Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas notiek?!

19.08.2017. 10:21

Bez vārdiem. Pat saskaroties ar absolūtu netaisnīgumu vienīgais , ko iesaka zinātāji - ir iet un sist galvu pret zemi.

Atbildēt

Pēc pieredzes

18.08.2017. 18:23

VID jebkuru likumu sagrozīs un piemēros pēc savas vajadzības. Un pret to cīnīties ir diezgan riskanti, jo var nokļūt viņu 'melnajā sarakstā' un saskarties ar tiešām Staļina laika cienīgām represijām..

Atbildēt

alibaba

17.08.2017. 15:49

»

kika

Šķēles sulainis un pašreizējais Saskaņas ideologs labāk būtu paklusējis


Domāju ka klaji masu inf.līdzeklos kaisīt apvainojumus,reāli pierādāmus, tiek pārkāpts likums un par to būtu jāatbild,

Atbildēt

detaļa

16.08.2017. 11:36

»

Neiedziļinoties detaļās

Kas tie par murgiem? Viņa tak knabā ieņēma vadošos amatus n-tos gadus. Netikai neviens nesēž, bet pat tiesas ir zaudētas visās instancēs


Tu gan mirgo priekš tiem ,kuri neko nezina,tikai pavirši klausās ar vienu ausi!Strīķe nevienu nevar ne nosodīt ,ne attaisnot!!Viņa ir izmeklētāja!!! Ja tiesa un ģenerālprokurors to noštopē tad tur arī viss izčākst ,tāpat kā "oligarhu lieta ",kuras pēc viņu Streļčenoks dzina projām,neļāva strādāt.

Atbildēt

opā

15.08.2017. 14:46

»

Valdis

Diezgan saraustīts raksts, ar diezgan daudzām pretrunām pašā rakstā. Tagad par ss.lv/VID konfliktu izsakās visu kam nav slinkums. Vai kāds ir redzējis ko tad precīzi VID ir prasījis un kā tas ir ticis formulēts? Pagaidām esmu redzējis tikai vienas ieinteresētās puses atstāstu, kuru būtu grūti nosaukt...


Vienalga, ko VID prasīja un kādā veidā. Par to ir iesniegts un pieņemts pieteikums tiesā. Punkts. Tiesiskā valstī strīds par informācijas daudzumu notiktu tiesas zālē, nevis slēdzot "nepaklausīgo" uzņēmumu pirms vēl pirmās tiesas sēdes.

Atbildēt

opā

15.08.2017. 14:43

Lai VID beidzot sāktu darīt to, kas tam jādara, nevis nodarbotos ar kaut kādām muļķībām, vispirms vajadzētu atlaist VID ģenerāldirektoru un visus vietniekus un viņu vietā pieņemt cilvēkus, kas nekad savā mūžā VID nav strādājuši. Un tad varbūt kaut kas mainītos.

Atbildēt

opā

15.08.2017. 14:41

Par tiem 50 vai 100 miljoniem nodokļu var būt tikai viens komentārs - kas to būtu domājis, ka visa Latvijas ēnu ekonomika sastāv TIKAI no "tikko no Vācijas" lietotu auto tirdzniecības. Nav nekādu aplokšņu algu, degvielas, alkohola vai cigarešu kontrabandas, utt.

Atbildēt

Valdis

15.08.2017. 14:30

Diezgan saraustīts raksts, ar diezgan daudzām pretrunām pašā rakstā. Tagad par ss.lv/VID konfliktu izsakās visu kam nav slinkums. Vai kāds ir redzējis ko tad precīzi VID ir prasījis un kā tas ir ticis formulēts? Pagaidām esmu redzējis tikai vienas ieinteresētās puses atstāstu, kuru būtu grūti nosaukt par objektīvu. Pirms izsakāmies, sevišķi, ja aicinām pamest valsti, varbūt iepazīstamies ar faktiem? Bet tas jau laikam nav moderni. Tagad jau tā kā stulbiem auniem visiem ir pieņemts tikai baurot cik viss ir slikti un mudināt visus braukt prom.

