Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aivars

05.11.2015. 09:28

Kā parasti, kur tiek zagti simti moljoni, tur prokuratūra kurla un akla.

Atbildēt

KG, jurists

03.11.2015. 22:52

»

Eduards Lunis

---Mana sarakste ar šo personu ļauj izdarīt secinājumu, ka TAS NAV NE VĪRS, NE ATBILSTOŠA AMATAM PERSONA...


Eduards pateicis pašu galveno nebūšanu cēloni - nelikumīgā partiju vara jeb partokrātija!Aiz tās un tajā slēpjas nelieši.............

Atbildēt

pilsonis

03.11.2015. 06:46

»

OXO


Vai varētu būt, ka shēmā piedalās arī Lembergs?

Atbildēt

OXO

02.11.2015. 22:33


Jus to problemu uzdevat atbildigam kreslam bet aizmirsat kad taja sez kristaltira pilsona Lemberga bijusais [tadi nemedz but tadas aprindas]advokats.

Atbildēt

pilsonis

31.10.2015. 11:24

Super shēma! Ja uzņēmums līgumos un rēķinos nenorāda savu reģistrācijas numuru, tad nodokļi nav jāmaksā, bet tiesas uz šādu dokumentu pamata var mierīgi piedzīt miljonos mērāmas summas. Diez vai tas ir likumīgi?

Atbildēt

31.10.2015. 10:04

»

Prof. Haoss

Denis, ja nopietni, uzskaitījums un lēmumi vienā kategorijā ir tikai sīkums. Zemesgrāmatu tiesneši, cik var nojaust no preses materiāliem utt., no nelikumīgās privatizācijas un citām darbībām, dokumentu atbilstību likumam, to pareizībai nepievērš uzmanību. Pirmkārt, zemegrāmatu likums sastādīts tā, ...


Muļķības. Nav jēgas. Labāk dzīt savu vagu, tostarp, ja iespējams un neej pret savu pārliecību, pieslejoties politiķu, amatpersonu kā Lembergs, Loginovs, Zatlers, Godmans u.c zagļu pārliecībai, kas nekad netiks sodīti - jāizmanto iespējas un nevajag sevi mānīt ar ilūzijām un lieki tērēt laiku ar nabago ezotēriskas filosofisko traktātu pavairošanu rakstveidā.

Pilnā mērā esmu zaudējis tiesisko paļāvību šai valstij, tās iestādēm. Domā ar savu galvu savam pašlabumam. Sabiedrības nav kā tādas vispār.

Jauna ēra, jauna ēra! Nekas nemainīsies, būs atkal jaunas iespējas kampt, raust un līksmot uz nebēdu. Izmanto tās!

Atbildēt

Prof. Haoss

30.10.2015. 22:59

Denis, ja nopietni, uzskaitījums un lēmumi vienā kategorijā ir tikai sīkums. Zemesgrāmatu tiesneši, cik var nojaust no preses materiāliem utt., no nelikumīgās privatizācijas un citām darbībām, dokumentu atbilstību likumam, to pareizībai nepievērš uzmanību. Pirmkārt, zemegrāmatu likums sastādīts tā, ka tas dod iespēju plašai korupcijai un nelikumībām. Var lēst, ka tas ir nodrošinājis fiktīvu darījumu ierakstīšanai zemesgrāmatā desmitiem, vai pat simtiem tūkstošu gadījumu, faktu. Bet kā ar privatizāciju komisijām. Pat ar pilnu pierādījumu paku, ar atklātiem iedzīvotāju reģistriem un izkopētām lietām cilvēki ir vērsušies prokuratūrā. Atbild - likumīgi un pamatoti. Latvijā tik daudz "nelikumīgu likumu", ka šausmas. Lai tos likvidētu, atceltu, būtu jātaisa revolūcija, bet tas nav nedz izdevīgi nevienam, nedz jādara un nav tādu iespēju, jo tautai nav naudas.
Vienīgais reālais, ja partijas, kuras ārpus Saeimas žoga, izietu uz referendumu par 1922.gada Vēlēšanu likuma atjaunošanu.Ja to nedarīs, Latvijas atdzimšanai būs vajadzīgs apmēram 100 gadus, lai atdzimtu taisnība un tiesiskums līmenī, kāds valda civilizētā pasaulē.

