Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

slieka

23.06.2016. 18:48

»

Kaspars

Visi apmierināti nekad nebūs. Jo mazāk progresam stāsies ceļā, jo tālāk paši arī tiksim


Kas tas progress ira?
Neievērot dažus likumus?
Citus likumus pārspīlēt?
Tad, saņemot signālu, interpretēt uz elles paraušanu?

Un vienās sliedēs neapdomīgi palaist ļōti lēno kravas bāni un tāpēc lēno pasažiernieku (240 km/h max - tas nav nekāds progress).

Nevajag "eiropnaudas" apgūšanas projektu apsaukāt par progresu.

Atbildēt

Eu

21.05.2016. 09:35

Kā zināms tehnoloģijas iet uz priekšu. 5 gadu laikā HyperLoop transports būs realitāte jau Eiropā un varbūt pat Krievijā. Kas tad notiks ar RailBaltica - dārgs un lieks relikts karāsies uz kakla? Varbūt tomēr kādam ir jāpieņem lēmums par jaunās tehnoloģiskās alternatīvas izpēti uz transporta risinājuma ilgtspēju?

Atbildēt

Lasītāja

16.05.2016. 17:11

»

leo

nevajag mums neko, mums patīk dzīvot sava sūnu ciemā un brēkt, ka viss ir slikti. Riebjas šitie muldētāji un dabas aizstāvji, jo jūs uztrauc ne jau daba, bet sava sēta. Nevajag slēpties aiz tukšām frāzēm, bet pateikt skaidri, ka labāk, lai dzelzceļš iet pa kaimiņa zemi, ne pa manu. Biju tajā rail baltic...


Kāds mums būs labums.
Kā zināms dzelzceļam ir jāpiemaksā, Eiropā ir aizliegtas šķērssubsīdijas. t.i. no kravām nevar dotēt pasažierus, tātad dotē no budžeta. Apspriešanā tika minēti tūkstošu tūsktoši kas brauks ar šo vilcienu.( nez vai ta vairs nestrādāsim tikai braukāsim?) Ātrāk par 30. gadu savienojums ar Eiropu nebūs. Arī pašlaik nav problēmu aizbraukt uz Viļnu vai Talllinu. Cenas biļetēm būs augstākas par dārgajiem autobusiem. Viet''ejā satiksmē šīs līnijas neiekļausies, jo tur būs savi vilcieni, apstāties Salacgrīvā neesot rentabli, atālumam starp pieturam jābūt vismaz 100, Pietura ir Pērnavā, Bauska arī atkrīt..
Nu un tā kā savienojuma līdz 30. gadam ar Eiropu nav tad jautājums kas tās ir par kravām ko vedīs no Tallinu uz Viļņu -DESAS VAI Nokias

Atbildēt

Zaiga

16.05.2016. 07:49

Katram kokam apkārt neapbrauksi. Ja sliedes ietu cauri manam dārzam, protams, arī es cīnītos līdz pēdējam, lai to novērstu. Bet kaut ko jaunu radot, tam jāizbrīvē vieta. Kaut kas vecs ir jāupurē.

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

16.05.2016. 07:16

Arī tantai Bauskā būs kāds labums; reizi mēnesī varēs ar vilcienu nobraukt pie Salacgrīvas zvejniekiem renģi nopirkt. Biežāk nesanāks, jo par šā dzelzceļa infrastruktūras uzturēšanu penšiem cienīgām pensijām nesanāks. Jā . Un kazenes arī varēs lasīt uz nebēdu

Atbildēt

Kasparam

16.05.2016. 07:11

»

Kaspars

Visi apmierināti nekad nebūs. Jo mazāk progresam stāsies ceļā, jo tālāk paši arī tiksim


Itkā lietu runā Kaspars . Vien; "Kas Kasparam ir "progress"?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

15.05.2016. 14:04

»

Rumpelstilzchen

HESus būvēja ciemus un pilsētas appludināja


Pareizi pasacīts... .

Atbildēt

Valts

15.05.2016. 11:06

»

!

Somijas pensionari var lidot uz Vaciju ar lidmasinu vai lenam slukt ar kugi,kapec japosta Latvijas daba ar nevienam nevajadzigi dzelzcela buvi,ko vel palikusie pingvini latvija tapat nelietos


Kapēc nevienam nevajadzīgu??
NATO pat ļoti noderīgs dzelzceļs...Ne jau cilvēkiem te ko ceļ, pēc 10 gadiem pat pedējie sīkstākie būs prom..Dzīvot taču nav iespējams..