Atbildēt

dRaugs

15.08.2017. 14:19

Jāsakārto nodokļu sistēma valstī...Kur ir reversais PVN?! Kāpēc to neviens neieveš?! Tāpēc ka pašiem politiķiem un pietuvinātajām personām tas ir izdevīgi.

Atbildēt

Zorge

15.08.2017. 12:58

Ļoti labi Liepnieks ir uzrakstījis,saprotami un detalizēti,paldies viņam.No vid puses -iemaukuši auzās par dziļu.

Atbildēt

man ir slikta atmiņa

15.08.2017. 12:07

»

Santra

Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana...


Nū, Sandra - man svešā valstī dzīvojot ir drošība, ka mani par svešu nemaksātiem nodokļiem valsts nerepresēs. Latvijā VID ar nodokļu nemaksātājiem kaŗo, kā inkvizīcijā - kā saka, Dievs aizsaulē izšķirs kuŗš ir un kuŗš nav labs krist... nodokļu maksātājs.

Par to vai VID ir labs vai slikts nodokļu IEVĀCĒJS izšķirs TIESA, par kuras rezultātiem maksāsi tu - nodokļu maksātāj, par saviem maksātajiem nodokļiem. Tiesiskā valstī represijas var būt un no tām nav pasargātas arī citas valstis, kur atšķirībā no Latvijas ir labāk sakārtotas lietas, bet tur represijas ir dārgas.

Atbildēt

man ir slikta atmiņa

15.08.2017. 11:59

bet man liekas, ka Poikāns publicēja datus(ierēdņu ienākumus), kurus valstij bija pienākums un vajadzēja publiskot, saskaņā ar likumiem un nospraustajiem mērķiem uz atklātu sabiedrību. Man arī liekas, ka kādu laiku pirms tam šie dati bija pieejami.

Atbildēt

nu nu

15.08.2017. 11:35

Nav arī normāli, ka šis ss krievu kantoris savā visatļautībā un rupjā gav gav valodā draud aplauzt spradnu klientam, kurš interesējas par sniegto pakalpojumu.

Atbildēt

...

15.08.2017. 10:58

»

Gusts

Ir zināms ka VIDs mēnešiem presa datus no ss, bet bez rezultātiem. Tīri teorētiski pieņemot ka tāds ss nav un visi lieto ārzemju serveri kas VIDam nav aizsniedzams. Vai arī šajā gadījumā VIDs turpinātu ar ragiem rakt zemi un neveiktu nekādas alternatīvas darbības nodokļu nemaksāšanas apkarošanai...


nevar un negrib.......Loģiski un normāli domājošajiem VID darbiniekiem pat ir kauns svešā kompānijā teikt, kur viņi strādā...........ļoti daudziem tur strādājošajiem ir kauns par ikkatru VID vadoņu debīlismu..............

Atbildēt

jibijot

15.08.2017. 10:56

»

Santra

Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana...


kurus nodokļus ss.lv nav nomaksājis? Kurus?

Atbildēt

un

15.08.2017. 10:54

»

VB

Bet, nu labi, teiksim, viss samērīgi, BET, saprotu, VID viņiem esot vēl pieprasījis tos datus speciāli grupēt, apstrādāt, lai viņiem, redziet, ērtāk


Un ko viņi iesniedza? Pilnīgi NEKO! Toties vairākas reizes pēdējā dienā aizsūtīja lūgumus pagarināt termiņu, kas nekādi neliecina, ka viņi pieprasījumu būtu uzskatījuši par nesamērīgu. Turklāt nekas neliedza iesniegt datus pieejamā formātā.

Atbildēt

!!!

15.08.2017. 09:19

»

zobens

Vid malači ka nedodas uz autoplačiem,lai cilvēki darbojas bez stresa pelnot savu santīmiņu,bet pieķēries ss...


Ujjj kā Tu te sadirsies. Latvija nealgo NATO spēkus, bet NATO spēki gan nāk Latvijā ar labām naudiņām, investē militārās infrastruktūras attīstībā un arī dažādos civilajos projektos.

