Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aivars

05.11.2015. 09:28

Kā parasti, kur tiek zagti simti moljoni, tur prokuratūra kurla un akla.

Atbildēt

KG, jurists

03.11.2015. 22:52

»

Eduards Lunis

---Mana sarakste ar šo personu ļauj izdarīt secinājumu, ka TAS NAV NE VĪRS, NE ATBILSTOŠA AMATAM PERSONA...


Eduards pateicis pašu galveno nebūšanu cēloni - nelikumīgā partiju vara jeb partokrātija!Aiz tās un tajā slēpjas nelieši.............

Atbildēt

pilsonis

03.11.2015. 06:46

»

OXO


Vai varētu būt, ka shēmā piedalās arī Lembergs?

Atbildēt

OXO

02.11.2015. 22:33


Jus to problemu uzdevat atbildigam kreslam bet aizmirsat kad taja sez kristaltira pilsona Lemberga bijusais [tadi nemedz but tadas aprindas]advokats.

Atbildēt

pilsonis

31.10.2015. 11:24

Super shēma! Ja uzņēmums līgumos un rēķinos nenorāda savu reģistrācijas numuru, tad nodokļi nav jāmaksā, bet tiesas uz šādu dokumentu pamata var mierīgi piedzīt miljonos mērāmas summas. Diez vai tas ir likumīgi?

Atbildēt

31.10.2015. 10:04

»

Prof. Haoss

Denis, ja nopietni, uzskaitījums un lēmumi vienā kategorijā ir tikai sīkums. Zemesgrāmatu tiesneši, cik var nojaust no preses materiāliem utt., no nelikumīgās privatizācijas un citām darbībām, dokumentu atbilstību likumam, to pareizībai nepievērš uzmanību. Pirmkārt, zemegrāmatu likums sastādīts tā, ...


Muļķības. Nav jēgas. Labāk dzīt savu vagu, tostarp, ja iespējams un neej pret savu pārliecību, pieslejoties politiķu, amatpersonu kā Lembergs, Loginovs, Zatlers, Godmans u.c zagļu pārliecībai, kas nekad netiks sodīti - jāizmanto iespējas un nevajag sevi mānīt ar ilūzijām un lieki tērēt laiku ar nabago ezotēriskas filosofisko traktātu pavairošanu rakstveidā.

Pilnā mērā esmu zaudējis tiesisko paļāvību šai valstij, tās iestādēm. Domā ar savu galvu savam pašlabumam. Sabiedrības nav kā tādas vispār.

Jauna ēra, jauna ēra! Nekas nemainīsies, būs atkal jaunas iespējas kampt, raust un līksmot uz nebēdu. Izmanto tās!

Atbildēt

Prof. Haoss

30.10.2015. 22:59

Denis, ja nopietni, uzskaitījums un lēmumi vienā kategorijā ir tikai sīkums. Zemesgrāmatu tiesneši, cik var nojaust no preses materiāliem utt., no nelikumīgās privatizācijas un citām darbībām, dokumentu atbilstību likumam, to pareizībai nepievērš uzmanību. Pirmkārt, zemegrāmatu likums sastādīts tā, ka tas dod iespēju plašai korupcijai un nelikumībām. Var lēst, ka tas ir nodrošinājis fiktīvu darījumu ierakstīšanai zemesgrāmatā desmitiem, vai pat simtiem tūkstošu gadījumu, faktu. Bet kā ar privatizāciju komisijām. Pat ar pilnu pierādījumu paku, ar atklātiem iedzīvotāju reģistriem un izkopētām lietām cilvēki ir vērsušies prokuratūrā. Atbild - likumīgi un pamatoti. Latvijā tik daudz "nelikumīgu likumu", ka šausmas. Lai tos likvidētu, atceltu, būtu jātaisa revolūcija, bet tas nav nedz izdevīgi nevienam, nedz jādara un nav tādu iespēju, jo tautai nav naudas.
Vienīgais reālais, ja partijas, kuras ārpus Saeimas žoga, izietu uz referendumu par 1922.gada Vēlēšanu likuma atjaunošanu.Ja to nedarīs, Latvijas atdzimšanai būs vajadzīgs apmēram 100 gadus, lai atdzimtu taisnība un tiesiskums līmenī, kāds valda civilizētā pasaulē.