Atbildēt

Rumpelstilzchen

15.05.2016. 09:51

HESus būvēja ciemus un pilsētas appludināja.
Tagad dzelzsceļš aizskar pāris desmit
no evolūcijas atpalikušu, incestā dzimušu
lauķu intereses, kropļi naudu saoduši.

Atbildēt

fikss

15.05.2016. 09:45

Sākumā domāju, ka kāds satraucies par nesakopto kūtspakaļu, ko tagad ieraudzīs citi. Tomēr raksta beigās parādās trokšņošanas būtība - gribās uz dzelzceļa rēķina iedzīvoties, bet īsti nekas nepienākas. Bet ja kārtīgi samaksātu, noteikti būtu pofig kā daba tā īpašums.
Savā laikā man viens ar ceļu būvi saistītais stāstīja, ka lai uzbūvētu ceļu, ir lielas mokas ar zemju īpašniekiem.Ir tādi, kam tas īpašums nafig nav vajadzīgs. Nekopts,netīrīts, neizmantots, nevajadzīgs, pamests. Atliek vienu stūrīti ieplānot ceļa būvei,parādās kosmiski cipari un alkatībā trīc rokas.Lai gan drīzāk jābūt pateicīgam, ka atbrīvo no nastas un sloga.

Atbildēt

Ilvars

15.05.2016. 09:19

»

!

Somijas pensionari var lidot uz Vaciju ar lidmasinu vai lenam slukt ar kugi,kapec japosta Latvijas daba ar nevienam nevajadzigi dzelzcela buvi,ko vel palikusie pingvini latvija tapat nelietos


Lai operativi 1000000 beglu atri parvietotu uz daugavpili,Rigu.Jo tautiesi 500 000 ir pametusi Latviju,jo banku lobijs,korupcija un Asv paklausigie sorosidi,ir iznicinajusi Latvju garu.Pediki un kangari valda par mums.

Atbildēt

leo

15.05.2016. 09:08

nevajag mums neko, mums patīk dzīvot sava sūnu ciemā un brēkt, ka viss ir slikti. Riebjas šitie muldētāji un dabas aizstāvji, jo jūs uztrauc ne jau daba, bet sava sēta. Nevajag slēpties aiz tukšām frāzēm, bet pateikt skaidri, ka labāk, lai dzelzceļš iet pa kaimiņa zemi, ne pa manu. Biju tajā rail baltic apspriešanā un tur to vien dzirdēju, ka nevajag pa manu zemi, laidiet pa kaimiņa, viņam māja sūdīgaka, a es tur tādu naudu esmu ieguldījis.

Atbildēt

vien sabiedrība ļoti

15.05.2016. 08:23

ienīst savienojumu ar Eiropu. Maskavas trase arī iet caur izotopiem, jājauc nost

Atbildēt

!

14.05.2016. 22:10

»

vilciens

Ļoti ceru, ka Latvijā neizbūvēs Rail Baltic. Ka tas ies caur Lietuvu, Krieviju un Igauniju


Somijas pensionari var lidot uz Vaciju ar lidmasinu vai lenam slukt ar kugi,kapec japosta Latvijas daba ar nevienam nevajadzigi dzelzcela buvi,ko vel palikusie pingvini latvija tapat nelietos.

Atbildēt

sociāli atstumtais

14.05.2016. 21:23

... m ē s izmantosim visu , visu materiālo varenību uz stulbuma kultivēšanu un ļaužu apmuļķošanu ...
valsts pārvaldē mēs radīsim haosu un saputrojumu ... / A.Dalles/ doktrīna .
interesanti - kā biotopu ,, ierādīs ,, citā vietā ; nepietiek , ka ieviesa tos biotopus nekompensējot īpašniekiem ...
kaut kādi aprobežoti ,, ekonomisti ,, demagoģiskiem ,, līdzekļiem,, uzspļaujot Satversmei , Civillikumam , ar spēku (naudas)izbīda savas (naudas) intereses ... patiešām neviens vēl līdz šim nav pierādījis Rail-projekta labumu !