Atbildēt

Vieta aiz restēm

15.08.2017. 09:17

Kaut vienreiz Tiesībsargs, prokurors, ministri un Premjers parādītu mugurkaulu un sodītu tos VID pārstāvjus, kuri bez profesionālām zināšanām ar milzīgu visatļautības sajūtu grūž valsti ekonomiskā bedrē, iznīcinot uzņēmumu ar 20 gadu stāžu, kuram nav nodokļu parādu, bet kurš šo 20 gadu laikā šajā laikā valstij jau samaksājis ap 40 miljoniem eiro nodokļos!? Un kur vēl tie desmiti tūkstoši portāla lietotāju, kuri paļāvās uz tiesiskumušajā valstī?!

Atbildēt

VB

15.08.2017. 08:15

»

??

No raksta saprotu, ka autors principā nav pret, ka valsts iestādījums kaut ko pieprasa komersantam.Arī ziņu sniegšana principā noliegta netiek. Runa iet vienīgi par samērīgumu/nesamērīgumu...


Bet, nu labi, teiksim, viss samērīgi, BET, saprotu, VID viņiem esot vēl pieprasījis tos datus speciāli grupēt, apstrādāt, lai viņiem, redziet, ērtāk...
Nu, šis takš nu ir par traku?!

Atbildēt

zobens

15.08.2017. 07:51

»

Gusts

Nevis no budžeta, bet vajadzētu no Cīrules personīgi, jo arvien vairāk izskatās ka šajā spēlē VID ir tikai marionete. Cietēji tagad ir ss.lv un vēl vairāk kā desmit portāli kuri ar autotirgošanu nekādi nav saistīti. Nav dzirdēts ka VID būtu devies uz kādu autoplaci un publiski padalījies par atklāto...


Vid malači ka nedodas uz autoplačiem,lai cilvēki darbojas bez stresa pelnot savu santīmiņu,bet pieķēries ss.
Nekādi cietēji ss nav,viņu "lielie" nodokļi aiziet viņu pensijai ar 6 nullēm,ko saņems pensijas vecumā.
Tāpat valstij jāalgo nato spēki lai valsts var pastāvēt drošībá,ss pelnītt miljonus,nemaksájot progresīvo nodokli.
Ne jau ss nodoklos maksā 2 milj.,tie esam mēs Latvijas iedzīvotāji no visiem novadiem,kuri apmaksā savus sludinājumus un uzturam ss darbību.

Atbildēt

zobens

15.08.2017. 07:43

»

Santra

Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana...


"Represijas" izjustu ja beidzot ieviestu progresīvo nodokli,kā tas ir rietumeiropā,un apliktu ss peļņu ar to,tagad nabaga elektrības patērētājiem mauc sešas ādas.
Bet nebēdājiet ar ss.ua noteikti viņu peļņa piecreiz lielāka,Ukraina ir liela valsts,un tur ss darboņi var pārcelties ar savu biznesu,man nepatīk ka saits vērš represijas pret sludinájumu ievietotājiem,apmaksātājiem,slēpj manu un citu klientu tālruņa nummurus aiz zvaigznītēm,kodiem.
Turklāt ss.ua ir citā kvalitātē.
Ss.īpašnieki nekomunicē ar latvijas klientu ,ignorē un kaitē tautsaimniecībai.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.08.2017. 06:51

»

Sultāne

Strīķe vēl "ļaunāka" , kā VIDs, tādēl to lād visi reketieri, korumpanti, uzņēmēji un oligarhi, hūte visvairāk baidās, ka var dabūt sēdēt, ja Juta atgrieztos darbā, Bet šefs - komandieris no komandas pateica KNABam - vecos kadrus, kurus padzina Streļčenoks - pieņemt nedrīkst. Ko draugs no KNABa lai atbild...


Kas tie par murgiem? Viņa tak knabā ieņēma vadošos amatus n-tos gadus. Netikai neviens nesēž, bet pat tiesas ir zaudētas visās instancēs.
Tai pat laikā, regulāri nopludināta informācija no knaba. Šoreiz pat valsts noslēpums.
Ko tu tur murgo?

