādam ciparam.

Atbildēt

gpoint

11.02.2011. 23:26

jāni, tu maldies

Atbildēt

ese

11.02.2011. 23:22

Kalpo takš priekš blēžu bandas "vienotības"!

Atbildēt

nožēlojami

11.02.2011. 22:31

lūk kārtējo pierādījumi, ka politika šai valstī tiek taisīta (pirkta) par sabiedrībai nozagto (prihvatizēto) naudu!

Atbildēt

ZEKS

11.02.2011. 21:32

Laikam vasarā nāksies iet uz saeimaas atlaišanu
AŠ2 taču jātiek pie varas
Fliks muļķu zemes vaukšķus d.rāž kā grib,
Pareizi ir -vergi ir jādresē

Atbildēt

Jānis

11.02.2011. 20:45

Valsts tak preču zīmi pārdeva, ja nemaldos premjera Dombrovska laikā, ko te cepās Rulle?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...