Atbildēt

vau

30.10.2015. 21:04

»

Edy Mey

Cik atceros Daces Baltrumas paraksti stāv uz īpašumu vērtējumiem, kas bija sagatavoti atbilstoši šī fonda prasībām


Tieši tā. Dačuks zīmēja visu ko vajag. Tāpēc arī jau atsauksmes tādas.

Atbildēt

blondais

30.10.2015. 21:02

»

Kate

Uz pseido-juridiskiem argumentiem balstīts puspatiesību apraksts... Vai tiešām tikai ar vienu mērķi - izplatīt vairāk negāciju un lamas par valsti


par katēm brāļi saka: jesļi umer, togda ņe na dolgo, esļi durak, togda na vsegda. ir jau tāda katveidīgo šlaka, kuari patīk, ka to jāj

Atbildēt

tā gan

30.10.2015. 18:00

»

NUNU

Kāds gan ģenerālprokuroram saistība ar tiesu sistēmu ? Par tieslietu darbu atbildība jāprasa no tieslietu ministra Rasnača. Prokuroram jāatbild par Saeimas deputātu pieņemto likumu ievērošanu


Bet saistība ģenerālprokuroram ar tiesu sistēmu ir pavisam vienkārša.Tiesneši taisa netaisnus spriedumus-un netikai civillietās bet arī administratīvajās- bet īsāk: tieneši veic darbības, kuras atbilstoši krimināllikuma attiecīgajam pantam ir krimināli sodāmas.Un te nu prokuratūrai būtu darba pilnas rokas, bet nekā.
Pats neilgi atpakaļ nosūtīju šādu ieniegumu.Un ko ,kā jūs domājat, saņēmu atpakaļ-ka man esot tiesības šadu spriedumu pārsūdzēt Augstākājā tiesā.Bet Austākā tiesa neizskata lietu pēc būtības un kasācijas sūdzību noraidīja.Viss.Vari uzdzert ūdeni un kā te daži uzskata- nejauciet te iekša ģenerālprokuroru

Atbildēt

Jautajiens

30.10.2015. 17:27

»

Z

Kalnmeiejers nav nekāds liels vīrs, bet gan lupata, kurš slēpjas aiz Opincēnes un tamlīdzveidīgo pusjuristu mugurām


Opincēne. Kas tā tāda?
Tā interfrontes aktīviste, kura puča laikā meklēja patvērumu Liepājas Karostā pie militāristiem?

Atbildēt

dīvaini

30.10.2015. 15:51

»

Kate

Uz pseido-juridiskiem argumentiem balstīts puspatiesību apraksts... Vai tiešām tikai ar vienu mērķi - izplatīt vairāk negāciju un lamas par valsti


Nesaprotu, kas tad īsti izplata negācijas ? Negodīgi-alkatīgā ierēdņu sistēma vai tie nedaudzie no tautas, kas vēl spēj parunāt.
Nesaprotu, kas ir domāti pseido-juridiski argumenti ? Tas ir tādi, kas nav akceptēti ko sistēmas - kliķes - juristu puses? Vai tādi, kurus nav izteikuši pērkamie viedokļa izteicēji ?

Jā, kāds gan varētu būt mērķis tiem neliešiem, kas izplata patiesību par valsti ?

Atbildēt

Z

30.10.2015. 12:15

Kalnmeiejers nav nekāds liels vīrs, bet gan lupata, kurš slēpjas aiz Opincēnes un tamlīdzveidīgo pusjuristu mugurām.

Atbildēt

Kate

30.10.2015. 11:49

Uz pseido-juridiskiem argumentiem balstīts puspatiesību apraksts... Vai tiešām tikai ar vienu mērķi - izplatīt vairāk negāciju un lamas par valsti?!

Atbildēt

Arājs

30.10.2015. 11:32

'Justīcija,-pēc kuras principialitātes,profesionalitātes,godprātības spriež par valsts tiesisko stāvokli,-ir Latvijas kauns un negods!Šādā valstī dzīvot-nozīmē pakļaut sevi mūžīgam stresam un diskomfortam!Uzskatu,ka tas ir galvenais cēlonis pilsoņu emigrēšanai un tādu slimību,kā vēzis,izplatībai.Laime ir tur,kur ir taisnība...(J. Poruks).

