Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Sarkanmatainā tumsonība

Arturs Priedītis
09.12.2015.
Komentāri (43)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Daļēja taisnība

16.12.2015. 12:48

Par karaļiem- bija valstis, kurās troni nemantoja. Bija arī vēlēti karaļi, tauta viņus gan nevēlēja, tie bija muižnieki, augstmaņi u. c. ...

Tas gan nekādi neattaisno rudās ku..es, ar noshēmoto deputātes mandātu bezkaunīgo raušanos pie varas. Nu nevajag mums tevis Solvita, nevajag... Un vienotība sāk atgādināt deģenerētu sektantu-sludinātāju bariņu.

Atbildēt

Kolēģis

13.12.2015. 16:46

Esat uzrakstījis pareizi manā viedoklī. Tikai tas ir par ministru prezidentu. Blakus ir par oberprokurora stulbumu. Vai ir vēl tālāk kur iet. Par prezidentu arī esat kaut kur jau teicis skarbus patiesus vārdus.Ko tad lai saka par mūsu abu rektoru, programmas direktoru, augstskolas saimniekiem!

Atbildēt

Āboltiņas diagnoze

11.12.2015. 03:58

Kompetenta psihiatra Ariela Rezņika- Martova viedoklis par Āboltiņu!
(Citāts no "mixnews"): " Bērnībā cilvēks piedzīvo tā saucamo visvarenības ilūziju un bieži vien, ja cilvēks ir ilgu laiku politikā, tā tiek novērota arī politiķiem, tostarp partijas Vienotība līderei Solvitai Āboltiņai. Visa veida vara samaitā, absolūta vara samaitā absolūti. Neierobežota vara saēd sirdsapziņu, nocietina sirdi un atņem spēju atbildīgi domāt,” psihiatrs citēja angļu vēsturnieku un politiķi Lordu Ektonu. Tāpat viņš norādīja, ka Āboltiņa varēja tā rīkoties, jo uzskata, ka pensionāru pūlis neietekmēs viņas nākotni. „Politiķis, vēl jo vairāk – pazīstams politiķis, kas atļaujas pasmieties par pensionāriem, kuriem ir grūta dzīve, tiešām ir zaudējis saikni ar realitāti, un cilvēkiem likumīgā veidā ir jāatgādina viņam par trauslo stāvokli,” uzskata psihiatrs. + “Vai pēc stāsta ar viņas ietikšanu Saeimā un ūjināšanu pie pensionāriem viņa ir populāra līdere? Kura partija var atļauties kā savu seju izpildvarā nominēt politiķi ar šādu vēsturi?”- Zatlers

Atbildēt

SĪKA VIENĪBA

11.12.2015. 00:53

..Lai četrgadniekam Artūram šis Jaunais gads nebūtu pēdējais, nedēļas laikā jāsavāc 216 tūkstoši eiro

....šajā valstī cilvēka dzīvība ir atkarīga no līdzcilvēku saziedotās NAUDAS, nevis no ministru prezidenta un saeimas izplānotā budžeta un likumiem!!! Kāds kauns!!!!
Saziedojiet lūdzu tikpat naudas -216 tūkstoši eiro, lai veco rudo Boltiņas kundzi pirms sēšanās ministrienes krēslā aizved uz pārbaudi pie PSIHIATRA un lai dakteris iedod slēdzienu par atbilstību ieņemamajam amatam. VISS.

Atbildēt

>u.u.un udiķim

10.12.2015. 18:18

Te grantiņš raksta,ka dzelteno rasi šeit savāca ulmanītis, ja Krievija okupēta tūkst.gadu,tad Latvija okupēta nemazāk gadus....Interesanti ,kad un kas nosauca - latvieši un latvāņi....Šeit ir Baltu zeme un ir vēl nenosistie Baltu CILVĒKI.....

Atbildēt

U.U.

