Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Odiozā odiseja

Arturs Priedītis
29.12.2017.
Komentāri (56)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zikurats

03.01.2018. 17:23

Netiiro dveselju atmazgåshana - tådiem Priediishiem ir ko baidities. Nauda ari nesmird.

Atbildēt

Jā,

31.12.2017. 18:36

»

ose

Pirmā izvešanas viļņa laikā ceļā uz nometinājuma vietām nomira 33 bērni vecumā līdz 5 gadiem


ekstraverts morāls kroplis - pa Pelše- Guļāns - Maizītis čekas rekomendāciju līniju uz amatiem. Nāvi komunistu noziedzniekiem!

Atbildēt

ose

31.12.2017. 13:24

Pirmā izvešanas viļņa laikā ceļā uz nometinājuma vietām nomira 33 bērni vecumā līdz 5 gadiem.

Komunista Andra Guļāna bijušais iebīdītais ģenerālprokurors Jānis Maizītis - vai morālais kroplis?

Atbildēt

Jā!

31.12.2017. 09:42

Priedīša nostāja vienkārša - lamāt tos čekistus var, tikai viņu vārdus publiskai atklātībai nodot nevajag.(Rejat sunīši, tikai nekožat!)

Atbildēt

Alleluja!

30.12.2017. 19:58

»

Ģeniāls profesors Priedītis!!

Allelujā


Lai tas augstais dod viņam saprašanu atkrist no murgu idejām! Alleluja!

Atbildēt

Ģeniāls profesors Priedītis!!

30.12.2017. 18:42

»

Piektdiena. Priedītes.

Ģeniāls profesora teksts. Aleluja


Allelujā!

Atbildēt

Nu nu

30.12.2017. 18:40

»

nestaprāns neraimonds

manuprāt, svarīgāk ir, ko saka, nevis kas saka...


Kangari, tas būtu cēli un teiksmaini! Tie vairs nav latvieši, Kangars vēl nožēlotu - to be or not to be garā. Un moš pārdomātu varoņtēlā, eposā.. Bet šie komunisti, čekisti VDKašņiki ir kropļi savam un tikai pašlabumamam. Viņiem pat nav domu ko nožēlot, vai latviešu ideāli. Utt. Tie ir dzīvnieki, kas latviešu nācijas vārdā likvidējami, lai atjēcas citi un apdomājas.. Ja ne - la finita!

Atbildēt

nestaprāns neraimonds

30.12.2017. 18:13

manuprāt, svarīgāk ir, ko saka, nevis kas saka:
"Mēs šodien runājam par meliem, ko par mums izplatīja un vēl šodien izplata gan krievi, gan vācieši, bet aizmirstam politiskus melus un represijas pašu vidū."
Vai tad nav šodienas realitāte? Kuri tad ir tie vecie čekisti un komunisti, kas šo valsti par bandītu citadeli padarījuši, ja ne paši latviešu kangari?

Atbildēt

Hmm

30.12.2017. 17:53

»

Edge

Ja kādam vajag, tad salīdzinājumam noderēs statistikas dati. Atliek vien "ieguglēt


Esi bots? Kuru pieregulē Pietiek? Mediators variācijā? Plus bots? Hmm apdomāju ražot botus internetveikalu apkalpošanai. Laikam, nāksies pārprofilēties. Neredzu šķēršļus. Botu tirgus pēc bitcoint maningošanas, kura aiziet vēsturē, būtu nokinas trakums.. Dažiem Silicija ielejā.. Bļin! Bots.

Atbildēt

Edge

30.12.2017. 17:40

Ja kādam vajag, tad salīdzinājumam noderēs statistikas dati. Atliek vien "ieguglēt" -
Crime in the United States -
un Rietumu paradīzi sajūsmā dalīties!

Atbildēt

Hmm

30.12.2017. 17:34

»

Edge

Tas ir normāli, bet to tikai "boti" var izskaidrot...


visi zin, ka esi bots Edge. Ja atbildēsi noliedzoši, būsi nebots.

