Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Ļaujiet lidostai normāli strādāt

Lidostas Rīga darbinieki un LR lidostu darbinieku arodbiedrība
13.11.2014.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rugfins

30.11.2014. 20:21

normāli varētu atļaut pazagt citādi nekāda kaifa darboties nav dažādās valdēs ...

Atbildēt

rugfins

30.11.2014. 20:20

»

zirgs

"Lidosta strādājusi ar peļņu", tas arī ir trobeļu iemesls. Vienotība un ZZS kā maitu ērgļi metas uz laupījumu


normāli varētu atļaut pazagt citādi nekāda kaifa darboties nav dažādās valdēs ...

Atbildēt

Satiksmes ministrija

20.11.2014. 17:52

ļaujiet mums normāli muģīties un beidziet pīkstēt

Atbildēt

madfins

16.11.2014. 15:10

nekādā gadījumā vajadzētu drīzāk visu sajāt un tad ieguldīt jaunus līdzekļus palīgā ...

Atbildēt

madfins

16.11.2014. 15:10

nekādā gadījumā vajadzētu drīzāk visu sajāt un tad ieguldīt jaunus līdzekļus palīgā ...

Atbildēt

Re re

16.11.2014. 11:36

»

nu ko

Tikai vaaji biznesa vaditaji iet rokrokaa ar politikiem, jo tas ir vienigais ko vini pieprot. Stipram, zinosam profesionalim liderim tas nav vajadzigs. Latvijas biznesa vide tikai pierada, ka tajaa nav stipru profesionalu lideru


Lai ciks stiprs biznesa vadītājs tu būtu, koruptīvs politiķis atradīs veidu un iespējas sprunguļu likšanai likumīgā ceļā un veidā jebkur, jebkad un jebkuram. Jo politiskā korumpanta vai korumpantes rokās ir tautas dots mandāts - varas resursi un instrumenti. Lai pierādītu taisnību jāiesaistas tiesvedībā ar valsti, kas ir dārgi un nereti bezjēdzīgi, jo tiek piesaistīti dārgākie advokātu biroji un advokāti, kas algoti par nodokļu maksātāju naudu. TUrklāt valsts var atļauties tiesāties šādā režīmā gadiem, ko nevar atļauties vidējā ranga biznesmenis. Un nav runa par stipriem vai vājiem biznesa vadītājiem, bet par to, ka vieni met līkumu politikai, ja tiem bizness ir tik specifisks, ka spēj neskart politiku un politiķus, kuri alkst pasildīt savas koruptīvās rociņas un iedzīvoties, vai atklātā tekstā uzrunāt atbalstīt vēlēšanu kampaņu pirmsvēlēšanu laikā. Bet ja atteiksi, gaidi vēlāk visu iepriekš minēto.....

Atbildēt

nu ko

15.11.2014. 12:47

»

Re re

Pajautājiet lidostas sadarbības partneriem, cik viņi ir čakarēti no valdes un ministrijas puses? Un tā nav vien lidostas galvgaļa problēma, jo līdzīga kārtība iedibināta viscaur, jo ministrijas uzspiež savus politiskos lēmumus balstītus uz ieinteresētību. Sistēma viscaur puvisi un iet roku rokā ar politisko...


Tikai vaaji biznesa vaditaji iet rokrokaa ar politikiem, jo tas ir vienigais ko vini pieprot. Stipram, zinosam profesionalim liderim tas nav vajadzigs. Latvijas biznesa vide tikai pierada, ka tajaa nav stipru profesionalu lideru.