Atbildēt

fungicīds

30.10.2015. 07:42

ne visi ne naiva tauta redz ka jāj
kas maksā tas pasūta mūziku
kad skan blūzs o jē tad ērģeles klusē

Atbildēt

OECDietis

30.10.2015. 07:11

Letiņi, tak grib OECD klubiņā tikt (mērķis = kopējās ekonomiskās situācijas un labklājības uzlabošana). Nu nez kā būs ar likumdošanas izmaiņām, kuras tieši skar TM un prokurora darbības reālo novērtējumu. Pagaidām vispārējo stāvokli atklāti raksturojis tikai A.Brigmanis (saite kura satur interviju zemāk), bet TM nav drosmes sākt labot ilgstoši kontrolēti savārīto. Ja likumi ar nolūku nedarbojas, tad kādiem tas protams ir izdevīgi. Uzminiet nu kuriem ?

http://www.delfi.lv/izklaide/televizija/video-skutelis-iesmej-par-aktualo-un-begliem-baltija.d?id=46652623

Atbildēt

vau

29.10.2015. 21:56

»

Dace Baltruma

Tas viss ir vienas muļķības. Pati Amerikas uzņēmējdarbības fondā ņēmu kredītu. Ļoti izdevīgi nosacījumi un zemi procenti, salīdzinot ar citām Latvijas bankām. Kad fonds savu darbību Latvijā beidza (sākās krīze), visi kredīti tika cedēti vispirms Īrijas bankai, tad SEB Bankai. Visus maksājumus ar SEB...


ne jau SEBam vajadzēja maksāt. Viss kredītportfelis, ko īstais Amerikas fonds cedēja, vēl joprojām pieder īriem. SEBs, tāpat kā Danska bankas parodija (lasi - fikcija rakstā minētā grupējuma naudas atmazgāšanai Latvijā zem dāņu bankas vārda)slēdza fiktīvus darījumus ar fiktīvām personām lai apietu nodokļu nomaksu valstij un atmazgātu valstij nozagtos miljonus.Ne velti vēl Latvijas vēstnesī šur tur parādās izsoles kur piedzinējs ir neidentificējams Amerikas fonds, kaut gan īstais fonds darbību beidza jau 2009. gadā. Tad kur un kam tā nauda aiziet? Un nevar jau piemirst slavenos tiesu izpildītājus šajā pasākumā par ļoti dāsnām atlīdzībām kas fiksējas kā saimnieciskā darbība. Tā kā grupiņa darbojas stabili. Dažs labs mecanāts ar draugu pulciņu ir nopirkuši visu, kas var traucēt masveida īpašumu piesavināšanos, rūpniecisku naudas atmazgāšanu un jau perversu visatļautību krāpnieciskās darbībās mantkārīgos nolūkos.

Atbildēt

vau

29.10.2015. 21:39

»

srelda

To ka no Ģenerālprokurora neviens neko vairs negaida ir pierādījis Tieslietu ministrs, kurš nesen vienā konferencē publiski paziņoja, ka konstatējis, stājoties amatā, noziedzīgu grupējumu ietekmi, bet ģenerālprokuroram, taču sūdzēties tomēr neiet. Laikam tomēr patīk tā konstatētā ietekme...


Protams ka neies sūdzēties, ja tieslietu ministra padomnieks ilgstoši ir notāres Ilonas ĶIBILDES, (notāres, kas apkalpoja šo fikciju un kļuva par miljonāri, bet tas jau ir citas krimināllietas cienīgs stāsts) māsas vīrs.

Atbildēt

srelda

29.10.2015. 20:57

To ka no Ģenerālprokurora neviens neko vairs negaida ir pierādījis Tieslietu ministrs, kurš nesen vienā konferencē publiski paziņoja, ka konstatējis, stājoties amatā, noziedzīgu grupējumu ietekmi, bet ģenerālprokuroram, taču sūdzēties tomēr neiet. Laikam tomēr patīk tā konstatētā ietekme.

