Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LATVIJAS VETERINĀRĀRSTU BIEDRĪBA

07.06.2016. 13:05

http://lvb.lv/lv/animal-owners/dzivnieku-veseliba

Aizpildiet šo anketu LVB mājas lapā, ja sunim ir/bija kādas no šīm pazīmēm vai to kopums
-- izmaiņas suņa balsī
-- izmainas ēšanas paradumos, piemēram: ēdot izstiepj kaklu, atkāpjas no bļodas utt., novērojamas atraugas, kuru laikā tiek atgrūsts šķidrums ar barību vai bez tās un baltas vai viegli iedzeltenas putas.
-- saglabājas apetīte, tomēr novājē
-- nomāktība, klepus vai pat smakšana Barības vada paplašināšanās un/vai balss izmaiņas ir ļoti nopietna slimība, kas var beigties ar dzīvnieka nāvi.
Ja anketā sniegtās atbildes ietvers pazīmes, kas liecina par megaesophagus/polineiropātiju, ar jums sazināsies speciālisti, lai varētu kopīgi vienoties par turpmāko rīcību.

Atbildēt

jautājums

04.06.2016. 23:32

»

AAmbainis

Tā pati atbilde, kas par citām versijām, kas neietver Dogo: jā, var gadīties, ka dažus suņu saimniekus ziņa presē pamudina griezties pie veterināra un tos, kas lietojuši Dogo, tas pamudina vairāk nekā citus, bet 23 reižu atšķirība ir pārāk liela, lai to izskaidrotu šādā veidā. (Sanāk, ka sūdzējušies...


Un cik anketas, suņu slimības vēstures cien, Ambainis izlasīja pirms veikt savus ģeniālos matemātiskos aprēķinus.
Pēc Zemkopības ministrijas darbinieku teiktā, pat viņiem netiek sniegta šāda informācija (esot konfidenciāla).

Atbildēt

Ilze

16.05.2016. 22:24

Aha, redzam, ka PRisti piedāvājuši tukumniekiem jaunu žvadzināmo - "draņķa veti izputina nabaga mazo vietējo ražotājiņu, mimimimimi", un uz daļu auditorijas šis labi strādā. Neticu, ka kādam no ļautiņiem, kas šo basņu sacerējuši, pašiem ir suņi. Vai arī viņi ir tik pērkami maitas, ka par noteiktu summu būtu gatavi indēt savus suņus? Par asins naudu, kolēģi, strādājat. Uz līķiem dejojat.
Man ir suņi un viņi nekad neēdīs neko, kam kāds sakars ar Tukuma Straumi. Arī ne Vācijā ražotos Dogo konservus. Principa pēc.

Atbildēt

nu re

15.05.2016. 18:10

»

Atkal es

Kas ir Dogo pretinieki...


tādas aizdomas jau bija. Globālais zirneklis savelk tīklus.
Arī Cido, Gutta un vēl vesela rinda uzņēmumu ir smuki salikti vienā groziņā.

Atbildēt

tieši tā

15.05.2016. 12:16

»

Sandra

Cik zinu, tad viņi ne tikai ZZS ziedo. Arī VIENOTĪBA ir saņēmusi pietiekami labu ziedojumu. Laikam cer, ka partijas palīdzēs


Expremjeres Straujuma biroja vadītājs Arnītis kārtoja ZZS lietas,kurš tagad iestājās ZZS un ir ZM parlamentārais sekretārs, tapēc arī ziedoja. Tukuma straume nav sertificēta saskaņā ar kvalitātes standartiem,tapēc jau jāmaksā. Būtu adekvāta kvalitātes sistēma ,šādas problēmas nebūtu. Vienīgais savu atzinumu devis PVD :)

Atbildēt

Sandra

15.05.2016. 11:13

»

tieši tā

Tukuma starume savu taisnību grib "izkarot" ar padomju laika metodēm,kad tāds Treibergsno ZZS aizies TV nobļausies un visi miera stāja uzreiz pakļaujas. Reakcija šobrīd ir pa visam cita,pat tiem,kam nav suņi, ir viedoklis par Dogo barību


Cik zinu, tad viņi ne tikai ZZS ziedo. Arī VIENOTĪBA ir saņēmusi pietiekami labu ziedojumu. Laikam cer, ka partijas palīdzēs.