10.12.2015. 14:33

»

Udo Ulbergs

Latviešu nevērtība izpaužās ne tikai darbībā, no kuras dominē trīs formāti - zagšana, blēdības un stulbuma izvirdumi. Latviešu nevērtība izpaužās arī tajā ziņā, ka netiek sodīta darbība nevienā no minētajiem formātiem. Cilvēks var nekļūdīgi apliecināt savu tumsonību, taču viņu neviens nesodīs - šajā...


Kuram būtu jāpadzen ar sūdainu koku sarkanmatainā tumsone? Atbildu: šodien tas tūlīt jāizdara vienotības partijai. Bet tā ir tipiska latviešu partija. Tātad tajā ir tādi paši mēsli kā sarkanmatainā tumsone. Nav kam padzīt. Visi vienādi. Par prezidentu ielika laulības pārkāpeju un tautas naudas izzadzēju, aprobežotu asinssajaukteni. Skaidrs, ka sarkanmatainā tumsone var droši muldēt un gaidīt krēslu Ministru Padomē.Latvieši visi ir vienādi.Tikai kādi 140 ir cilvēki no 1,4 miljona.

Atbildēt

Udo Ulbergs

10.12.2015. 12:57

Latviešu nevērtība izpaužās ne tikai darbībā, no kuras dominē trīs formāti - zagšana, blēdības un stulbuma izvirdumi. Latviešu nevērtība izpaužās arī tajā ziņā, ka netiek sodīta darbība nevienā no minētajiem formātiem. Cilvēks var nekļūdīgi apliecināt savu tumsonību, taču viņu neviens nesodīs - šajā gadījumā nepadzīs no visiem krēsliem ar sūdainu koku. Latvieši nav spējīgi sodīt zagļus, blēžus un stulbeņus, kuru stulbums nodara milzīgu ļaunumu sabiedrībai un valstij. Tādējādi latviešu nevērtībai ir vismaz divi reāli varianti. Skaidrs, ka nav ko gaidīt citu etnosu elementāru cieņu. Var pelnīti sagaidīt vienīgi klusu vai atklātu nicinājumu.

Atbildēt

Lelle

10.12.2015. 00:12

»

priedītes, pie..sts

Āboltiņa, protams, ir varaskāra "kc", bet šoreiz teksts garām...


Bet Tu savējo pārbaudīji? Tu jau tāds pats lohs, jo vēl neesi aizmucis projām no šīs muļķu zemes. Šitie padomijas produkti apstāsies tikai tad, kad te vairs nebūs neviena ko apkāst, kad visi būs aizlaidušies. Laiks kravāt čemodānus, tautieši! Gribu redzēt kā tie bēgļi mūsu varas neliešiem nodrošinās tās milzīgās algas....hihihi....

Atbildēt

V biedrs

09.12.2015. 23:59

Raksts labs, bilde vēl labāka.
Rižene ar varu raujas pie varas, jo saprot, ka tā ir viņas pēdējā iespēja uzvārīties tandēmā ar hūtaini...bērni taču vēl jāskolo un naudu vajadzēs, daudz naudas vajadzēs...
Vērojot visu šito "demokrātisko" farsu ar V runasvīru Šadurskīti(pretīgs tips) priekšgalā, paliek riebīgi ap dūšu. Kandavas nodaļa aiziet no V, domāju, ka drīz viņiem sekos arī citas nodaļas. Pēc visa šitā V gaida TPistu liktenis.

Atbildēt

Hipokrāts

09.12.2015. 22:43

Nekur tā neiet kā Latvijā! Man patīk!

Atbildēt

blablabla

09.12.2015. 17:21

»

jautājums

Punkts 2, monarham, atsakoties no troņa, viņš var un nosauc savu pēcnieku. Vēsturisks piemērs - Olivers Kromvels...


Lai uzdotu jautājumus, ir jābūt smadzenēm un loģiskai domāšanai. Iepazīsties ar monarhijas definīciju, "kulturolog", un tad varēsi murgot tālāk.

Pasaulē ir divas bezgalīgas lietas. Visums un cilvēku stulbums. Un par pirmā bezgalību zinātnieki vēl strīdas.