Atbildēt

Lauķis

14.05.2016. 20:35

Varu apgalvot no paša pieredzes tikai to, ka Latvijā iedzīvotājs netiek turēts nekādā vērtē un iedzīvotāju intereses ir MAZSVARĪGAS jebkura jautājuma vērtēšanā. Vai tā ir pavisam vienkārša koka nociršana vai arī jebkura mazāk vai vairāk valstiska darbība. Tā ka lauku iedzīvotāj! Stāvi pie ratiem un gaidi rīkojumu!

Atbildēt

lauķis

14.05.2016. 17:44

»

Kaspars

Visi apmierināti nekad nebūs. Jo mazāk progresam stāsies ceļā, jo tālāk paši arī tiksim


Vai airbaļķis&ES ir progres vai regres?Drīzāk jau degradācija.

Atbildēt

lauķis

14.05.2016. 17:42

To airbaļķi var salīdzināt ar BAM(Baikāla Amūras maģistrāle, jaunā paaudze nemaz nezin kas tasbija),ceļš uz nekurieni , nevienam nevajadzīgs ceļš.

Atbildēt

vilciens

14.05.2016. 17:09

Ļoti ceru, ka Latvijā neizbūvēs Rail Baltic. Ka tas ies caur Lietuvu, Krieviju un Igauniju.

Lai mēs paliek atkal muļķa lomā, kā tas ir elektrības pieslēgumu no Zviedrijas uz Lietuvu, Lietuvas gāzes termināli.

Atbildēt

vitrupiete

14.05.2016. 12:32

Daži godātie komentāru autori! Varbūt ir vērts arī padomāt un izlasīt, par ko ir šis stāsts, nevis kārtējo reizi bārstīt savas trafaretās pliekano asprātību pērles. Tieši klusējošā vairākuma dēļ, kas nespēj izfiltrēt, kas notiek, kas gatavi kāpt jebkurā vilcienā un par jebkuru cenu, mēs varam zaudēt savu Latviju pavisam. Cilvēki! Attopieties.

Atbildēt

Viva Railis!

14.05.2016. 12:25

Neķer, Ieviņ, kreņķi - railis vēl tik pļurkstēšanas stadijā un ar viedo Baibu galvgalī tālāk diez vai tiks ...

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

14.05.2016. 11:21

Kad šādu jautājumu risināsanai tiks sūtīta specvienība ar automātiem ar atļauju nošaut tos kuri pretojas, interesanti būs paskatīties kā jūs bauri vaidēsiet.
Vēl gadi desmit, un mierīgi tas var notikt, mazāk cilvēku, vieglāk veikt teroru

Atbildēt

008

14.05.2016. 11:20

Redzu, divi pasūtījuma rakstiņi ir, ir. bet ir arī Satversmes 2. punkts, kam pieder Latvijā Vara! Nu brīnum tauta mēs esam! Viena 0,1% daļa regulē visu kā vien gri.
Neiet jau runa par progresu. Pirmskara Latvijā cēla dzelsceļa trases un tā arī nepabeidza.Domājiet!

Atbildēt

Niknais

14.05.2016. 11:16

Loģiski ka neviens iedzīvotājs negribēs lai viņa zemi sadala, tāpēc aptauju rezultāti ir prognozējami pat tos nerīkojot, tomēr, ja alternatīva kura jāveido par labu zemes īpašniekiem ir sliktāka sabiedrībai kopumā, tad ir skaidrs ka upuris attaisnojās, jo mērķis (sabiedriskais labums) attaisno līdzekļus.

Atbildēt

derdz

14.05.2016. 11:09

kad cels būs mazs labumiņš mūsu bāleliņiem, bet lielāko guvumu jau gūs Eiropas pamata valstis, Zviedrija, Somija, Vācija..ilgtermiņā, jo redzot ka vēl brauc prom un noteikti brauks latvieši.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.05.2016. 10:09

Viva Kaka Ieviņa.Rīgu arī uzcēla nevietā, tāpat kā Liepāju un Daugavpili. Dabai tika izdarīts neatgriezenisks bojājums. Ko nu ?---------------------------- Muļķi vienmēr ir bijuši un būs. Un, ja tāds muļķis tiek iesēdināts augstā amatā, tad viss šķīst un brūk... .

Atbildēt

Kaspars

14.05.2016. 09:27

Visi apmierināti nekad nebūs. Jo mazāk progresam stāsies ceļā, jo tālāk paši arī tiksim.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...