Jāpapēta ko un kur Smiltēns ir darījis. Viņš taču ilgi laiku bija Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs.

Atbildēt

tieši tā

14.05.2016. 17:30

»

Plutons

Visi nē - daži paši sevi bedri izrok, labs piemērs ir Tukuma Straume. Ziedojumi partijām vairs nelīdzēs - viņiem sabiedrības uzticību neatgūt


Tukuma starume savu taisnību grib "izkarot" ar padomju laika metodēm,kad tāds Treibergsno ZZS aizies TV nobļausies un visi miera stāja uzreiz pakļaujas. Reakcija šobrīd ir pa visam cita,pat tiem,kam nav suņi, ir viedoklis par Dogo barību.

Atbildēt

Plutons

14.05.2016. 17:19

»

hg

Neizmirstiet, globalo kompaniju konkurenti parasti tiek nopirkti vai iznicinati


Visi nē - daži paši sevi bedri izrok, labs piemērs ir Tukuma Straume. Ziedojumi partijām vairs nelīdzēs - viņiem sabiedrības uzticību neatgūt!

Atbildēt

hg

14.05.2016. 16:58

Neizmirstiet, globalo kompaniju konkurenti parasti tiek nopirkti vai iznicinati!

Atbildēt

Visiem Dogo aiztāvjiem

14.05.2016. 11:19

Lai ko arī jūs teiktu, lai ko arī jūs apmelotu un nomelnotu, lai arī kam jūsu noteiktu diagnozi, lai arī kam jūs draudētu vai "kāpostu" solītu, lai arī kādu melīgu informāciju sniegtu, lai arī kādas pozitīvisma kampaņas veiktu, lai arī zem kādiem nikiem savu viedokli paustu, lai arī kā censtos manipulēt ar sabiedrību, tas nemainīs faktu, ka suņi saslimst un mirst. Un viņi ir ēduši DOGO. Barība nav izturējusi pašu galveno pārbaidi- suņus. Mans ir suns - NEKAD nepirkšu dogo.

Atbildēt

jautājums

14.05.2016. 10:10

Straumes pozīcija ir vienkārši apbrīnojami neētiska-visus ar mieru apindēt...
Es, godīgi, no viņiem neuzdrošinātos neko pirkt-ne suņu, ne kaķu barību. Vispār neko!
Jo bezatbildības līmēnis tiecās uz bezgalību...
Un es uzskatu, ka arī veikali, kas pastāvot tik nopietnām šaubām par produkta bīstamību, turpina to tirgot, rīkojas augstākā mērā bezatbildīgi un neētiski.

Atbildēt

KasparsM

14.05.2016. 09:45

»

AAmbainis

Tā pati atbilde, kas par citām versijām, kas neietver Dogo: jā, var gadīties, ka dažus suņu saimniekus ziņa presē pamudina griezties pie veterināra un tos, kas lietojuši Dogo, tas pamudina vairāk nekā citus, bet 23 reižu atšķirība ir pārāk liela, lai to izskaidrotu šādā veidā. (Sanāk, ka sūdzējušies...


Nenovērtē pūļa psiholoģiju pārāk zemu. Mums nav skaidri zināms ne tas, kā notika paraugu atlase, ne arī to, kāda ir patiesā slimības incidence populācijā. Īsāk, es apšaubu, ka presē publicētie dati ir uzticami. GIGO.

Pētījums nav publicēts, jo no Bior preses relīzes var saprast, ka peer-review ir bijis ļoti negatīvs un pieminēts tieši par pašatlases riskiem.

Kā piemēru var minēt Veikfīlda 1998. gadā publicēto pētījumu ar secinājumu, ka MMR vakcīna ir saistīta ar autismu. Vēlāk šis pētījums tika atsaukts, jo tam bija daudzas nepilnības. Turpmākie pētījumi šādu saikni neatrada. Bet tikmēr pirmais pētījums tika plaši aprakstīts presē un daudzi vecāki aiz piesardzības neļāva saviem bērniem saņemt vakcīnas un bērnu saslimstība pieauga.