Atbildēt

vau

30.10.2015. 21:04

»

Edy Mey

Cik atceros Daces Baltrumas paraksti stāv uz īpašumu vērtējumiem, kas bija sagatavoti atbilstoši šī fonda prasībām


Tieši tā. Dačuks zīmēja visu ko vajag. Tāpēc arī jau atsauksmes tādas.

Atbildēt

blondais

30.10.2015. 21:02

»

Kate

Uz pseido-juridiskiem argumentiem balstīts puspatiesību apraksts... Vai tiešām tikai ar vienu mērķi - izplatīt vairāk negāciju un lamas par valsti


par katēm brāļi saka: jesļi umer, togda ņe na dolgo, esļi durak, togda na vsegda. ir jau tāda katveidīgo šlaka, kuari patīk, ka to jāj

Atbildēt

tā gan

30.10.2015. 18:00

»

NUNU

Kāds gan ģenerālprokuroram saistība ar tiesu sistēmu ? Par tieslietu darbu atbildība jāprasa no tieslietu ministra Rasnača. Prokuroram jāatbild par Saeimas deputātu pieņemto likumu ievērošanu


Bet saistība ģenerālprokuroram ar tiesu sistēmu ir pavisam vienkārša.Tiesneši taisa netaisnus spriedumus-un netikai civillietās bet arī administratīvajās- bet īsāk: tieneši veic darbības, kuras atbilstoši krimināllikuma attiecīgajam pantam ir krimināli sodāmas.Un te nu prokuratūrai būtu darba pilnas rokas, bet nekā.
Pats neilgi atpakaļ nosūtīju šādu ieniegumu.Un ko ,kā jūs domājat, saņēmu atpakaļ-ka man esot tiesības šadu spriedumu pārsūdzēt Augstākājā tiesā.Bet Austākā tiesa neizskata lietu pēc būtības un kasācijas sūdzību noraidīja.Viss.Vari uzdzert ūdeni un kā te daži uzskata- nejauciet te iekša ģenerālprokuroru

Atbildēt

Jautajiens

30.10.2015. 17:27

»

Z

Kalnmeiejers nav nekāds liels vīrs, bet gan lupata, kurš slēpjas aiz Opincēnes un tamlīdzveidīgo pusjuristu mugurām


Opincēne. Kas tā tāda?
Tā interfrontes aktīviste, kura puča laikā meklēja patvērumu Liepājas Karostā pie militāristiem?

Atbildēt

dīvaini

30.10.2015. 15:51

»

Kate

Uz pseido-juridiskiem argumentiem balstīts puspatiesību apraksts... Vai tiešām tikai ar vienu mērķi - izplatīt vairāk negāciju un lamas par valsti


Nesaprotu, kas tad īsti izplata negācijas ? Negodīgi-alkatīgā ierēdņu sistēma vai tie nedaudzie no tautas, kas vēl spēj parunāt.
Nesaprotu, kas ir domāti pseido-juridiski argumenti ? Tas ir tādi, kas nav akceptēti ko sistēmas - kliķes - juristu puses? Vai tādi, kurus nav izteikuši pērkamie viedokļa izteicēji ?

Jā, kāds gan varētu būt mērķis tiem neliešiem, kas izplata patiesību par valsti ?

Atbildēt

Z

30.10.2015. 12:15

Kalnmeiejers nav nekāds liels vīrs, bet gan lupata, kurš slēpjas aiz Opincēnes un tamlīdzveidīgo pusjuristu mugurām.

Atbildēt

Kate

30.10.2015. 11:49

Uz pseido-juridiskiem argumentiem balstīts puspatiesību apraksts... Vai tiešām tikai ar vienu mērķi - izplatīt vairāk negāciju un lamas par valsti?!

Atbildēt

Arājs

30.10.2015. 11:32

'Justīcija,-pēc kuras principialitātes,profesionalitātes,godprātības spriež par valsts tiesisko stāvokli,-ir Latvijas kauns un negods!Šādā valstī dzīvot-nozīmē pakļaut sevi mūžīgam stresam un diskomfortam!Uzskatu,ka tas ir galvenais cēlonis pilsoņu emigrēšanai un tādu slimību,kā vēzis,izplatībai.Laime ir tur,kur ir taisnība...(J. Poruks).