Atbildēt

Re re

15.11.2014. 03:25

Pajautājiet lidostas sadarbības partneriem, cik viņi ir čakarēti no valdes un ministrijas puses? Un tā nav vien lidostas galvgaļa problēma, jo līdzīga kārtība iedibināta viscaur, jo ministrijas uzspiež savus politiskos lēmumus balstītus uz ieinteresētību. Sistēma viscaur puvisi un iet roku rokā ar politisko un cita veida korupciju. Latvijā korupcija ir gan valdības, gan pašvaldību līmenī. Bez politiķu atbalsta un ieinteresētības ar to un pret to nevar pilnvērtīgi un ar panākumiem cīnīties, jo problēma ir piesegšanā un nevēlēšanās izskaust to savos varas gaiteņos. Pakārtoti iedibinātai lietu kārtībai uzņēmējdarbības vidē daļa krējuma atlec politiķiem. Tikmēr, valsts kopumā gadiem ritot tiek izzagta un nolikti uz ceļiem cilvēki turpina to pamest, bet mazāk pasargāti veci ļaudis bezspēcīgi nīkuļo un izmirst.

Atbildēt

labu vai neko?

14.11.2014. 16:57

»

.

Iepriekšējam komentatoram - par aizgājušajiem vai nu labu, vai neko. To parasti māca ģimenē


tu esi pieradis, ka par slepkavam, zagliem, izvarotajiem arii labu vai neko? Nozelojams mikstmiesis tu esi. Labu vai neko bija padomju laikaa. Teikt patiesibu nav greks. Tie kas klusee nezdodzinaa pasi ir pedejie neliesi.

Atbildēt

tiešām to es

14.11.2014. 14:06

»

es

"tiešām" ziepēs!Kāds naids... Kā ar sirdsapziņu


Ziepes noderēs "es", sāc ziepēties, lai vari kārtējo reizi ielīst jaunai valdei...un neaizmirsti laicīgi iestāties arodbiedrībā. Vēlāk varēsi izstāties kā dažs labs.Ak jā,jautājumu par ES (!!!to jau mes visi zinam, ka primārais ir ES!!!) sirdsapziņu un cinismu pirmkārt uzdod sev. :)

Atbildēt

zirgs

14.11.2014. 09:35

"Lidosta strādājusi ar peļņu", tas arī ir trobeļu iemesls. Vienotība un ZZS kā maitu ērgļi metas uz laupījumu.

Atbildēt

Re

14.11.2014. 08:29

Pajautājiet lidostas sadarbības partneriem, cik viņi čakarēti no valdes un ministrijas puses? Un tā nav vien lidostas galvgaļa problēma, jo līdzīga kārtība iedibināta viscaur, kur ministrijas uzspiež savus politiskos lēmumus balstītus uz ieinteresētību. Sistēma un viscaur puvisi un iet roku rokā ar politisko un cita veida korupciju. Latvijā korupcija ir gan valdības, gan pašvaldību līmenī. Ar to un pret to nevar cīnīties bez politiķu atbalsta, jo problēma ir piesegšanā un nevēlēšanās cīnīties ar to savos varas gaiteņos, un pakārtoti tam uzņēmējdarbības vidē un kuras atlec kabatās. Tikmēr valsts kopumā gadiem ritot tiek izzagta un cilvēki nolikti uz ceļiem turpina to pamest un mazāk pasargāti veci ļaudis izmirt.

Atbildēt

Darbinieks

14.11.2014. 02:49

»

Darbinieks

Pilnīgi piekrītu visam rakstītajam. Lidosta ir paralizēta jo tagad nav vadības. Grāmatvedība pat nevar samaksāt rēķinus jo neviens nevar parakstīt uz apmaksu... Bet ja nemaksā tad var sanākt tā ka Latvenergo atslēdz elektrību. Tad jau lidostai arī drīz atslēgs strāvu un lidlaukā varēs ugunis aizvietot...


cik zināms, ka tieši LR lidostu arodbiedrībai nav bijusi laba sadarbība ar lidostu.Ja nu runa iet tikai par lidostas arodbiedrību - valdes piedēkli, tad gan var pieņemt.Kas tad vainīgs ja iekšējie kvalitātes dokumenti nenosaka kārtību nestandarta situācijām, kā veikt maksājumus?Kurš tad izstrādā iekšējos vadošos dokumentus un kurš/a par to ir atbildīgs/a?Nu redz, nav jau darbinieki ar bez vainas pie radušās situācijas.Tad nu aizej pie kundzēm un pajautā, kāpēc tāda situācija.Un nevis augšā kādam ir jādomā, bet tas bija valdes pienākums STRĀDĀT nevis imitēt darbību, darba laikā lidojuma stundas krāt un komandējumos pilotu ieskaišu kārtošanai, turklāt algu saņemot par prombūtni.Iespējams arī pilota apmācības apmaksātas no lidostas budžeta, tādas klīst runas pa pentagonu.