Par "profesora" rakstu - ja nebūtu smieklīgi, būtu nožēlojami.

Atbildēt

kur tādi duraki kā priedišarturi rodas?

09.12.2015. 17:13

»

Gatis

Vēl viens latviešu muļķītis, kam skauž Priedīša raksti. Kromvels bija tik pat zemas kārtas vīrs, kā katrs latviešu cūka. Nebija nekad karalis. Kādi gan latvieši ir bagāti ar muļķiem-neizglitotiem lopiem kā šī sarkanā kaza


Punkts 1 - Mācies valodas, lumpeni!
Punkts 2 - Runa nav par karaļiem, bet par "monarhijām"!

Turklāt Olivers Kromvels nav nekāds "priedīšu bauru lumpenis".

Cromwell was born in Huntingdon on 25 April 1599, to Robert Cromwell and Elizabeth Steward. He descended from Katherine Cromwell (born c. 1482), an elder sister of Tudor statesmanThomas Cromwell (c. 1485–1540), a leading minister of Henry VIII (Lord Chancellor), whose family acquired considerable wealth by taking over monastery property during the Reformation. Katherine married Morgan ap William, son of William ap Yevan of Wales. The family line continued through Richard Williams, alias Cromwell, (c. 1500–1544), Henry Williams, alias Cromwell, (c. 1524–6 January 1604), then to Oliver's father Robert Cromwell (c. 1560–1617), who married Elizabeth Steward (c. 1564–1654), probably in 1591. They had ten children; Oliver, the fifth child, was the only boy to survive infancy. Cromwell's paternal grandfather, Sir Henry Williams, was one of the two wealthiest landowners in Huntingdonshire. Cromwell's father Robert was of modest means but still inside the gentry class.

Muļķis vienmēr ir un paliek muļķis. Pat, ja piekar ordeni vai profesora birku.

Atbildēt

jautājums

09.12.2015. 16:32

»

Kirils

Met mieru, Gati!Latvietis ir sinonīms vārdam tumsonis.Pat Wikivārdnīcā nespēj paskatīties, cik stulbi ir ar galvu


Latvietis ir sinonīms vārdam tumsonis
-----------------------------------------
Nū....Un kas tad pēc tautības ir augsti mācītais Artūrs Priedītis?
Jo skaidrs, ka latvietis nav...

Atbildēt

Lēzups no Latgales

09.12.2015. 15:21

Nav ko puņķoties dārgie čuiļi! Tas ir labākais, ko jūs varait dot -Āboltiņa, Kalniete, Viņķele, Straujuma,Druviete, Melnābarda,Kursīte un vēl vesela rinda skaistu sieviešu ar truliem purniem un lielu dibenu. Latvieši ir Eiropas vājākie - visos rādītajos pēdējie. To katrs nevar. Vējonis ir pieķerts laulības un tautas naudas izzakšanas grēkā, bet tika prezidentos. Tagad reitingi rāda, ka tautā tiek mīlēts. Kas tā par tautu, kura prezidentā mīl grēkotāju un zagli. Tādi ir tikai latvieši. Nav ko puņķoties cūkas!

Atbildēt

jautājums

09.12.2015. 15:17

Punkts 2, monarham, atsakoties no troņa, viņš var un nosauc savu pēcnieku. Vēsturisks piemērs - Olivers Kromvels.
-------------------------------------------------
Fascinē jūsu vēstures zināšanas...
monarham, atsakoties no troņa? kuram monarham?
1) Čārlzam I Stjuartam?
Kad un kur viņš atteicās? Un kur par pēcteci nosauca Kromvelu? Vai uz ešafota, kur viņam galvu nocirta?
2) Olivers Kromvels? Nebija monarhs, bet diktators-oficiālais tituls -Lords Protektors.
Un viņš gan ne no kā neatteicās, bet nomira. Bet par pēcteci atstāja savu dēlu-lai gan ne vecāko, bet jaunāko. tas varu noturēt nespēja.
Un kad tika restaurēta monarhija-Stjuartu dinastija, Oliveru Kromvelu ekshumēja un publiski nocirta galvu.