Atbildēt

Edge

30.12.2017. 17:32

»

Naf, naf uzdevumi!

Tā ir pataloģija. Neviens, pilnīgi neviens, kas dzīvo ārzemēs, neizprot Latvijas sādžas likumus. Pat jebkura tiesiskuma un sadzīves tradīcija interpretējama kardināli atšķirīgi. Tie, kuri ikdienā redz Latvijā pretīgos slāvu purnus, ir psiholoģiski salauzti un bezpalīdzīgi deformēti, otri - civilizētos...


Tas ir normāli, bet to tikai "boti" var izskaidrot?
"FIB nespēj rast Lasvegasas šāvēja motīvus, lūdz sabiedrības palīdzību"
Klārkas kauntija tiesībsargs Kevins Makmahils presei atklāja, ka izmeklētājiem pēc vairāk nekā tūkstoš potenciālo pavedienu izskatīšanas un pārbaudīšanas joprojām nav izdevies rast kaut mazāko iemeslu, kāpēc turīgais azartspēļu cienītājs Padoks nogalināja 59 un ievainoja 489 cilvēkus traģiskākajā apšaudē ASV jaunāko laiku vēsturē. (delfi.lv)

Atbildēt

Edge

30.12.2017. 17:28

»

Naf, naf uzdevumi!

Tā ir pataloģija. Neviens, pilnīgi neviens, kas dzīvo ārzemēs, neizprot Latvijas sādžas likumus. Pat jebkura tiesiskuma un sadzīves tradīcija interpretējama kardināli atšķirīgi. Tie, kuri ikdienā redz Latvijā pretīgos slāvu purnus, ir psiholoģiski salauzti un bezpalīdzīgi deformēti, otri - civilizētos...


Divas atšķirīgas pasaules. Lai tā paliek - man viņu problēmas negribas risināt. Lai "boti" uzdzīvo savā Rietumu paradīzē kopā ar psiholoģiski varenajiem un nesaudzīgi reformētajiem!
US Mass Shootings, 1982-2017: Data From Mother Jones’ Investigation
The full data set from our in-depth investigation into mass shootings.
motherjones.com

Atbildēt

Naf, naf uzdevumi!

30.12.2017. 17:06

»

Yes

Staprāns, tāpat kā visi ārzemnieki, Latvijas problēmās ir dumjš, jeb kā Ļeņins teiktu - labticīgs idiots. Tante Melānija viņam var stāstīt, skaidrot, pat sarakstīt veselus 6 sējumus, viņš pacietīgi klausīsies, piekrītoši mās ar galvu, bet beigās naivi pajautās: kāpēc jūs neprotestējāt, kāpēc negājāt...


Tā ir pataloģija. Neviens, pilnīgi neviens, kas dzīvo ārzemēs, neizprot Latvijas sādžas likumus. Pat jebkura tiesiskuma un sadzīves tradīcija interpretējama kardināli atšķirīgi. Tie, kuri ikdienā redz Latvijā pretīgos slāvu purnus, ir psiholoģiski salauzti un bezpalīdzīgi deformēti, otri - civilizētos rietumos to neizprot un jūtas brīvi. Visi - Saeima, pašvaldības, tostarp lauku, kuras tāpat pārvalda bij. čekisti un komunisti, ir sašķeltas pēc klanu principa - draugos ar pašvaldības bosu, vai naidā..Divas atškirīgas pasaules. Bots.

Atbildēt

Yes

30.12.2017. 15:50

»

no Raimonda Staprāna:

http://jaunagaita.net/jg247/JG247_Staprana-luga.htm...