Atbildēt

Aivars

14.05.2016. 07:28

»

lauķis

Ir jābūt lielam ciniķim lai neredzētu ka Latvijā tiek vajāta jebkāda ražošana


Tā ir, ka Eiropa cenšas pie mums iznīcināt visu ražošanu. Platību maksājumi mums ir paši mazākie. Tagad arī piena cenas mums ir zemākās Eiropā, bet Brisele neko negrib darīt. Viņiem nevajag konkurentus.

Es strādāju netālu no Alkmaar Nīderlandē un redzu kā te Brisele maksā zemniekiem par ražošanu. Zemnieks saņem nedaudz virs 1000 EUR par ha. Mani vecāki Latvijā 94 EUR par ha. Tas ir genocīds.

Un šajā suņu barības lietā es redzu to pašu - viņi cenšas iznīcināt mūsu Latvijas ražotāju un mūsu pārdevušies pētnieki (lasi kangari) izdomā visādas sakarības.

Es arī varu izdomāt visādas blēņas, piemēram, ka suņu nāvē ir vainīgs ūdens, jo 100% mirušie suņi ir dzēruši ūdeni.

Atbildēt

lauķis

14.05.2016. 05:30

Ja man būtu suns - nepirktu Dogo
Ar ko baroja suņus kad nebija nekādas sausās barības?

Man ir suns , un mans suns nav atkritumu kaste , tieši tāpēc nekādas ,,firmas,, barības viņam nedodu.

Atbildēt

un vēl nedaudz es

13.05.2016. 23:13

Jāatzīmē, ka Mars reklāmas pasūtījumi un naudas apjomi ir milzīgi. Neviens nevar cīnīties ar Mars astoņkāji, ne Zemkopības ministrija, ne Bior, ne arī Latvijas uzņēmēji. Jebkurš preses izdevums un jebkurš interneta portāls vienkārši klusēs, jo nevēlēsies zaudēt daudzus desmitus tūkstošus reklāmas naudu par suņu, kaķu barību, kā arī par Mars, Snikers utt.

Kad vienreiz kāds pateiks patiesību un par to sāks runāt?

Atbildēt

Atkal es

13.05.2016. 23:12

Kas ir Dogo pretinieki?

Man jāizstāsta patiesība. Dogo kampaņu finansē un pētījumus veic citu suņu barību importētāji!

Vai pierādījumi ir? Protams, ka ir!

Veterinārārstu biedrība (kā to var redzēt viņu izdotā žurnālā) saņem finansējumu no citu barību importētājiem - PEDIGREE®, ROYAL CANIN® CHAPPI® utt.. Tās visas ir globālās kompānijas Mars preču zīmes. ( http://www.mars.com/global/brands/petcare.aspx un https://en.wikipedia.org/wiki/Mars,_Incorporated )

Atbildēt

AAmbainis

13.05.2016. 22:47

»

KasparsM

Visi cieņu profesoram, bet tik vienkārši ar pašatlasi nebūs gan. Piemēram, ja mēs aicinātu cilvēkus iesniegt sūdzības par lidmašīnas kavējumiem, tad diezgan ticami, ka pēc raksta par Ryanair slikto servise vairāk nekā 95% cilvēku sūdzēsies tieši par Ryanair kavēšanos. No tā nevaram izdarīt secinājumus...


Tā pati atbilde, kas par citām versijām, kas neietver Dogo: jā, var gadīties, ka dažus suņu saimniekus ziņa presē pamudina griezties pie veterināra un tos, kas lietojuši Dogo, tas pamudina vairāk nekā citus, bet 23 reižu atšķirība ir pārāk liela, lai to izskaidrotu šādā veidā. (Sanāk, ka sūdzējušies 100% no tiem nomirušo suņu saimniekiem, kam suns ēdis Dogo un 4.5% no tiem, kam nav ēdis? Psiholoģiskos faktorus ir grūti novērtēt, bet tik liela starpība izklausās ļoti neticami.)

Es to nevaru, bet pētījuma organizatori var atlasīt tikai tos gadījumus, kas bijuši pirms tam, kad presē tika pieminēta versija par Dogo. Domājams, ka tur saslimušo suņu %, kas ēduši Dogo, ir līdzīgi - citādi viņi nebūtu presei teikuši par Dogo.