Tiktāl par vēsturiskajiem piemēriem...

Atbildēt

Pilsonis

09.12.2015. 15:10

Koloniālā sistēma pa 20 gadiem uzbūvēta tā, lai potenciālie valstvīri tuvumā pie varas netiktu. Viss maksimāli apgrūtināts ar barjerām, sadārdzināts. Ja kāds tur ir ticis 99% varbūtība, ka tas ir kangars, svešu kaklakungu interešu apkalpotājs, dibenlaizis kuram no tā ir kaifs.
Nesen viens bij aizbraucis uz demokrātijas citadeli, dabūja pat ar pašu Obamu pafočēties. Vai tad tas viņa un viņas sejā nav redzams?
Tagad kādu laiku ar pilnu sparu bez divām domām darīs kā "lūgs".
Sāpīgākais, ka cilvēki ar putām uz lūpām to visu aizstāv un aizstāvēs, pat pēc visa notikušā.
https://www.google.lv/search?q=v%C4%93jonis+obama&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=zCdoVr6II8nIsQGnloPIAg

Atbildēt

Gatis

09.12.2015. 15:09

»

priedītes, pie..sts

Āboltiņa, protams, ir varaskāra "kc", bet šoreiz teksts garām...


Vēl viens latviešu muļķītis, kam skauž Priedīša raksti. Kromvels bija tik pat zemas kārtas vīrs, kā katrs latviešu cūka. Nebija nekad karalis. Kādi gan latvieši ir bagāti ar muļķiem-neizglitotiem lopiem kā šī sarkanā kaza.

Atbildēt

priedītes, pie..sts

09.12.2015. 14:31

Āboltiņa, protams, ir varaskāra "kc", bet šoreiz teksts garām.
Pats "profesors" iesēdies ar ģīmi dubļos un pierādījis, ka ir tumsoņa. Un manipulators ar tumsoņām.
Monarhijas ir dažādas, tas punkts 1;
Punkts 2, monarham, atsakoties no troņa, viņš var un nosauc savu pēcnieku. Vēsturisks piemērs - Olivers Kromvels.

Stulbeņi un tumsoņas, protams, sauks, bravo, bis, "profesor", bet, piedodiet, patiesība ir dārgāka par jūsu manipulācijām ar dumju ļaužu prātiem. Šis rakstiņš pierāda, cik viegli manipulējami ir cilvēki, ja tiek spēlēts uz viņu emocijām un jūtām.
Jā, āboltiņa nav simpātiska, ne kā sieviete, ne kā politiķe, bet, acīmredzot, kāds ļoti veido sabiedrisko domu, lai iesēdinātu dumjās galvās - "ja būs āboltiņa, tad beigas!"
Nē, nebūs beigas.
Pilnīgi vienalga - āboltiņa, straujuma, lembergs, šķēle - jūsu dzīve no tā vieglāka un saldāka nekļūs.
Jums ir divas izvēles - āboltiņa vai "kāds cits". Kad iecels "kādu citu", jūs atviegloti nopūtīsieties, jo tas, ka "kāds cits" ir tikpat liels sūds kā sarkanā bestija, jums būs paslīdējis garām.

Šajā izrādē āboltiņas, priedīši un lapsas ir lauku gadatirgus aktieri, bet jūs - lauķi, kuri atplestām mutītēm vēro izrādi, kamēr viņu kabatas iztīra veikli zeļli. Pārbaudiet makus, lohi!

Atbildēt

jautājums

09.12.2015. 14:17

»

Gatis

Tu esi vēl dumjāks par Āboltiņu, jo nespēj atšķirt karali un prezidenta. Tu esi latvietis, vai ne


jo nespēj atšķirt karali un prezidenta
---------------------------------------
Un Staļins vispār bija Tautu tēvs, lai gan formāli skaitījās ģenerālsekretārs....
ps. jā, latvietis

Atbildēt

09.12.2015. 13:59

»

Eduards Lunis

---Paldies, Priedīša kungs


---visu latvānijas lumpeņu vārdā- lunis, tas kurš ēdurac..