Staprāns, tāpat kā visi ārzemnieki, Latvijas problēmās ir dumjš, jeb kā Ļeņins teiktu - labticīgs idiots. Tante Melānija viņam var stāstīt, skaidrot, pat sarakstīt veselus 6 sējumus, viņš pacietīgi klausīsies, piekrītoši mās ar galvu, bet beigās naivi pajautās: kāpēc jūs neprotestējāt, kāpēc negājāt ielās, nerakstījāt vēstules Apvienotajām Nācijām un lielvalstu vadītājiem? Līdzīgi uzvedas visi emigranti, Kangeri ieskaitot. Vai arī darbojas kādā uzdevumā.

Atbildēt

Aizver žaunas čekistu

30.12.2017. 13:22

»

Edge

Bez cekistiem un jekistiem Latvija nebūtu "iekšā...


un sātana Piebalgas alus reklamētāj!

Atbildēt

Edge

30.12.2017. 11:05

»

izcils notikums Latvijas vēsturē

"Nekad neesmu uzskatījis Latvijas prezidenti Vairu Vīķi–Freibergu par čekas aģentu. Allaž esmu pieturējies pie uzskata, ka viņa ir izcils notikums Latvijas vēsturē, un man nav pieņemams, ja kāds, izmantojot manis sacīto, vēlas to apšaubīt," vēstulē laikrakstam "Diena" raksta Staprāns, norādot, ka viņš...


Bez cekistiem un jekistiem Latvija nebūtu "iekšā".
Nav brīnums, ka cekistu un čekistu kritizētājs Imants Lešinskis līdz Latvijai pēc 1985.g. netika.
Trimdas spice atbalstīja "savējos":
" Kārļa Štāmera informācijas avoti vēsta − kā Jānis Peters, tā Imants Ziedonis esot čekas darbinieki. To latviešu sabiedrības apgaismošanai apgalvojis Imants Lešinskis − cilvēks, kas lielāko daļu sava mūža kā okupantu aparatčiks piedalījās latviešu tautas apspiešanā. Šim „patriotam” acīmredzami pieder Štāmera pilnīgā uzticība. Komūnists un − pēc paša liecības − čekists Lešinskis Štāmera savādajā vērtību pasaulē nav uzskatāms kā latviešu tautas ienaidnieks."
Brunis Rubess, Brīvā Latvija, 26.9.88.
(Sk. vairāk - Jaunā Gaita nr. 169, oktobris 1988)

Atbildēt

Nepievienojies

30.12.2017. 07:47

»

Lauķis

Nevaru pievienoties Priedīša domai...


Priedīša domai? Apdomā labi!

Atbildēt

izcils notikums Latvijas vēsturē

30.12.2017. 07:12

»

no Raimonda Staprāna:

http://jaunagaita.net/jg247/JG247_Staprana-luga.htm...


"Nekad neesmu uzskatījis Latvijas prezidenti Vairu Vīķi–Freibergu par čekas aģentu. Allaž esmu pieturējies pie uzskata, ka viņa ir izcils notikums Latvijas vēsturē, un man nav pieņemams, ja kāds, izmantojot manis sacīto, vēlas to apšaubīt," vēstulē laikrakstam "Diena" raksta Staprāns, norādot, ka viņš ir pārprasts. Atgriežoties pie sacītā, jāatgādina, ka intervijā Staprāns atklāja, ka uzturējis kontaktus ar čekistiem un to nenožēlojot. Tālāk mākslinieks stāstīja, ka tamdēļ no tautiešu puses uzskatīts par pakalpiņu, arī "mūsu tagadējā prezidente bija pakalpiņš Nr. 1". Turpinot tematu, Staprāns apgalvoja: "Neesmu pārbaudījis, bet, ja maisi tiktu atvērti, es noteikti tur būtu iekšā. Tāpat mūsu tagadējā prezidente būtu tur iekšā..." Prezidente sava vārda esamību čekas maisos kategoriski noliegusi.

Atbildēt

dienests goda lieta

30.12.2017. 01:35

- Herr Štirlic, jums kaput. Mēs atradām jūsu pirkstu nospiedumus uz krievu pianistes apaļumiem.
- Bet jūs, herr Miller, onanējat savā tualetē.