Atbildēt

??

15.08.2017. 05:31

No raksta saprotu, ka autors principā nav pret, ka valsts iestādījums kaut ko pieprasa komersantam.Arī ziņu sniegšana principā noliegta netiek. Runa iet vienīgi par samērīgumu/nesamērīgumu.
Taču nav doti nekādi samērīguma/nesamērīguma parametri. Var saprast, ka četri mēneši un mēnesis tā kā būtu nesamērīgi. Taču cik liels laika posms ir samērīgi? Vismaz autora izpratnē? Nedēļa? Diena? Dažas stundas?
Kas un kā nosaka samērīgumu? Vai ir tam speciāli apmācīti cilvēki (pats gan par tādiem dzirdējis neesmu),izstrādāsta metodika, vai arī tās ir kāda (kādu) uzņēmumā strādājošā iekšējās izjūtas.
Interesanti, vai ikviens no mums, neatkarīgi kas viņš ir, uz jebkuru valsts vai pašvaldības iestādes uzdotu jautājumu drīkst sākt filozofēt par samērīgumu vismaz savas izpratnes robežās un sākt atbildes sniegšanas procedūru pāradresēt tiesas virzienā?

Atbildēt

vilis

15.08.2017. 03:19

Ko nu murgo vecais liberālis Liepnieks valsts nozadzēja Šķēles trubadūrs.No nāves un nodokļiem neizbēgsi!Likums ir bargs,bet tomēr tas ir likums.Likumi ir radīti tamdēļ,lai ierobežotu stiprākā varu

Atbildēt

Gusts

14.08.2017. 23:43

Ir zināms ka VIDs mēnešiem presa datus no ss, bet bez rezultātiem. Tīri teorētiski pieņemot ka tāds ss nav un visi lieto ārzemju serveri kas VIDam nav aizsniedzams. Vai arī šajā gadījumā VIDs turpinātu ar ragiem rakt zemi un neveiktu nekādas alternatīvas darbības nodokļu nemaksāšanas apkarošanai?
Viņi nevar vai negrib?

Atbildēt

Sultāne

14.08.2017. 23:42

»

DD1

Viss pareizi, tiki nepatika, ka personīgas atriebības dēļ nevietā tika piesaukta Strīķe: "Cik droši var būt uzņēmēji par to, ka Strīķe un viņai līdzīgie kovboji VID


Strīķe vēl "ļaunāka" , kā VIDs, tādēl to lād visi reketieri, korumpanti, uzņēmēji un oligarhi, hūte visvairāk baidās, ka var dabūt sēdēt, ja Juta atgrieztos darbā, Bet šefs - komandieris no komandas pateica KNABam - vecos kadrus, kurus padzina Streļčenoks - pieņemt nedrīkst. Ko draugs no KNABa lai atbild - esmu tavā komandā, klausīšu, jo zinu, citādi padzīsi no amata ar kaunu, kā Mārtinu Krieviņu padzini.

Atbildēt

Santra

14.08.2017. 23:36

»

SEWT

Diemźel VID metodes ir represivas un solitais konsultesim vispirs tad sodisim uttt ir tālu , tālu no patiesības


Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TĀLU, JŪS, NODOKĻU NEMAKSĀTĀJI, TĀLU ESIET TIKUŠI - VAR NEMAKSĀT UN REPRESIJAS NAV PIEĻAUJAMAS. jA TU PASTRĀDĀTU CITĀ VALSTĪ, TAD REDZĒTU, KA NO NODOKĻIEM IZVAIRĪTIES IR TIKPAT GRŪTI KĀ NO NĀVES. LATVIJĀ, KĀ VIENS GUDRĪTS PAIDERS teica - kā divus pirkstus nolaizīt (vienu var, bet divus var tikai obossatj). Diemžēl, VIDā pilns reketieru un kukuļu plēsēju, uzņēmumus v\el vairāk, 10 reizes vairāk - nodokļu nemaksātāju. Kur atrast izeju. Nodokļu nemaksāšana - kā skudru pūznis - kā rok, tā kliedziens - āmen baznīcā, mūs kauj VIDs nost, dosimies uz citu valsti. Te nav dzīves. Un algas arī nemaksā vai maksā kā vergiem - tā ir dzīve?! Un preču cenas - kā pie vergiem. Un Jurģis ar saviem teicieniem arī ir dir ... ā: "Tas ir skaidrs un ļoti skaļš signāls visiem investoriem un uzņēmējiem. Turieties pa gabalu, bēdziet, slēpiet, domājiet, kā pasargāt savu īpašumu, jo Latvijas valsts to ne tikai neuzskata par svētu , - Latvijā bez izmeklēšanas un tiesas jums to var atņemt un bez izmeklēšanas un tiesas iznīcināt - vieni meli un nomelnošana. Kā jaui teicu- VIDā ir daudz reketieru, bet tik šausmīgi, ka salīdzina ar Staļina represijām.

Te vienu daļu uzņēmēju vajadzēja salikt cietumā - paraugprāvu - teiktu Ingūna Sudraba, tad nedaudz trūktos. Mums pat skaļi paziņo - neesam motivēti maksāt nodokļus, būsim spiesti aiziet pagrīdē vai tml. Nekaunībai nav robežu! !!!!!!!!

Atbildēt

R

14.08.2017. 23:19

Man uztaisīja uzrēķinu tikai par to, ka es atļāvos pieprasīt paskaidrot audita nozīmēšanas pamatu, atļāvos pieprasīt parādīt lietu un atļāvos protestēt VID reketieru Bindemanes/ bērziņas/Krūmiņas centīgi izpildītajai pasūtījuma lietas akcijai. tālak vairs navkur iet patvaļā un visatļautībā! Starp citu, tās ir vienas no augstākajām VID amatpersonām - tik pērkamas un tik piesūkušās ar nesodāmību!

Atbildēt

SEWT

14.08.2017. 23:13

Diemźel VID metodes ir represivas un solitais konsultesim vispirs tad sodisim uttt ir tālu , tālu no patiesības !

Atbildēt

Mežsargs Ontūns

14.08.2017. 23:02

Es piespraudu pie elektrības staba savā ciemā zīmīti - mežsargs Ontūns pārdod darba zirgu.
Atbrauca VID un nozāģēja stabu, jo tas nepateica mežsarga adresi...
Tagad puse dzerevņas grimst tumsā, gaidam eļektrikus, kad beigsies izmeklēšana.

Atbildēt

DD1

14.08.2017. 22:38

Viss pareizi, tiki nepatika, ka personīgas atriebības dēļ nevietā tika piesaukta Strīķe: "Cik droši var būt uzņēmēji par to, ka Strīķe un viņai līdzīgie kovboji VID..."

Atbildēt

hugo

14.08.2017. 22:05

Kulbergam tiešām agonija, jo laikam grasījās izmest no pēdējās siles!

Atbildēt

MI

14.08.2017. 21:52

Nav veltīgi laiks iztērēts rakstot, jo precīzi atspoguļota situācija.

Atbildēt

nu bet patiešām

14.08.2017. 21:51

»

druumais...

Jāgatavojas maksāt kompensāciju SS.lv, un atkal no nodokļu maksātāju kabatas... Varbūt tomēr jāietur no uzpūstā VID budžeta


varētu padomāt, ka uzpūstais VID budžets nav izgrābts no nodokļu maksātāju kabatas?!

Atbildēt

Gusts

14.08.2017. 21:36

»

druumais...

Jāgatavojas maksāt kompensāciju SS.lv, un atkal no nodokļu maksātāju kabatas... Varbūt tomēr jāietur no uzpūstā VID budžeta


Nevis no budžeta, bet vajadzētu no Cīrules personīgi, jo arvien vairāk izskatās ka šajā spēlē VID ir tikai marionete. Cietēji tagad ir ss.lv un vēl vairāk kā desmit portāli kuri ar autotirgošanu nekādi nav saistīti. Nav dzirdēts ka VID būtu devies uz kādu autoplaci un publiski padalījies par atklāto nelikumību apjomu kas liek domāt ka mērķi ir pavisam citi.