Atbildēt

Vidējais latvietītis

09.12.2015. 13:30

Fui, kāds nejauks tas Priedīša kungs, ņem un taisa uzbraucienu mūsu Solvitiņai!
Nu nebija taču tur nemaz runa par kaut kādām monarhijām un troņu mantošanām. Solvitiņa vienkārši gribēja tā smalki pateikt, ka tā omīte var iet di.. ar to savu pēcteča nosaukšanu.
Un tā omīte jau arī pati ir vainīga. Vai tad viņai bija grūti par to savu pēcteci nosaukt Solvitiņu? Solvitiņa patreizējā brīdī ir vispiemērotākā tam premjera amatam.Viņa pati to saprot. Domāju, ka viņas ģīmis ir vispiemērotākais visām tām pret latviešu tautu vērstajām neģēlībām, kuras nākamajam premjeram tiks uzliktas darīt. Bet tā tautiņa ir kā neiejāts mežonīgs zirgs. Un tai vajag tādu kārtīgu stingru, nežēlīgu jātnieku. Solvitiņa, tikusi seglos, bez emocijām to "zirdziņu" izjās pēc visiem Rietumu standartiem un Eiropas regulām

Atbildēt

Bezmaksas scenārijs

09.12.2015. 13:29

......Scenārijs uz valdības veidošanu ir tikpat prasts kā zirga deķis!
Ja to sāks ar partijiņu saplūšanu un to darīs jenotība, tad rudā Boltiņas kundze darīs kā vienmēr: „ES TEV, TU MAN” .
.... šādi tiks veidota koalīcija ar balsu pirkšanu, vienkārši Boltiņai aicinot Sudrabu un Bondaru pievienoties vecajai koalīcijai pret balsu nodošanu par viņu ministres krēslā, kaut gan Boltiņas kundzes sapņu mērķis ir ieņemt vēl lielāku krēslu, kā eiro krēslu vai vējoņa krēslu, ka tikai priekš pensijas alga lielāka sanāk.

Atbildēt

vai netā..vai tā

09.12.2015. 10:49

Pirmajā acu uzmetienā tā fotogrāfija atgādina Repši,ir saskatāma līdzība.

Atbildēt

Saimnieks S.

09.12.2015. 10:40

Manuprāt, viņa arī sajauca monarhiju ar anarhiju. Viņa pateica, ka dzīvojam anarhijā.

Atbildēt

Eduards Lunis

09.12.2015. 10:15

---Paldies, Priedīša kungs!
īsi un kodolīgi! Man šīs Jūsu uznāciens ir vairāk pieņemams, nekā esejas...

Atbildēt

jautājums

09.12.2015. 09:43

»

Skolotājs

Pats tu runā muļķības. Jālasa ir īstas grāmatas, bet nevis vietējos kļūdainos savārstījumus. Nav ko sapīt āziātus ar Eiropu, Krieviju


Nav ko sapīt āziātus ar Eiropu, Krieviju.
-----------------------------------------
Romanoviem bija reāla putra ar mantošanas likumu, ko gandrīz katrs cars grozīja uz priekšu un atpakaļ .
Un tas pats arī ar Eiropu, vienīgā valsts, kur patiešām bija fundamentāls likums , ko dzelžaini arī ievēroja bija Francija. Ko pierāda kaut vai tas, ka tur nekad nav bijusi tronī sieviete.
Anglijā-Marija, Elizabete,Anna, Austroungārijā- Marija Terēzija, Krievijā -Katrīna 1, Anna, Elizabete, Katrīna II, bet Francijā -nekad.