Atbildēt

kāda psihoze?

30.12.2017. 01:11

»

lauķis

Kā nu nebūs psihoze ja izrādīsies ka ,,dziesmoto revolūciju,, izveidoja un vadīja VDK , ja štata darbinieku vidū atradīsies , piemēram , Godmans , VVF , Priedītis, u.t.t


tas jau sen zināms, ka perestroika un "neatkarība" bija partijas bozu biznesa projekts, lai legalizētu jau sazagto (par ko PSRS draudēja pat viška... - paprasiet, Borovkovam par siltajām zemēm) un prihvatizētu vēl atlikušo (ko sāka apdraudēt Gorbačova palaistie groži ar kooperāciju)

Atbildēt

no Raimonda Staprāna:

30.12.2017. 01:03

http://jaunagaita.net/jg247/JG247_Staprana-luga.htm

DRAMATURGA PIEZĪMESŠī luga rakstīta kā biedinājums, lai Latvijā tas nekad vairs neatkārtotos. Arī tādēļ, lai atgādinātu, ka toreiz, trīsdesmit ceturtajā, mūs neapspieda svešas varas, bet gan latvieši paši sevi. Mēs šodien runājam par meliem, ko par mums izplatīja un vēl šodien izplata gan krievi, gan vācieši, bet aizmirstam politiskus melus un represijas pašu vidū. Vadoņa valdīšanas laikā likums „Par sabiedrisko kārtību un drošību” draudēja ar administratīvu naudas sodu līdz Ls 1 000 un arestu uz nenoteiktu laiku bez tiesas lēmuma tiem, kuŗi kritizētu valdību vai izplatītu par to kaitīgas baumas. Vēsturnieka Ādolfa Šildes uztverē Latvija, sākot ar 1934. gadu, kļuva par policijas valsti. Neskatoties uz to, der atcerēties, ka brīvību un demokrātiju toreiz atbalstīja droši vien ne vairāk kā puse tautas un ka laba tiesa latviešu pēc „stingra saimnieka”, kuŗš tad ievestu kārtību, drošību un materiālu labklājību, ilgojas vēl šodien.

Pirms apmēram 10 gadiem apmeklēju savu tanti, advokāti un žurnālisti Melāniju Vanagu, kas sarakstījusi sešus biezus sējumus par saviem piedzīvojumiem gan neatkarīgajā Latvijā, gan izsūtījumā Sibīrijā. Viņa pēc pārliecības bija Ulmaņa diktatoriskā režīma atbalstītāja un vadonības ideoloģijas propagandētajā. Tāda viņa arī palika līdz savai nāves dienai. Mūsu draudzīgo sarunu gaitā viņa žēlojās par mūsdienu korupciju, ko, viņas skatījumā, varētu novērst tikai labdabīga, apgaismota diktatūra. Tajā laikā viņa lika lielas cerības uz toreizējo ministru prezidentu Andri Šķēli, kuŗam tad vajadzētu būt pietiekami stipram, lai atlaistu nederīgo Saeimu un ņemtu valsts grožus savās stiprajās rokās. Tas nenotika, un viņa neilgi pēc tam nomira, nepiedzīvojusi savu sapņu piepildīšanos. Savā dzīves laikā man viņa šķita esam izglītota, racionāla persona, un, par viņu domājot, es arī rakstīju šo lugu.