Atbildēt

Konkurencei

13.05.2016. 19:26

»

konkurence

Apgalvot var visu ko. Lai uzrāda čekus, ka pirkuši tieši dogo :) Varbūt, ja papētītu suņu saimniekus, izrādītos, ka viņiem ir saistība ar kādu konkrētu interesi.. vai tad grūti (cēla mērķa labā) pateikt, ja suns ēda tieši un tikai dogo? Gailis pakaļ nedziedās sīkiem meliņiem, jo neviens jau nepārbaudīs...


Ir jābūt lielam ciniķim vai ar ļoti slimu fantāziju, lai apgalvotu, ka suņu saimnieki no dažādiem Latvijas reģioniem konkrētu interešu vārdā ir sazvērējušies pret Latvijas ražotāju un "cēla mērķa labā" indētu savus suņus.

Atbildēt

neslinko

13.05.2016. 19:18

Viss ir skaidrs tagad atkal Latvijas ražotāju vajag nolaist uz grunti un ASV vedīs savu produkciju Latvijā, jo viņi jau lielo naudu aprēķinājuši savām budžetam no tirgošanos mūsu Latvijā, un viņu produkcija nemaz nebūs labāk par mūsējo. Bet mūsu valdība tikai tam piekrīt un nemaz neaizstāv Vietējo ražotāju. Vadībai jācīnās kaut asins pa degunu nāk ! Un nevajag slinkot vajag pašiem gatavot suņukam ēdienu. vai tad senos laikos tāda SAUSĀ barība bija ? Suņukam bija jāēd to ko ēda paši saimnieki !.sausā barībā-kas tavā ir???...

Atbildēt

John Doe

13.05.2016. 18:45

jabut loti bezatbildigam saimniekam, lai savam sunim dogo dotu... Lai kadi butu tie launie multinacionalji, bet kaitigu baribu jau nu vini netirgo. Varbut nav pati kvalitativaka, bet no royal canine un hill sunji masveidaa nemirst. Jo tas launums, ko dogo-tipa saaga tadam koncernam nodaritu, ir milziigs. Dogo savukart doma, ka visas shis problemas "aizies prom" un ka vini vares turpinat indet sunus uz patriotisku un vienaldzigu saimnieku rekina.

Mes savam sunim dodam Arden Grange :P

Atbildēt

Āmen

13.05.2016. 18:24

Kaitīgas vielas Dogo barībā pagaidām atrastas nav. Bet 23 reižu atšķirība ir ļoti nopietns netiešs pierādījums, ka ar šo barību varētu būt problēmas. Un tas, ka var eksistēt "nezināmie faktori", te nav adekvāts pretarguments.

Ja man būtu suns - nepirktu Dogo.

Atbildēt

laucinieks

13.05.2016. 16:45

Savam sunim DOGO nedodu, jo viņš no tā sūda tā kasās, visu spalvu sev noplēš. No sākuma nevarēju saprast, visādus ārstus izstaigājām, kamēr beidzot tikām skaidrībā. Ar citām sausajām barībām tā nav, tātad kaut kas tur tomēr ir klāt, kā nav citur.

Atbildēt

ne par tēmu

13.05.2016. 14:53

»

Nerakstiet apgalvojumus bez pamatojuma!

Un kāpēc diez nedrīkst barot ar citu barību? Man bija kaķis un tam devu ne tikai sauso barību, bet arī visu citu ko vien varēju dabūt, jo sausā barība ir... tas pats kas cilvēkiem čipši. Ja cilvēks pārtiek tikai no sausas barības, tad arī ar laiku sākas veselības problēmas...


Esi pārpratis! Nevis nedrīkst barot ar citu barību, bet, ja baro ar sausajām granulām, tad dod tikai ūdeni un kaut ko vēl - specifiski. Nedrīkst jaukt - vienu dienu sauso barību, citu dienu mājas putru. Vai putrā granulas. Es tev nevaru uzreiz tagad pateikt, kas tas bija par pētījumu, bet tādi tika veikti ES un US, darbi ir publicēti, var meklēt internetā.
Ja tu baro savu suni ar mājas barību, lūdzu! Ideāli! Bet nejauc klāt sauso drazu. Vai nu sausā draza vai mājas barība, bet ne sajaukums.

Atbildēt

Fims

13.05.2016. 13:21

»

hm

Stāsts, kas balstīts uz statistiku...