Atbildēt

jautājums

09.12.2015. 09:37

»

Gatis

Tas ir gaļīgi šķībi zinošs vecis, tāds pats tumsonis kā Āboltiņa, jo iepinis savā murgā pat prezidentu Azerbaidžānā. Tas ir gan jokdaris


Ilhams Alijevs (azerbaidžāņu: İlham Əliyev, dzimis 1961. gada 24. decembrī Baku, Azerbaidžānas PSR) ir pašreizējais Azerbaidžānas prezidents, iepriekšējā prezidenta Heidara Alijeva (azerbaidžāņu: Heydər Əliyev) dēls.
Ilhams Alijevs dzimis 1961. gada 24. decembrī. Viņa tēvs Heidars Alijevs bija Azerbaidžānas Komunistiskās partijas pirmais sekretārs. 1977. gadā Ilhams Alijevs beidza vidusskolu Baku. Saņemot vidusskolas izglītību, viņš iestājās Maskavas Starptautisko attiecību institūtā. 1983. gadā apprecējās ar Mehribanu Alijevu. Laulībā piedzima trīs bērni: meitas Leila, Arzu un dēls Heidars.
Prezidentūra
2003. gada 15. oktobrī valstī notika prezidenta vēlēšanas, kurās uzvaru guva Ilhams Alijevs, saņemot 79,46% balsu. Daudzi uzskata, ka vēlēšanu rezultāti tika viltoti. Dažas dienas vēlāk, Baku centrālais laukums bija pilns ar 3000 cilvēkiem, kuri protestēja pret viņa kāpšanu prezidenta krēslā. Uz ielām sākās kautiņi starp partijas Musavat un partijas Jaunā Azerbaidžāna atbalstītājiem.
----------------------------------------
Nū...Alijevi ir dinastiskie prezidenti Azerbaidžānā.
Un tā tas ir reālajās monarhijās, lai kā tās formāli sauktos...

Atbildēt

Gatis

09.12.2015. 09:23

»

jautājums

Tās nu ir muļķības. Mūsdienās , kad ir palikusi ierobežota-konstitucionāla monarhija, tad tā daudz maz ir, bet absolūtajā monarhijā karalis noteica dinastisko kārtību...


Tas ir gaļīgi šķībi zinošs vecis, tāds pats tumsonis kā Āboltiņa, jo iepinis savā murgā pat prezidentu Azerbaidžānā. Tas ir gan jokdaris!

Atbildēt

Skolotājs

09.12.2015. 09:21

»

jautājums

Tās nu ir muļķības. Mūsdienās , kad ir palikusi ierobežota-konstitucionāla monarhija, tad tā daudz maz ir, bet absolūtajā monarhijā karalis noteica dinastisko kārtību...


Pats tu runā muļķības. Jālasa ir īstas grāmatas, bet nevis vietējos kļūdainos savārstījumus. Nav ko sapīt āziātus ar Eiropu, Krieviju.

Atbildēt

jautājums

09.12.2015. 09:13

Tās nu ir muļķības. Mūsdienās , kad ir palikusi ierobežota-konstitucionāla monarhija, tad tā daudz maz ir, bet absolūtajā monarhijā karalis noteica dinastisko kārtību.
Piemēram, Francijā šī troņa mantošanas kārtība ir tikusi ievērota dzelžaini gadsimtiem, bet Krievijā, kur Pēteris 1 noteica, ka pēcteci ieceļ monarhs un ko nu grib-var nebūt pat radinieks- galma apvērsumi gāja visu 18.gadsimtu, līdz piemēram Pāvels noteica, ka troni nevar mantot sievietes, jo bija smagās attiecībās ar māti Katrīnu II.
Bet mūsdienās valstīs, kas formāli neskaitās, bet reāli ir monarhijās-kā Ziemeļkorejā, kā Vidusazijas valstīs, kā Azerbaidžānā- prezidenta, vai valsts vadītāja, postenis tiek mantots. Un, piemēram, Ziemeļkorejā par pēcteci izvēlējās nevis vecāko dēlu, bet jaunāko.
Absolūtajās jeb reālajās monarhijās tikai monarhs izvēlas savu pēcteci.