Atbildēt

14.11.2014. 02:39

»

Latvijas pilsone

Sī jau ir!!!!!! ārkārtas situācija - stratēģisks valsts onjekts kā lidosta, nedēļu bez vadības, nemaz nerunājot par drošības dienesta modrību! Vai tas jau nav kas ārkārtējs? Vai tad Baltijas valstis šobrīd nav "zem āmura". Vai Satiksmes ministrijā nezin, kuriem svarīgākajiem objektiem karadarbības apstākļos...


vispār nevis ministram jāatkāpjas, bet gan pamatīgi jāpatīra dažu departamentu vadības un pusvadītāji.Tad, iespējams, lidosta ātrāk atgriezīsies pie mierīga un produktīva darba.Pomera un Petera laikā šādas tizlenības ar lidostu nenotika.

Atbildēt

tiešām

14.11.2014. 02:36

»

ja?

Kur paraksti ar uzvārdiem


Kur lidostas darbinieku paraksti/uzvārdi, lai zinam, kuri iestājas par absurdo valdi? Tad jau uzreiz būs redzami rokaspuiši un meitas. :) Un LR lidostu darbinieku arodbiedrība viennozīmīgi šādu murgu nebūtu parakstījusi!Te kāds tā labi fleitē un maldina ar informāciju.Ja kas, Kohēzijas fonda projektu vispār uzsāka Kr.Petera laikā un arī Eiropas līdzfinansējumu piesaistīja Petera valdes laikā.Visu čakarēt sāka Luhses valde, šitā turpināja ar dažiem labiem citiem ielikteņiem.Kādas peripētijas un nesakritības bija projektēšanas un būvniecības iepirkumos, to nezin kāpēc darbinieki nepiemin.Tā ka šai valdei praktiski nekādu nopelnu nav, jo visi lielākie projekti un smagākais darbs bija padarīts tieši Petera laikā, turklāt tika izpildīti arī Satiksmes ministrijas plāni.

Atbildēt

ja?

14.11.2014. 01:05

Kur paraksti ar uzvārdiem?

Atbildēt

Latvijas pilsone

14.11.2014. 00:10

Sī jau ir!!!!!! ārkārtas situācija - stratēģisks valsts onjekts kā lidosta, nedēļu bez vadības, nemaz nerunājot par drošības dienesta modrību! Vai tas jau nav kas ārkārtējs? Vai tad Baltijas valstis šobrīd nav "zem āmura". Vai Satiksmes ministrijā nezin, kuriem svarīgākajiem objektiem karadarbības apstākļos dod priekšroku?????
Domāju gan, ka Matīsa k-gam par šo soli būtu jādemisionē.( Dombrovskis demisionēja Maximas nelaimes sakarā, taču, lidostas vadības atlaišanas gadījumā, no malas vērojama ļaunprātīga, noziedzīga rīcība pret valsts drošību!) Varbūt īsti neizprotu, kas varētu būt vēl lielāks noziegums kā atvērt lidostu, Dievs nedod, līdzīgam Ukrainas sižetam?
Darbiniekam taisnība par strāvas atslēgšanu - pat "pēdējam lidostā nebūs jāizslēdz gaisma!" Tā nu tad jau ir paralīze, kas jau ir iestājusies.
Visu atbildību par notiekošo, kā arī izskanējis- apmelošanu bezdarbībā, jāuzņemas Satiksmes ministrijai. Ministram j ā a t k ā p j a s! Klaja valsts mēroga noziedzība!

Atbildēt

rondejs

13.11.2014. 23:00

nemūžam šeit mēs ļausim normāli strādāt tālāk vienīgi dombrovskim un zaķim āboltiņai pārējie ir jāčakarē cik varēsim ...