Atbildēt

fungicīds

30.10.2015. 07:42

ne visi ne naiva tauta redz ka jāj
kas maksā tas pasūta mūziku
kad skan blūzs o jē tad ērģeles klusē

Atbildēt

OECDietis

30.10.2015. 07:11

Letiņi, tak grib OECD klubiņā tikt (mērķis = kopējās ekonomiskās situācijas un labklājības uzlabošana). Nu nez kā būs ar likumdošanas izmaiņām, kuras tieši skar TM un prokurora darbības reālo novērtējumu. Pagaidām vispārējo stāvokli atklāti raksturojis tikai A.Brigmanis (saite kura satur interviju zemāk), bet TM nav drosmes sākt labot ilgstoši kontrolēti savārīto. Ja likumi ar nolūku nedarbojas, tad kādiem tas protams ir izdevīgi. Uzminiet nu kuriem ?

http://www.delfi.lv/izklaide/televizija/video-skutelis-iesmej-par-aktualo-un-begliem-baltija.d?id=46652623

Atbildēt

vau

29.10.2015. 21:56

»

Dace Baltruma

Tas viss ir vienas muļķības. Pati Amerikas uzņēmējdarbības fondā ņēmu kredītu. Ļoti izdevīgi nosacījumi un zemi procenti, salīdzinot ar citām Latvijas bankām. Kad fonds savu darbību Latvijā beidza (sākās krīze), visi kredīti tika cedēti vispirms Īrijas bankai, tad SEB Bankai. Visus maksājumus ar SEB...


ne jau SEBam vajadzēja maksāt. Viss kredītportfelis, ko īstais Amerikas fonds cedēja, vēl joprojām pieder īriem. SEBs, tāpat kā Danska bankas parodija (lasi - fikcija rakstā minētā grupējuma naudas atmazgāšanai Latvijā zem dāņu bankas vārda)slēdza fiktīvus darījumus ar fiktīvām personām lai apietu nodokļu nomaksu valstij un atmazgātu valstij nozagtos miljonus.Ne velti vēl Latvijas vēstnesī šur tur parādās izsoles kur piedzinējs ir neidentificējams Amerikas fonds, kaut gan īstais fonds darbību beidza jau 2009. gadā. Tad kur un kam tā nauda aiziet? Un nevar jau piemirst slavenos tiesu izpildītājus šajā pasākumā par ļoti dāsnām atlīdzībām kas fiksējas kā saimnieciskā darbība. Tā kā grupiņa darbojas stabili. Dažs labs mecanāts ar draugu pulciņu ir nopirkuši visu, kas var traucēt masveida īpašumu piesavināšanos, rūpniecisku naudas atmazgāšanu un jau perversu visatļautību krāpnieciskās darbībās mantkārīgos nolūkos.

Atbildēt

vau

29.10.2015. 21:39

»

srelda

To ka no Ģenerālprokurora neviens neko vairs negaida ir pierādījis Tieslietu ministrs, kurš nesen vienā konferencē publiski paziņoja, ka konstatējis, stājoties amatā, noziedzīgu grupējumu ietekmi, bet ģenerālprokuroram, taču sūdzēties tomēr neiet. Laikam tomēr patīk tā konstatētā ietekme...


Protams ka neies sūdzēties, ja tieslietu ministra padomnieks ilgstoši ir notāres Ilonas ĶIBILDES, (notāres, kas apkalpoja šo fikciju un kļuva par miljonāri, bet tas jau ir citas krimināllietas cienīgs stāsts) māsas vīrs.

Atbildēt

srelda

29.10.2015. 20:57

To ka no Ģenerālprokurora neviens neko vairs negaida ir pierādījis Tieslietu ministrs, kurš nesen vienā konferencē publiski paziņoja, ka konstatējis, stājoties amatā, noziedzīgu grupējumu ietekmi, bet ģenerālprokuroram, taču sūdzēties tomēr neiet. Laikam tomēr patīk tā konstatētā ietekme.