Atbildēt

Edgars

29.12.2017. 23:39

»

Meistars meistaru

no attāluma atpazīst! Edge pareizi vērš uzmanību Priedītim pareizajā virzienā


Edgars/Edge pievērš uzmanību objektīvi notiekošajiem PROCESIEM, lai esošo SITUĀCIJU apskaidrotu - nākotnes ainu iezīmētu.
Domājiet, pilsonīšī, padomājiet par "klupšanas akmeņiem", jo paši akmeņi jau uz ceļa nepaŗādījās - un paši no ceļa neaizies.
"Ziņojumā nosaukti būtiskākie klupšanas akmeņi Latvijas valsts attīstībā"
Patlaban būtiskākie klupšanas akmeņi valsts attīstībā ir zinātnes, pētniecības un inovāciju attīstība, secināts Pārresoru koordinācijas centra (PKC) izstrādātajā Nacionālās attīstības plāna 2014.-2020.gadam (NAP2020) un Latvijas ilgtspējas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam īstenošanas uzraudzības ziņojuma projektā. (kasjauns.lv)

Atbildēt

Malacis!

29.12.2017. 21:58

»

atkal Manikaks porcijs srrrancijs

stukaču lapsudīrātavā trako


Meistars meistaru pa gabalu atpazîst!

Atbildēt

hm

29.12.2017. 20:33

Domāju, ka šajā gadījumā politiķu mērķis ir sagatavot Latvijas cilvēku masas ES izjukšanai (vairāki ātrumi, Eiropas Savienotās valstis ...), kur, maz ticams, ka Latvijai tiks rezervēta vieta.
Vai arī sakarā ar struktūrfondu, tranzīta izzušanu, kas sagaidāms jau tuvākajā nākotnē. Tautieši noskaitušies metīsies uz barikādēm ... bet varas pārstāvji vispirms karstākos prātus atvēsinās ar policijas iegādātajiem ūdensmetējiem, bet pēc tam paziņos - visa vaina gulstas uz čeku . Vai ta pūlim ienāks prātā, kad, pirms cik paaudzēm Latvijā darbojās VDK? Maisi tak ir un tajos kaut kas iekšā atrodas ...
Ja šis ir ārzemju specdienestu projekts, tad lieta varētu būt nopietnāka. Lībija un Sīrija pirms laika taču skaitījās labklājības zemes, ar senāku un augstāku kultūru, kā te, Baltijā. Un kas šodien? Jācer, ka tik tālu tomēr nenonāks.

Atbildēt

Ieviņa

29.12.2017. 20:24

Šis temats ir kā penis – tik daudz un bieži apžļembāts no visām pusēm, kā izskatās kā novārīts.

Atbildēt

atkal Manikaks porcijs srrrancijs

29.12.2017. 20:07

»

Tabletîti!

Àtri


stukaču lapsudīrātavā trako!

Atbildēt

Tūlīt pēc

29.12.2017. 19:53

»

Paldies

par kolosālo rakstu un komentāru! Esiet sveiks


manis apmelošana pietiekcomā, papildus bez manas kā privātpersonas atļaujas manu vārdu un uzvārdu nopublicējot lapsai savā portālā, man radīja nepatikšanas, jo mana vārda publicēšana radīja kādas nezināmas līdz galam represijas pret mani, no kurām tā arī neesmu izkūlies. Bet tieši man var būt pret stukaču lapsu pretenzijas. Paldies tam augstajam, ka man nepietika prāta izpaust manu vārdu, jo man šausmīgi kauns no sevis. Atvainojies man joprojām nav stukaču lapsa, bet lai tas paliek uz šīs sirdsapziņas, jo man tā nav jālūdz, bet kauns no sevis ir mana iekšējā nepieciešamība.

Atšķirībā no aģenta lapsas mana stukača privilēģija ir tā, ka nevienu personīgi nepazīstu un varu brīvi paust savus viedokļus gan tādus, kas valsts varai patīk, vai nepatīk. Otrkārt, nepazīstot pats sevi personīgi,valsts varai nav nekāda pamata mani iepīt apsūdzībās pret lapsu.

Lai tas augstais mani vada pa pareiziem ceļiem pa tasino uz trakomāju atpakaļ!