Atbildēt

Aija

29.10.2015. 20:33

Par nelikumīgu tiesas lēmumu taisīšanu varu nosaukt vēl daudzus tiesnešus, bet kāda tam jēga, jo šeit šīs vārnas otrai neknābj. Un tā it kā dzīvojam valstī, kur divreiz sodīt likums neatļauj par vienu un to pašu, bet mani jau soda trešo reizi!!! Un tas velkas 15 gadus!
Pats prasītājs jau sen zem zemes...
Latvijai ir vena ļoti kliba kāja TIESU VARA

Atbildēt

HA!

29.10.2015. 20:30

Tieslietas Latvijā ir nožēlojamā stāvoklī. Par šo nozari atbildīga ir NA . Ģenerālprokurors pienākums un tiesības paredzētas Likumā par prokuratūru. Nekāda pašdarbība no prokurora puses nav pieļaujama.Tiesneši ir neatkarīgi. Arī ģenerālprokuroram nav tiesību jaukties tiesu darbā.Tiesnešus Saeima apstiprina uz mūžu, un viņu nolēmumu ir tiesības apstrīdēt augstākajā tiesu ( ne prokuratūras) instancē. Kalnmeiers likumus zina perfekti, atšķirībā no komentētājiem.

Atbildēt

NUNU

29.10.2015. 20:12

Kāds gan ģenerālprokuroram saistība ar tiesu sistēmu ? Par tieslietu darbu atbildība jāprasa no tieslietu ministra Rasnača. Prokuroram jāatbild par Saeimas deputātu pieņemto likumu ievērošanu .

Atbildēt

Dace Baltruma (vēlreiz)

29.10.2015. 19:45

Par ģenerālprokuroru gan piekrītu - jēgas no viņa nekādas, tāda nīkulīga butaforija.

Atbildēt

Dace Baltruma

29.10.2015. 19:43

Tas viss ir vienas muļķības. Pati Amerikas uzņēmējdarbības fondā ņēmu kredītu. Ļoti izdevīgi nosacījumi un zemi procenti, salīdzinot ar citām Latvijas bankām. Kad fonds savu darbību Latvijā beidza (sākās krīze), visi kredīti tika cedēti vispirms Īrijas bankai, tad SEB Bankai. Visus maksājumus ar SEB banku esmu nokārtojusi un nekādu problēmu nav bijis. Paldies Amerikas uzņēmējdarbības fondam, jo ar Latvijas bankām tāda sadarbība laikam gan nebūtu izdevusies.

Atbildēt

Eduards Lunis

29.10.2015. 18:41

---Mana sarakste ar šo personu ļauj izdarīt secinājumu, ka TAS NAV NE VĪRS, NE ATBILSTOŠA AMATAM PERSONA!
Ja pirms viņa bijušais Maizītis, jeb kā viņu dēvēja darba biedri-lēnais , klusais puika, tad šis ir vēl lēnāks un klusāks-vienkārši -NEKĀDS!
Ir aci'mredzams-LATVIJĀ PIE VARAS ,,KLOĶIEM,, TIEK LIKTI PILNĪGI NEATBILSTOŠI , NOŽĒLOJAMI CILVĒĶEĻI, LAI PIE VARAS ESOŠIE VARĒTU NELIKUMĪGI ATRASTIES SAEIMĀ!
---kAMĒR LATVIJĀ VALDĪS NELIKUMĪGĀ ,,PARTIJU VARA,,-NEKAS NEMAINĪSIES ! tIKS ZAGTS ŠMAUKTS UN TAS VISS TIKS PASNIEGTS KĀ VEIKSMES STĀSTI, TREKNIE UN STRAUJA ATTĪSYĪBA, BET BŪTĪBĀ-NOZIEGUMU BRĪVĪBA!

Atbildēt

..

29.10.2015. 18:37

Nav Latvijā vīru... vienas bābas biksēs, pie tam, lētas. Līdzīgā jautājumā vērsos prokuratūrā, minēju konkrētus pantus, ko pārkāpuši "tiesneši". Man pateica, ka es neesmu nosaucis pantus (lai arī tie bija uzrakstīti ar melnu uz balta), līdz ar ko nav nozieguma. Vienkārši ņirgājas. Kaut kad jau tas viss beigsies un viņi būs spiesti atbildēt par visu, tāpēc, ja var atļauties publicēt šādus gadījumus, tas jādara noteikti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...