Vienīgais uz ko var paļauties un kam ticēt ir ierēdņu teiktais.
40 % ir no gaisa pagrābts cipars. Realitātē Dogo ēdāju skaits var izrādīties daudz mazāks un tas nozīmē, ka matemātiski iespējamība saslimt ar polineiropātiju tikai pieaug. zrēķini šo vienādojumu, ja esi pabeidzis vismaz trešo klasi, pieņemot šo proprciju kaut vai ar 30%

Atbildēt

KasparsM

13.05.2016. 13:16

Visi cieņu profesoram, bet tik vienkārši ar pašatlasi nebūs gan. Piemēram, ja mēs aicinātu cilvēkus iesniegt sūdzības par lidmašīnas kavējumiem, tad diezgan ticami, ka pēc raksta par Ryanair slikto servise vairāk nekā 95% cilvēku sūdzēsies tieši par Ryanair kavēšanos. No tā nevaram izdarīt secinājumus, ka lidojot ar Ryanair tavas iespējas nokavēt lidojumu ir 20 reižu lielākas. Korekta atlase statistikā ir sarežģīta lieta, tāpēc kontrolgrupas pētījumos ir ļoti svarīgas. Īsāk, šis ir GIGO gadījums (garbage in, garbage out).

Atbildēt

Nerakstiet apgalvojumus bez pamatojuma!

13.05.2016. 12:52

»

hm

Stāsts, kas balstīts uz statistiku...


Statistika ir statistika un tā nav ne melīga ne tendencioza. Visticamāk, ka jums ir pieeja tikai statistikas interpretācijai un tā gan var tikt pielāgota, bet ja jums pašam būs pieeja statistikas datiem, tad arī būs pašam savas domas.


Cilvēki no vēža mirst tāpēc, ka lieto plastmasas traukus un iepakojumus, kuros uzkarsē vai sasaldē pārtiku. Karstumā un saltumā no plastmasas pārtikā izdalās vēzi veicinošas vielas un jauni un fiziski aktīvi cilvēki saslimst ar vēzi un brīnās kāpēc tā, bet tajā pašā laikā vāra tēju plastmasas tējkannā, lieto plastmasas glāzes lai dzertu karstu tēju, uzsilda plastmasas traukā mikroviļņu krāsnī ēdamo utt. Šī ir veca un labi zināma problēma.

Atbildēt

Nerakstiet apgalvojumus bez pamatojuma!

13.05.2016. 12:42

»

ne par tēmu

Suņus, ko baro ar dažām sausām barībām, vispār nedrīkst barot papildus ar citu, mājas barību. Tikai sausā barība un ūdens. Varbūt slimību iemesli jāmeklē sausajās barībās kā tādās un suņu turētāju paradumos barot ar visu, kas pagadās pa rokai...


Un kāpēc diez nedrīkst barot ar citu barību? Man bija kaķis un tam devu ne tikai sauso barību, bet arī visu citu ko vien varēju dabūt, jo sausā barība ir... tas pats kas cilvēkiem čipši. Ja cilvēks pārtiek tikai no sausas barības, tad arī ar laiku sākas veselības problēmas.

Starp citu, UK ir tieši tādas pašas problēmas ar suņu un kaķu barību(neatceros vairs - sauso vai slapjo) - suņi un kaķi, kas viņu ēda, mira ātrāk nekā pārējie dzīvnieki un izskatās, ka simptomi ir tie paši, kas Dogo. Kāpēc - neviens īsti nezin. Ja jums rūp savs dzīvnieks, nedodiet viņiem veikalos pirktu fasēto pārtiku un no mazotnes radiniet ēst normālu pārtiku. Sekojiet pārtikas sastāvdaļām(tā it kā pirktu ēšanai priekš sevis), jo kaķis un suns lasīt neprot. Vispār, sunim ir visvienkāršāk ar ēšanu - vāriet viņam putru(tā pat būs veselīgāka nekā jebkura sausā barība) - no auzu pārslām un dodiet ēdienu atliekas vai to pašu ko jūs ēdiet - ieskaitot dārzeņus. Kaķim ir mazliet sarežģītāk, bet arī ir vārīta tumīga auzu pārslu putra - ar zivīm. Ja ir kaut kāda barība lētāka, tad vajag uzdot jautājumu kas tur īsti ir iekšā.