Atbildēt

Meistars meistaru

29.12.2017. 19:37

»

Labākais,

kas šai prtālā ir! Meistars meistaru pa gabalu atpazīst! Gudrs vīrs! Profesors


skapī iepazīst visos caurumos! Saglabājiet vismaz savu pašcieņu ja spējat, un pārtrauciet putrot, visu padarot vēl ļaunāku! Paldies. Lai Jums vecas pašam nonākt pie savas apskaidrības! Mani kāds operatīvais dienests izsekoja veselu mēnesi, no sākuma slepeni, ko ātri atklāju, kad viņiem piedraudēju, mani sāka ar novērošanu un izsekošanu terorizēt atklāti, cerot, ka stresa apstākļos atklāšu personas ar kurām kontaktējos. Iespējams. Tieši mēnesi. Apmuļķojot sekotājus, es pat atklāju viņu konspiratīvo dzīvokli, kas viņus vēl vairāk satracināja. Nu jau pietiek! Tā ka turieties no manis pa gabalu, jo esmu individuālists. Un man nav un nevar būt autoritāšu. Komentēšana ir mana izklaide.

Atbildēt

Meistars meistaru

29.12.2017. 19:26

»

Meistars meistaru

no attāluma atpazīst! Edge pareizi vērš uzmanību Priedītim pareizajā virzienā


un stukaču sugas partneri no attāluma atpazīst, bet pedurskapī iztolerē visos caurumos! Jau no padumlaikiem esam štata stukačos, bet Suņ dzi Karakulikasimākslu neesat lasījis, arī Kamasutras menedžeriem, jo nepareizi interpretējat manis minēto empātiju. Karakulikasi stratēģija bez trim principiem ietver arī iejušanos pretinieka ādnusā, izprotot viņa domu gājienus esošajā situācijā. No tā izriet, ka es ar bez mazākās līdzjūtības pret sev līdzīgiem draņķa stukačiem, izprotot empātiski viņu domas - redzu, ka viņiem nav nepieciešamības ne atklāties, ne nožēlot. Ne mazākās. Tāpat kā man, tāpēc sevi nemaldinu ar cerībām, ka tā varētu notikt vispār. Bet, kā teicu, lapsa pasteidzās pirmais, ceļot sev labumu kā čekas laikos, kā īsts čekists- stukačs.

Atbildēt

Manikaks porcijs srrrancijs

29.12.2017. 18:59

»

Mazpisanczs no Dikļiem

Piekrītu, jo karamākslu Dikļos nevienam nemāca, visi stūri apčurāti, jurtas tukšas, mēness nespīd, debess klāra. Tabletei, zaraza, beigušās


laiks tabletītei! jāaizdodas pie galvasdaktera atkal. pēc lapsāņu stukaču karamākslas likumiem burtiski uz vēdera līzdamiem.

Atbildēt

Kauna traipu paaudzes.

29.12.2017. 18:52

»

Lauķis

Nevaru pievienoties Priedīša domai...


Process noteic visu. Priedīša ģēnijs neaprakstāms.

Atbildēt

Mazpisanczs no Dikļiem

29.12.2017. 18:50

»

šis ir

slima lapsāņu stukača murgu portāls ar slimiem stukačiem komentētājiem botiem. pēc karamākslas likumiem burtiski uz vēdera līzdamiem


Piekrītu, jo karamākslu Dikļos nevienam nemāca, visi stūri apčurāti, jurtas tukšas, mēness nespīd, debess klāra. Tabletei, zaraza, beigušās!

Atbildēt

šis ir

29.12.2017. 18:43

»

Neparasti vērtīgs raksts

par laimi piektdienā, būs par ko brīvdienās domāt. Vairāk šādu sacerējumu, pietiek, vēl vairāk


slima lapsāņu stukača murgu portāls ar slimiem stukačiem komentētājiem botiem. pēc karamākslas likumiem burtiski uz vēdera līzdamiem.