Atbildēt

labus

09.12.2015. 09:12

- nikns raksts, gan jau arī pelnīts;
- tomēr "nekad nesaki nekad"! ja atmiņa neviļ - vēsturē tomēr bijuši gadījumi, kad noteiktās situācijās kādas zemes varenie (lordi, pēri, bruņniecība utml.) savākušies un nominējuši (sev vai valstij) noderīgu personu par monarhu;
- raksts patiktu, ja būtu mazāk dusmu un vairāk sarkasma. ko arī autoram novēlu!

Atbildēt

PRIEDĪTIM

09.12.2015. 08:56

Paldies par rakstu!Dievs pasniedz viņai dažādus zemūdens akmeņus,bet būtne neprot tos iztulkot,labi tas nebeigsies,tā stūrēt tik akli nedrīkst.

Atbildēt

solvita

09.12.2015. 08:35

ir apkakājusies. piecūkoja savas siltās ziemas bumbierenes...

Atbildēt

REPŠE

09.12.2015. 08:23

Āboltiņa un Zaķis tiek uzskatīta par politiskiem līķiem.

Atbildēt

mājele

09.12.2015. 08:20

»

lauķis

Par Āboltiņu viss teikts pareizi , BET, ne vārda par SISTĒMU...


Klausieties radio Merkurs, kur Juris Lapinskis atspoguļo sarkangalvītes ideālus. Nez kurš tur ir vilks un vecmāmiņa, pie kuras visi iet?

Atbildēt

bitāns

09.12.2015. 08:17

Profesore Līna Birziņa noteikti pastāstītu, kā Solvita Āboltiņa nemācoties tika pie diploma. Nelielam mājienam atgādināsim, ka LU JF prodekāns Ilgvars Krastiņš ar kaunu tika padzīts no Universitātes pēc tam, kad viņu pieķēra it kā ņemot kukuli. Guļāna Andra laikā pacentās neveikt lietas izskatīšanu tiesā. Vārna vārnai acīs neknābj. Lūk, tādi nelieši juristi ir pie varas.

Atbildēt

lauķis

09.12.2015. 06:17

Par Āboltiņu viss teikts pareizi , BET, ne vārda par SISTĒMU.
Tādas āboltiņas , godmaņus , dombrovskus ,straujumas rada tieši pati SISTĒMA.Kur tad paliek ,,demokrātija,, un partijas biedru viedoklis , kur paliek tautas viedoklis.Sanāk ka partiju sistēma ir ilūzija ,ir tikai politmafija kura klanu (t.s. partiju) starpā sadala zagšanas kvotas un sfēras.

Atbildēt

SĪKA VIENĪBA

09.12.2015. 05:24

....ko lai saka, arī slikta reklāma Boltiņas kundzei ir reklāma par viņu!
....es savukārt secinu, ka Boltiņas kundze paliek veca un vēlas nopelnīt lielo pensiju no 3000 līdz 6000 eiriki mēnesī kā Bērziņš, Kociņš u.t.t un tāpēc atļāva Traujumas kundzei arī gadiņu pabaroties no lielās „algu siles”, lai 1951. gadā dzimusī dāma ar 02.01.2016. gada iesniegumu par pensijas piešķiršanu vērstos VOSA aģentūrā, jo lielo pensiju piešķiršanas griesti nav ierobežoti līdz pat šodienai.
.....Arī pensiju indeksācijai atrastie līdzekļi tiks segti ar jauno nodokli un tas ir no 2016. gada uzliktais 21% PVN namu apsaimniekošanas pakalpojumiem. Šo abu dāmu politiskā stratēģija ir nemainīga – ar vienu roku dot un ar otru atņemt, ka tikai atrastos kāds balsotājs un ka tikai valsts savus Eiropas kredītus nomaksā.

Atbildēt

latvāņi smird

09.12.2015. 05:09

Aplausi! Īsi un interesanti! ... pārsteigums, ka autors ir Priedīša kungs!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....