Atbildēt

druumais...

14.08.2017. 21:15

Jāgatavojas maksāt kompensāciju SS.lv, un atkal no nodokļu maksātāju kabatas... Varbūt tomēr jāietur no uzpūstā VID budžeta?

Atbildēt

šika

14.08.2017. 21:15

»

kika

Šķēles sulainis un pašreizējais Saskaņas ideologs labāk būtu paklusējis


Uz civilizētu valsti skaties kā ierēdnis vai ierindas pilsonis ? Nodokļi ir skaisti kad skaties, kā ierēdnis savā bankas kontā, bet vai zini kā viņi izskatās kad par kafijošanu, vazāšanos un neproduktīvu darbību 15 amatos man jādomā lai tu un tavi bērni, veiksmīgi pie siles piesūkušie radi būtu apmierināti ar dzīvi..

Atbildēt

kāpēcītis

14.08.2017. 20:44

Vids piekasas sludinājumu dēlim,lai gan par to visi nodokļi ir nomaksāti un tā tuvumā un uz tā nekādi darījumi nenotiek,bet aizmirst pajautāt kādēļ no fizisko personu dividendēm netiek iekasēti nodokļi.Kā Poikāns varēja nozagt datus,ja tie nekur nav pazuduši?Runa drīzāk ir par mūsdienīgiem lūriķiem,kuri savu darbību ir modernizējuši,bet tāpēc lietas būtība jau nemainas,bet,kurš būtībā ir nosodams,ja tiek pārkāpts privātums.Bet vai tāds var būt,ja šis privātums ir izkarināts sabiedriskā telpā un vidē?

Atbildēt

koka

14.08.2017. 20:43

»

kika

Šķēles sulainis un pašreizējais Saskaņas ideologs labāk būtu paklusējis


Civilizētās valstīs nav tādu nekompetentu iestāžu kādas ir VID,CSDD un to kuru pārstāv Kulbergs. Valsts gadiem tiek apzagta,bet tie fantazētāji neko nav darījuši lai to novērstu,tik tagad "gudri .irš"..

Atbildēt

Bumbieris

14.08.2017. 20:26

»

Kk

Tā nav informācijas slēpšana klasiskā izpratnē. Tik daudz nu būtu jāatšķir


Kika pati strādā vidā un tik soda un tik soda

Atbildēt

pulss

14.08.2017. 20:21

Man arī patika, viss nostājas savās vietās, viss nosaukts savos vārdos, un nav vairs spekulāciju, lai arī skarbi, bet patiesība.. man skumji par tiem patriotiem, kas vēl cenšas tur ko mainīt, sistēmai ir tik dziļas saknes, ka pat arsēns to laikam nepievarēs, tikai pilns restarts, un protams ar palīdzību no ārpuses, jo pati ir totāli pārņemta.
Tikai viens "bet" autoram, -liberal- visā pasaulē šodien ir lamu vārds, intensitātes ziņā pat spēcīgāks par -communist- vai -muslim-

Atbildēt

Vid

14.08.2017. 20:19

Ir valsts seja.tupa un vardarbīga.pusmiljons emigrācijā ir arī viņu nopelns

Atbildēt

bs

14.08.2017. 20:13

Stulbums un neprofesionalitāte,lūk galvenie vārdi,kas raksturo vid un citu valsts ierēdņuņu pozīciju attiecībā uz ss.lv.Rezultāts arī adekvāts-vietne strādā,bet nodokļus vairs nemaksā,vids troksni sacēlis,bet nevienu nodokļu shēmu nav atklājis.Gan jau tūlīt prasīs pacelt pilnvaras un algas.Vienkārši stulbums.

Atbildēt

murgu raksts

14.08.2017. 19:37

Ja valsts ar šādiem argumentiem bez tiesas lēmumiem sāk vākt informāciju, konfiscēt datubāzes, veikt kratīšanas par visu un visiem

Nevienu kratīšanu neveic bez tiesas lēmuma!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...