Atbildēt

Lauķis

29.12.2017. 18:35

Nevaru pievienoties Priedīša domai.
Arī mani interesētu kādu apsvērumu vadīts, savulaik, manu tēvu KGB nodeva pagastā dzīvojošais stukačs, pat - ja viņš ir miris.
Pie šiem maisos esošajiem uzvārdiem un motivācijām stukačot jābūt iespējām nokļūt katram, kura ģimenei tas varētu būt interesanti.
Kāpēc tikai tiem, kuriem ir nodarītas pārestības - tās būtu jāaizmirst? Tas man joprojām nav skaidrs, jo tādas lietas atceras paaudzēm.
Un tieši tāpēc šie pāridarītāju uzvārdi ir jāatklāj, lai arī to nākošās paaudzes varētu šo kauna traipu panēsāt tā, kā šos apmelojumus vajadzēja pārciest cietušajiem.
Citāda rīcība, domāju, ka neveidos izlīgumus šajās divās pretējās nometnēs.

Atbildēt

Meistars meistaru

29.12.2017. 18:32

»

Edge

"... tieši LZA zinātnisko institūtu intelektuāļi bija Trešās atmodas iedvesmotāji un tribūni." Ojārs Spārītis: Nu mēs klājam gultas peļņas dēļ.(nra.lv...


no attāluma atpazīst! Edge pareizi vērš uzmanību Priedītim pareizajā virzienā.

Atbildēt

Edge

29.12.2017. 18:24

»

Arturs Priedītis

Aizvadītajās dienās (pēc esejas sagatavošanas) sociālā psihoze sasniedza jaunas odiozas virsotnes. „NRA” publicēja ārprātīga muļķa un morālā pederasta ļoti melīgu „stukačgrēksūdzi”, kuru tūlīt pasludināja par nacionālo varoņdarbu. Morālo pederastu intervēja cilvēks, kura tikumiskā reputācija jau sen...


"... tieši LZA zinātnisko institūtu intelektuāļi bija Trešās atmodas iedvesmotāji un tribūni." Ojārs Spārītis: Nu mēs klājam gultas peļņas dēļ.(nra.lv)
======================================================
2017.g. "perestroikas" iedvesmotāji un tribūni "lej vasku" un "pūš pīlītes" par tēmu "latviešiem" gluži kā LTF kongresos 80. gadu beigās. Auseklīšu veterānu "gulbja dziesma", kuru tikai retais vairs nopietni uztver. Nekādi tādi segmenti "kā izlūkdienests, kontrizlūkdienests un politiskās drošības dienests" netrūkst - to pat 2017.g. publicētais Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūta pētnieka Zigmāra Turčinska pētījums uzskatāmi apliecini. Ikvienam noder atmiņu atsvaidzināt - atcerēties CIP u.c. Rietumvalstu slepeno dienestu kaunpilno izgāšanos Latvijā. Lasiet pētījumu, pilsonīši - un varēsiet pasūtīt profesorus priedītēs!
Zigmārs Turčinskis:"KGB slepenie arhīvi. Spiegu spēles Latvijā: CIA aģenti PSRS dienestā"
( lsm.lv)

Atbildēt

VDK 5.nodaļas darbinieks:

29.12.2017. 17:22

1979 nov.-1987 jūl. LPSR Zinātņu akadēmija: zinātniskais redaktors izdevniecībā "Zinātne", zinātniskais līdzstrādnieks Valodas un literatūras inst., ZA Prezidija Redakciju un izdevumu padomes zinātniskais sekretārs (atbild par zinātniskās literatūras izdošanu LPSR).

Atbildēt

Ja nu atver?

29.12.2017. 17:16

»

Moonstertum

Jāāāāāā


Oooooo, āāāā, ūūū, jē, jē, jē! Un publicē! WOW!

Atbildēt

Moonstertum

29.12.2017. 17:15

Jāāāāāā!
Tagad daudziem ir pamats uztraukties! Ja nu atver, ja nu publicē? :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...