Es īsti nezinu ko liek sausajā barībā, bet manuprāt - visticamāk, ka problēma ir tā pati vecā, kur viena no sastāvdaļām ir tie paši kaulu milti. Kas attiecas uz Dogo - vai tiešām Lato Lapsa nevarēja nointervēt slepeni kādu Dogo darbinieku lai izstāsta kādas sastāvdaļas tiek liktas suņu pārtikā.

Atbildēt

hm

13.05.2016. 12:02

Stāsts, kas balstīts uz statistiku!
Bet statistika parasti ir tendencioza, melīga, pasūtīta, un tikai dažos gadījumos neitrāla un objektīva.
Rakstu pamatot uz kaut kādiem no pirksta izzīstiem 40 %? Naivums!
Lai kaut mazākā ticamība būtu, prasās salīdzinājums ar pārējiem ražotājiem, prasās skaidrojums arī par iegūto skaitļu autoru, viņa neitralitāti šajā pasākumā.
Viss te rakstītais - vena tante teica.
Bet par ražošanu. Ne tikai suņu, bet arī cilvēku pārtikā nereti gadījumi, kad tā kaitīga veselībai, kad cilvēki saindējas ar pārtikas produktiem. Un ražotājs, kas to dara mērķtiecīgi, ir maniaks.
Taču ne jau viss pakļaujas noskaidrošanai.Kāpēc cilvēki mirst no vēža?

Atbildēt

kkk

13.05.2016. 11:54

»

eksperts

Jā, un vēl, vai kompetentajām iestādēm nevajadzētu papētīt, vai nav sabotāžas pazīmes attiecībā uz robežsargu suņu apindēšanu


Teritorijā, kur dzīvo vieni nelieši un meļi, ticēt nevar nevienam. Izskatās pēc mafijas razborkām.

Atbildēt

hi hi

13.05.2016. 10:42

Treibergam darbā nav ko darīt,tad arī raksta. Nealgos jau PR,ja ir TREIBERGS! Cik gan savus zirgus ir nobeidzis,nu tagad ķēries pie suņiem. Garkalnes novada bieds, par savu naudu zirgus neuztur,ņem no pašvaldības "tērē" bērniem jauniešiem,bet tikai tiem kas jāj viņa zirgus. Labvēlis. Laikam draud bankrots,tagad jāpiepelnas ar DOGO.

Atbildēt

PIETIEK

13.05.2016. 10:02

Mazs aizrādījums "Antoniem" un līdzīgiem ne pārāk gudriem "Tukuma Straumes" neskaitāmo (ar mums jau ir kontaktējušās vismaz trīs) PR aģentūru pārstāvjiem - ja jūs nevēlaties pielikt kaut nelielu piepūli pasūtījumu pildīšanā un visus savus komentārus drukājat no vienas un tās pašas IP adreses, mums savukārt nākas tos visus reizē izdzēst. Lūdzu, turpmāk esiet tik laipni un strādājiet nedaudz uzcītīgāk.

Atbildēt

Plutons

13.05.2016. 09:55

»

ne par tēmu

Suņus, ko baro ar dažām sausām barībām, vispār nedrīkst barot papildus ar citu, mājas barību. Tikai sausā barība un ūdens. Varbūt slimību iemesli jāmeklē sausajās barībās kā tādās un suņu turētāju paradumos barot ar visu, kas pagadās pa rokai...


Tātad tas, ka ražotājs un valsts iestādes mēnešiem neko nedara, ir OK, bet tas, ka suņu īpašnieki grib skaidrību, kas par lietu, uzreiz ir "apmaksāta reklāmas kampaņa"?
Jūs tur, Straumē strādādami, vienreiz papētiet, ko nozīmē "sociāli atbildīgs uzņēmums"! Ja Straume tāds būtu, tad viņi jau pirms gada būtu ieguldījuši slimības izpētē un noskaidrojuši iemeslus. Tā vietā notika pētījumu bremzēšana, piemēram, piedāvājot finansējumu komplektā ar klusēšanas līgumu un jau gatavu preses relīzi. Par to vien uzņēmums Tukuma Straume ir jāsoda ar to, ka viņu produkciju nepērk!