Atbildēt

Aija

29.10.2015. 20:33

Par nelikumīgu tiesas lēmumu taisīšanu varu nosaukt vēl daudzus tiesnešus, bet kāda tam jēga, jo šeit šīs vārnas otrai neknābj. Un tā it kā dzīvojam valstī, kur divreiz sodīt likums neatļauj par vienu un to pašu, bet mani jau soda trešo reizi!!! Un tas velkas 15 gadus!
Pats prasītājs jau sen zem zemes...
Latvijai ir vena ļoti kliba kāja TIESU VARA

Atbildēt

HA!

29.10.2015. 20:30

Tieslietas Latvijā ir nožēlojamā stāvoklī. Par šo nozari atbildīga ir NA . Ģenerālprokurors pienākums un tiesības paredzētas Likumā par prokuratūru. Nekāda pašdarbība no prokurora puses nav pieļaujama.Tiesneši ir neatkarīgi. Arī ģenerālprokuroram nav tiesību jaukties tiesu darbā.Tiesnešus Saeima apstiprina uz mūžu, un viņu nolēmumu ir tiesības apstrīdēt augstākajā tiesu ( ne prokuratūras) instancē. Kalnmeiers likumus zina perfekti, atšķirībā no komentētājiem.

Atbildēt

NUNU

29.10.2015. 20:12

Kāds gan ģenerālprokuroram saistība ar tiesu sistēmu ? Par tieslietu darbu atbildība jāprasa no tieslietu ministra Rasnača. Prokuroram jāatbild par Saeimas deputātu pieņemto likumu ievērošanu .

Atbildēt

Dace Baltruma (vēlreiz)

29.10.2015. 19:45

Par ģenerālprokuroru gan piekrītu - jēgas no viņa nekādas, tāda nīkulīga butaforija.

Atbildēt

Dace Baltruma

29.10.2015. 19:43

Tas viss ir vienas muļķības. Pati Amerikas uzņēmējdarbības fondā ņēmu kredītu. Ļoti izdevīgi nosacījumi un zemi procenti, salīdzinot ar citām Latvijas bankām. Kad fonds savu darbību Latvijā beidza (sākās krīze), visi kredīti tika cedēti vispirms Īrijas bankai, tad SEB Bankai. Visus maksājumus ar SEB banku esmu nokārtojusi un nekādu problēmu nav bijis. Paldies Amerikas uzņēmējdarbības fondam, jo ar Latvijas bankām tāda sadarbība laikam gan nebūtu izdevusies.

Atbildēt

Eduards Lunis

29.10.2015. 18:41

---Mana sarakste ar šo personu ļauj izdarīt secinājumu, ka TAS NAV NE VĪRS, NE ATBILSTOŠA AMATAM PERSONA!
Ja pirms viņa bijušais Maizītis, jeb kā viņu dēvēja darba biedri-lēnais , klusais puika, tad šis ir vēl lēnāks un klusāks-vienkārši -NEKĀDS!
Ir aci'mredzams-LATVIJĀ PIE VARAS ,,KLOĶIEM,, TIEK LIKTI PILNĪGI NEATBILSTOŠI , NOŽĒLOJAMI CILVĒĶEĻI, LAI PIE VARAS ESOŠIE VARĒTU NELIKUMĪGI ATRASTIES SAEIMĀ!
---kAMĒR LATVIJĀ VALDĪS NELIKUMĪGĀ ,,PARTIJU VARA,,-NEKAS NEMAINĪSIES ! tIKS ZAGTS ŠMAUKTS UN TAS VISS TIKS PASNIEGTS KĀ VEIKSMES STĀSTI, TREKNIE UN STRAUJA ATTĪSYĪBA, BET BŪTĪBĀ-NOZIEGUMU BRĪVĪBA!

Atbildēt

..

29.10.2015. 18:37

Nav Latvijā vīru... vienas bābas biksēs, pie tam, lētas. Līdzīgā jautājumā vērsos prokuratūrā, minēju konkrētus pantus, ko pārkāpuši "tiesneši". Man pateica, ka es neesmu nosaucis pantus (lai arī tie bija uzrakstīti ar melnu uz balta), līdz ar ko nav nozieguma. Vienkārši ņirgājas. Kaut kad jau tas viss beigsies un viņi būs spiesti atbildēt par visu, tāpēc, ja var atļauties publicēt šādus gadījumus, tas jādara noteikti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...