Atbildēt

rondejs

13.11.2014. 22:59

nemūžam šeit mēs ļausim normāli strādāt tālāk vienīgi dombrovskim un zaķim āboltiņai pārējie ir jāčakarē cik varēsim ...

Atbildēt

Drošībnieks

13.11.2014. 22:36

Ja kaut kas notiek šovakar reāli slikts, kurš man var dot pavēli kā rīkoties? Valde????? hihihi :(((

Atbildēt

.

13.11.2014. 22:25

Iepriekšējam komentatoram - par aizgājušajiem vai nu labu, vai neko. To parasti māca ģimenē.

Tas, ka lielie portāli slēdz komentārus uz sēru ziņām ir normāli. To, ka Tu esi bastards, Tu diemžēl nekad nesapratīsi, jo esi audzis vai nu SM, vai nu bērnu namā. Respect.

Atbildēt

oooooo

13.11.2014. 21:56

Vājš teksts, bet cilvēkiem liela sāpe, ka matīss ar ozoliņu un neko nelemjošo innusu sacūkājuši gadiem ilgu darbu, tagad parādīsies vēl viens peters (kā toreiz pēc pommera) un lidostai būs auts. Patlaban valde nav lemtspējīga, visi darbinieki (izņemto lazdiņa ielikteņus un piekaucošos) ir pilnīgi pret izmaiņām valdē, un matīss laikam neapzinās, kādu pandoras kasti ir atvēris ar saviem un innusas murgiem.

Atbildēt

pamazam attiramies

13.11.2014. 21:28

Nomiris Peters un lielakie laikraksti taa nobijusies no komentetajiem, ka slegusi iespeju komentet it kaa kads dizs cilveks butu miris. Bedigi par sadu presi. Kas raustas oligarhu pavadaa.

Atbildēt

Darbinieks

13.11.2014. 20:01

Pilnīgi piekrītu visam rakstītajam. Lidosta ir paralizēta jo tagad nav vadības. Grāmatvedība pat nevar samaksāt rēķinus jo neviens nevar parakstīt uz apmaksu... Bet ja nemaksā tad var sanākt tā ka Latvenergo atslēdz elektrību. Tad jau lidostai arī drīz atslēgs strāvu un lidlaukā varēs ugunis aizvietot ar svecēm???????? Ja neviens pat nevar parakstīs rēķinus, tad kas notiks ja būs jāpieņem lēmums ja nedod Dievs notiks ārkārtas situācija?

Un tad gan būs S*DI. Bet vai kāds augšās ir par to padomājis???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

21

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

FotoRedzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši ar ministra demisijas pieprasījumu. Tālis Linkaits sen vairs nav ministrs. Diemžēl, iedziļinoties problēmās. regulāri nākoties atdurties pret Linkaita ministrēšanas laika neizdarībām vai varbūt pat "ļaundarībām".
Lasīt visu...

21

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

FotoBet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas, visi tik iekļāvušies kroplībā, kas pasaulē valda šobrīd, bet drīz pāries, nevieni vienacainie ilgi nevar ķeipt. Un tie mūsu pusbērni, tās sniegpārslas, iekļauj katru kroplību, grib iekļauties lielā, lielā cancelēšanā, nav svarīgi, kurā, ka tik kancelēt.
Lasīt visu...

12

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

FotoPolitiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas notiek, ja publiska komunikācija ar iedzīvotājiem, skaidrojot konkrētu lēmumu, nepastāv, to slēpj, izvairās vai noslepeno ar birku “valsts noslēpums”? Pēdējais vispār LEGĀLI piesedz ļoti lielu korupcijas apmēru valsts iestādēs un politiķu darbībā, lai tos nevarētu tiesāt pēc likuma, jo šobrīd likums NEstāv pāri noziedzīgu un korumpētu ierēdņu, iestāžu un politiķu darbībām. Tikmēr mūs, parastos, met “būrī” par vienu nočieptu makaronu paku, jo gribējās ēst.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu sabiedrisko mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...