Atbildēt

konkurence

13.05.2016. 09:51

»

jautājums

Nu un kas ir pārteidzošs, ka pārējie suņu barības izplatītāji grib noskaidrot suņu mirstības cēloni...


Apgalvot var visu ko. Lai uzrāda čekus, ka pirkuši tieši dogo :) Varbūt, ja papētītu suņu saimniekus, izrādītos, ka viņiem ir saistība ar kādu konkrētu interesi.. vai tad grūti (cēla mērķa labā) pateikt, ja suns ēda tieši un tikai dogo? Gailis pakaļ nedziedās sīkiem meliņiem, jo neviens jau nepārbaudīs suņu saimnieku teikto un veterināru "konstatēto". Stāsts noteikti ir daudz komplicētāks nekā šķiet. Un dogo īpašnieki gan jau ka paši nojauš, no kurienes problēma cēlusies.

Atbildēt

eksperts

13.05.2016. 09:51

»

Antons

Es ļoti, ļoti ceru uz PIETIEK objektivitāti. Papētiet, ka Lita Konopore, kas iesaistījās pētījumā pavisam nesen izplatīja importa suņu barību, papētiet kādas preču zīmes tiek reklamētas veterinārārstu žurnālā, papētiet ko reklamē Neatkarīgā Rīta avīze utt


Anton, globālās lielkapitālistu kompānijas nav nekas labs, tas taisnība. Bet nesen tika publicēti Robežsardzes pasūtītās ekspertīzes dati. xyjogo ir apindējis gandrīz visus robežsargu suņus, jo uzvarēja konkursā par dienesta suņu barošanu. Tad lūk, ekspertīzē skaidri pateikts, ka xyjogo neatbilst nekādām kvalitātes normām, pilns ar, atvainojos, kaut kādiem mēsliem.

Atbildēt

eksperts

13.05.2016. 09:42

Man ir cita metode - facecontrol. Paskatos uz īpašnieka purnu un nelabi paliek. Es tādam savu suni neuzticētu. Tādu pašu metodi es izmantoju, kad iepērkos centrāltirgū.

Atbildēt

ne par tēmu

13.05.2016. 09:42

Suņus, ko baro ar dažām sausām barībām, vispār nedrīkst barot papildus ar citu, mājas barību. Tikai sausā barība un ūdens. Varbūt slimību iemesli jāmeklē sausajās barībās kā tādās un suņu turētāju paradumos barot ar visu, kas pagadās pa rokai?
Viena no pazīmēm, ka kaut kas ir kampaņa, ir tas, ka kaut kas tiek publicēts tādos portālos kā pietiek, nra, .. kuri nekad nevīžo norādīt ka teksts ir apmaksāta reklāmas/apmelošanas vai tml. kampaņa.

Atbildēt

jautājums

13.05.2016. 09:41

Nu un kas ir pārteidzošs, ka pārējie suņu barības izplatītāji grib noskaidrot suņu mirstības cēloni?
Jo šaubas krīt uz visu nozari, tas iedragā patērētāju uzticību.
Un tad lai Dogo ražotāji pierāda, ka suņu saimnieki ir melojuši, ka barojuši savu suni ar Dogo. Jo es personīgi nesaprotu, kāpēc suņu saimniekiem būtu jāmelo...
Bet suņi mirst...

Atbildēt

PIETIEK

13.05.2016. 09:07

»

Es piekrītu, ka šī ir patiesība


"Anton", nu kāpēc gan Jūs sākat pats ar sevi sarunāties? Tiešām pasūtītājam tik izmisīgi vajadzīgi pareizi komentāri?:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

21

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

FotoCienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā. Viņš daudzkārt paudis fundamentālu argumentāciju par pilsoņu attiecībām ar Latvijas valsti un sekmīgu tās pārvaldību.
Lasīt visu...

21

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

FotoLatvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikai, kur viņai draud 8 gadi afrikāņu cietumā. Iesaistījušies ministri, deputāti, pat Valsts prezidents. Bet ir vēl divi neatbildēti jautājumi...
Lasīt visu...

15

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

FotoNupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās tik nepatīkami kā šis te "gudrītis". Tie vismaz neizlikās gudrāki, kā esam... Levits īstenībā ir prasts zābaks, bet, ielēcis "nācijas tēva" šļūcenēs, tēlo pārāko intelektuāli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...